Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
1. bře 2010

no super!!!!!!!!!!!!to budou mraženky🙂

stephanie
1. bře 2010

ahoj holky,

sukub, tak co???
jinak u nás taky děsně fouká...a má prý zase sněžit v březnu 😠

sukubka
1. bře 2010

mici já ještě nikdy mraženky neměla tak moc nevěřím,ale pokud půjdou 2krásná do bříška budu maximálně spokojená 😉 ale ulevilo se mi měla jsem strach

stephanie
1. bře 2010

ahojík sukub,

no vidíš, tak to je super...Dvě ve středu do bříška a dvě do mražáčku - kdyby něco.... 😉

micinka22
1. bře 2010

jasně ale 4 je velka šance že budou i do mrazáku....si je vyzvednete za pár let no 😀 😀 😀

sukubka
1. bře 2010

mici tak bylo by to supééér! 😉

sukubka
1. bře 2010

co holky vaříte?já ještě nic do ted jsem měla zcvrklí žaludek a neměla jsem na nic chut,manža chodí na obědy v práci,ale chci si něco ukuchtit

stephanie
1. bře 2010

sukub, já měla výjimečně od včerejška, jinak by to byl asi jen rohlík 😝
tak to ti vyšlo v tu středu, protože ta stávka ve čtvrtek asi bude... 😠

sukubka
1. bře 2010

opravdu ta stávka bude?to už někde říkali?

sukubka
1. bře 2010

tak to máme teda štěstí a to pěkný když nemaj jezdit ani tramvaje a nic to by bylo zajímavý!

sukubka
1. bře 2010

nic holky jedu navštívit máti na drby 😀 pak se ukážu

micinka22
1. bře 2010

no my si uvařily polivku ze sáčku 😅 😅 😅 nic doma není:/((

asmeena
1. bře 2010

sukub: teda super, to budeš mít určitě i do mražáčku. Držím pěstičky ať se vyvíjí dobře a za 9 měsíců máš uzlíček (čky) v náruči. Kolik si budeš nechávat zavádět?

certina
1. bře 2010

Sukub - tak to je parááááda...............supr......už aby byla středa a měla jsi je v bříšku, co????Neboj to uteče rychle....a už je tam budeš mít a hladit bříško 😅

Já dorazila z poradny - ozvy prý dobrý....taky aby nééé - mimi mi tam rejdilo zrovna o 106......a u gyndr taky dobrý....zase se to prý hnulo kousek k porodu a ve středu jdu znova na KO....nechala jsem si pro klid duše udělat i ULZ.....tak jsem trocha klidnější i proto, že vlastně za 2 dny znova KO.....tak to je dobrý....no a pokud do příštího týdne neporodím, tak mě konečně přepošle do porodnice.........tak to budu taky ráda - páč si mě tam už víc pohlídaj - si myslím.......

no my dneska zblajzli jen polévku z víkendu - zeleninovou a ještě tam mám naložené maso - tak teď jdu naškrábat brambory a jen to rychle usmažím.........

stephanie
1. bře 2010

certi, tak to je super, to sletí a budeš mít bobka venku...to se tady krásně rozůstá...a kdy příjde zuzi domů?

juvik
1. bře 2010

Sukub, 4 embryjka...to je skvělé 😵 ...na minimálku fakt dobrá úroda

Certi, to je dobře, že kontrola a ozvy byly OK...věřím, že se ti ulevilo 😉

Tak my dneska měli na oběd rychlovku - dušenou mrkev a vajíčko s bramborem, protože jsem chvátala k té dr., no a jak jsem čekala posílá mě na odstranění znamínek - teď 4 a pak na podzim další ...mám jich fakt požehnaně 😖 ....tak se musím co nejdřív objednat na chirurgii nebo plastiku a hlavně to skloubit s tou minimálkou

stephanie
1. bře 2010

...holky, to mi nedělejte s tím jídlem,,,já už mám zas hlad a mě to ničí 😝 😀 😀

juvik
1. bře 2010

Stephi, já mám taky hlad...od oběda už je daleko 😀

teddyna
1. bře 2010

čaute vespolek.tak jsem unondaná jak sviňa a nejraděj bych zalehla.je to fakt náročné s dítkem.babička byla na prochajdě,tak jsem se aspoň v klidu najedla a dala prát další pračku.pere se pořád,máme blijavce.dneska jsme byli na poradně,tak vše v pořádku.
čerti,už se ti to fakt blíží-teď už to půjde jak po másle
sukubko:hezkou úrodu máš,tak ted ať se mimča drapsnou a už se nepusí.
asmen,jak ty jsi na tom??

sukubka
1. bře 2010

holky moc děkuju jste moje zlatíčka 😀

certi tak jsem ráda že ozvy atd dopadlo dobře,se nenadáš a budeš mít miminko u sebe 😉

juvik
1. bře 2010

Tak jsem zblajzla 2 krajíce chleba se šunkou 😅 ...to jsou moje typické žravé nálady před mrchou...ještě že se mám na co vymluvit 😀

stephanie
1. bře 2010

juvi 😠 ...žádné jídlo!!! mi úplně kručí v břiše a nic u sebe nemám, jen bonbon 😝

juvik
1. bře 2010

Stephi, a ty jsi v práci nebo kde? OK, už nebudu provokovat 😎

sukubka
1. bře 2010

step já si dělám vajíčkovou pomozánku a na zítra si udělám zelnačku

stephanie
1. bře 2010

sukub!!! 😠 😠 😠
jo, jsem v práci, za chvíli končím, ale to hned letím do cvičení...já když mám hlad, tak jsem úplně vzteklá...
tak zatím pa, kouknu na vás zase večír 😵

juvik
1. bře 2010

Sukub, neprovokuj Stephi, nebo dostaneš na budku 😀
Stephi, hladová do cičení? To bych asi nedala...když mám hlad, nemůžu se na nic soustředit 🙄

sukubka
1. bře 2010

step tak si pěkně začvic a pak se zas náma podívej 🙂
já už nic o jídle psát teda nebidu,stejně sem už po večeři 🙂

kdepak se toulá asménka asi zase ulítla na nějakých hrách na facebooku 😀

ferdice
1. bře 2010

sukubko to je krasne 4 embryjka, jen tak dal 🙂
certi super ze kontrola je OK za par dnu mate mimise doma 😀
holky ja mam taky hlad jak sfina, jsem jeste v praci a makam jak sroubek ☹

micinka22
1. bře 2010

už po večeři jo?? uff to bych do rána nevydržela teda!!!my budeme mit buchty s jahodama!!! snad dojede tata brzo nebo umru hladem 😔

certina
1. bře 2010

hooolky jedny......tak dneska je to tady samé jídlo.....téda Mici - buuuuchty......jsem si v těhu strááášně na buchty zvykla - jsem vlastně měla buchtové těhu.....tak musím taky pomalu s tím skončit.....no za chvíli mi to hubnutí začne...ufff - už aby to bylo....sem jak TANK!

jinak moooc dik.......ono se na té kontrole vždycky dost uleví......už jen to že jste někde u dr....