Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

carlik
29. zář 2013

@britka no je to pravda, ale já třeba spíš chodím na jinou soukromou diskuzi, kde si dáváme i fotky dětiček a svěřujeme se víc. No a já dneska se vůbec nevyspala, malá v noci chrčela a ráno už hořela, taky má horečku 38,8 a bude z toho asi nachlazení s rýmou, což je pro ni děs, vysavače se bojí jak čert kříže ☹ Tak snad to zvládneme za 3 dny jako před 5 měsíci....tak ať jste zdraví

britka
29. zář 2013

@carlik to je počasím jak svítí sluníčko je teplo a jak se schova je zima .Maly je v poho .tak zase marodite tak to maš radost mali jak jsou nem.tak jsou nevrli S tma diskusema já taky chodím do březnáčku,ale tad se koukam pořád tady jsem doma tady vše začalo.

britka
6. říj 2013

misa.patrik
7. říj 2013

Ahoj holky 🙂 tak trošku nestíhačka 😀 jsem ráda jak si vyčistím v 11 zuby natož tady pořádně nakouknout 😀 😀 😀 prosím pisnete v globálu jaké jsou tady novinky to bych asi nestíhala pročítat zpětně. Jinak Adámek je muj šikovný chlapeček strašně statečný. nemáme to jednoduché ale my to všechno zvládneme 😀 😀 😀

britka
8. říj 2013

@misa.patrik ahojki jsem ráda že ses ozvala na Adamkové fotky jsem se koukla je to šikulka a všechno dohoní.dominiček ten v 1h.v noci začal zpívat a měl vydrž a v 5h.znovu bude asi druhy Gott.A co Adamek

carlik
13. říj 2013

@misa.patrik to je fajn, že se máte 🙂 Adámek určo všechno dožene a na trápení v začátcích si ve 20 ani nevzpomenete 😉
@britka zpívá v noci??? No to je šikula 🙂 my furt v noci kojíme tak cca 2x a už ji asi budu mít napořád v mé posteli, se jí vůbec nechce do postýlky 😒 A jinak klasika, nestíhačka 😉 tak se mějte

britka
16. říj 2013

@carlik já taky nestíhám a prcek chce pořád společnost.Jo je to náš zpívanek zpívá pořád ve dne v noci.

allicia
31. říj 2013

Ahoj holky,už jsem tady dlouho nebyla,ale dali jsme se s manželem po dlouhém ukecávání do druhého boje,včera jsem byla na opu,dneska jsem volala a máme dva oplozené bojovníčky 🙂 mám volat v sobotu,už se strachuju,aby se dobře vyvíjely

britka
1. lis 2013

@allicia neboj bojovničci budou bojovat a budou se pěkně vyvíjet držím palečky.

allicia
2. lis 2013

@britka tak dneska jsem volala a mame jednoho krasneho 8 buněčného bojovníčka 😀 a 2 slabší,takže se oplodnilo ještě i třetí,ale paní embryooložka byla nadšená z toho jednoho 😀 ,transfér mám v pondělí 🙂

britka
2. lis 2013

@allicia tak jsi šťastna vím jak ti je a ještě když se uchyti to budeš nejšťastnější na světě.Mrzí mě že holky co už maji prcky už tu nechodí.já mám prcka a stejně tady chodím a jsem ráda že bojuješ a a jsem s tebou a poradím když budeš potřebovat.

allicia
3. lis 2013

@britka díky moc 🙂 dneska jsem z toho nervózní,ale musím se hodit do pohody,aby mělo mimi zítra spokojenou mamču 😀 .Jo holky sem už moc nechodí,což je škoda,mně to moc pomohlo v prvním boji,chodila jsem si sem pro radu,i když jsem moc nepsala 😉

britka
4. lis 2013

@allicia to máš pravdu mi to taky moc pomahlo když jsme si s holkama psaly a mrzí mě že se jim narodí mimčo a už přestanou chodit na tyhle stranky.zítra ti budu držet palečky a pozdravuj Brno.kolik si jich nechaš zavest?

carlik
4. lis 2013

@allicia a to už máš první z RF? Tak dneska to určo klapne taky, držíme palečky 🙂 Něco dobrýho si dej, večer sklenku červenýho a za 10 dní nám hlaš 2 čárky 😉
@britka u nás to je těžký, toho času fakt nemáme nezbyt, nebo když je, tak se nedá moc sedět u PC, však to poznáš, až ti malej bude lozit po klávesnici 😒 Koukám Domča už má 8 měsíců, to je hrozný, jak to letí....bohužel nám všem...mějte se

britka
4. lis 2013

@carlik já stíham vše malého,domácnost a hospodárku.Malej ten je hyperaktiv a dnes v noci zas zpíval a vykladal.na PC jdu abych byla se světem.Co tvoje dítko.Pořád kouká na telku?na pohádky?Dominiček to jsou zpravy,počasí a sport to musí byt v kli 🙂 du.

carlik
4. lis 2013

@britka no já tu domácnost spíš "liskám" za pochodu 😀 dopo jsem byly ve školičce, tam mi jedno dítko přerazilo pusu tyčí, tak mám napuchlej ret, no naštěstí to neodnesla Kikča, to bych asi nerozdejchala...na telku kouká tak 5 min. a pak dělá všechno možný, nejradši tancuje na písničky, ale taky bubnuje na hrnce v kuchyni, no těš se...

britka
4. lis 2013

@carlik Je to fakt že měsíce malému letí dnes má 8 měs.a připada mi jako by se narodil včera.Řádi a všechno ho zajima a ma šibalské oči.Právě se probudil zoubek se tlačí tak je ubrečeny.

allicia
5. lis 2013

@britka nechala jsem si zavést 1 embryjko bylo ve stádiu blastocysty 😀 počítám s dvěma dálnicema 😀 ,na zamražení teď nemáme nic,ty dvě byly o hodně slabší a v Brně jsme nebyli,protože je možnost odběru i transferu v Olomouci na IVF Clinic o patro výš nad Reprofitem a je tam taky dr.Machač,takže v pohodě

allicia
5. lis 2013

@carlik jo jo první dítko máme díky Reprofitu a díky dr.Machačovi,večer jsem si dala malou skleničku červeného vínka,mám to v plánu asi tak týden 🙂 u malé to fungovalo 😀

allicia
5. lis 2013

@carlik to měla malá taky,pohádka jí zajímala asi tak 5 min a nejvíc vytahování hrnců z linky,ale ve dvou ročkách jí to přestalo bavit a začaly jí bavit pohádky 🙂

britka
5. lis 2013

@allicia tak to je fajn že se nemusí do Brna a udělaji to v OL.Tak teď ať se mimoušek pěkně zavrtava a nepusti se. 🙂 Machač je super a obdivuji ho má toho hodně a pořád se usmíva.

allicia
12. lis 2013

@britka Tak jsem dneska zkoušela tesnout a zatim druhá čárka nikde 😢 ,tak si říkám,že je to ještě brzo,že mám testovat až v pondělí,ale při malé jsem měla na testu dvě čárky právě už 8.den,i když každé těhotenství probíhá jinak.Ale mám citlivé a jakoby nalité prsa,tak není možné,ach jo,asi budu testovat každý den 🙂

britka
13. lis 2013

@allicia ahojki to maš ještě brzo na testovani a zbytečně se stresuješ.nech to na sobotu nebo neděli to by už čarky mohly byt 2.Dominiček už ma druhy zub a je neposedny i a zkouši se už u všeho postavit a tak už začly starosti a mit očo v zadku 🙂

engele
14. lis 2013

Založila jsem novou diskusi k porovnání různých CAR, pokud budete mít čas a chuť poprosím Vás o Vaše objektivní názory ať pomohou nováčkům dále v jejich rozhodování :
https://www.modrykonik.cz/forum/asistovana-reprodukce/porovnavani-car-vase-zkusenosti/

Moc díky!

allicia
14. lis 2013

@britka jé druhý zoubek 😀 bude krásný,moc se mi líbí děti,jak mají dole ty dva zoubky a jo jo i oči v zadku 😀 no a já jsem se rozhodla nakonec netestovat,protože jsem včera začala špinit a hupsla jsem na krev jako samoplátce a hcg mám 1,4 takže to vidím netěhotně ☹ dávám tomu tak pár % že by hcg rostlo a v pondělí tomu bylo jinak,co se dá dělat,člověk míní a život mění,hlavně že mám Karinku 😀

britka
15. lis 2013

@allicia zbytečně se stresuješ a maš byt v pohodě.Psychika děla moc a špiněni nic neznamená,většinou jak se mimišci zavrtavaji tak se špini a já špinila 3 měsíce i krvacela a to byly nervy.Je to fakt srandovni jak se prcek usměje a zoubky svítí.teď už je problem doma něco udělat a malého mít na očích.věnuji se malému a když na chvilku usne tak na chvilku relax a nabrani sil do dalšího věnování. 🙂

allicia
18. lis 2013

@britka takže jsem dneska ráno správně testovala a na testu nic,sice se mi zdá,když test natočím do jiného úhlu,že vidím nějaký stín 😉 ,ale nevím jestli si ho tam nevysnívám 🙂 každopádně zítra budu chytřejší,ráno jsem si hupsla na krev,tak mám do zítra pořád naději 😀

carlik
18. lis 2013

@allicia jasně, naděje umírá poslední a zítra budeš mít jasno, třeba to fakt bude TAM! A když ne, tak jdeš pro nějakýho mražáčka?
@britka tak už chápeš, že se moc s dětma nedá udělat,natož koukat a psát na PC 😵 já max. sfouknu kde co je levný a objednám přes net a doma čekáme na pošťáka 😉 tak ať se vám daří

allicia
18. lis 2013

@carlik tentokrát nemáme žádného mrazáčka,ta druhá blastocysta byla 3 kvality a nebyla vhodná pro zamražení a u nás je to trochu komplikované.Manžel má azospermii,musel podstoupit před čtyřmi lety mesa -tesa,což je operativní vytažení spermií a z toho máme dcerušku 😀 a pak byly dvě ampulky zmražené,teď při druhém ivf jsme je použili,ale spermijky nepřežily rozmražení,pouze po usilovném hledání embryoložky našla tři živé,za které jsme byli nevýslovně šťastni a z toho bylo nejkvalitnější pouze jedno embryjko a to mám v bříšku 🙂 Někdy se cítím těhotně a někdy netěhotně ... 😉 To když jsem malé říkala,že jí teď nemůžu nosit,že mám miminko v bříšku,tak mi na to odpověděla ,jo mimi v břišku a pak bude dirka a mimi se narodi a maminko bude tezke miminko? 😀

britka
19. lis 2013

@allicia držím ti palečky ať krev dopadne oukej 😉 a jsi těhule.Vím jaké to jsou nervy.tak mala se těší na sourozence co?aspoň by jsi měla chuvu na hlidani.