Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

escadka
5. kvě 2010

Aha, tak to je super, ušetřenýho spoustu času. Tak držím palečky 🙂

stephanie
5. kvě 2010

escadko, myslím, že pokud se ti dál nezvětšuje břicho, tak by to mělo být dobré...Já jsem musela ty první dny volat do Brna, doktorka mi vždycky říkala, že si musím kontrolovat břicho, měřit si ho, jestli se nezvětšuje...Kdyby jo, tak by to asi nebylo dobré...Ale prý jsou na to dobré bílkoviny...jez hodně jogurty...

misa.patrik
5. kvě 2010

Ja s tim bohuzel nebo s pis bohudik nemam zkusenost,ale myslim si ze pokud bys se Ti neco nezdalo tak bys mela zajit k Dr za to nic nedas 🙂
Jo holky mohl by nekdo vymyslet aplikator na ten utros ze?? to je vzdycky komedie si tam nacpat ty 2 pidi kulicky 😀 😀 😀

escadka
5. kvě 2010

Moje slova 🙂, beztak to vymýšleli chlapi, kteří neví, co je to za malý peklíčko, když tam nechce a pak se tam ztratí a pak je dát obě na jedno místo 🙂. Myslím, že s tím břichem je to čím dál lepší, už se můžu i normálně nadechnout, to v sobotu ještě nešlo jak bylo naplý k prasknutí

misa.patrik
5. kvě 2010

tak to je dobre Esci hlave se kdyztak hlidej a jak rikam prinejhorsim k doktorovi 🙂

stephanie
5. kvě 2010

já myslím escad, že když ti břicho klesá a nemáš bolesti, tak je to dobrý...já měla bolesti teda šílené, nemohla jsem udělat krok..ale zase prý jak je hyperstimulák, tak se mimčo líp chytne...sice u mě to nefungovalo, ale moje kamarádka to ted měla a otěhotněla...tak přeji hodně štěstí...mi tentkrát nezavedli ani dvě embryjka , protože je prý větší možnost uchycení

escadka
5. kvě 2010

Děkuju moc 🙂. Kéž by 🙂. A tebe teď čeká copak? Jak si psala, že nemáš podporu manžela, myslím, že to že nevěří řekl, ale uvnitř to tak necítí, chlapi jsou fakt jinačí , neumí to dát moc najevo a ikdyž to prožívají s námi, musí to vnímat jinak, nemlátí s nima ty hormony jak s náma...

misa.patrik
5. kvě 2010

jojo presne 🙂

stephanie
5. kvě 2010

escadko, mě čeká zítra KET...
JJ, manža tomu nevěří, trochu mě to mrzí, ale už jsem si zvykla, že jsem na to sama...teda nejsem, mám naštěstí vás, jinak bych asi zblbla...JInak hormony teda se mnou mlátí dost 😀
A ten Utroš říkal Machač, že je lepší zavádět, ale já to moc nemusím, člověk pořád aby nosil slipovky, takže ho zatím polykám, ale jsem z toho jak pytlem praštěná

misa.patrik
5. kvě 2010

😀 jo Steph budu drzet paluchy na zitra ...a s tema slipovkama mi ani nerikej mazna rikal ze mi asi objedna paletu slipoek jak vidi ze je porad kupuju 😀 😀 😀

escadka
5. kvě 2010

To je super, jak to řešíme všechny stejně 🙂, ty slipovky a tak... já to teda s polikáním musela zavrhnout, protože jak píšeš, byla jsem totálně gumovej Vašek 🙂 a po zavedení embryjek se to už prý má jenom spodkem, je to napsané v návodu. Tak to na tebe budu zítra moc myslet, aby se tam tvorečkovi (nebo budeš mít 2?) moc líbilo a hned se tam pěkně uhnizdíli

stephanie
5. kvě 2010

děkuji holky, jste hodné, ještě že vás mám 😵
escad, tak toho gumového Vaška teda slyším poprvé 😀 😀 😀

stephanie
5. kvě 2010

..teddy- ty fotky jsou opravdu moc pěkné, Vojtíšek už je teda pěkný puclíček!!! Je ti moc podobný 😵

kvakuska
5. kvě 2010

escad no já právě nikdy nechci nacpat ten utroš na jedno místo, chci jakoby jeden vlevo a jeden vpravo a štve mě, když se mi oba nacpou na jedno místo a nejde mi ten jeden přesunout ... no vidět mě někdo při zavádění utroše, tak se smíchy potrhá 😀

misa.patrik
5. kvě 2010

Kvakus tak to si dovedu zive predstavit 😀 vcera jsem si to taky vecer zavadela a manzel koukal ze dveri co tam delam kdyz mam ruce pod perinou a ja zapasila s utrosem 😀 😀 😀 😀

juvik
5. kvě 2010

Holky,
se tu řežu jak řešíte ten utroš 😀 😀 😀
No já ho nemůžu zavádět....chytnu po tom vždycky mykózu....jsem na to nějaká háklivá....takže jsem domluvená s dr., že ho polykám...a moje švagrová ho taky polykala když byla na ivf....až do 12tt....
Člověk je sice fakt jak pytlem praštěný....ale tak cca po týdnu si tělo zvykne a pak už mi to nevadí 🙂

misa.patrik
5. kvě 2010

Juvi a to je teorie kdyby jsi zazila praxi tak se smichy pocuras 😀

escadka
5. kvě 2010

já to teda fakt miluju na záchodě v práci 😝 ... holky, začínají mě bolet prsenka - 5 den po ransferu, tak buďto budou kramky ☹ a nebo že by se přeci jen do třetice zadařilo 😵 ... nemáte s tím některá těhulka zkušenosti, jak to probíhalo?

juvik
5. kvě 2010

Miso, ale jo, já si to dokážu celkem živě představit 😀 ...při prvních pokusech jsem ho taky zaváděla a honila ty malé mrchy kuličky i pod postelí, když mi spadly 😀

misa.patrik
5. kvě 2010

esci ja nevim ale me boli prsa od te doby co jsem pichla pregnyl 😀

misa.patrik
5. kvě 2010

jo juvi tak ja mam jeden pod posteli ale nevim kde 😀 tak ten najdu az budeme malovat 😀 😀 😀 😀

juvik
5. kvě 2010

Miso, a pak už ho nebudeš potřebovat, tak ho některé z holek věnuješ 😀
Esci, mě taky vždycky bolí prsa celou dobu...i u stimulace, takže nevím. I před ms mě bolívají, takže já bych podle toho nic nededukovala.

sukubka
5. kvě 2010

ahoj holky udrbněné!
escada,mohou to být těhu příznaky,ale prsa bolí i s toho utroše,proto do testu nejde nic poznat,protože utoš dělá své a nepoznáme zda je to on nebo těhu!!!!Ale držím moc pěstičky holky!!!

Step tak už sedíš u holičky co?myslím na tebe,já se před chvíli vrátila chtěla jsem to světlý a mám tam stejně mrsklej tmavej melír to jsem celá já!!!!

juvi tak ymě holky pobavili jak by vymysleli dávkovač na utroš 😀

escadka
5. kvě 2010

jojo, já vím, že se tím řídit nedá, to jen že mě do dneška nebolely vůbec, no jo, je to furt dokolečka, nedoufat, nehledat, rovnou si říkat, že to nevyšlo, ale ten čertík v koutku tam furt říká a co kdyby 🙂

misa.patrik
5. kvě 2010

mas novy ucej sukub jo?? ja taky chci nejakou zmenu uz me to nebavi 🙂 j
jo a s tim utrosem ja ho zavadim a doufam ze dobre protoze jsem z neho taky nejaka gumova 😀 😀 😀 😀 😀

juvik
5. kvě 2010

Jé Sukub a Stephi byly u holičky...a já taky....ale jen jsem to chtěla ostříhat, melír mám daný nedávno. Dneska je kadeřnický den ...to budem kočky 😉

kvakuska
5. kvě 2010

juvi jasně, třeba já budu hhrozně ráda, když mi míša.p pošle v obálce jednu kuličku utroše 😀 😀 😀 ... to víš, co je doma se počítá 😅

juvik
5. kvě 2010

Kvakus, však jo...kulička ke kuličce a postupně bude celé balení 😀 .... i když to by bylo asi na dlouho 😝

misa.patrik
5. kvě 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 treba jich bude vic nez nekdo vymysli ten aplikator to by chtelo nejaky takovy jak byl na TAMPAX 😀

kvakuska
5. kvě 2010

míšo jak to myslíš BYL? ... já pořád a jedině kupuju TAMPAXy s aplikátorem 😉