Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pollka
8. led 2013

🙂

pollka
8. led 2013

Ahoj děvčata,všechny vás moc zdravim a držim pěstičky všem snažilkám i maminkám. Já v jiném caru podstoupila 4xIVF a 1xKET a vše bez uspěchu. V listopadu jsem přešla po 5 letech do RF a na poprvé nám vyšla minimálka a jsem těhotná. Jsem teprve na začátku ale takového uspěchu se nám nikdy nezadařilo. Po těch letech neuspěchu tomu stále nějak nemůžu uvěřit a bojím se ale již ted´nedám na RF dopustit. Všem co ještě váhají mohu vřele doporučit. krásný den všem.

evikj33
8. led 2013

@misa.patrik To to krásně frčí než se nadáš tak rodíš.Tak at i nadále tak krásně a pohodově pokračujete 😉 Já už držím silou vule Reprofitatka.

misa.patrik
8. led 2013

@evikj33 🙂 děkuji no Ty už to máš co by kamenem dohodil 😀

britka
8. led 2013

@aneta1199 tak ať je vše v pořádku.Já zas mám nervy nadranc.byla jsem na kontrole a mám klidový režim a 2 dny ležet a nic nedělat a pak už se jen šetřit děloha začla povolovat a tak mám hořčík brát 6x denně.Malý musí asoň 2 týdny vydržet podle dr. a navíc jestli se narodí dřív tak budu rodit v Porubě a tak jsem chtěla FM. ☹

evikj33
8. led 2013

@britka Já budu taky rodit v Porubě a naní to tam tak zlé,už jsem tam byla nanoc z 3.1.na 4.1. nezdál se jim monitor prdelek,nakonec nás pustili a dostala jsem jen Magnosol v prášku 1sáček denně a zatím se držíme.Ale opravdu nepodcenuj klidovej režim,někdy to dost pomuže a po ukončném 36tt už bys mohla rodit tam kde chceš.Já to zvládla,ale porodku už měnit nebudu,jen pokud by se dělo něco akutního a hrozilo by že nedojedem.,jinak jim věřím víc než porodníkum v Opavě 😔

aneta1199
8. led 2013

@britka - to bude dobrý uvidíš !!!!! V klídku si odpočiň, zkus se co nejvíc šetřit. Bude dobře, uvidíš 😉
.... on se hold prcek na tebe moc těší ....

britka
8. led 2013

@evikj33 musím věřit,že se spodek uklidní,ale jak chodím tak to je děs tak ležím a vyšívám ubrus.Magnesium mám v tabletách.V Porubě tam se rodí většinou předčasňátka.Dr.ta mi jen řekla ať aspoň těch 14 dní vydržím,ale poruč tělu kdyby to tak šlo.Já bych potřebovala vydržet dýl.Co prcci dobří poslouchají tě?

britka
8. led 2013

@aneta1199 šetřit se šetřím,ale tělu člověk neporučí.Prcek ten je až moc živý ten je malokdy v klidečku,ten až příjde na svět tak nám dá pěkně zabrat už se těším.Teď moc místa na pohyb nemá,ale ruky nohy ty mu pracujou pořád. 🙂

kvakuska
8. led 2013

@britka zdar těhule, teda nestraš, koukej lehnout, nejlíp postel podložit 10cm v nohách (postel, ne matraci), aby byla zešikma a malý aby se ti sunul když ležíš spíš k žaludku než dolů ... zdá se to jako drobnost, ale dost to pomáhá ... jestli jen sedíš a vyšíváš, tak ničemu nepomůžeš, přitažlovost zemská na malého působí i při sezení, chce to fakt ležet ... kašli na všechno, vstávej jen na WC a na hygienu, jinak lež a nech se obskakovat ... v pátek jedu do Ovy, mám ti přijít uvařit? ... nebo dcérenka ať vám uvaří každý třetí den kotel guláše či něco jiného, je přece spousta polotovarů, tak né že budeš skákat kolem plotny a vyvařovat ... těch 14 dní musíš vydržet, 34tt je fakt na porod minimum, čekalas na těhu tak dlouho, stálo vás to stovky tisíc, tak přece se to teď nemůže podělat ... moc držím palce a myslím na tebe a ty mysli jen na sebe a na mimčo, vše ostatní je nepodstatné!!! 😠

lenkarehankova
9. led 2013

Dobrý den,omlouvám se za vpád,ale sháním všecky dostupné informace. 21. 1 nás čeká první vstupní pohovor v Reprofitu Olomouc a jsme celí nažhavení,protože zatím slyším jen samou chválu. Byl už někdo v té nové budově,jestli jsem dobře pochopila,protože nám psali,že je změna adresy. Prý se věškeré zákroky budou dít tam ?? Také by mne zajímaly jaké používají léky, a jak jste na ně reagovaly? Četla jsem Bravelle ,neznám je a navíc to byla starší diskuze na kterou jsem narazila. Jdu na minimálku a zajímalo by mne zda prvně zkoušeli jen clostík a pak další léky atd...děvčata jestli se vám chce. Rozepiště se moc prosím , at mám co nejvíc informací co tam čekat. Mám sice už něco za sebou ohledně IVF ,ale je to změna centra a jsem nervosní už ted. Taky by me zajímala cena léků,na stránkách mají cenník léčiv,ale Bravelle tam třeba nevidím... děkuji moc a přeji pěkný den

pollka
9. led 2013

@lenkarehankova moc tě zdravim,taky jsem tu nová ale jen díky tomu že jsem změnila po 5 letach car.Na RF nedám dopustit. Taky jsme si toho dost prošli ale v RF nám stačila 1 minimálka a vyšlo to.Byla jsem už i v té nové budově.Je to šedá budova nad OBI je to asi 3 barák.Divej se do horního patra,tam mají svou reklamu a rychleji to najdete.Dali mi jen clostík 2 balení pak jsem si píchla 4 amupule(za 2dny)Bravelle a zavádela jsem si Utrogestan(ten zavádím stále) a nakonec 2 dny před punkcí 1xOvitrile. Oplodnili nám 4 vajíčka ze 6 a 2 jsme si nechali zavést.1 se ujalo.Jsme na uplném začátku ale zatím se drží.Stálo nás to 19500 plus nějake malé doplatky v průběhu. To je nejméně co jsme kdy dávali.(v jiném caru) i léku a injekcí jsem měla vždy mnohem mnohem více.Nemáš se tam čeho bát,jsou tam všichni moc hodní. Zítra tam taky jedu na UZ tak se ale taky trochu bojím ať je vše OK.Měj se krásně a držím pěstičky ať ti jde vše hladce a jsi brzy těhu.

misa.patrik
9. led 2013

Ahojík jdu Vám ukázat našeho Adámka 🙂

evikj33
9. led 2013

@misa.patrik Hezky cucá paleček 😀 @britka Tak chtělo by vydržet do ukončeného 36tt to už se bere jako lehce nedonošené,ale ted už by to taky měl prcek zvládnout vcelku dobře.Já tam jela právě že se čekalo že budou dvojky dříve,ale zatím se jim moc nechce a navíc maj s dvoj,trojčaty větší zkušenosti tak mám větší duvěru,zítra nás čeká asi předposlední poradna a monitor.Pak by nás nechali ještě cca do19-20.1. a vyvolávali by porod.Tak snad nebude potřeba 😅

britka
9. led 2013

@evikj33 musím věřit,že to bude dobré.Beru magnesium a magnesol v prášku na žáhu a ta mě trápí a dost,ale že by ta voda pomáhala tak to nevím začne pálet večer a já rostu a trápím se a dost,ale kdybych něco jedla,ale to vůbec.Tak se drž a prcci ať se drží taky mají čas.

britka
9. led 2013

@misa.patrik šikulka tak se bude jmenovat Adámek tak to jste vybrali pěkné jmáno.A je šikulka na fotce jsi šťastná co?Jen ať roste taky ti to letí co?

misa.patrik
9. led 2013

@evikj33
@britka je to šikulka naše dělá nám jen radost 🙂 neskutečně to letí za chvíli mám polovinu za sebou 🙂 23.1. máme velký UTZ a jdeme i s tatuldou moc se těší 🙂

kvakuska
9. led 2013

@misa.patrik krásný mimoušek 🙂

kvakuska
9. led 2013

@britka hele bobeš já teda beru magnésko v různých formách už spoustu let, ale že by mělo být na žáhu, to slyším fakt poprve 😕 ... většina těhulí bere na žáhu Rennie, to fakt pomáhá a může se to, mrkni http://rennie.cz/cs/home.php

kvakuska
9. led 2013

@britka na IP odpovím až budu mít víc času ... v každém případě se šetři, 32tt je fakt na porod brzy, prcek by to sice asi zvládnnul, ale samozřejmě jsou s tím spojená větší rizika 😠

lenkarehankova
9. led 2013

@pollka děkuji ,budu netrpělivě čekat jak se ti daří...doufám že ultrazvuk dopadne dobře

lenkarehankova
9. led 2013

@pollka ještě jsem chtěla říci,že tohle by měl být můj 11 pokus a už fáákt potřebuju nějakou tu vzpruhu,proto sem vyhledala nějaké ty diskuze ,trošku pro uklidnění..to člověka dokáže hodně uklidit jak tady těhotníte 🙂

britka
10. led 2013

@kvakuska já totiž nikdy s palením žáhy neměla problémy a teď teda to je děs já se jen napiju a už to trápí,ale když mě to trápí i ve spánku tak už je toho na mě moc.Na to odkaz jsem se koukla a skočím si do lékarny ať je mi dobře už si i pobrečím jak mě to chytne.Já vím že malý má čas a fakt se šetřím.Na tu Ov jedeš v pátek?

britka
10. led 2013

@misa.patrik Stejně je to zajimavé jak se člověk může na to svoje miminko podívat co v tom bříšku vyvádí.Kdybych tak viděla co ten můj tam vyvádí to by bylo,ten fakt v klidečku je málokdy.

misa.patrik
10. led 2013

@britka ahojky přesně tak 🙂 včera jak se doktor chudák snažil udělat snímek 3D tak mi dal tu kulu na břicho a čekal 🙂 Adámek sebou mlel jak urvaný 😀

misa.patrik
10. led 2013

@kvakuska děkuji 😉 je to zlatíčko naše

lenkarehankova
10. led 2013

@britka ,nejlepší je THUMPS,jsou to barevné cucací bonbonky,a jsou spolehlívé ,aspon mi pomáhají .Zdají se mi lepší než Rennie..jinak v těhu jsem pila nápoj co mi míchala tchýně...voda,lžička sody,octu..zamíchat,vypění a možno pít...pomáhalo..může se do toho nápoje použít i cukr

britka
10. led 2013

@misa.patrik malý sebou vždy taky šije že dr.má problém poslouchat srdíčko je to prostě šidlo.Ono to jsou kluci co by jsme chtěli aby byli klidní?To jsou holky klidné.

britka
10. led 2013

@lenkarehankova do lékarny se stavím zítra a musím něco koupit nebo to je fakt k utrápení jak je to nepříjemné,kdyby člověk něco jedl,ale ono to dělá problémy jak se napiju a nebo vůbec nic nemá z čeho.Je to fakt jak si vezmu bombon tak je dobře,ale to bych musela celých 24h mít něco v puse.

pollka
10. led 2013

@lenkarehankova Tak muj to byl 6 pokus.V OL vše dopadlo na jedničku.Konečně se začínám pomalu radovat.Jsem 8tt plus 2 . Ještě něco k té budově ať to najdete,vedle té budovy je nejaká firma Grundfos a RF je nad vinotékou,ta jse vidět z cesty. Pěkný den všem.