Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

evikj33
27. kvě 2012

@aneta1199 ahoj a děkuju. 🙂 Já jedu do Olmíku pro lístek na peníze 30.5.tak sestřička říkala že mužem hned vzít krev,tak bych stejně testila dřív,zkusím ještě zítra.Jinak toho 30.budu11 den po ET.Ale jak to dopadlo se asi dovím až v patek 1.6.že?protože jdem ve stř.odpoledne,ve čtvrtek tam nejsou,tak budu muset počkat do pátku 😅

spunda
28. kvě 2012

@evikj33 Taky gratuluju 😉 a jak budeš něco vědet tak hned pisni 😉

evikj33
28. kvě 2012

@spunda Ahoj Drahuško,možná poradíš,ja jdu na krev do v Olmiku ve středu 30.5 odpoledne,vzhledem k tomu že tam čtvrtky nejsou tak budou asi vědět jak to dopadlo až v pátek že?Ty jsi tam taky byla na krev?Co jinak ještě,máš hodně Utroše,nebo už končíš a jdeš na start Bio těhu? 🙂

spunda
28. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi krev jsem věděla hned druhý den když jsem si odpoledne volala,zkus se zítra domluvit se sestřičkou jestli si mužeš zavolat už ve čt odpoledne,myslím že tam budou sestřičky od Dr.Poláka.Tak by ti to třeba mohly říct 🙂 jinak já už budu zavádět jen dva utoše dnes večer a pak už jen čekat na mrchu.A jak dojde tak 8DC povalím na UZ a pokud vajucha nebudou tak ted končím 😒 a dám si tak cca 2měsíce pauzu,jsem nějak ze všeho vyštavená a tělo nějak stávkuje.Ještě je možnost,že by mi ten glostík co jsem minulý cyklus brala,zareagoval s tím měsíčním zpožděním ( minule jsem měsíc po jeho užívání měla ty 4 vajucha 😀 ) když to bude zase takhle tak zkusíme IVF a pokud nic tak to zabalím ☹

evikj33
28. kvě 2012

@spunda Díky,zeptám se.Jinak na tebe budu myslet a držet pěsti at je to ta opožděná reakce a mužete do toho praštit. 🙂

spunda
28. kvě 2012

@evikj33 Jo jsi hodná děkuju 🙂 tobě držím palečky at jste OK 😀 😀 😀

spunda
31. kvě 2012

@evikj33 Evi no tak co se děje????To jako když máš dálnici tak už na mě prdíš??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Já netrpělivě vyhlížím mrchu tak snad brzy dorazí at mužu zjistit co a jak bude dál.Prosím pisni jak jsi včera dopadla a kdy teda budeš mit výsledky ,ju???Jsem zvědavá tak se držte a čekám na dobré zprávičky pááááá 😀 😀 😀 😀 😀

evikj33
31. kvě 2012

@spunda Ahoj Drahuško na včerejšek se raději neptej,byla jsem pěkně nas....Přijeli jsme do Olmiku kolem 16.h Dr tam měl být od 15-20.h a nebyla tam ani noha,ani lístek na dveřích.Tel.nikdo nebral,tak jsem cinkla do Brna a tam řekli že Macháč je v Norsku,tak to sestry zavřely,akorát tím že jsem nebyla objednana k dr.tak mně neměly poznačenou a tak na mně zapoměly 😠 Tak jsme zas jeli 70km domu.Psala jsem jim email že potřebuju ten lístek o trv.prac neschoponosti,tak odepsaly že pošlou poštou a na krev a pro Utroš si mám zajít ke svému gyn.Navíc včera dostal maly neštovice 😖 Tak ke svému dr.jdu 7.6.dřív nemužu,nemám hlídání a do Olmiku jedu 12.6.ale manža nemuže,tak snad mně tam hodí brácha mám to na 10:30.No prostě paráda.Jinak doufám že mrcha už je zarohem at se brzo připojíš,jaro je nějak plodné dle koníka 🙂 Tak tě brzo očekávám mezi těhu 😉

spunda
31. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi no tak to je mazec ☹ ☹ ☹ to jsi teda měla den blbec.To je mi teda líto ,čekala jsem že budeš už zítra vědět výsledky z krve.No já ted musim počkat na mrchu a uvidíme.Jinak já s tím dojižděním do Brna to je taky pokažde síla někoho sehnat a ještě k tomu když je to přes týden .Tak na tebe budu myslet at je vše OK.Taky doufám,že se brzy připojím k Vám .....

spunda
2. čer 2012

@evikj33 Ahoj Evi tak hlásím že dnes došla mrcha 🙂 vychází mi 8dc na sobotu 9.6. tak jsem poslala meilík jestli tady nebudou náhodou ordinovat a pokud ne tak to nechám na pondělí 11.6. a to mám pak nahlášené volno v práci takže to zatím dobře vychází a co ty jak se máš co nového????🙂

evikj33
2. čer 2012

@spunda Ahoj Drahuško,no super,ani se nikde neflákala.Tak to večer pořádně oslavte,snad už bude na dlouho poslední 🙂 Tak to jdeš do Car v Patek,nebo až v pondělí?Jinak dnes jsem dělala ofiko test(poslední)a čárky už jsou uplně stejne 😉

spunda
2. čer 2012

@evikj33 no psala jsem meilík tak počkám jestli mi odpoví,ptala jsem se,jestli náhodou nebudou v sobotu v Olmiku ordinovat 🙂 jinak bych šla asi v pondělí to je 10dcto by nemuselo být pozdě.Dr.psala že mám na UZ dojit 8-10dc tak uvidíme a v práci jsem si vzala 13-15.6 volno tak když budou vajucha tak by to mohlo klapnout 🙂no jsem ráda že se mrcha nikde neflákala ted aby to tělo něco ukázalo 😀už piju kontryhel tak jsem zvědavá co tam najdem 🙂no a ty jdeš kdy teda na kontrolu???

evikj33
2. čer 2012

@spunda Tak to se v Olmiku minem já tam jdu 12.6.a ke svému gyn.na krev jdu 7.6.Tak at se vaječníky pěkně předvedou 😉

spunda
2. čer 2012

@evikj33 teda sakra to je pech i v tom Brně nám to nevyšlo ☹ no uvidíme co se tam urodí a jestli nic tak dávám pauzu 🙂 jsem nějaká vyštavená ....tak na tebe budu myslet a držet palečky 🙂

evikj33
2. čer 2012

@spunda Díky budou se hodit.Já budu držet dřív at tam je pěkná urodička,už by bylo načase 🙂

spunda
2. čer 2012

@evikj33 jo budem si je mačkat navzájem jo????😀 😀 😀 no byl by to hezkej dárek ke kulatinám ,nechám se překvapit Popravdě mě mrzí že se ne a ne srazit aspon jsme mohly splknout 🙂 ale ty už vlastně s reprofitem pomalu končíš vid???? ☹ jo a co ten lístek na peníze poslali ti ho???

evikj33
2. čer 2012

@spunda Asi v pátek poslaly,tak ho v po.čekám,no jsem sama zvědava jak to bude,asi pokud bude srdíčko předá nas k mému gyn.Ale nevím zda bych nezvažovala pokud by byly 2 😕 zustat u Macháče?Myslím že je 1bojovník 🙂

spunda
2. čer 2012

@evikj33 No však se s nim domluv 🙂 tak jste dávali nakonec dvě embrya že???Taky bych tentokrát dala dvě,budu sice chodit při tom do práce ale i tak bych byla ráda kdyby se zadařilo 🙂 a co manža jak by vzal,když budou bojovníčci dva?????🙂))

evikj33
2. čer 2012

@spunda Tak manža v pohodě,ho nic nerozhodí,nosit,rodit,kojit....budu já,tak proč stresovat 😅 Akorát obhlíží nějaké větší auto 😎 Ja myslím že pokud bych nebyla ve fab.tak bych radši chodila do práce,ale co nadělám.Na to zda se zakousnou to až taký vliv nemá,někde dělali studii i na to ležení po et a nakonec ty co ležely jen těch 15min s toho vyšly uspěšněji 😉

spunda
2. čer 2012

@evikj33 No tak to je taky fakt 🙂 že všecko je na ženských ....no já akorát musim přehodit noční za denní,to mi hned dr.říkala že noční ani náhodou a taky ten benzin čichat že mi prej pak z toho bude špatně ,No budu chodit do práce jak říkáš a člověk tolik na to nemyslí 🙂 uvidíme co se nám urodí a na tebe jsem taky zvědavá 😀

evikj33
4. čer 2012

@spunda Ahoj Drahuško,tak co už ti odepsali,zda jdeš v pátek,nebo pondělí?A benzín čichat nebudeš dlouho,hned jak najdeš //pujdeš se domu povalovat,at máš pohodové mimi 🙂

spunda
4. čer 2012

@evikj33 ahoj Evi tak jdu v pondělí to budu 10DC a jdu na 11h tak jsem zvědavá co bude na UZ 🙂 hned ti pak pisnu co a jak a co ty jak se máš????🙂

evikj33
4. čer 2012

@spunda Ahojky dneska už to jde,ale víkend byl na ho..byla jsem nevyspaná,podrážděná,maly zlobil 😝 Tak dnes došlo potvrzení na PN z Olmiku,tak se stím ženu na prac.agenturu a ta baba jaga už tam zas nebyla,jen napsala lístek že dnes nepřítomna.Mám prostě pech.Tak tam musí manža zítra znovu 😠

spunda
4. čer 2012

@evikj33 pane jo tak to už je fakt pešek ☹ no já dnes v práci pohoda ještě zítra a pak pá až ne ☹ ale noční tak by snad mohl bejt klidek .a v pondělí se uvidí co a jak 🙂

evikj33
4. čer 2012

@spunda Tak to se na pondělí asi moc nevychrupeš.Budu držet pěsti at je pěkná urodička 😉 .Pisnu jak jsem dopadla ve čtvrteka.

spunda
4. čer 2012

@evikj33 no dospím to až příjdu domů 🙂 jasné dej vědět jak jsi dopadla at vím 🙂

spunda
7. čer 2012

@evikj33 Tak co Evi jak jsi dnes dopadla???? 🙂 Napiš at vim

evikj33
7. čer 2012

@spunda Ahoj Drahuško,ani se neptej 🙂 Ještě jsem trochu v šoku,ale zatím jsou 2miminka a snad bude vše v pořádku.Pan doktor byl stejně zvědav jako já tak dělal UTZ,a sestřička vzala krev.Jinak manžova reakce nic moc,trochu mně to zamrzelo,no jo chlap a má rýmečku,tak co jsem čekala. 😒 Hlavně at je vše v pořádku.Tak budu v pon.čekat jen ty nej zprávy at se brzo připojíš do řad těhulek 😉

spunda
7. čer 2012

@evikj33 Ahoj Evi no tak to se ti ani nedivím,že jsi trochu v šoku,ale je to krásné a jak říkáš hlavně at je vše v pořádku 🙂 no chlapi to maji asi jinak...Věřím že tě to zamrzelo ale třeba to potřebuje střebat.Já moc gratuluju a neboj v pondělí ti dám hned vědět jdem na 11hod tak jsem sama zvědavá jestli tam něco budeme mit když by to ted klaplo tak jsem to tak počítalůa že bych testila 30.6 tak by to mohl být opožděný dárek k narozkám 🙂 no uvidíme.Ty se hlavně opatruj a drž mi místo mezi těhulkama 🙂

evikj33
7. čer 2012

@spunda Díky a místo držím a dej vědět kdy mám začít flustat těhu bacil 😉