Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
7. únor 2013

@kvakuska děkuji no já věřím po tom všem 🙂

britka
7. únor 2013

@kvakuska tlak te jsem měla v pohodě a na monitoru tak to jsem byla na srdíčko a taky dobré.Chystat se nic nechystá čípek 2 a vše jinak v klidu.malý je až moc vysoko tak mi tlačí všechno nahoru a to je věc sedět se mi sedí blbě a když si lehnu zase usnu.Věci už mám dané jinak v tažkách ať pak nelítám po bytě tak jen vezmu tažku a jedu 🙂 Otoky jsou dnes v normě spíš jsou menší.

britka
7. únor 2013

@misa.patrik já s váhou neměla problémy já jsem šla i dolů s váhou,ale teď za 14 to mi teda jede pěkně nahoru a moc nejím tak nevím z čeho to jede nahoru jedině ta voda to může dělat..Termín ten mám 5.3 a přesně za 27 dní.Dominiček ten je až moc pohyblivý doufám,že až se narodí tak se uklidní. 🙂 je to teď šidlo.

misa.patrik
7. únor 2013

@britka tak to máš co by kamenem dohodil 🙂 no Adámek už je taky pěkně živý 🙂 ale já jsem za to vděčná,Patrik pořád chodí a hladí bříško a čeká kdy malý kopne 🙂

britka
12. únor 2013

@misa.patrik tak jak se daří všechno je v pořádku?My dnes byli u dr.i na monitoru a je vše v pořádku,akurát malý je pořád na hoře a nechce se mu sestoupit.Ráno jsem měla nohy oteklé a teď je mám dobré,ale na jak dlouho že?

misa.patrik
12. únor 2013

@britka Ahojík to jsem ráda že jste vpořádku 🙂
já pořád válčím pobolívá mě podbříšek sem tam špiním takže mi pěkně pracujou nervičky ☹ je to pro mě velmi psychicky náročné mám neskutečný strach kež bych tak už byla aspon 30tt

britka
12. únor 2013

@misa.patrik to ti věřím,že jsi ve stresu tak hlavně buď v klidečku a odpočívej co nejvíc.My ty těhotenství máme hodně stresové a pořád se bojíme co?Já teď 1,5h. žehlila malé oblečení a už si jdu dát nohy nahoru a na chvilku relaxovat.

misa.patrik
12. únor 2013

@britka no já doma nedělám už vubec nic 🙂 jen ležím a ležím jestli budu muset ležet do konce tak prát a žehlit Adámkovi bude tatka 🙂

britka
12. únor 2013

@misa.patrik vím jak ti je nebo se bojíš i postavit že?Neboj vše bude dobré a ikdyby jsi měla ležet celé těhotenství tak to bude stát za to.Máš dobrou oporu doma a ať se o tebe staraji jako o poklad. 🙂

misa.patrik
12. únor 2013

@britka to mas pravdu a pokazde kdyz jdu na wc tak se bojim si sundat ty katkhotky ☹ jako na psychiku je to neskutecne narocne. ☹ rekli mi ze muzu spinit porad to nevim jestli. vydrzim.nejak se nemuzu dostat do psychicke pohody

britka
12. únor 2013

@misa.patrik Já ze začátku 3 měsíce v kuse špinila nebo krvácela a wc to byl strach co zas bude.V nem.ti říkali co že to můžeš špinit celé těhotenství?To je fakt na psychiku dost a přitom musíš být v pohodě aby Adámek byl taky v pohodě.

lenkarehankova
13. únor 2013

Zvýšený lutropin??
Dobrý den, dnes přišel můj hormonální profil a mám zvýšený lutropin, bohužel i přesto, že je milion stránek na netu tak nevím co to pro mne bude znamenat?? Máte někdo zkušenosti? Jak se pokračovalo v léčbě? Dařilo se IVF? Máme zasebou deset pokůsů a ted nám v novém car udělali po letech hormonální profil, takže mne zajímá jakákoli zkušenost. děkuji

b.e.r.u.s.k.a
13. únor 2013

Ahoj holky,
už jsem tu stráááášně dlouho nebyla,ale koukám že tu nějaké z vás ještě znám.Máte ještě tabulku,jak se komu daří?A Asmenka čeká další miminko,moc gratuluji,ostatně i všem vám tu 😵

britka
13. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a to je fakt že jsi tu dlouho nebyla co prcci dobré?

b.e.r.u.s.k.a
13. únor 2013

@britka jj dobré i ty čekáš miminko,to je skvělé 🙂 Já ani nevím,zda jsem vám psala,že se nám zadařilo....ale koukám,že to víte a kdo sem ještě chodí ze staré gardy 🙂 a komu všemu se už poštěstilo?

britka
13. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a no ze staré gardy moc už ne kdo má miminko tak už se většinou odmlčí.Kvakuska,Misa patrik a já jinak asmena sem tam.Jo miminko čekám 5.3 to je už za chvíli a bude to chlapeček.Stejně to uletělo.

b.e.r.u.s.k.a
13. únor 2013

@britka tak to je super a co kvakuška?Míša taky čeká a ostatní asi též.No ti naši andílci jsou čertíci,ale jsou to naše zlatíčka,teď nám rostou zoubky,tak to stojí zato,ale to k tomu patří 😉

britka
13. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a ty zoubky ti nezávidím a máš to dvojnásob.Ale zas jak už budou chodit tak si spolu budou hrát a zabaví se spolu.Kvakuska pořád bojuje a Miša čeká taky chlapečka.A jak to zvládáš?Dobře?

b.e.r.u.s.k.a
13. únor 2013

@britka Jj mám babičku na výpomoc,takže to jde i když někdy jsou perné chvilky,ale když si vzpomenu,jak dlouho jsme na ně čekali a čím vším jsem si prošla v těhotenství,tak jsem moc ráda,že je mám a i já si je můžu užít 🙂

britka
13. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a ty naše miminka jsou vymodlené a kolik usíli nás to stálo aby se narodili.Dvojčátka ty dají určitě zabrat ještě že máš babičku na výpomoc.Jak začnou chodit to začne být veselo už se těšíš co?

b.e.r.u.s.k.a
13. únor 2013

@britka Jj těším,ale už teď je to náročné,když lozí a každý na opačnou stranu a s chozením to bude určitě to samé,jsem zvědavá,jak je budeme nahánět 🙂

britka
14. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a to teda bude veselo,a ještě se ti budou smát když je budeš chytat. 🙂

evikj33
15. únor 2013

@misa.patrik Miško co to čtu,odpočívej a opatruj se držíme s prckama pěstičky 🙂 Už jsme na světě měsíc a den od 14.1.2013

misa.patrik
15. únor 2013

@evikj33 juva vy jste krasni 🙂
ja jsem momentalne v nemocnici tak snad to dotahneme do konce myslete na me 😉

spunda
15. únor 2013

@evikj33 Ahoj Evičko ,ti jsou krásní 🙂 tak at jste zdraví a rostete 🙂

britka
15. únor 2013

@evikj33 teda ti jsou fakt krásní 🙂

jej
15. únor 2013

Ahoj holky,
zdraví "stará garda". Míšo, čtu , že jsi v nemocnici, tak hlavně ať je vše v pořádku! Neboj, oni si tě pohlídají!

Britko, jak se cítíš ty? Už je to vyloženě za pár, že jo?

Anet, co malý bobišek a co na něj Štěpánek?

Asmenko, tobě s eto taky blíží, ne?

Já se mám jinak s malou moc fajn, neskutečně to letí! Jen teda jaksi sourozenec se nedaří, což mě docela hodně sráží... všechny zdravím!

britka
16. únor 2013

@misa.patrik Ahojki Miško držím palečky ať je vše v pořádku a dobré je že jsi pod dohledem.Tak se holka drž. jsme přece bojovnice a Adámek je taky bojovník.

britka
16. únor 2013

@jej ahojki je to fakt už stříhám metr jak kdysi kluci na vojně ještě 18 dní a Dominiček bude na svště.DR.mi navrhla císaře a tak mám pouvažovat tak nevím jak se rozhodnu.Jinak malý bude pěkné šidlo řádí v bříšku pořád malokdy je v klidu.

carlik
16. únor 2013

@britka když ti to navrhla i Dr, tak běž prosím tě do toho císaře, je to prostě jistota a nebudeš se trápit a jestli požádáš o spinál, tak všechno budeš vnímat a bude to zážitek i tak 🙂 já na to vzpomínám jen v dobrým!
@misa.patrik ty se drž a hlavně malej ať v bříšku aspoň 10 týdnů vydrží!
@evikj33 tobě gratuluju k miminkům,jsou nádherní a nakonec jsi teda rodila normálně? A lehátko ať dobře slouží.
@b.e.r.u.s.k.a jé, tak ty máš taky dvojčátka? Taky si tě pamatuju z té"staré gardy"
a NEVÍTE JEŠTĚ O @juvikovi a @jitulik, jestli taky nečekají další?