Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
17. říj 2009

daisy: tak to mám úplně stejně, vzala jsem si akorát tento týden dovču, aby to v práci nebylo nápadné, že pořád někam jezdím a v pondělí jdu do práce. Taky sedím v kanceláři.
Odkud jsi?

daisy14
17. říj 2009

Já jsem z Opavy, do Olomouce už známe cestu skoro zpaměti 🙂 teď přibude nová trasa do Brna, hlavně ať zase není nějaká sněhová kalamita, nesnáším cestování autem v takových nepříznivých podmínkách.

asmeena
17. říj 2009

tak to mi čteš úplně z duše, proto jsem chtěla ještě teď než napadne sníh a on potvora napadl zrovna jak jsme jeli na Et.

daisy14
17. říj 2009

Ale zvládli jste to a na výbornou 🙂 Nás čeká cesta do Brna odhadem +- na začátku listopadu, tak snad to bude dobré.

asmeena
17. říj 2009

snad se bude oteplovat, ale jinak cesta byla dobrá i přes Odry.

daisy14
17. říj 2009

To doufám 🙂 Díky za pokec, už musím končit. Opatruj se i svoje světlušky 🙂 a až budu znát nějaké termíny zase se ozvu a budu vytahovat nějaké informace 🙂 ještě si musím sehnat košilku se žirafou 😀

asmeena
17. říj 2009

Ahojky, a měj se.

b.e.r.u.s.k.a
17. říj 2009

můžu se zeptat,četla jsem si papíry a tam je napsáno,že před transferem není nutné mít extrémě naplněný měchýř,ale doporučují nejít před ním na toaletu,tak jak to udělat?

asmeena
17. říj 2009

berus: já jsem byla na záchodě, cestu bych nezvládla bez čurání.

b.e.r.u.s.k.a
17. říj 2009

no asi to udělá,že jak dojedeme do Brna,tak někam skočím a potom už to vydržím něž dorazíme do Reprofitu

asmeena
17. říj 2009

nebo pojedete trošku dřív, a ty se tam napiješ. 😉

teddyna
17. říj 2009

ahojte vespolek. tak jsme se vrátili z těšína z trhu.byli jsme na velké tržnici a řeknu vám,jsem vyléčená.to je děs běs s těma lidma.každej do každýho zduchá,tlačí se,kravál...byli jsme tam asi 2,5 hod a po cestě zpět jsem se zařekla,že tam teda už nejedu. ale mají tam spousty pidi midi věciček na mimča.koupila jsem si kojící podprdu za 130-na to,že je to bavlna,tak super cena.
vítám nový přírůstek na pokec Daisy.ať se ti tady líbí.
beruska:moc ty papíry neřeš.já byla taky těsně před ET na záchodě přímo v Reprofitu a nikdo mi nic neřekl. protože s plným močákem si ten zážitek tak neužiješ.
asmen:už máte přezutý kola?? 😀

b.e.r.u.s.k.a
17. říj 2009

teddy já jsem to nikdy neřešila,ale teď mocinky chci,aby to konečně vyšlo,tak pro to chci udělat maximum.Jináč se snažím být nad věcí,ale znáte to. 😒

asmeena
17. říj 2009

teddy: to víš, že máme kola přezuté, jinak bych na ten ET asi nejela. 🙂 Já jsem ze sněhu vždy vybobkovaná, protože jsem z Jeseníku a tam to vždy stálo za to. Včera můj brácha zůstal vyset po Červenohorským sedlem a dostal se s taťkovou pomocí, (který pro něho musel zajet) po 4 hodinách a to jeli pouze 30 km.

asmeena
17. říj 2009

ted: hoď do albíčka tvé úlovky. Asi se tebou nechám inspirovat a zítra se dám do zašívání. Mám tady toho taky dost. 😀

teddyna
17. říj 2009

asmen-ses inspirovala i tím mým včerejším zašíváním,jo??? no,úlovky-se mi nechce fotit podprdu.nějak na to album nemám čas nebo co.dycky se najde cosik důležitějšího,co se musí udělat.
berusko,neboj - klapne. jak říkala moje kamoška - my se těch uřvanejch smradů všechny dočkáme 😀

b.e.r.u.s.k.a
17. říj 2009

🙂 🙂 🙂

micinka22
17. říj 2009

teddy ..až ti ten smrad bude dávat sam od sebe pusinky a hladit...bude to andílek 😉 😉 😀 😀 😀 😀

asmeena
17. říj 2009

mici: už se na to těším, a jestli budou hned dva naráz, tak to bude úplně super.

micinka22
17. říj 2009

Veru jj deti nemusi byt je "bastardi" 😒 😒 😒

asmeena
17. říj 2009

smradi budou ti co budou ubližovat mým dětem 😠 moje zlatíčka budou asi trošku rozmazlená, když budou tak vytoužená 😀

juvik
17. říj 2009

Ahoj holky,
už delší dobu sem nakukuju a rozhodla jsem se napsat. Taky patřím mezi přeběhlíky z Fertimedu 😀 a jak to tak sleduju, tak se s náma v poslední době roztrhl pytel. Já jsem sice neodešla proto, že bych byla nespokojená, ale je fakt že v poslední době to tam bylo divné. 😖 Mám ale vyplácané všechny 3ivf, mám za sebou i KET a nespočet iui a výsledek byl jedno těhotenství letos v únoru a následný potrat. ☹ Poslední pokus jsem absolvovala ve Fertimedu a před tím jsem byla v Gyncentru, no tam to byl děs a už bych tam nikdy nešla. 😠 Takže Reprofit je můj třetí car a moc věřím, že nám Machač pomůže. Vaše diskuze a příběhy mi dodaly optimismus. 🙂 Zítra začínám zobat clostík a pak se uvidí.... asi budu nakukovat častěji a ptát se. Přeju krásný večer 😉

asmeena
17. říj 2009

ahoj juvik. Ty jsi z Ostravy?

juvik
17. říj 2009

Ahoj Asmee,
ne jsem kousek od Třince

asmeena
17. říj 2009

juvik a chodila si do Fertimedu v Polance nebo Olomouci?

juvik
17. říj 2009

Asmee chodila jsem nejdřív do Olmíku, většinou nám kontroly vyšly tak, že v Polance nebyli. Měla jsem moc ráda dr. Vodičku, ale když odešel, tak to bylo na pytel. Pak jsem byla párkrát i u Jaroše v Polance, ten je fajn, ale minimálku holt nedělají, proto jsme odešli.

ferdice
17. říj 2009

Ahojte holky, rada bych se taky pridala. V prosinci nas ceka prvni pohovor v Reprofitu. Chtela jsem se zeptat, co mam od prvniho pohovoru ocekavat? Spermio asi manzelovi hned delat nebudou ze? Byla bych rada, kdyby to totiz melo spad. O miminko se snazime vic nez 3 roky, nejmladsi taky nejsem ☹ Dekuji moc za info

asmeena
17. říj 2009

ferdi: neboj to bude mít spád. My jsme měli první pohovor 24.9. a dnes jsem už druhý den po ET 😉

asmeena
17. říj 2009

teda pohovor jsme měli 23.9. jsem se nějak uklepla, ale to je jedno. Měla jsem minimálku a teď mám v bříšku dva broučky.

ferdice
17. říj 2009

Asmeena: ty jsi byla jedna z tech co mne nevedomky ovlivnily, ze je to Reprofit kam jsem se objednala a ne Fertimed. uz delsi dobu jsem chodila nakukovat do vasi diskuze Kelisek a byla jsem rozhodnuta zacit ve Fertimedu. Ale posledni dobou jste je moc nechvalily. Navic se mi libi i to ze delaji v Reprofitu minimalku a nativ. Preji Ti Asmeen at ti to v Reprofitu krasne vyjde s temi dvojcatky 🙂