Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

spunda
4. dub 2012

@misa.patrik Miško držím moooc palečky at je vše ok a určitě nám hned pisni at víme ju???věřím že je všechno v pořádku jen se ti mimoušek pořádně zavrtává a dává o sobě vědět.Drž se 🙂

misa.patrik
4. dub 2012

@spunda no ja věřím že ano jsem přikovaná k lužku od neděle a říkala jsem že pokud bude třeba klidně budu i celé těhotenství

spunda
4. dub 2012

@kamka1402 Ahojky no já tam naštěstí včera byla bez manžela,ten by tam zešílel 😀 ale je fakt že poslední dobou je tam hodně nových a těžko říct ,jaký tam maji sestřičky systém.mě totiž příjde,že se sice objednáš ale oni maji na stole papír ,kde píšou jména podle toho jak příjdeš a bohužel podle toho jdeš taky nařadu k doktorum a nekoukaji na časovku ,což mi příjde dost blbý .tak snad budeš mit víc štěstí ale já i tak byla včera štastná z toho co jsem si tam nakonec vyčekala,stálo to za to 🙂 🙂 🙂

spunda
4. dub 2012

@misa.patrik Já myslím že to nebude tak dlouho ,ted to spolu překonáte a až si najde mimi to správné mistečko tak si spolu hezky užijete těhulkování neboj .....moc ti to přeju 🙂

misa.patrik
4. dub 2012

@spunda děkuji strašně moc ani nevíte holky jak mě to podporuje a drží v optimistické náladě 🙂

misa.patrik
4. dub 2012

Tak hodnota HCG je 28 ....

carlik
4. dub 2012

@britka ahojky, tak co ty holka? Jaro je tady a doufám, že to tentokrát klapne!!!
@misa.patrik tobě taky držíme všechny palečky, určo to bude dobrý, pěkně odpočívej, tím špiněním se moc netrap, ona si tím projde skoro každá a nakonec jsme se dočkaly miminka taky. HCG poroste obden dvojnásobně a bude to dobrý.
@spunda s těma čekačkama u Štěpána to je bohužel tak, že prostě na konkrétní den se sejde třeba 50 pacošek a musí je vzít, protože všechny chcou UTZ nebo něco konkrétního v daným cyklu. je pak tam nával a holt se čeká, ale my to vždycky vydržely bez reptání. A taky s chlapama když se tam jde, tak oni mají další otázky a to se pak místo 10 minut v ordinaci kolikrát protáhne na půl hoďky a čeká se dál 😒 Tak nezoufejte holky, dočkáte se všechny.

evikj33
4. dub 2012

@misa.patrik Spinkej,lež,prostě se válej hlavně bud v klidečku.Ja myslím že je to pěkné HCG,vždit ofiko test máš dělat až zítra ne?Určitě to ten bojovníček vybojuje.Myslím na vás a držím pěsti 🙂

misa.patrik
4. dub 2012

@evikj33 děkuji 🙂 nene ofociálně mám testit až v neděli 😀

evikj33
4. dub 2012

@misa.patrik NO tééééda ty se tak předbíháš jo? 😀 No aby tam fakt nebyly mimi 2,jak se říká :odříkaného chleba největší krajíc 😀 😀 Manžu bys určo potěšila.

misa.patrik
4. dub 2012

@evikj33 manža by se musel smířit 😀 ale to mám testík s 10 citlivostí tak asi proto 😉 😉

misa.patrik
5. dub 2012

Dobré ránko děvčátka 🙂 špinění ustupuje tak uvidíme 😉 😉 😉

spunda
5. dub 2012

@misa.patrik Tobě taky hezké ránko ...no vidíš to jsou moc dobré zprávičky,mimoušek už si u tebe našel no nejlepší místečko a ted si to budete už jen užívat.Tak se opatrujte 😀 😀 😀 Já jdu dnes na 12,30 do Fakultky na IUI tak budu ráda až to bude za mnou ☹ a budu doma 🙂 🙂

misa.patrik
5. dub 2012

@spunda no supééééér držím palečky a potom pěkně domu a nožky nahoru 😀 😀 😀

spunda
5. dub 2012

@misa.patrik jo jo přesně to mám v plánu neboj ,to by bylo aby nebylo když se nám urojilo bez stimulky tolik vajuch a věřím že jste tady rozjely těhulkování s jarem 😀 😀 😀 a že tady na nás prskáte těhu bacily.Ovšem pak to čekání no musim vymyslet nějakou činnost at na to nemyslím 🙂 🙂 🙂

misa.patrik
5. dub 2012

@spunda jooo to já jsem si taky říkala že se nějak zabavím ale ty myšlenky si stejně dělají co chtějí 😀

spunda
5. dub 2012

@misa.patrik jo je mi to jasné ale ted když bude venku hezky teda doufám,tak aspon něco na bolkoně třeba knižka až tak ,to sluničko dělá divy 😀 😀 😀 Jenže když vidím jak se ochladilo ,no hnus ☹ Snad se to brzy změní ,stějně to člověk neurychlí a musi si to vyčekat ale jak říkám to jaro a když vidím že už nějaké těhulky tady jsou 😀 😀 😀 😀

evikj33
5. dub 2012

@misa.patrik @kamka1402 Ahojky zdravím těhulky apřeji klidný i když podmračený den 🙂 @spunda Tak jsem držela vše co mám tak doufám že za 14dnu tady bude další spokojená těhule se //na testíku. 😉 Nám už se ta kontrola taky krátí,tak doufám že to vš klapne a koncem května se taky budu moc radovat s váma těhulema.Maly mě nedávno dostal,říkal že jak padala hvězdička,přál si at máme miminko ☹ Tak mi bylo do breku.Snad mu budem schopni s pomocí dr Macháče přáni splnit 😕

kamka1402
5. dub 2012

@evikj33 Ahoj také krásný a klidný den, uvidíš, že ta hvězda, která padala vám splní vaše přání a my už ti a ostatní tu držíme místo 🙂 🙂 . Mé ranní nevolnosti nabrali 2 stupeň únosnosti 😖 tak jsem rychle naklusala do lékárny a kopila jsem lízatka, ještě že si mi je doporučila 😉 veškeré mé figli přetali účinkovat. 🙂
@misa.patrik To jsou krásné zprávy, jen tak dál 🙂 🙂 🙂

spunda
5. dub 2012

Ahoj Holky
tak jsem to dnes ve fakultce přežila ale pan doktor mi to asi chtěl stříknout až na mandle,protože jak jsem tam po IUI ležela tak jsem citila břicho a než jsem došla domu tak jsem trochu krvácela.nevím jestli to tak některá z vás taky měla no uvidím co bude.Jinak dnes jsem zjistila že obě IUI mi dělal Dr.Hejtmánek a dnes měl nějakou povídanou,začal se mě vyptávat kolik stoji IUI v Reprofitu,a kolik se platí za IVF 😒 Já mu řekla kolik jsme platili tak mi hned na to odpověděl,že tady bych to měla za minimální částku ,tak nevím jestli honi pacienty 😀 😀 😀 já byla ráda že jsem to tam dnes opět přežila a rychle domů.jen to špinění je divné tak nevím ☹ ☹ ☹ ted už jen čekat 😀 😀 😀

spunda
5. dub 2012

@evikj33 Ahojky určitě něco vymyslíte s Machačem neboj bude držet palečky a čekat na tvé dobré zprávičky 😀 😀 😀

spunda
5. dub 2012

jooo a ještě jsem byla dost překvapená,že jsem dostala při odchodu zprávu ,kde je ohledne spermio ( kvalita atd: ) to jsem minule vubec nedostala asi změna 🙂 🙂 🙂

evikj33
5. dub 2012

@spunda Tak ja po 1IUI taky trochu špinila,muže to být.Ohledně spermia mi minule nic neřekli,a to chtel dr.Macháč znat hodnoty,ale sestra řekla že na žádosti to nebylo napsáno a že přesně neví,ale nějakej pruměr,nic extra.Tak už to možna s nima řešili.že by mohli dát nějakou zprávu.Ja tenkrát taky nic nedostala.Asi fak honí klientky a šli dosebe. 😎 Tak držím pěstičky na tu tvou jarní urodu.To musí klapnout. 🙂 😉

spunda
5. dub 2012

@evikj33 Tak to jsem ráda ,že jsi taky špinila 😉 Jinak já na papíře z Reprofitu neměla napsané nic ohledně nějaké zprávy.Ale byla tam dnes jiná sestřička a tak ta asi dává ty zprávy automaticky,jen se mě ptala jestli jsem jejich a nebo z Reprofitu.No mužu ti říct že je to tam horor po měsíci nebylo doplněné mýdlo v odběrové mistnosti chlapů.Takže tam by měli začít,to jsou základní věci ☹ Nedá se to srovnat s tím co je v Reprofitu.Ale tak přežila jsem a ted už jen čekat na jarní urodu 😀 😀 😀

jitulik24
5. dub 2012

@spunda ahoj, držím palce, ať už to vyjde. Já jsem také po IUI, trochu krvácela, asi dvakrát se mi to stalo. A jak se všude píše, že IUI je bezbolestná, tak mě po ní bolel podbřišek vždycky. Někdy jen 10 minut, jindy i třičtvrtě hodiny. Je pravda, že ve FN je IUI o dost levnější, ale já jsem se chtěla cítit dobře a IUI kterou jsem absolvovala přímo v Reprofitu klapla. Navíc přímo u zákroku mohl být manžel, což jsem ve Fertimedu ani FN nezažila. Z Reprofitu jsme odcházeli s dobrým pocitem 😉

spunda
5. dub 2012

@jitulik24 Ahojky no mužu ti říct že jsem dnes ten podbřišek taky citila a ted navečer taky trochu 😒 No mě příjde že asi honí pacienty,ale měli by si uvědomit jak to tam vypadá ☹ Doufám,že to tentokrát klapne 😀 😀 😀 stáhla jsem si ten graf co máš v albu a pokud to klapne měla by to být taky holčička 🙂 což by bylo super!!!!Tak si počkáme co se nám vyklube 🙂

jitulik24
5. dub 2012

@spunda Ono je to jedno jestli holčička nebo chlapeček, hlavní je, ať už jsi těhu a miminko je zdravé😉. Kolik jsi nakonec měla dominantních folíku? Vlastně ve FN ultrazvuk před IUI nedělají, že?

spunda
5. dub 2012

@jitulik24 Já byla v uterý u Dr.Souškové neměla jsem tentokrát žádné léky na stimulaci ,šla jsem tam kvuli tomu jestli máme na levé straně vajičko ,protože jen levý mám pruchozi a kupodivu mi tam pani doktorka našla na pravé straně 1X10mm a na levé straně 1X16 a 2X11 což jsme koukaly jak blázni a proto jsem šla zase do IUI 😀 😀 😀 😀 Tak si říkám že by to mohlo klapnout.A máš pravdu je jedno co to bude hlavně at je mimi a zdravé,Jen jsem narazila na ten graf tak jsem to vyzkoušela 😀 😀 😀

jitulik24
5. dub 2012

Na to aby byl folík zralý musí mít alespoň 18mm. Za den vyroste cca o 2mm, takže když jsi měla v ÚT 1x10mm, 2x11mm a 1x16mm. Tak ve ČT by jsi měla mít 1 zralý folík. Někdy se stane, že roste folík rychleji. Je škoda, že ve FN nedělají ultrazvuk v den IUI, aby jsi věděla kolik jich máš zralých. Tím tě nechci nějak děsit. Já mám ovulaci jen s clostíkem a měla jsem po něm 2-3 zralé folíky

misa.patrik
6. dub 2012

@spunda Ahojík 🙂 nepočítej neměř bude to dobré 😉 😉 😉 😉 to krvácení taky neřeš protože to je normální jde to přes čípek 😉 😉 držím paluchy 😀 😀 já jedu za chvíli na krev a kolek 13.00 budu volat na výskedky