Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

capenka
17. bře 2010

holky dočítám vás ,já začínám příští týden už stimulovat,ale chlap začal vzdorovat ,že už po 10 letech na to nemá tak až jsem před cílem tak dělá tiátr,krucu kybych ho nepotřebovala na spermiogram , 🙂 tak na něho prdím.píšete že se dá OPUvydžet bez narkozy ,že bych to zkusila,a nemusela byh před operační vyřizovat ,pokud tam chlapa dotáhnu.
holky v tom Brně je to na jak dlouho hodinově,,,?sice v práci dostanu propustku ,dovolenou nechtějí dávat

juvik
17. bře 2010

Capenko, tak snad se chlap přestane šprajcovat...tem můj měl taky období, kdy říkal, že už končíme, ale pak jsme byli u machače a obrátil. 🙂
S tím OPU záleží kolik budeš mít folíků, pokud jeden, dva, tak by to beznarkózy asi šlo, pokud ale víc, je lepší to zaspat. Předoperační nemusíš vyřizovat, akorát jim vyplníš dotazník pro anesteziologa - věk, váha, nemoci, léky, apod. No a na jak dlouho to je...těžko odhadnout, záleží kolik těch punkcí ten den mají, jak stíhají, já jsme tam včera dojela po půl osmé, brali mě až po deváté a pak jsme odcházeli cca před půl jedenáctou. A to nás prý nebylo moc.

zuzka72
17. bře 2010

My tam byly asi celkově 2hoďky a měla jsem to i s uspáním, měla jsem 38vajíček. 😲

zuzka72
17. bře 2010

Psala Čertinka:
čauki - čau......sem se tady v porodnici nabourala do netu....nevím na jak dlouho, ale stejně nemám vůbec čas na konika půjdu až dorazím dom.........tak mi je tam všechny pozdravuj....tak moc dík...........

jen k porodu - do porodnice jsme v neděli dorazili (už podruhé) okolo 15hodin......hned mě vyšetřovali a posílali na porodní box....kde jsme strávili porod od cca 16:30 do pondělí 4:10 , no a pak se ukázalo, že to nejde tak jak má , tak mně vezli na operační sál a Adélka byla v cukuletu venku císařem..........................tak jen tak ve zkratce.......takže se mi po tolika hodinách velice moc oddychlo a odpoledne v 14:00 jsem už měla Adélku u sebe............tak se měj a snad se brzo ozvu....možná se za chvíli s Adélkou sžijem natolik, že bude moooooc času a na koňa půjdu ještě tady v porodnici no hold nejsem tak dobrá jako Ty - čtyřnásobná mámo

jo a Adélka už dneska váží jen 3750g.....kojím o sto šet, přikládám skoro pořád, ale stále to Adélce nestačí....ještě nemám pořádné mlíko, které by jí stačilo

juvik
17. bře 2010

Zuzi, díky za zprávy od Certinky 😉
Takže nakonec to skončilo císařem...chudák se před tím ještě natrápila. Ale hlavně, že jsou zdravé a snad půjdou brzo domů. 🙂

asmeena
17. bře 2010

zuzi: tak certi pozdravuj, ještě že to tak nakonec zvládly. Ale vydrpěla si chuděrka.

capenko: neboj, chlap to kvůli tobě před cílem nevzdá. A držím pěstičky ať už to tentokrát vyjde.

juvik
17. bře 2010

Tak jsem volala a pouze jedno vajíčko z těch třech bylo zralé 😒 ...oplodnilo se a teď musíme čekat, jestli to nevzdá 😔 Zítra zase mám volat a pokud bude OK, tak v pátek bude transfer.
Nechápu jakto, že včera byla dle dr. vajíčka v pořádku a dneska zase ne...já už tomu nerozumím ☹

katapola
17. bře 2010

Takže potvrzeno, ani jedno neoplodněno. Napsala jsem Machačovi smsku, uvidím,jestli se ozve.

juvik
17. bře 2010

Kat, mrzí mě to ☹ Nějak se to všechno s...

milerrka
17. bře 2010

čauky snažilky držím vám palce

asmeena
17. bře 2010

katap: tak uvidíš kolik nakonec budeš platit a třeba hned půjdete do dalšího boje, přece to jednou vyjít musí.

juvik: tak super i jedno embryjko, tak ať se brouček drží.

katapola
17. bře 2010

Co se dá dělat. Počkám, co navrhne Machač a podle toho se s manželem domluvíme, co kdy a jak dál.

kvakuska
17. bře 2010

juvik to je mi líto ... no ale také mi to nějak neštimuluje, nejdřív tolik folíků, nakonec zůstaly jen tři 😖 ... no jsem zvědavá, co ti Machač na to poví ... no a s těma vajíčkama po OPU jsem se na to jednou ptala jestli jsou pěkně zralé a bylo mi řečeno, že po OPU se hlásí jen kolik je vajíček (protože se může také stát, že některé folikly jsou bez vajíčka), ale jestli jsou zralé a jaká je kvalita se zkoumá až později a to už žena většinou na klinice není 😠

ferdice
17. bře 2010

Kat: skoda ze to nedopadlo lepe, priste se urcite zadari. Nekdo tu daval cenik z Reprofitu a tam jsem taky cetla, ze kdyz nedojde k transferu, tak se plati mene. Mi to tak utkvelo v hlave. Tak treba to bude tak ze nebudes muset platit a pristi mesic do toho vlitnete znovu
Juvik: drzim pesti at se bobik drzi
Certi si teda uzila, hlavne ze to dobre dopadlo vsechno.

kvakuska
17. bře 2010

katap třeba budete moci jít hned do dalšího pokusu, snad teď vaječníky pochopily co se po nich chce a vyplodí ti ukázková vajíčka 🤐 😉

kvakuska
17. bře 2010

certi si tu krásnou panenku musela fakt vytrpět chudina, ale Adélka je nádherná, a jaké má číro 😀 ... Zuzi nevím nevím, Vojtíšek to k ní bude mít blíž, aby vám nevěstu nevyfouknul 😎

juvik
17. bře 2010

Holky dík, snad bojovníček nezklame

Kvakus, taky nad tím přemýšlím...na ult min. 8 folíků, pak 3 vajíčka a ještě 2 nezralá 😒 Přitom mě Machač nechal o den dýl, aby dozrály. Včera jsem myslela, že když byly jen 3, že ty další už možná předčasně praskly...ale vzhledem k tomu, že z těch 3 byla většina nezralých, tak se mi to taky nezdá. No jsem fakt zvědavá, co se dozvím.

stephanie
17. bře 2010

ahoj holky,

co to je za špatné zprávy dneska? ☹ ☹ 😖
juvik, neztrácej naději, třeba se to embryjko chytne, když máš po biopsii, máš větší naději 😉
a ještě krvácíš? raději si tam zavolej a řekni jim to....tuš co to bylo za doktora?
katap, to je mi líto....kurňa co se to te´d děje s těma vajuchama?
zuzi - vyřid čerti pozdávek i ode mě....toš nakonec to bylo císařem, ckhudák, ta musela mít nervy, ale hlavně, že je vše ok.

holky to mi ani neříkejte, že chlapi remcají...co by chtěli? dyt pro to nemusí (kromě toho placení) nic dělat...bych jii přála zažít ty nervy, co máme okolo toho všeho my...jediné, co musí udělat je dát spermoše a u toho ještě mají rozkoš 😀

katapola
17. bře 2010

Kvakus, jsme z toho fakt nepříjemně překvapeni. Při ivf nikdy s oplodněním větší problém nebyl. Třeba z 10 se oplodnilo 7, což je víc než polovina, tak mě opravdu udivuje, že při minimálce, kdy by ty vajíčka měla být kvalitnější, se nepodařilo ani oplodnění jednoho ze dvou.

juvik
17. bře 2010

Stephi, vím, že i jedním je šance, ale spíš se bojím, aby ještě zítra žilo 😖 Jestli nebude ani ET, tak mi je celá biopsie na prd. 🙄
Měla bych být optimistická, ale nejde mi to...už mě to neba 😠

katapola
17. bře 2010

Juviku a ty nezoufej, stále máš naději. Narozdíl ode mě v tomto okamžiku. Bohužel ne vždy ve folikách bývají vajíčka, já měla folíků 5 a jen 2 vajíčka v nich bbyly, obě zralé a prd z toho. Machač zatím neodpověděl.

juvik
17. bře 2010

Kat, to mě taky napadlo, že možná některé folíky byly prázdné...ale dr. nic neříkal. No on toho vůbec moc nenamluvil, asi jako můj chlap 😀 , jsem to z něho musela páčit... i jaký byl spermiogram.

juvik
17. bře 2010

Stephi, ses ptala jestli krvácím. Trochu pořád jo, ale je to lepší než včera. Ptala jsem se na to, když jsem volala a prý je to možné a mělo by to ustat.

sukubka
17. bře 2010

peci já být tebou šla bych raději do minimálky je to šetrnější a pokud se nezadaří dá se jít hned do dalšího pokusu,pokud se nezadaří klasické ivf tak doporučují pauzu minimálně 3-4měsíce.já jsem teda jak asmenka na minimálku resguju lít,po ivf sem byla jako vorvan a ty hormony mi nedělali dobře,ted se cítím fajn až na psychyku 😒 no volala sem machačovi a hned začnu s clostíkem.po neděli prý v olmiku už je a holky on je v olomouci pořád nebo tam někerý den není?

peci jinak já jsem taky po 2nezdařených ivf,je to prostě boj.a ten 3pokus ivf si chci raději šetřit,ikdyž neví na kdy do ivf se mi prostě nechce!

sukubka
17. bře 2010

kat já machačovi také psala a neodpověděl,pak sem mu volala a poslal sms že je v zahraničí at prý píšu sms tak sme si psali 😉

juvik
17. bře 2010

Sukub, takže znova bojuješ 😉
V Olmíku je út, st a pá

pecicka
17. bře 2010

sukubko-pn je v Olomouci úterý, čtvrtek,pátek, já jdu příští patek na 12.30hod

sukubka
17. bře 2010

holky já vás dočítám a vidím že nemám sama blbé období 😒 ach jo kat mrzí mě to ale Machač napíše a hned půjdete do dalšího boje.nic platit nebudete.

a holky můj manža to taky někdy vzdává,ale zase zůstat bez dětí taky nechce!sou to morousi!

juvik
17. bře 2010

Sukub koukla jsem ještě na časy na vizitce a jsou tam v úterý 8.00-14.00, středa 15.00-18.00 a pátek 11.00-14.00

pecicka
17. bře 2010

jo promin utery, střda patek