Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

donnald
29. kvě 2009

Tak holky, Maruš to vzala na 1.pokus 😀 😀 😀 😀 😀 .
Sice je někde asi mimo ordinaci, bo byl za ní hrozný hluk, ale to neva. Potvrdila mi to, co jsem říkala, že dnes nemá cenu chodit 🙂. Takže uvidíme co přes víkend a začnu se asi modlit, aby MS přišla...

certina
29. kvě 2009

No a co když nepřijde - co Ti řekla dál????

zuzka72
29. kvě 2009

Já ji říkám sestřičko Maruško, chytla jsem to od Machače a líbí se mi to. Jinak tady-Olomouc-prší, víkend-tuning-letiště neředín, neděle-stavba-takže, jakoby na maltě. 😒

donnald
29. kvě 2009

Certi,
já budu čekat s tebou 😀 😀 😀 😀 . Na dresech ale musim taky maknout a uklidit cely byt a pak na nedeli uvarit neco dobreho pro manzilka...

donnald
29. kvě 2009

Jo a je tu pěkně hnusně, šedo, prší, je zima....klasický podzim 🙂

certina
29. kvě 2009

A jak budeš počítat 10DC na kontrolu, když budeš jen špinit????

certina
29. kvě 2009

Zuzi - vy stavíte????

donnald
29. kvě 2009

No tak ja pockam az na tu MS, a pak teprve zacnu pocitat. protoze Maruš to počítala v telefonu 😉 , že i kdybych začala krvácet zítra, v pondělí to bude 3 den, takže ok. Takže teď nci nepočítám 🙂.

certina
29. kvě 2009

Néé já myslela, jako když budeš jen špinit třeba cca 4 dny a pak už nic a MS třeba ani za týden - dva nepřijde..... 😲
Tak to asi budeš řešit pak, co????

donnald
29. kvě 2009

JJ, já doufám, že přijde 🙂.
Jinak tam stejně půjdu, ať mi dají vyvolávačku, že jsem neměla mršku dlouho 🙂

zuzka72
29. kvě 2009

No loni jsem se pustila do takového přízemního přístavku vedle domu ve dvoře 2+kk, většinu jsem si dělala sama, jsem trošku magor do takových prací, ale pomáhali mi i známý někdy, teď už je hotovo, takže jen uklízím a dodělávám ty detaily(poličky, lišty atd.) Byla to taková malinenká stará prádelna a já ji jednoho dne celou srovnala se zemí a postavila bydleníčko.

teddyna
29. kvě 2009

ježíš,vy jste toho nakecaly.člověk si odskočí od plotny a tady už to žije. a víte,jak říká Machač sestřičce? marusja - jsem z toho měla záchvat smíchu,když mi říká - teď vás předám Marusje a ta vám vše vysvětlí a Mončo bojujte,mimino bude-za to vám ručím.zuzko,ale ty stavby,to je masakr,co?? my sice nestavíme,ale rekonstruujem,což je hroší jak stavět.rekontrukce ve starým baráku jsou dycky na houby.tady leje jak z konve,ani pejskovi se nechce ven.no nic,jdu pracovat.tak pište pište,a´t mám pak co číst🙂

certina
29. kvě 2009

Tak to seš fakt dobrá!!!!!!!To zírám.......jak se říká, ženská na všechno, ne???? A jinak bydlíte teda v domku???Jen s manželem a kluky???

donnald
29. kvě 2009

No,
třeba my bydlíme v paneláku 3+1 a to s manželem a kocourem 🙂 .

certina
29. kvě 2009

Donnald a chodíte s kocourem i ven????Má kolegyně má taky v bytě kočku - nechodí s ní ven a když jedou na chatu a kočka jede s nima, tak je pak ze všeho úplně vyjevená????

donnald
29. kvě 2009

nn, taky nechodíme jako na procházky, ale bereme ho na návštěvy 🙂 ke tchýni na barák a k našim do paneláku 🙂,. To ho ale přenášíme v tašce.

certina
29. kvě 2009

aha, a pak na baráku je na vodítku nebo volně????Jěště Vám nikde neutekl???? 😖

donnald
29. kvě 2009

ne neutelk, protože tam je taky jen v domě🙂. tcýně má venkovní kočky a tak enchceme, aby byli nějak v kontaktu. Jinak nám vlastně utekl, z bytu o patro níž 😀 , ale pak se zastavil, protože chudák nevěděl kde je.

certina
29. kvě 2009

Zuzi a ty jsi byla poprvé u dr.Machače v lednu 09??? A to jsi brala 3 měsíce clostík a pak 30.4. pregnyl poprvé???Popiš jak to všechno probíhalo od A do Z 😅

zuzka72
29. kvě 2009

Jejda certino od začátku, tak to nevím, zda si na to pamatuji. V 8/08 mi vyndali Danu, 12/08-spermiogram, no a od ledna ten clostík 3x a poté vždy 10den Pregnyl 3x. V domě bydlím já, můj chlap a 2kluci, 2psy-všichni dole v bytě 3+1 a nahoře má máti byt 2+1 a venku kocour-perskej. Ta známá říkala, že její sestra byla 3měsíce těhotná a dělala si každý týden test a vždy byl negativní, dnes už má ten negativ 2roky...

teddyna
29. kvě 2009

uff - tak jsem byla zaparkovaná 3 hodiny u šicího stroje.pozašívala jsem všechno,co se zašít dalo a vyhodila,co se vyhodit dalo a nemělo cenu se s tím rozčilovat.jo,holky,kdo máte kočky - máme venkovního kocoura a teď,když jsem těhule,asi by bylo vhodný ho nějak více odčervit nebo co,ne??nemáte nějaký tipy??at ne´tafnu nějakou toxoplazmozu nebo co.páč kocour je mazel a chce se mazlit.
certi,tys ještě nebyla u Machače,že se ptáš Zuzky,jak to probíhalo?nějak už ztrácím přehled,kdo kde byl nebo nebyl 😝

donnald
29. kvě 2009

Ty jo Zuzi,
to snad ani není možný 🙂 . Vím, že je, ale kdybych o tom jen někde četla, tak bych si řekla, že je to kec 🙂 .

zuzka72
29. kvě 2009

mám test koupila jsem si s krásným obalem-to mi,ale nepomůže, no,ale vypadal hezky, tak jsem ho vzala a udělám zkoušku ráno. Donnald není to jediný případ, jestli jsi se dívala na ty stránky rodinka, tam je takových spousta. Nic není 100%, ale nejhorší je ten pocit beznaděje, že nevíš co se děje, jestli jo, nebo né-však to znáš.

donnald
29. kvě 2009

Zuzi,
budu držet palečky, ať tam jsou //.

zuzka72
29. kvě 2009

tak teď mi psala jedna holčina z jinyho fóra, že měla pořád negativ, špinila 2 měsíce po částech a pak šla k doktorovi a ten ji řekl, že je 10týden, takže bomba.

certina
29. kvě 2009

Jéjda Zuzi - já nemyslela, jako úplně od začátku- jako od návštěvy dr.Macháče - tak jo už vím jak to bylo......holky a Vy jste braly clostík měsíc po měsíci???Mně můj dr. řekl, že clostík se bere vždy ob měsíc....takže jsem od září 08 brala duphaston - vždy 11-25 DC 1x denně, ob měsíc clostík 3-7 DC 2x denně a 2x za tu dobu jsem měla pregnyl.....a nic......ten můj dosavadní dr. je nějaký kamarád právě dr.Macháče a tak mě zaním teď posílá - prý, že teď už to není v jeho silách o mě dál pečovat, tak proto si myslím, že mně už nebudou ordinovat clostíkem a pregnylem ale rovnou různá vyšetření a jiné možnosti......
Jó Moni - já u dr.Macháče ještě nebyla - jdu tam na první konzultaci 24.6.09........a s těma kočkama máš pravdu, měly by se teď když jsi těhu více odčervovat.....a s tebou by se pro začátek mocinky mazlit neměly........i když zase na druhou stranu, kolik lidí žije doma s kočkama a je vše O.K. - že Verčo????Ale je zase rozdíl, jestli ta kočka běhá venku nebo je pořád doma..........
Zuzi - tak já taky určo budu držel palečky.... a aby tam ráno byly ty // vysněné...... 😎 😎 😎
Veruš a prosímtě Ty docházíš do práce pravidelně nebo máš volnou pracovní dobu????

teddyna
29. kvě 2009

Peťko,tak na první konzultaci k Machačvi se vůůůbec neboj.já tam šla v depce z minulýho CAR a odcházela jsem a doslova jsem se vznášela na obláčku.doktor mě nabil tolika pozitivní energií a byla jsem překvapená indivindi uvažovnáním co se bude a nebo nebude dělat(na to jsem nebyla zvyklá),že i když jsem po první konzultaci neodcházela zrovna s miminem v kapse,tak jsem věřila,že od tama to mimino prostě bude.Doktor tě bude oslovavovat jménem,což je velmi osobní a dobrý osobní tah,protože takhle se více odzbrojíš,nemáš strach mluvit a vyzařuje to z něj důvěru.a samozřejmě,co je důležitý,bude z tebe chtít vytřískat maximum za minimum peněz-což taky není k zahození.akže se vůbec neboj,zaho´d za hlavu všechny metody,on ti něco vymyslí-neboj.

zuzka72
29. kvě 2009

donnald,najeď si tu na téma Negativní test a přesto těhu? Fakt zajimavé a je tam i podobný případ jako ty, co se týká špinění.

teddyna
30. kvě 2009

čaute vespolek.co provádíte při sobotě?? já jsem cosik navařila,uklidila a mám toho všeho plný kecky.jak delší dobu něco dělám nebo chodím,děsně mě bolí ten podbřišek.tak se bojím,aby se miminku něco nestalo.i když mi doktor na pohotovosti říkal,že je to normální,že jsou ty bolesty,tak mě to teda moc normání nepřijde.no,uvidíme,co v úterý na kontrole

certina
30. kvě 2009

Taky Vás všechny zdravím......Moni já se vrhám do uklízení právě teď .......a vařím až na večer, neb můj protějšek je v práci...jako vždy.......dopoledne jsem si oblítala obchody (dost utratila......koupila jsem nám nepromokavé bundy na kolo......tak snad začneme trošku pořádněji jezdit......) no a je mi zatím velmi dobře....zatím se vůbec necítím nato , že má přijít ta potvora MS???A přitom by měla dnes nebo zítra přijít a to už pár dnů před tím mě bolí břicho, mám zácpu, jsem nafouklá a přibírám......a teď nic......tak nevím, zda to bude pitím toho čaje nebo to bude mít jak na potvoru spoždění ☹ ☹ ☹ Už mám takové myšlenky, že si zítra ráno udělám test (já jsem totiž takový blázen, no) ale nevím nevím...........

Zuzi a co Ty ??? Jak jsi ráno dopadla s testíkem?????A co právě provádíš????

Veruš a jak je Tobě???Stále jen špinění??????

Moni a Ty už prosímtě dneska jen odpočívej........dávej na sebe pozor!!!!!!!!!!!!! 😎