Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
5. kvě 2010

misi: to se ten prcek zahryzává 😉

jitulik24
5. kvě 2010

Jo a ampulky mám jen celé skleněné, jsou dva druhy

escadka
5. kvě 2010

ahojte holky 🙂. V Olomouci taky moc škaredě. Alespoň že neprší. To máš Teddy májové mimnko, viď 🙂? Taky by se mi to líbilo 🙂, já byla 1.5. na transféru, ještě minimálně týden musím vydržet do testíku, břicho mám po hyperst. syndromu stále jako bůžek, ale píchá mě v bocích, tak mám strach, že už to je předzvěst krámků a že z toho nic nebude ☹. Jitulko, taky jsem měla to skleněné lámací, sice mi nespadlo nic dovnitř, ale pořezala jsem se o to 🙂 a myslím, že sis to určo nepopletla s píchnutím, asi to u tebe probíhá jinak než zase u někoho jiného, třeba ti to jinak dozrává, ne?

stephanie
5. kvě 2010

ahoj holky,

jituli< to se možná zítra potkáme, já jedu na ten KET
míšo, břško tě pobolívá, protože se mimi zahnizďuje, já to taky tak měla 3. den 😉
teddy, já jsem taky z ostravska 😉
jinak já taky píchala pregnyl večer, ale den později,tak se mi to posunulo o den,,
venku je hnusně,už začínám mít z toho zase blbou náladu 😠

pecicka
5. kvě 2010

stefi a jitulu, tak to na vás budu moc myslet a držet všechno co mám 🙂

misa.patrik
5. kvě 2010

holky ja doufam.. 🙂

pecicka
5. kvě 2010

misi-to je moc důležité a jak v tom mám už takový zmatek, to je tvůj první pokus?

misa.patrik
5. kvě 2010

jojo prvni 🙂

pecicka
5. kvě 2010

tak je mi jasné, že ještě žádné pocity ani zkušenosti s tím nemáša věřím, že ani nepoznáš, protože to všechno klapne 🙂 a já si z tebe vezmu příklad a budu tě následovat 😀

jitulik24
5. kvě 2010

Step a kad na ten KET jdeš? Já mám být na půl dvanactou ve fakultce v OL. Ve Fertimedu mi vždycky píchli pregnyl hodinu před IUI. Holky díky za držení palečků🙂

stephanie
5. kvě 2010

peci, díky, jsi hodná...už mám z toho trošku strach 😒
míšo, věř tomu, já měla třetí den po ET úplně křeče v břiše, až jsem si musela jít lehnout...
když jsem byla těhotná se synem, měla jsem to taky tak...myslela jsem, že to každou chvíli dostatnu, už jsem si odnesla i vložky na záchod a on se mi tam přitom zahryzával 😀

zuzka72
5. kvě 2010

Teddy-možná jsi to psala a já to přehlídla-máš v albu kráááásny fotky, kdo to fotil? Asi profík, co? A jak se to prckovi líbí, je tam úžasnej, jako model. 🙂

stephanie
5. kvě 2010

jé jituli, tak to já jedu do Brna do Reprofitu...já myslela, že jedeš taky tam

pecicka
5. kvě 2010

zuzi-taky krásně fotíš, kluci jsou užasní 🙂

misa.patrik
5. kvě 2010

Diky holky no verim ze se tam hezky zabydluje v te garsonce
Peci ja verim ze budes hned po me 🙂 a vsechny ostatni taky 🙂

pecicka
5. kvě 2010

už bych chtěla, když jsem začínala, tak jsem si říkala, že to bude pohoda, ted už to bude skoro rok a nic, ale zase některé holky jsou na tom mnohem hůř, tak musím věřit 🙂

sukubka
5. kvě 2010

ahoj holky
jituli asi to máš teda úplně jinak s tím prenylem,protože věčinou se píchá 36h před OPU!!!a tobě ho někdy píchli i hodinu před IUI?a je opravdu pregnyl ten samí jak míváme my?holky třeba má nějakej jinej né? 😕

Step zítra budeš mít miminka v bříšku tak pryč se špatnou náladou!!!!!

misa to se mimis opravdu uhnizduje,uvidíš 😉

kvakuska
5. kvě 2010

jituli promiň, s těma ampulema jsem to spletla já, pregnyl je fakt skleněnej, omlouvám se ☹

kvakuska
5. kvě 2010

míšo.p věřím že to si jen malej hrabošek dělá útulné hnízdečko, tak mu pěkně dopřej klid a pošli mu tam dolů něco dobrého na posilněnou ... třeba čokišku 😀

misa.patrik
5. kvě 2010

Holky diky moc 🙂 manza je taky uzasnej...vcera jsem kychala a manzel na me jeeezisi nekychej at tu nasi drobotinu nevykýchneš 😀 😀 😀 😀 😀

escadka
5. kvě 2010

Miško, promiň, že se ptám, jsem tu krátce a nemůžu to najít, otěhotněla si přirozeně nebo po transféru? A poznala si to nějak sama, že se zadařilo nebo až podle testíku?

misa.patrik
5. kvě 2010

ahoj Esci 🙂
nene ja jsem byla v pondeli na tranferu jeste neni nic jiste ale manza si tak dela jen legraci 🙂

juvik
5. kvě 2010

Ahoj holky,
vy drbete 😀 ...no jo venku hnusně, tak sedíte u compu v teplíčku 😉
Miso, preju ať je to to zahryzávání miminka 😵
Jitulik to má asi u iui s tím pregnylem jinak než to máme před OPU...si myslím
Já se dneska taky bodla, ještě 3x a bude OPU 😉

escadka
5. kvě 2010

Aha, tak to jsme na tom stejně 🙂, já byla v tu sobotu, tak to nám moc držím palošky, a měla si jedno nebo dvě embryjka?

misa.patrik
5. kvě 2010

Juvi diky 🙂
no co takove pocasi to je tak akorat teplakova pohoda 😀 a internet 😀
Ja mela jen jedno embryjko...desetibunecne..

escadka
5. kvě 2010

Já píšu z práce, poprvé jsem byla doma 3 týdny a bylo to k ničemu, tak raději makám a aspoň na to tak nemyslím, takže přeskakuju mezi prací a vámi 🙂

escadka
5. kvě 2010

Jitulko, a ty nechodíš do reprofitu k Machačovi, že jdeš do fakultky?

teddyna
5. kvě 2010

zuzi,byli jsme v ateliéru.no,Vojtík z focení byl vodvaz asi tak,jak když dáš koze řízek-sumasumárum-nic moc.ale zvlídli jsme. Manžela mám fotografa profíka,ale děti nefotí,tak jsme šli ke konkurenci 😉
escadka-já skončila s hxperstimulákem na operačním sále s litrem a půl krve v břiše-fuj,nikdy víc.tah hodně štěstí!!

escadka
5. kvě 2010

A projevovalo se ti to nějak, Teddy, než si v té nemocnici skončila? To je mi tě moc líto. Já měla 9 dní bolesti, teď už to přešlo, jen mám stále velké břicho, tak si myslím, že už je to na ústupu. Na UZ jít nemůžu, bo Machač má dovolenou. Tak mi jakékoli zkušenosti s tím moc pomůžou.

jitulik24
5. kvě 2010

Chodím k němu, ale abych nemusela jezdit do Brna, tak mi IUI udělají ve fakultce, kde to má Machač domluvené.