Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
12. kvě 2011

@pecicka @aneta1199 holky, děkuji, kéž by to bylo rychlé a hlavně bez komplikací. Sice mám z porodu strach, ale to co přijde pak musí být úžasné.
@jej zítra mám první TP, tak uvidíme kdy to bude, snad brzy.

milusiaw
12. kvě 2011

Ahoj holky
10.04 - mela jsem minimalku a transfer.
24.04- videla jsem 2 carecky
2.05 - byla jsem objednana na odber krve, bohuzel 27.04 jsem mela velke bolesti vajecnika, a 30.04 -spineni
Po odbere krve byla jsem na utz a doktorka me rikala ze mam byt nachystana na potrat, ve zprave napsala GV bez struktur pludku. Ve stredu jsem byla objednana k mojimu gynekologovi a on zjistil zlutkovy vacek. Vcera jsem byla na utz a videla serdicko, doktor zjistil ze pravdopodobne neni tam 1 clovecek, jen 2- bohuzel 2 byl hodne mensi a nemel serdicko. Tak musime cekat 7 -14 dnu jak to dopadne. Zatim jsem velmi rada s toho stesti, a mam stracha ze to vsechno mi zmizi.

jitulik24
12. kvě 2011

@milusiaw No to je super 😵, potichoučku gratuluji, zázraky se dějí😉. Až budeš chtít, tak tě přepíši k těhulkám. Mám z toho opravdu velkou radost!!!

abig
12. kvě 2011

@milusiaw Potichounku gratulace, držíme všechny pěstičky !!!

abig
12. kvě 2011

@jitulik24 Taky se přidávám k přání rychlého a krásného porodu, ten malý poklad za to bude stát !!!

escadka
12. kvě 2011

@jitulik24 Jitulinko, taky moc moc držím palečky, aby až přijde ta správná chvilka a na svět se bude hlásit to tvoje nejvytouženější stvořeníčko, aby šlo všechno hladce jak má a bylo to raz dva a ty už držela malou v náručí a už se moc těším, až nám budeš hlásit, že už nejste dva, ale tři a ukážeš nám malou na fotečkách 🙂. Tak tfuj tfuj tfuj, moc na tebe myslím 🙂

jitulik24
13. kvě 2011

@abig Děkuji🙂. Než se nadáš, tak i ty budeš ve finále😉
@escadka Také děkuji🙂. Nakonec se mi mimi podařilo donosit až do TP a určitě se to podaří i tobě. Držím moc moc palečky, ať je nadále vše v pořádku to přeji i ostatním těhulkám😉.

ladus77
13. kvě 2011

@jitulik24 jejda, tak uz je to skoro tady co? Vidis jak jsme obe nakonec krasne donosily co? 😀 Tak preju rychly porod a miminko co nejdriv v naruci!!! Drzim pesti 🙂
Ja moc nestiham ani nakukovat natoz psat, maly trpi na prdiky, tak na nic jineho neni moc cas, ale je to ten nejuzasnejsi clovicek na svete a moc tady vsem holkam preju at se brzo zadari!!! 🙂 🙂 🙂

asmeena
13. kvě 2011

Ahoj holky, tak jsem na vás zase po dlouhé době nakoukla a vidím, že se tady krásně těhulkuje a Jitulik už to má každým dnem za sebou. Tak hodně štěstíčka.

A všem které se snažíte, nevzdávejte to, ono se zadaří. 😵

elis84
14. kvě 2011

Zdravím lidičky na této stránce. Jsem zde nová.Mám problém s otěhotněním.Lékaři mi bohužel řekli že bez darovaných vajíček to nepůjde.Jsem z toho celkem zničená a utrápená ☹ . Prosím máte někdo s darovanými vajíčky zkušenost.Budu moc ráda za jakékoli informace.Taky se děsím té ceny? Děkuji moc

jitulik24
15. kvě 2011

@ladus77 Máš pravdu, nakonec se nám to povedlo oboum 😵 Děkuji, včera jsme měli s manželem naplánovaný porod a ono houby 😀 . Karolínka nám dává jasně najevo, že si můžeme plánovat co chceme, ale ona si to udělá podle sebe 😀. No já se vsadím, že budu rodit v úterý, protože jede manžel na školení do Prahy a vrátí se až pozdě večer 😕. Naštěstí je tchán v důchodě, takže kdyby něco, tak mě odveze do porodnice.
To mě mrzí, že malého trápí prdíky, zkoušela jsi mu dát nějaké kapky, prý to pomáhá. Švagrová malému masírovala bříško a to pak byl orchestr 😀 hodně mu to pomohlo 😉 .

jitulik24
15. kvě 2011

@asmeena děkuji 🙂 jak se daří tobě a Sofince?

jej
15. kvě 2011

Asmen! No že je tě vidět! JAk se máte?! 🙂

Elis, myslím, že je i přímo fórum "darované oocyty", zkus mrknout tam....Ale tady ti holky taky poradí. Ve kterém CAR ti to řekli? Mám totiž vlastní zkušenost (i z okolí), že v některém CAR už mi taky říkali (konkrétně v Unice), ať uvažujeme o dárkyni, sebrali jsme se a šli do Reprofitu, tam zlatý pan dr. MAchač mrkl na všechny výsledky, řekl, že mě teda nešetřili a pěkně do mě prali megadávky a že já prostě otěhotním se svými vajíčky. A lup ho, první pokus v Reprofitu, moje vajuška, navíc s minimální stimulací a Amálka nám leží už 5.měsíc v postýlce! 🙂

Jitul, ty nás teda napínáš 🙂

jitulik24
15. kvě 2011

@jej To bych si nedovolila vás napínat😀. Já dnes Karolínce domlouvám celý den a ne a ne si dát říct😉

jitulik24
15. kvě 2011

@elis84 Ahoj, já v tomhle vlastní zkušenost nemám, ale kamarádka ano. Ve Fertimedu jí hnali do darovaných vajíček a když přešla do Reprofitu, tak se divili proč by měla mít darovaná vajíčka. Má holčičku z IVF a vajíčka byla její.

elis84
15. kvě 2011

@jej Ahojky,děkuji . Já byla na testech s manželem.Manžel má vše v pořádku ale horší je to se mnou. Já mám málo vajíček údajně skoro žádné (díky ozařování v dětství ). Jiná možnost než darované vajíčka dle lékařky nepřipadá v úvahu. Byla jsem v olomoucké FN u doc.Oborné. Doc.Oborná již v Olomouci není a nikdo neví kde má pracoviště tak mi můj gynekolog poradil Reprofit a dr.Machače. Zítra si tam musím zavolat o domluvit si schůzku . Celkem mám strach z toho co mi řeknou. Ale děkuji za odpověď , zkusím mrknout na to fórum darované oocyty. Děkuji 🙂

elis84
15. kvě 2011

@jitulik24 Ahojky,děkuji za odpověď. Já byla v olomoucké Fn u doc.Oborné,ta už tam není a nevím kde ordinuje-zda vůbec ordinuje. Můj gynekolog mi poradil dr.Machače. Tak uvidíme co mi poradí. Snad se mi to taky někdy poštěstí.Každopádně držím palečky k porodu. 🙂

jitulik24
16. kvě 2011

@elis84 Děkuji 🙂 . Doktor Machač je skvělý a pokud to jen trochu bude možné, tak budeš mít miminko ze svých vajíček. Budu držet palce, určitě dej vědět, jak jste se domluvili 😉 .

sukubka
16. kvě 2011

ahoj holky,
teda to tak děsně uteklo a @jitulik24 už bude rodit,je to hrozný jak ten čas plyne!!!!!
Všem vám moc přeju at se co nejrychleji zadaří!!!musíte holky bojovat stojí to za to!!!!

sukubka
16. kvě 2011

@elis84 ve FN mi taky řekli že mám vysoké FSH a že se svými vajíčky neotěhotním a jak už tu někdo psal Machač je kouzelník a koukej máme Lukáška

jitulik24
17. kvě 2011

Ahoj holky, dnešní třetí KO v porodnici dopadla takto: tlak,moč a ozvy v pořádku,stále mám +4 kg. Karolínka se opět pokoušela zlikvidoval stroj na ozvy 😀 . Jen kontrakce žádné a nález stejný jako minule☹. Ségra si vzala v práci dovču, protože si myslela, že už bude malá na světě a asi ostrouhá 😅 .

escadka
18. kvě 2011

@jitulik24 ahoj Jitulko, však kam by spěchala, ještě má týden čas 🙂, neboj, až přijde ta správná chvilka, tak se začne hlásit o slovo a pak už nepřestane 🙂. Hlavně že je vše v pořádku a už se těším, až nám budeš hlásit, že už je tady - nebo zaúkoluj manžílka, ať to víme co nejdříve 🙂. Držím palečky, ať je to ten nejlepší a nejpohodovější rychlíkovej porod 🙂

jitulik24
18. kvě 2011

@escadka Ahoj, no podle ultrazvuku jsem už 40+1tt, tak už by to mohlo přijít 😉 . Hlásit vám to budu osobně 😉 . Mám internet v mobilu, tak jak bude chvíle času v porodnici, tak napíšu 😵 . Děkuji, snad to bude rychlé 😉 . Dnes je mi celé dopoledne nějak divně, tak uvidíme 🙂 . A jak se daří tobě a mimi holčičce, vše v pořádku 🙂 ?

abig
18. kvě 2011

@jitulik24 Jituli, to víš, že se ani nenaději, už tak to strašlivě letí ....

Třeba se ta vaše malá slečna snaží dát najevo, že dneska v tak krásný den k vám dorazí do náručí .... už vás od ní dělí doslova jen pár dní !!!

ladus77
18. kvě 2011

@jitulik24 tak ja myslim ze je to na dobre ceste...to nam rikala porodni asistentka ze se budeme citit jinak - divne 😀 😀 😀 Drzim pesti!!!
A ty jsi nabrala jenom ctyri kila, teda to je mazec, ja mela deset a uz je to dole! Bubik to nejak ze me vysal 😀

escadka
19. kvě 2011

@jitulik24 děkuju Jitulko za optání 🙂, jojo, daří se nám dobře, zítra začínáme 26tt, malá kope jak divá a roste jak z vody, já už mám hore 11 kilo, ale zdá se to být všechno jen v té kuličce přede mnou - tedy břichu 🙂. Výbavičku už mám nakoupenou do vel. 68, malá je prý velká, tak kdo ví, jestli vůbec užiju tu 56, ale díky mimibazárku mám opravdu krásné kousky, ale je to děsná droga, myslím, že kdyby nebyl, tak bych zas nenakoupila tolik věcí 🙂, jinak jsem čím dál větší lenoška a chcíploněk, tak si to užívám, v září pak začne ten správný maraton 🙂. Možná, že ty už to máš za zebou a Karolínka už se na tebe usmívá z náruče, je prima, že máš internet v mobilu a že to tak budeme vědět co nejdříve to bude možné 🙂. Takže do třetice přeju ten nejlepší porod, co si jen ženská může přát 🙂.

escadka
19. kvě 2011

@asmeena jakpak tobě se daří se Sofinkou? Moc se mi stýská po tvém albíčku, všechny fotečky zmizely a já se tak ráda dívala na nové přírustky a taky na malou jsem moc zvědavá 🙂. Užívejte jara a krásnýho počasíčka a to i všechny ostatní maminky, těhulky i snažilky, načerpejte spoustu energie, všechny se nakonec dočkáme toho nejvytouženějšího stvořeníčka 🙂

escadka
19. kvě 2011

@juvik ahoj Juvinko, jak tobě se vede, už ses tady dlouho neobjevila, všechno v pořádku?

juvik
19. kvě 2011

@escadka ahojky, nepíšu, ale čtu. 😉 Ale i tak tady moc holky nepříspívají.
Daří se dobře, kromě té cukrovky je všechno v pořádku. Bříško roste, malý taky, zatím je otočený hlavičkou nahoru, ale ještě má čas. 🙂 Už se těším na ultrazvuk ve 30tt, až ho zas uvidím. 😵 Jinak já jsem přibrala jen 4kg 😅 ... je to určitě i tou sacharidovou dietou, při ní už asi ani moc nepřiberu. Ale tak moje mamka taky přibrala při těhu jen 6kg a z toho já jsem vážila 4kg 😀
Začala jsem chodit cca před třemi týdny na těhucvíčo a takové povídání o porodu, kojení a všechno kolem. Je to fajn.
No a teď poslední dny peru první mimivěcičky, dneska jsem se dala i do žehlení, ale v tom vedru jsem to moc dlouho nevydržela, protože mi začaly otékat a bolet nohy 😒

escadka
19. kvě 2011

@juvik jejda, tak malinko váhy navíc :-O? No snad to shodím, až budu lítat kolem malé a to si nemyslím, že bych se zrovna cpala, ale tak jsou holky, co přibírají i 25 kg, tak mám ještě rezervu 🙂. To by mě zajímalo, jestli je to jiný pocit, mít miminko hlavičkou nahoře, já mám malou od začátku dole, asi ji má hrozně těžkou 😉. To je prima, že chodíš na to cvičko i s poradnou, já už se do cvičení po předchozím nezdaru bojím, ale určitě bych chtěla alespoň nějaký rychlokurz, co taky bývá, tak bych už se po tom asi taky měla začít dívat. Hlavně se šetři a žádný velký namáhání, zvlášť jestli zlobí ty nožky, však máš ještě spoustu času, tak si to pěkně rozděl 😉, i když tě chápu, já už to mám taky všechno vypraný a vyžehlený pro klid, kdybych musela třeba lehnout. Taky tady pořád nakukuju, jak holky píší, ale je fakt, že je toho čím dál míň, tak jsem ráda, že ses ozvala a že vím, že jsi v pořádku 🙂. Tak ať pěkně rostete, užijte si ultrazvuk, měj se moc krásně a zase se ozvi, budu moc ráda. Papa