Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
12. kvě 2010

misi-tak to by bylo super🙂
stepi-tobě se ano trošičku nedivím..........
zdravím ferdi 🙂

misa.patrik
12. kvě 2010

Diky holky radsi s tim nepocitam at jsem radeji prekvapena nez zklamana 🙂
Taky jsem se bala STEPH trepaly se mi ruce jak svina 😀 fotit to nebudu protoze to nejde ani vyfotit...hlavne se kuryruj,jez hodne ovoce 😉
Peci taky kraaasne ranko 🙂 u nas ale silene lilo pred chvili a zas tam je uplne cerno 😖

pecicka
12. kvě 2010

tadya zatím ne, ale mám pocit, že to příjde, ach jo, já bych tak chtěl sluníčko 😒

misa.patrik
12. kvě 2010

ani nemluv Peci,vcera jsme si s Patrikem prohlizeli fotky jak jsme byli v Egypte...juuu jak zavru oci citim to teplo 🙂 😀

pecicka
12. kvě 2010

už je toho hnusu až moc☹
musím si jít uvařit kávičku, nebo tady usnu ☹

petulinecka84
12. kvě 2010

Hezké dobré ráno děvčátka. Jsem tady úplně nová, tak bych se Vám chtěla představit a popřípadě Vás poprosit, jestli bych mohla být tady mezi Váma. Jmenuji se Petra, je mi 26.let a s přítelem se snažíme o miminko 14.měsíců, ale stále neúspěšně. Spermiogram má přítel v naprostém pořádku, já mám hormon.profil taky OK. Beru clostilbegyt a utrogestan a každý měsíc chodím na UTZ folíků. Zítra jdu k Dr. a rozhodne se co dále. Asi mě čeká laparoskopie (profuky vejcovodů), a pak bych se objednala do Reprofitu v Olomouci. To je asi zatím vše holky. Moc se tady v tom nevyznám, ale budu studovat, abych se s Vámi mohla podílet o různá zajímavá témata!

misa.patrik
12. kvě 2010

Ahoj Petuli no tak vitej 🙂
jsem rada ze jsi tu s nami ... za chvili se tu zorientujes neboj 🙂

petulinecka84
12. kvě 2010

Ahoj Mišanko, ano, budu to tady zkoumat. Aspoň mi to v práci uteče 😉

teddyna
12. kvě 2010

čaute vespolek.to počasí je fakt hnus!taky už bych ráda sluníčko.
dneska máme sčuch v Shoppingu s čertinou a asmen - nepřidá se někdo další?kolem 11 to tam vypukne🙂
zkoušela jsem volat ellaee,ale nebere - možná ještě chrupká.snad se mi ozve.
nechápu to!jejího přítele jsem viděla,vypadal v pohodě.nicméně - nikdo nevidí do hlavy druhého a stát se může kdykoliv cokoliv.áách jo,chlapi jedni mizerní - potřeba je pověsit za koule do průvanu!!!
u nás se už situace zlepšila,manžel je v pohodě na to,jaké jsme ze začátku měli rozepře a moje depky.asi to bude tím,že jsem se sklidnila,Vojtík dělá pokroky a už jen neřve a to udělá strašně moc.tak snad nám ten elán vydrží. příští týden máme křtiny,tak jsem zvědavá,jak to klapne.Křestní svíci a roušku jsem už koupila - pouhých 500 káčé 😠
Zuzi,jak to máš s kojením?jednou jsi psala,že Lukášek nechtěl z prsu.rozjely se ti ještě "kolena" nebo jste na umělku?Vojtík má Nutrilon na večer,protože na noc mu jen kojení nestačí.včera jsme zkusili pár lžiček první kaše-no řeknu vám-kaše byla všude a Vojtík se oblizoval.hodím fotku do alba.
vítám petulinecku a přeju hodně štěstí v boji za miminkem a gratuluji k volbě dr Machače,protože je úžasný a ví,co dělá!!!!!!

jitulik24
12. kvě 2010

Ahoj holky přeji všem krásné ráno 🙂 .
Peti vítej 🙂
Mišo určitě se z ducha brzy stanou dvě krásné dálnice, moc ti to přeji a držím palce.
Já už jsem nervozní jestli se IUI povedla nebo ne, kdyby alespoň věděla co se tam dole děje nebo neděje 😀 . V neděli si zkusím udělat test, to budu 10 den od IUI. Při první těhu mi to už 10 den ukázalo ducha a při druhém těhu 11 den. Já se tak strašně bojí že to nevyjde a já se z toho zase sesypu ☹

petulinecka84
12. kvě 2010

Ahoj Jitulíku, děkuji 😉 , že jste mě přijaly mezi Vás. Tobě držím palečky, aby byly dvě krásné dálnice! I Mišce to přeji z celého srdce 😉

jitulik24
12. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka květen
Beruska-IVI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfér,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách

STIMULANTKY:

MISA.PATRIK-12/2007 7tt zamlkly,4/2008 mimodelozni,3/2009 9tt zamlkly,10/2009 mimodelozni,IVF duben/kveten - OPU 30.4. - ET 3.5. 1 embryjko.
JITULIK24 - 6 IUI - 2potraty -21tt, 5tt., 7 IUI 6.5.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - OPU 10.5.
PECICKA, 3.min.IVF, stimuluje minim. -KO 14.5.

TĚHULKY:
MICINKA - těhule 25tt-ko 24.5(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 15tt po minimální stimulaci - KO 18.5.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 8tt - Ko 27.5. (za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
aneta1199 - minimálka - Ko 27.4 a hlásí srdíčko!
ellaaee - minimálka, 1 embryjko a už 8tt
rencav-IVF, hlásí // !

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jitulik24
12. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka květen
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfér,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách

STIMULANTKY:

MISA.PATRIK-12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF duben/květen - OPU 30.4. - ET 3.5. 1 embryjko.
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 7 IUI 6.5.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - OPU 10.5.
PECICKA, 3.min.IVF, stimuluje minim. -KO 14.5.

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 25tt-ko 24.5(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 15tt po minimální stimulaci - KO 18.5.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 8tt - Ko 27.5. (za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
ANETA1199 - minimálka - Ko 27.4 a hlásí srdíčko!
ELLAAEE - minimálka, 1 embryjko a už 8tt
RENCAV-IVF, hlásí // !

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

juvik
12. kvě 2010

Ahoj holky,
ráno jsem si oběhla doktora kvůli vstupní prohlídce do práce...až budu po ET, chci být v klidu. Ale taky tak příšerně lilo, že jsme jeli krokem a stěrače vůbec nestíhaly.

Miso, neboj, je brzo...ale jestli tam duch je, bude to dobré 😵
Petuli, taky tě vítám 😉
Ferdi, ahojky 🙂 tak ať jsi fit a můžeš v klidu stimulovat. Na kontrole jsem byla 8.DC a pak už ne, protože tam Machač nebyl 😒 Odběr byl 14.DC....myslím ale, že kdyby to vyšlo, že tam bude, je možné si ještě jednu kontrolu domluvit. Já jsem s ní taky počítala, aby OPU bylo dobře naplánované, ale smůla.
Teddy, dojela bych, ale mám to trochu víc z ruky...tak si to užijte 😉 a pozdravuj Certinu 🙂

ellaaee
12. kvě 2010

mísa.patrik neblázní, nic není ještě ztraceno. Já dělala mamatest už od 6 dne, prostě pakoš. a 9 den tam byl slaboulinky duch tak po 10 minutách, no až ten test zaschnul. Vše bude ok. uvidís

asmeena
12. kvě 2010

misa: slabounky duch je dobrá cesta k silnějšímu duchovi. 😵 Já to tak měla taky, ale ducha jsem měla až 9 den po ET odpoledne. 😉

asmeena
12. kvě 2010

A volala jsem si na výsledky té mé štítné žlázy a mám to vše v normě. Doktoři umí akorát tak vystrašit.

stephanie
12. kvě 2010

ahoj holky,

užijte se srazík a pozdravte čertinu...
jituli, testování se bojíme každá...snažím se na to nemyslet, ale nejde to...dneska je mi nějak jak na mrchu... ☹
juvi, držím palečky, dej pak hned vědět, ju?
vítám petuli

juvik
12. kvě 2010

Asmee, super, že máš výsledky OK 😉
Stephi, ahojky 🙂 ...to víš, že napíšu....jsem jak na trní....musím se jít zase něčím zaměstnat. A ty nestraš s mrchou....nepřijde, nesmí 😉

jitulik24
12. kvě 2010

Ahoj Step 🙂. Mě pobolívá v podbřišku od včerejška, chvílemi jen takový tlak a chvílemi jak na mrchu. Na mrchu je ale hodně brzo, jsem 18 DC a 6 den po IUI. Já se taky snažím na to nemyslet, ale hlodá ve mě červík a asi hlodat bude do té doby než si udělám těhu testík 🙂 . Je to k nevydržení že, to čekání mě vždycky ubíjí 😀

jitulik24
12. kvě 2010

Juvi, taky držím palce, už to musí vyjít 😉

juvik
12. kvě 2010

Jitu, děkuju a nápodobně 😵

stephanie
12. kvě 2010

jutuli, tak to jsem překvapena, že se na to IUI chodí tak brzy....a testovat máš taky za 14 dnů?
juvi, taky si pořád říkám, že to už kurňa musí vyjít...

jitulik24
12. kvě 2010

Step u mě je to pokaždé jinak. Někdy mi dozrají folíci už 12 DC a jednou se mi stalo že dozráli až 17 DC. Moje tělo si dělá co chce. Když jsem byla 10 DC u Machače, tak jsem měla oba folíky po 17mm. Vlastně mi Machač neřekl kdy mám testovat, ale předpokládám že ten 14 den. Jenže já jsem hrozná a už testuji od 10 dne 😀 😀 😀 .

ferdice
12. kvě 2010

Juvik diky za info, mi prave ze vrta hlavou, ze kdyz budu 8. den, tak ze by mi s urcitosti dokazali rict, ze nejlepsi den pro odber je napr. 13., ze maji takovy odhad, ze to tak poroste?
A kdy mas nastoupit?
Jitulik to by mohlo byt zavrtavani embryjka ne? 6. den od IUI 🙂
Steph drzim palce

jitulik24
12. kvě 2010

Ahoj Ferdi. U prvního těhu jsem si byla jistá že se to povedlo protože mě začalo bolet 5 den od IUI břicho a 8 den prsa, 10 den // na testu a pak jsem začala každou chvíli lítat na malou. Nikdy před tím jsem to nezažila, takže jsem si byla jistá. Teď se bojím že to třeba bolí jen tak. Kéž by to bylo zavrtávání. U druhého těhu mi nebylo takřka nic a zamlklo v 5tt

juvik
12. kvě 2010

Ferdi, no předpoklad je, že folík poroste denně cca o 2mm...takže přibližně to spočítá, ale každá reaguje trochu jinak, má jiný cyklus....však uvidíš, jak to bude na kontrole vypadat.
Měla bych nastoupit 24.5.

kvakuska
12. kvě 2010

míšo.p pokud ducha vidíš na vlastní bulvy, bez použití lupy a naklánění testu u okna, tak je to dobré znamení 😀 tfuj tfuj, držím palce na páteční testík 🙂

kvakuska
12. kvě 2010

Vítám Peťulinečku v naší kecárně 😎

kvakuska
12. kvě 2010

step vydrž ještě s testíkem, ať nechytneš zbytečného nerva, taková sobota taky není špatnej den na testování 😉