Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
20. říj 2011

@drndapetka tak to jo, to chce možná trošku pauzu od hormonů, ale uvidíš co ti Machač navrhne.

misa.patrik
24. říj 2011

Ahoj holky 🙂
dnes mi přišly výsledky z Imunologie a BI už je v pořádku tak jsme se domluvili s manželem že na IVF pujdeme až po novém roce 🙂 ted by to bylo hrozně hektické protože podle mých propočtu bych měla tranfer těsně před vánocema. a to nechci 🙂

escadka
24. říj 2011

@misa.patrik Mišičko, moc gratuluju a veřím, že v lednu budeme všichni gratulovat po druhé, jak budeš hlásit dálnici 🙂. Moc se opatruj a neboj, uteče to jako voda 😉

misa.patrik
24. říj 2011

@escadka děkuji ja budu klidnější jak to bude po svátkách 🙂 vím jak každý rok lítám na ty svátky byla bych akorát tak na nervy 😀 počítám s tím že IVF bude asi unor to bude mít manžílek krásný dáreček na narozeniny 🙂

carlik
25. říj 2011

@misa.patrik taky schvaluji až po novým roce, ty stresy kolem Vánoc by nemusely být vončo (taky by nemuseli už být v RF) a pak budete pěkně pozitivně naladěni a připraveni na pozdější dáreček 🙂
@escadka jak vám to holky letí, už 2 měsíce? A co já bych za to dala, spát 9 hodin v kuse 😉 Já se kolem 4 h.probudím, 2 hodiny se převaluju, jdu si lehnout na gauča do 6 se tak nějak prospím a dýl ani rána. Třeba jak se změní čas, tak to bude lepší...Jinak malá kope o 106, věcičky už taky nakupuju o 106, abych náhodou nebyla nepřipravená 😒 A zítra jdu do diabetol.poradny, protože po testu oGTT mi našly cukr v krvi, tak Štěpán mi to nařídil 🙂 Mějte se krásně 🙂

jej
25. říj 2011

AHoj holky! Nakukuju po delší době a vidím Asmenku, Míšu Patrik, Escadku... 🙂 Moc zdravím

Hlavně myslím na holky "v boji", ať vše dobře dopadne a hodně sil!!! Nechci tu psát ty otřepané fráze, všechny víme, jak každý neúspěch bolí a bere sílu....ale já, holky, Reprofitu věřím, chce to fakt hlavně neskutečnou trpělivost...ale to všechny víte, tak nechci kázat...(ale já jsem důkazem, po 5 letech bojů, 4 IVF a jednom KET máme našeho drahouše nejdražšího!)

Míšo PAtrik, fajn, že se snad věci srovnávají, Vánoce si ještě dáš "v klidu" a pak hurá do toho!

My bychom rádi zkusili ještě nějaký boj o dalšího bobka, ale situace se trochu komplikuje, byla jsem na konizaci čípku (měla jsem fakt blnbé výsledky), jsou pak nutné ještě nějaké kontroly, takže momentálně nic...tak snad se vše bude vyvíjet dobře a pak bychom snad mohli....

Jinak období klidu skončilo, malá nejenže leze jak drak, ale začíná si stoupat kolem předmětů, takže člověk je pořád v pohotovosti (zejména vzhledem k našemu bezkobercovému bytu)

Holky, zdravím všechny!
Escadku, jak vy? Tvé příspěvky vypadají spokojeně
Asmenko, no o vás asni nemluvím! Za chvíli savíte rok, že jo? To je děs, jak to letí...
Anet, nakukuješ?

misa.patrik
25. říj 2011

Holčiny tak jsem objednaná k Macháčovi 24.1. 🙂

kamka1402
25. říj 2011

@misa.patrik jsem ráda Miši, že máš dobré výsledky, jsem objednaná do Prahy na 29.11. byla jse u Dr. Souškové a doporučila mi jít na KET ještě v listopadu s tím, že to nebude v přirozeném ciklu, ale potlačíme mou imunitu estrimaxem a uvidíme. 🙂

misa.patrik
25. říj 2011

@kamka1402 budu Ti držet moc palečky 🙂 me nepomohl ani ten estrimax ☹ ja to mám na prd s tou sliznicí

kamka1402
25. říj 2011

@misa.patrik určitě nam to vyjde dřiv nebo pozděj 😉

misa.patrik
25. říj 2011

@kamka1402 to víš že jo 🙂 káždá asi máme svuj správný čas 🙂

escadka
25. říj 2011

@jej ahoj 🙂, jj, zdá se, že to zvládáme se Sofinkou dobře a že jsme pěkně sehrané, no ale nechvalme dne před večerem, každý den tak trošičku čekám, jestli se něco neposmolí, ale zatím dobrý 🙂. Dnes má 2 měsíce, začíná koukat pomaličku na svět a nesměle se usmívat na maminku, tak je to zase o kapínek lepší 🙂. Ve čtvrtek jedeme na první velký výlet na celé 3 dny k známým kousek od Prahy, tak jsem zvědavá, jak to všechno zvládneme bez všech potřebných věcí, v jiném prostředí, ale už se těším, že to bude zase jiné. Kamarádka mi nafotí malou v ateliérku, tak se moc těším na fotečky, i když to bude asi taky fuška. Mě se zatím daří pracovat, ale co bude až malá začne vyžadovat více pozornosti, nevím, ale pracovat musím, tak to budu muset nějak skoulet. Tobě moc moc držím palečky, aby jste mohli jít co nejdříve pro dalšího drobečka a aby maličká co nejméně zlobila při objevování světa 🙂. A jak jinak se máte 🙂?
@carlik jj, dnes už opravdu 2 měsíce 🙂 a spinkání, no asi to nebude nic stálého, každý den je úplně jiný, ale nezlobila bych se, kdyby u toho zůstalo. Je mi tě chudinko moc líto, že tak špatně spíš, ale měla jsem to stejný, je to zvláštní, že to těhotenství tak působí. No ale věřím, že si to i přes to, že nejsi moc vyspaná, užíváš, každý kopaneček, každé oblečko, co přibyde do šatníku, to, že tě každý obletuje, užívej do syta 🙂, to je na tom to nejkrásnější 🙂. Opatruj se a měj se i s maličkou krásně

carlik
27. říj 2011

@escadka tak přeju krásný výlet a určitě si to užijete ve 3 🙂 Jinak včera v diabet. poradni bylamoc milá paní doktorka i sestřička, která mi pak všechno vysvětlovala co smím jíst a co ne, ale jsem v klídku. Co 14 dní budu chodit na kontrolu s 12hod. močí a na krev a s tou dietou to se nějak taky zvládne 😉 Hřeší každá těhule, žádný jídlo neváží, tak se to dá zvládnout. A to víš, že si užívám každý den něčeho, i to nakupováníčko je super. Včera mi zrovna přišel spací pytel zn. George tady z bazarků MK, malá bude prostě princeznička a parádnice 🙂 Mějte se krásně a zase se ozvěte 😉
@misa.patrik
@kamka1402 vám to opravdu holky vyjde dřív nebo později, jenom vydržať!!!

11112
28. říj 2011

@escadka Ahojky tak první výlet? Moc si to se Sofinkou užijte 😉 Myslím na vás!Jinak mám už nějaké zprávičky včera byl odběr dárkyně a dnes si budu volat tak jsem pěkně nervozní.Jak jsme se vrátily z Brna tak jsem na obědě potkala tvoji švagrovou,hned jsem si na Tebe vzpoměla 🙂Měj se hezky a pořádně si výlet užijte.Pa pa 😉

aneta1199
30. říj 2011

Holky, nakukuju, moc vás všechny zdravím a hlavně držím palce do dalších bojů !!!

My už se do něj dáme brzo taky, původně jsem plánovala už teď v prosinci, ale tak jsem nějak zlenivěla...., dáme ještě lyžařskou sezónu, zajedeme v březnu do Alp a pak hned k Machačovi. (mimochodem Clostylbegyt na Štěpánka jsem začala brát právě před dvěma roky v Alpách a 12 dní na to jsme měli úspěšný ET, takže horský vzduch asi prospívá 🙂 )
Štěpánek už bude mít 11 měsíců a je pořád zlatej. Už se pokouší o první krůčky, rekord má zatím osm krátkých, takže asi bude brzo běhat. A problémy v podstatě žádný / jako že sem tam nesní oběd nebo brzo ráno vzpouzí...
@escadka ta fotka v mém profilu je už z 6 týdnů, docela to focení šlo, teď by to bylo asi horší 🙂

@misa.patrik
@kamka1402 holky, doufám že už budete v březnu v těhulích, ať v stimulantkách není moc natlačeno !!!
@jej pošli nějakou fotku, já bych vás obě ráda viděla 😉
@asmeena asmeen, a co vy a další? nebo si zatím budeš užívat jen Sofinky?

asmeena
30. říj 2011

@aneta1199 nene, my už se o druhé snažíme, pokud to nepůjde rok přirozeně (u nás problém nebyl zjištěn), tak si zajedeme pro zmrzlinku za Machačem 😉

jitulik24
30. říj 2011

Holky, všem snažilkám držím moc moc palečky 😀 . Ono to vyjde, chce to jen nepřestávat věřit 🙂 . Já už bych si také klidně dala říct a chtěla druhé mimi, ale manžel zatím o druhém neuvažuje, tak snad ho to za nějaký čas přejde 😀 .
Dnes je malé přesně pět měsíců, letí to strašně rychle. Je to naše zlatíčko. Spinká celou noc- 12 hodin, směje se na celé kolo, brebentí, prská, hlavně u jídla 🙄 😵 , přetáčí se ze zádiček na bříško a zpět, začíná se plazit a ráda by si už i sedla, ale na to je ještě brzy. Občas má i své uplakané dny, ale čím je starší, tak tím je těch dní méně. Zoubky nám zatím nelezou. Také nám pěkně roste, měří 71cm a váží něco kolem 7,5kg 😵 .

carlik
30. říj 2011

Ty jó holky, takže příští rok druhá vlna těhulek, třeba to některé z vás vyjde přirozeně pod peřinou, jako @juvikovi 🙂 Já už se taky nemůžu dočkat, až malá vykoukne na svět 🙂 No ještě tak 10 týdnů si budu muset ale počkat 😉 Tak si to s těma mrňatama dál pěkně užívejte a přeji příjemný snaženíčko 😉

katapola
30. říj 2011

Ahoj holky, nevíte dokdy ordinuje Machač v Olomouci v prosinci? Musím se objednat, abychom mohli domluvit eventuelně další pokus na leden nebo únor, ale až budu mít výsledky imuno z prahy, což bude možná až tak v půlce prosince a to já nevím, jestli pak ještě Machač ordinuje. Díky

britka
31. říj 2011

@jitulik24 teda to letí malá už má 5 měsíců a to jsme čekaly spolu mimča,já si minulý týden vzpoměla na nejčernější den kdy jsem o mimčo přišla,ale nevzdávám to.Teddyna mi řekla,že jsem nezmar 😉že už nás to stalo hafo peněz to by už byla 2 nová auta.

carlik
31. říj 2011

@katapola on Machač bývá v prosinci tak týden před svátkama a pak už ne. Pokud to chceš zjistit přesně, tak písni sestřičkám mejlík na: reprofit@seznam.cz
@britka na ty nejčernější dny našeho života moc nemysli, chce to zapomenout a nejlépe tím, že se budete snažit dál. Já ten smutný den měla v únoru (a to jsem si zažila teda strašný věci) a hned v květnu jsem byla opět těhule 🙂

jitulik24
31. říj 2011

@britka Ahoj, určitě je dobře, že to nevzdáváš, vyšlo to jednou, vyjde to i podruhé 😉 . Ten smutný den ti zůstane v srdíčku pořád, ale věř, že přijdou ty šťastné dny a ty se miminečka dočkáš 😉 . MOC MOC MOC DRŽÍM PALCE A MYSLÍM NA TEBE 😉

britka
1. lis 2011

@carlik
@jitulik24 jo,jo holky asi jsem nezmar,něco zas našetřím a zas jdu na to ,na jaře 😉 přece ten nahoře už by mohl být spravedlivý a miminka se dočkáme. 😉

carlik
1. lis 2011

@britka přesně tak, někdo nás tam "nahoře" musí mít rád a bude dopřáno i vám 😉 Tohle mi při poslední pokusu řekl i Štěpán 🙂

britka
1. lis 2011

@carlik jo,jo Štěpán ten by byl nejradši a samozřejmě i já kdyby jsme šli na další pokus hned,ale finance nějak nejsou a tak si musíme počkat ☹ my samoplátci to nemáme lehké.

milusiaw
7. lis 2011

Holky, mate nejake zkusenosti z KET v Reprofitu?Jedna se o to jestli nekdo z vas mel malo snehulek, a jak to delaji- jsi domluvena na konkretni termin a telefonicky si ujistis jestli je vsechno v pochode a se rozmrazily, nebo jedes do Brna a cekas a je moznost ze reknou tobe ze se to nerozmrazilo, a se vratis domu.
@katapola - vis jak je to s tim ordinovanim v prosinci? Jsi uz domluvena?

britka
7. lis 2011

@milusiaw Ahojki to jsem ráda že jdeš do dalšího boje.Holky ti určitě napíšou co a jak,ale podle mě ti daji vědět.jinak mi pisni jo,na IP.

milusiaw
8. lis 2011

Z bojovanim asi klid jsem po cisaru, ale chcu jist na prohlidku v prosince nebo v lednu a budeme videt jak to dopadlo s tou jizvou, jestli bude sance bojovat v I polovine roku nebo az ve II pololeti.

katapola
8. lis 2011

@milusiaw Ano, jsem objednaná na 9.12.

kamka1402
11. lis 2011

🙂