Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
4. únor 2015

@andygr no ono je možné, že teď už to i v Olomouci pojede nostop, lékaři i sestřičky se při dovolených prostřídají 🙂

lussipirka
5. únor 2015

@andygr ty jo, já se ani nedivím, to bych tam spustila taky. A ty jsi psala, že tam jezdíš sama že? Já jsem na jednu stranu ráda, že tam mám svého muže po boku, i když u samotného ultrazvuku není. Ale pak, když říká, co a jak, tak mám pocit, že když je tam ten chlap, tak se chovají jinak, tak si nedovolí. Takže ho mám jako oporu, protože je nápor na psychiku už to, že tam vůbec jedeš, co tě tam zase čeká a to vše kolem atd. Tak jasně, v ten den to asi obrečíš, což je fajn, že to ze sebe dostaneš a nedusíš v sobě. Pak se otřepeš a jede se dál. S tím Pregnylem to opravdu nedám. Já bych se klepala jak ratlík. fakt bych do sebe nepíchla a sestra říkala, že to vždy nějak zvládneme tam. Tak ale doufám, že to nebude každý měsíc, protože po tomhle fakt netoužím, aby mi cpali hormon za hormonem. Co vůbec přesně znamenají polycystické vaječníky, to jsem se zapomněla zeptat - cysty a potíž s uvolněním vajíčka?

andygr
5. únor 2015

@lussipirka na ultrazvuky jezdím sama, protože manžel tak často z práce nemůže ☹ Taky mám ale pocit, že když tam jsme spolu, tak se chovají jinak. I když dr. Soušková je vždycky příjemná, s tou i možná víc proberu, když tam jsem sama 🙂
Jinak Pregnyl ti myslím může píchnout i praktický doktor, když ti ho dají v Reprofitu, moje mamka je právě praktická pro dospělé a říkala mi, že to dřív píchala, když jsem jí řekla, že to valím sama, tak jí málem vylezli očí z důlku 😀 😀
Polycystické vaječníky mi nikdo teda nějak nevysvětlil, řekli mi, že mám hodně vajíček, ale neuvolní se. Můj teď už naštěstí bývalý gyn. dr. mi řekl, že to otěhotnění nebrání, vzhledem k tomu, že jsem vysledovala, že vůbec nemám ovulaci tak to teda asi problém je ☹ Jsem ráda, že jsem od takového blbce prchla, jeho jediné řešení na vše byla diagnostická laparoskopie, spermio vůbec neřešil (tam jsme taky problém měli, ale zlepšilo se)

andygr
5. únor 2015

@kvakuska uvidíme, snad změna bude k lepšímu a bude to fungovat líp než dosud 🙂

lussipirka
5. únor 2015

@andygr tak já uvidím jak příště, zkusím do tel. říct, jestli by mě mohla dát k Machačovi nebo k té paní doktorce. I když je fakt, že už roky nejsem zvyklá na ženskou gynekoložku. Ale zase se dovede lépe do situace vcítit. ty jo no, já bych taky nikdy neřekla, že tě nechají si to píchat sama doma. Dobře, že jsi od toho gyndaře odešla, já mám taky špatnou zkušenost s bývalým gynekologem a teď si nemůžu stěžovat, i když se mi zase dostal můj současný gynekolog do senátu, takže omezil ordinační hodiny. Ale zatím funguje a snad bude. A jak jsi vysledovala, že není ovulace? Testy nic neukazovaly? a zlepšení spermia jste řešili jak? svépomocí nebo tam vám něco dali/doporučili?

andygr
5. únor 2015

@lussipirka tak ovulační testy nic, pár měsíců jsem měřila bazální teplotu a teď vím, že když je ovulace tak to sakra bolí 😀 takže asi tak. Já měla s gynekoložkou velmi špatnou zkušenost, ale dr. Soušková je naprosto jiný level, je to fakt o konkrétním člověku 🙂 Spermio u nás je zvláštní před rokem v únoru nadprůměrné hodnoty, ale morfologie jen 2 % dobrých, pak za dva měsíce špatný progresivní pohyb, morfologie jen 1 % a to jsem otěhotněla 😀 Potom v prosinci hodnoty, které by nebyly ani vhodné na IVF. Tak jsme nasadili Vitamín E, selen, zinek, vitamín C, kyselinu listovou, carnitin, macu, koenzym Q10, to jsem vyčetla tady v jedné diskuzi a ani ne za měsíc hodnoty nadprůměrné, morfologie zase 2 % (norma je 4 %). Fakt nechápu jak to může takhle kolísat. Podle dr. v prosinci dobíhala nějaká špatná dávka a teď v lednu je další, jiná. Neřekla bych, že se výsledky v rozmezí 6ti týdnů můžou tak rapidně změnit, ale neřeším to. Jinak všechny vitamíny jsem našla na netu. V Reprofitu nám řekli Selzink, to manžel bral skoro celý ten rok a účinek to nemělo. Po těch prosincových výsledcích už jsme měli doma papíry k andrologovi na vyšetření pro muže, ale šel ještě na kontrolní spermio a obrat o 360 stupňů.

lussipirka
5. únor 2015

@andygr to máš až takové bolesti? tak já cítím, že se něco zřejmě děje, připadám si tak nafoukle a občas to pobolívá, ale nic hrozného. JJ, všechny vitamínky, co píšeš, tak znám - můj muž bere právě selzink a rhodiolu, na duševní i fyzickou zátěž a uvolnění stresu, bral homeopatika a vyšlo to ok. Já teď mám NosiFol a ještě homeopatika, tak uvidíme. Ono to určitě taky ovlivňuje stres a spousta jiných faktorů. tak hlavně, že se to zlepšilo. tak pěstičky a tfuj tfuj 😵 to dopadne!

jankamaminka1985
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
supermama2015
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
britka
8. únor 2015

@kvakuska ahojki jak tam?Nikolka poslouchá?Pozdravuj a dej ji sladkou pusinku od tety 🙂

zuzicek2013
20. únor 2015

Ahoj holky, nevite jaka je pani dr. Simeckova? Chodim normalne k dr. Souskove, ale ta je ted dlouhodobe nemocna, tak mi volali z Reprofitu, ze si me prevezme dr. Simeckova, tak nevim jaka je. Trochu se bojim, prot. Si mam jit zrovna pro stimulaci. Diky

veveram
21. únor 2015

Ahoj holky,nevíte někdo jak to teď vlastně je s Reprofitem v Olomouci?Včera jsem tam byla a řekli mi že pobočka už není,že jsou IVF clinik,nicméně dr.Macháč tam je,ikdyž já byla u Dr.Vrublovského.
Máte někdo nějaké bližší informace?Děkuji kdyby se někomu chtělo napsat. 😉

catchulinecka
21. únor 2015

@veveram jééé, tak to by mě taky teda zajímalo 🙂 mám tam nějaké zmrzlíky, tak doufám, že se ještě pěkně mrazí 🙂

berblin
22. únor 2015

Mám to sice z druhé ruky, ale olomoucký RF se sloučil s IVF clinic, vedoucím lékařem tam má být Dr. Vrublovský. Jinak vše zůstává při starém.

berblin
22. únor 2015

@zuzicek2013 Dr. Šimečková je fajn, před rokem mi dělala punkci.

veveram
23. únor 2015

@berblin Díky za info,mě jen překvapilo,že mi budou dělat OPU tam,posledně jsem jela do Brna. 🙂

berblin
23. únor 2015

@veveram mně teda vždy vše prováděli v Olomouci. Tak to budeš mít vše aspoň v jedné budově 🙂

veveram
23. únor 2015

@berblin To ano,jedu už zítra 🙂

berblin
23. únor 2015

@veveram držím palce, ať je to úspěšné 🙂

veveram
24. únor 2015

@berblin Děkuji,tak už to mám za sebou a v pátek ET.Jinak tam byli všichni úžasní 🙂

berblin
24. únor 2015

@veveram to jsem ráda 🙂 v pátek budu držet vše, co se dá 🙂

hahebu
25. únor 2015

@veveram Ahoj 🙂 Reprofit Olomouc se sloučil s IVF clinic Olomouc, které bylo o patro výš. Teď se jmenují IVF clinic Olomouc. Hlavním lékařem je dr. Machač. Dál je tam dr. Vrublovský, dr. Soušková (dlouhodobá pracovní neschopnost) a dr. Šimečková. Všichni lékaři teď dělají všechny zákroky. Dr. Machač tam není v úterý, to jezdí pořád do Brna. V tom prvním patře jsou ambulance a sestry, v 2. patře jsou zákroky. Sestry zůstaly tak nějak dohromady z obou pater.

hahebu
25. únor 2015

@veveram Na OPU jsi možná jela z toho důvodu, že neměli smlouvy se všemi pojišťovnami, asi před rokem rozšířili rozsah pojišťoven, takže už se do Brna jezdit nemusí.

veveram
25. únor 2015

@hahebu To Brno bylo před 5ti lety,to byla v Olomouci jenom ambulance.Děkuji za nfo.

@berblin Tak pátek se asi nekoná,dneska jsem volala a bohužel se nevyvíjí,měla jsem jenom 2 oocyty.Jěště mám volat zítra,to by se musel ale stát zázrak.Ale i tak děkuji za palečky 🙂

berblin
25. únor 2015

@veveram to mě moc mrzí. Ale nezoufej, mně se povedlo nakonec otěhotnět zcela přirozeně

veveram
27. únor 2015

@berblin Jěště to zkusíme,dneska jsem se domluvila s Dr.Šimečkovou.Já musím spoléhat na IVF,přirozeně to nejde 🙂

romana2529
28. únor 2015

ahoj holky, jsem tady nová, co se to tedy děje s Reprofitem? chodili jsme na IVF do FN Olomouc a uvažovala jsem, že zkusíme i Reprofit Olomouc, jelikož jsou na něho samé chvály. Bude tedy ještě? Nebo nemůže změna nějak ohrozit kvalitu poskytovaných služeb? jaký je váš názor. díky.

berblin
1. bře 2015

@veveram tak o to víc budu držet palce, ať se zadaří. 🙂

hahebu
1. bře 2015

@romana2529 jen se reprofit sloučil s IVF clinic, která byla o patro výš. V podstatě se nic moc nezměnilo, jen je tam teď trochu zmatek, než si všichni zvyknou. Na kvalitu to snad mít vliv nebude, i když pro nás je to změna, na kterou si musíme zvykat, ale snad to bude dobré.