Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
15. čer 2012

@kamka1402 Ahoj Kam, tedy to letí, ale čemu se divím, mě to taky rychle utíkalo 😉 . Než se nadáš, tak budeš rodit 🙂 . Tak hlavně ať je vše v pořádku a miminko se drží až do listopadu 😉 . Co nevidět budeš chystat věci pro mimi, to mě strašně bavilo 😀.
No my se máme dobře. Karolínka je pěkný čertík, pořád někdo lozí a kramaří 🙂 . Taky je pěkně ukecaná, asi bude po mámě 😀 . Mám pocit, že den s ní nemá 24 hodin, ale jen 12 😉 😀 😵 .

evikj33
15. čer 2012

@spunda Ahoj Drahuško,tak jak jsi dnes dopadla?Snad to bude dobré. 😉

spunda
15. čer 2012

@evikj33 Ahoj Evi no jak se to vezme,výsledky ještě nebyly hotové ale rozjeli jsme IVF s DO,takže to vypadá na srpen -září 🙂 Já se stím tak nějak vnitřně smířila ,bude to pro mě ze zdravotního hlediska lepší než kdyby mě Machač stimuloval a já riskovala ty problémy co jsme měla před rokem a taky už ted vím ,že mi v žádném případě nevloží dvě embrya,nebude to riskovat ☹Co ty jak se cítíš????

evikj33
15. čer 2012

@spunda Tak alespon nějaké rozhodnutí co tě hodí dál,bude to někdo z rodiny?Nebo to necháš na Caru.Ono je to stejně jedno,mimi bude vaše společné a hotovo,kolem těhu je i tak dost starostí,tak alespon předejdeš komplikacím.Je duležité abys byla zdravá těhulka bez problému 🙂 Já se už pár dní cítím blbě,jsem unavená,špatně spím,a je mně nevolno.Snad se to trochu zpraví.Jinak jsem byla včera na kontrole se Štitkou,mám nového dr.je super hned udělal sono šž.a upravil léky a pozval mně za měsíc na kontrolu.Zatím mám vše v normě,tak říkal že by to mělo být v pohodě.

spunda
15. čer 2012

@evikj33 No přesně tak aspon se nemusím trápit stimulkama a pak být zase zklamaná že nejsou vajucha a s mladším vajuchem je prej 70% šance,kdybych chtěla dát bojovat sama tak jen 10% což je sakra rozdíl že ??? 😒 Já byla včera taky na kontrole s ŠŽ i odběry,UZ byl v pořádku tak aspon něco 🙂No napřed mě napadla neteř ale od segry jsem se dozvěděla že taky plánují mimi,tak se ji ani ptát nebudu.Machač říkal,že nám pošle na meilík papíry ohledně dárkyně tak si nějaké věci mužem ovlivnit,vypadá to na srpen-záři že by mohl být ET 🙂

carlik
17. čer 2012

@spunda to jsi se rozhodla dobře, je tam opravdu dost veliká šance, jak mít mimi. Mám kamarádku, které se to nedávno podařilo na 1. pokus a před tímbyla na tom podobně jako ty. A srpen je tu cobydup 😉

spunda
17. čer 2012

@carlik ahojky ,to jsi hodná ,že jsi mi to napsala 😀 😀 😀 hned je člověku trochu líp na duši ...No kdyby mi to navrhli už dřív tak bych do toho šla také ale bohužel až ted mi to nabídla Dr.Soušková ,když se tady trápíme od března a nic .Tak uvidíme a jak říkáš srpen už je za dveřmi 🙂 Tak ještě jednou moc děkuji Měj se krásně a jak něco bude nového určo dám vědět 🙂

carlik
18. čer 2012

@spunda ono hodně ženských má s tím problémem se smířit, ale nakonec stejně podlehnou a pak se radují z mimi, prostě stejně si to odnosíš, zamiluješ tak jak tak 😉 A trápení od března? To skoro nic není 😉 Tak se drž!

kamka1402
18. čer 2012

@jitulik24to máš pravdu , že to letí 😉 🙂 . v kterém týdnů si začala nakupovat věci na malou já si pořád říkám, že mám ještě čas a nechci nic zakřiknout, stejně tomu nemohu ještě pořád uvěřit možná, až budu cítit pohyb tak to bude lepší.. Jen sem vlezla 1x do obchodu a dívala se na postýlku a při té příležitosti i na kočárek ,ale nic moc se mi nelíbilo co máš ty za kočárek a podle čeho si ho vybírala 😉
🙂 Když si vzpomenu jak se malá Karolinka narodila a teď už leze a vykládá tak to opravdu letí nám to nepřijde protože jsme pořád v jednom kole, ale až na dětech to poznáš 😉 když se koukáš na fotky nebo je pár týdnů nevidíš
🙂 🙂

kamka1402
18. čer 2012

@e 😉 vikj33 Tak to je nádhera že jsou dvě a se srdíčkama 🙂 😉 dávej na sebe pozor a hlavně klid a pohodu
🙂

kamka1402
18. čer 2012

Holky máte tu některá neschopenku a byla u vás, už kontrola já jsem, už 4 měsíc a pořád nic tak ji čekám každou chvili . Ale je to docela otrava pořát sledovat vycházky. ☹ Nebaví mě to pořád sedět doma a když je venku tak krásně.

evikj33
18. čer 2012

@kamka1402 Ahoj Kami,děkuju až na ty nevolnosti to jde,já mam taky neschopenku a ještě tady nikdo nebyl,ale jsem doma teprve od 11.5.Jinak to s těma vycházkama nehrotím,ja ještě žádne nemám,v Caru už mne předali a řekli at se domluvím se svím dr.,ale ten má dovču ,tak tam jdu až 28.6.Takže když potřebuju,prostě jdu,stejně mám uplnou almužnu,tak pokud mně za porušení jeden den stáhnou svět se nezboří.Jinak s tím nakupováním,ja chci něco pomalu kupovat po screningu a triplech,protože u dvojek už většinou po 20 tt nic moc nenachodíš a holky mají klidový režim,tak si říkam že to co chci omrknout osobně musím začít dřív,jinak přez net z domu je to fuk.

spunda
18. čer 2012

@carlik No už bojujem od října 2010 ale ted mi nějak od března stávkuje tělo víš???No já si to už v hlavě srovnala jak říkáš ,když si to člověk odnosí tak jako by to bylo vlastně jeho 🙂 No jsem zvědavá jak dopadnem 🙂

spunda
18. čer 2012

@evikj33 Ahoj Evičko tak ty tak trpíš nevolnostma ☹ ☹ ☹ to je mi líto,tak snad to brzy skončí a budeš si užívat těhu 😀 😀 😀

jitulik24
18. čer 2012

@kamka1402 Kam, když jsem čekala první mimi, tak jsem začala nakupovat po 12tt a pak když jsem o malou přišla, tak jsem toho litovala. Teď když jsem čekala Karolínku, tak jsem neodolala v 15tt. Kočárek jsme měli koupený když jsem byla v 25tt. Mám trojkolku Jané slalom pro, ale už bych si koupila jiný, Peg perego. Ono těch věcí na mimi je potřeba opravdu hodně, takže bych začala postupně a nenechávala to na poslední chvíli. Já byla na neschopence u každého těhu a nikdy mi kontrola nepřišla, ani kamarádkám. Vycházky jsem měla 8 hodin napsané od svého gynekologa.

evikj33
19. čer 2012

@spunda Ahoj Drahuško přeji vše jen to nej nej k dnešním narozeninám at se brzo dočkáš toho nejkrásnějšího dárku do žívota.Hodně zdraví,lásky štěstí,penízku a jen kapku krásných starostí. 🙂 🙂 🙂

spunda
20. čer 2012

@evikj33 Ahoj Evičko Moooc děkuji za přáníčko 🙂 Taky doufám,že brzy příjde ten nejhezčí dáreček 😀 😀 😀 A co ty jak bojuješ ???? 😉

pitrisek26
21. čer 2012

@evikj33 ahoj, vidím, že se ti krásně zadařilo a čekáš dvojčátka, to je nádhera 🙂 mám otázku, dělali ti něco v reprofitu jinak jak ve zlíně, že to tak krásně vyšlo?

evikj33
21. čer 2012

@pitrisek26 Ja byla jen v RF,první IVF se nezdařilo byly jen 2vajka,ztoho pouze jedno zralé a to se neoplodnilo,bylo to takové zkušební a nikdo si neučtoval nic navíc,doplácela jsem jen za injekce.Mám PCO tak to dr.nechtěl přepálit,podruhé jsem měla stejné leky akorát o jednu ampulku víc a jak to dopadlo už víš. 🙂

evikj33
21. čer 2012

@spunda Ahoj Drahuško,nějak to horko nedávám s tou nevolností 😝 Snažím se být zalezlá ale i tak se potím jako kun.Na kontrolu jdu až 28.6.tak snad je vše v pořádku.Už se pomalu těším,jak zahodím utroš,pařit se s intimkama,žádny med.Tak si užívej léto a pak šup šup těhulkovat 😉

spunda
21. čer 2012

@evikj33 Ahoj Evi to ti věřím,že to horko nedáváš 🙂 já nejsem těhu a taky trpím jako kůn ☹ nesnáším tyhle vedra,kdyby aspon člověk mohl ležet u bazéna to by bylo něco jiného 😀 😀 😀 ale já mám zítra a víkend denní což bude mazec ☹ tak se drž a já budu informovat co a jak .ted se modlím aby nám to pojištovna schválila 😒

evikj33
21. čer 2012

@spunda Budu se modlit s tebou,a pevně věřím že schválí. 😉 Jj ani koupat se nemužu,dr.říkal že to není dobré,že mužu dostat zánět,nebo infekci,tak jen slintám po bazenku a potím se.A tobě s tím smradem benzínu nezávydím. 😝 😝

spunda
21. čer 2012

@evikj33 No popravdě se modlím dost,dnes mi švagrová vzkazovala že pojištovna Metall Aliance (kde teda jsem ) tak že krachuje a bude se slučovat s nějakou větší nebo co ,tak ted trnu ☹ ☹ ☹ Dr.Soušková mi sice žádala hned v pondělí 11.6. a toho 19.6.jsem měla narozky tak ted fakt nevím a Machač se mi ještě od pátku neozval,tak jsem mu dnes napsala meilíkem at nám dá vědět hned jak bude mit nějaké info 😒 jo a včera mi přišel od Dr.Souškové meilík že mám výsledky krve totálně na prd ☹ ☹ ☹ takže jiná možnost než IVF s DO není ☹ Tak čekám pozitivní zprávy 😉

evikj33
21. čer 2012

@spunda Tak snad už budou jen dobré zprávy,a hlavní je že to máš s tim DO srovnané,a není to pro tebe s tou krví další jobovka,člověk už to možná podvědomně tuší.Určo ses rozhodla pro tu nej variantu a ted už to musí dojít do zdárného konce. 😉

spunda
21. čer 2012

@evikj33 tak to víš že mi to hlavou dlouho šrotovalo ale je to opravdu jediná možnost a díky bohu,že mi to Dr.Soušková vubec navrhla.Já bych na to sama asi vubec nepřišla ,škoda že jsme to nezkusili už dřív tak jsem se zbytečně od unora trápila a ted jsem vyštavená 😒 ted už jen čekat co pojištovna 😉 Jsem zvědavá kdy se mi ozve Machač ☹

spunda
27. čer 2012

@evikj33 Ahoj Evi tak jak se pořád máš????Já z práce do práce ,vzala jsem si nějaké směny navíc ,tak aspon mám myšlenky někde jinde.Jinak stále čekám jestli se mi ozve Machač ohledně té pojištovny,jestli mi to schválí 😒 Zatím nenapsal ,tak nevím ☹ jsem k němu objednaná na 10.7.tak uvidím co domluvíme .Tak se měj hezky a dej o sobě vědět jak to zvládáš páááá 😀 😀 😀 😀

evikj33
27. čer 2012

@spunda Ahoj Drahuško,mam se pořád stejně,je mně blbě 😝 Jinak zítřejší kontrola se posunula na pátek a dnes jsem se byla konečně ostříhat.Tak jak bude čerstvé info,dám vědět.Mám nějakou depku,že budu bez peněz protože na marodce jako DPČ budu dostávat pár stovek,ale do práce mně dr.nedoporučil a ani jim by se to nehodilo,protože mně nemají moc kam přeřadit. 🙄 Tak si to hezky odpracuj a pak už se budeš jen těšit.Nějak jim to s tou pojištovnou trvá,snad to klapne a vše dobře dopadne. 🙂

spunda
27. čer 2012

@evikj33 Jejda já myslela že už je ti lépe 😒 no já už jsem taky jako na trní Dr.Soušková žádala 11.6. a to už bylo za 5minut 12 ,protože jsem měla 19.6. 40let ,tak nevím jak dopadnu ☹ Zatím jsem pořád v práci tak na to není moc čas myslet a včera jsem už začala jezdit ,tak příjdu na jiné myšlenky,párkrát mě ještě kolegynka vytáhne a pak budu muset sama vyrazít ,ale to půjde ...no musí 😀 😀 😀 Evi tak se drž a určo mi v pátek pisni jak jsi dopadla já budu vědět víc až toho 10.7 😖

evikj33
27. čer 2012

@spunda To ježdění je super,ja bych to taky potřebovala oprášit,nějak jsem to zapoměla a manža už občas prudí,at si jedu sama.Nějak jsem v křeči,ja bych potřebovala automatickou převodovku.Mám nějaky blok s řazení a hlavně provozu ve městě.Jak se do toho dostaneš je to super,jsi celkem nezávislá. 😉 Jinak pořád na něco čekáme.

spunda
27. čer 2012

@evikj33 No to mi povídej ,ještě že je ta moje kolegynka tak hodná že má se mnou trpělivost 🙂 Taky mi dělá ten větší provoz ve městě zle ,jak se na mě někdo lepí a nebo hned troubí no mazec ale musim to zmáknout ,hlavně budu jezdit do práce ,mám špatné spojení MHD a víkendy jsou nejhorší takže to pro mě bude pohodlnější koupila jsem si W Polo za 20tis menší autíčko tak to musím zvládnout.No ted to čekání je mazec jsem jako na trní ☹ co mi Machač řekne 😒