Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
14. pro 2012

@britka a na kterém nakupuješ? tady na MK?

britka
14. pro 2012

@misa.patrik jo na těhle stránkách koukni a uvidíš a podívej se na mix. oblečení.

misa.patrik
14. pro 2012

@britka juuuuuuuu toho tam je 🙂 no fajně se zabavím na večer jsem sama 😀

britka
14. pro 2012

@misa.patrik já měla dobrý kup Vyšlo mě to s poštovným na 220kč a 22ks oblečení.Na bazaru můžeš brouzdat hoooodně dlouho a je tam všechno.

misa.patrik
14. pro 2012

@britka to je super 🙂 počkám si až na pohlaví at se mužu pořádně vyřádit 😀 chci se zeptat budeš si pořizovat Nanynku?

britka
14. pro 2012

@misa.patrik to tvoje miminko vás teda napíná to ten můj ten se odhalil hned v 10 týdnu a pak ve 13 a ve 20 ten se vůbec nestydí. 😀 To myslíš monitor dechu že?Ještě nevím teď se manžílek kouká na chuvičky.

misa.patrik
14. pro 2012

@britka no taky mi naznačil klučinu ale taky řekl že si není uplně jistý tak uvidíme 2.1. jestli se to potvrdí 🙂 sestra moje měla ten monitor dechu a neužila ho vubec.tak pořád váhám.U Patrika jsem jí taky neměla 🙂 už máš vybrané jména??

britka
14. pro 2012

@misa.patrik jméno už máme Dominik v kalendáři jak jsme se koukali tak na výběr toho moc není.a vy už máte?

misa.patrik
14. pro 2012

@britka no to mi povídej 🙂 já mám jméno jen na holčičku Beatka jinak na kluka jsem uplně zoufalá protože se mi nelíbí skoro žádné ☹

britka
15. pro 2012

@misa.patrik ten výběr pro kluky ten je fakt strašný měli jsme ještě jedno klučičí a to Matyáš.Holčičí těch je tolik a Beatka to jste vybrali pěkně.Venku je zas smog jak hrom na tom Ostravsku to je děs.

kvakuska
15. pro 2012

@britka @misa.patrik teda holky vy ale máte krásné starosti, kdyby vám je člověk nepřál, tak by musel závidět 😎

britka
15. pro 2012

@kvakuska ale kdopak se nám to tady objevil?Tak co napečeno?Já napečeno mám,ale to dodělání mě nebaví,nemáš cestu kolem?Že by jsi mi cukroví dodělala?Mě se fakt nechce a ve Špajzce mám další práci,udělat pořádek s králikama.Já se fakt nenudím 😒

kvakuska
15. pro 2012

@britka zdar mamino, nepruď s pečením, jsem ti přece psala, že letos nepeču ... štoly už mám 14 dní ve špajzu, možná udělám kuličky a nepečenou roládu, nějaké cukroví dostanu od kámošky a tím letos končím ... myslím, že sladkého jsem se za celý rok napekla až dost, takže letos vánoční pečení bojkotuju (no možná štrůdl na svátky upeču), nemám do toho vůbec chuť , tak proč bych se nutila ... aspoň udělám víc jiné práce ... a vánoce budou ať mám napečeno nebo ne 😀 ... já to mám vůbec letos nějak všechno na háku, dárky už mám dávno doma, tak jen zkontrolovat, zda mám vše na salát, polívku a smažení ryby a tím to pro mne končí ... když jsem tak četla, jak jezdíte nakupovat do Polska, tak se tam asi budu muset také někdy vypravit ... přiznám se, že jsem v Polsku nikdy nebyla a nikdy jsem po tom ani nějak neprahla, ale teď začínám být zvědavá, proč tam vlastně tolik lidí jezdí na nákupy ... ale nějak mne nenapadá, co bych tam tak mohla potřebovat 😀

britka
15. pro 2012

@kvakuska já kdybych nedávala cukroví Lucce a mamce tak se na to taky vykašlu.Teď jsem byla nakrmit s manžílkem dravou zvěř a cukroví dnes dlabu s prominutím zítra je taky den ne?neuteče nikam jdu si radši vyšívat a ležink.V PL je fakt hodně věcí levnější.Ve čtvrtek jsem byla poprvé v Bialsku v Auchmanu a to jsem fakt čubrněla potraviny fakt levnéjší než u nás.Do Italie jedeš kdy?

misa.patrik
15. pro 2012

@kvakuska 🙂 ahojík no já jsem se strašně moc těšila na tyhle starosti 🙂 i když si myslím že ted asi máme všechny stejné starosti "VÁNOCE" 😀

misa.patrik
15. pro 2012

@britka tak tady to dnes nebylo tak hrozné s tím smogem,i když vzduch žádná sláva... ☹ Jinak dnes manžel přišel se jménem na chlapečka Adámek 😀 no tak doufám ve skrytu duše že to bude Beátka 😀

britka
16. pro 2012

@misa.patrik no jo chlapečka už máte a kdyby to byla holčička tak by jste měli páreček a holčičku tu by sis paradila.A Adámek to je taky pěkné jméno tak to vybral manžel dobře.My máme Adámka hned vedle u manželova bratrance a jak jsme vybírali jméno tak jsme vyřazovali jména v rodině a sousedů.Já mám dnes tolik práce a vůbec se mi do ničeho nechce.

misa.patrik
16. pro 2012

@britka No jak jsem já začala vyřazovat tak bych měla dítko bezejména 😀 😀 Anam je manželuv strejda z polska tak to není taková hruza protože s něma moc nebýváme 😀 a já vždy blbka každemu řekla jmeno které se mi líbí a pak si tak někdo pojmenoval dítko 😀...chlapi jeli na lyže tak zdobím stromeček a budu se konečně chytat toho cukroví 🙂

britka
16. pro 2012

@misa.patrik tak máš doma aspoň klideček a pohodičku.S těma jmenama to je fakt strašné,ale bezejmené nebudeš mít.Ty už strojiš stromeček?Nám ještě někde roste ve školce.

misa.patrik
16. pro 2012

@britka no už je nazdobený 🙂 kukni do alba 🙂 no my máme umělý a Patrik pořád hučel 😀 už jsem si lehla mám toho dost od rána nějak mě celý den pobolívá

britka
16. pro 2012

@misa.patrik hlavně se šetři a nic nepřeháněj vím píše ti to ta pravá já myslela že vše zvládnu a teď tak tak že chodím a trápí mě spodek.Tak pěkně v klidečku.Já jdu na chvilku zdobit cukroví a pak do hajan.

misa.patrik
17. pro 2012

@britka Dobré ranko 🙂 my jsme hrozné že?? trošku nám je líp a tradááááááá 😀 třeba uklidit nakoupit,navařit 😀 😀 😀 už je midnes dobře jěn já mám hrozné problémy s bederní páteří takže to jak mě chytně bolí mě všechno ☹ dneska budu celý den sedět na balonu 🙂 ještě včera večer jsem lepila ty linecké at mám dneska klid 😀 😀 😀

britka
17. pro 2012

@misa.patrik víš co jsem si říkala,že těhotenství není nemoc a pokud možno normálně fungovat,ale asi to máme jiné co?Ještě mi chybí Doplnit košíčky udělat kuličky a mám vše hotové.Dnes zapnu pračku a pár cyklu vyperu ať pračka nelení.Mě nic nebolí akurát problém spodek táhne mě dolů a to je děs,kdybych neměla tenhle problém tak jsem v pohodě.No jo 29 týden a malý kope jak šidlo ve dne v noci.

britka
19. pro 2012

@misa.patrik kdepak ses nám ztratila?

misa.patrik
19. pro 2012

@britka tady sééém 🙂 nestíhám pořád někde lítám 😀 chtěla jsem ještě něco manželovi ale nikde nic není co by mě uchvátilo 😒

britka
19. pro 2012

@misa.patrik takže máš honičku co?Zítra jdu na 3 ultrazvuk tak uvidím prcka pao 9 týdnech jak se mu hoví.Pak skočím do obchodu a pak tu mám zas známe na práci na chalupě tak budu zítra v jednom kole.

misa.patrik
19. pro 2012

@britka no to tak je předtěma svátkama 😀 já ani nepřemýšlím co všechno zítra musím 😀 😀 tak Ty máš UTZ po tak dlouhé době? já bych se zbláznila 😀 já mám asi výhodu že chodím na gynekologii přímo do nemocnice mě dělají ultrazvuk pokaždé 😉

britka
19. pro 2012

@misa.patrik tak to ti za chvíli zkončí,nebo 3 důležitý se dělá 30-32 týden a to ohledně plodové vody,placenty a jak je na tom prcek poloha.Stejně před vánocema lítáš a večer po štědrovečerní večeři a rozdání dárků si řekneš proč jsem jenom tak blbla já si to vždy říkám a fakt letos vše v klidečku a neblbnu.

misa.patrik
20. pro 2012

@britka Ty jo já jsem nějaká osypaná mám pupínky snad všude 😀 to je mazec

britka
20. pro 2012

@misa.patrik chytla jsi nějakou alergii nebo co to může být.O svědění pokožky jsem četla,ale pupínky to nevím.Asi budeš muset k doktorvi.Ultrazvuk v poho malý + - váží 1,60 a je vše jak má být,plodovky dost,placenta v pořádku,srdíčko,ledviny ii močový měchýř plný pan dr řekl že je vše v pořádku.Hlavičkou je dolů.Můžu ti říct někdy mě to fakt dole táhne dolů,ale co nadělám třeba vydržet.