Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
9. bře 2010

teda certi bříško ale krásnoučký 😉 určitě už půjde mimísek ven uvidíš!

sara.max
9. bře 2010

tedy já žasnu, jak s takovým bříškem můžeš ještě chodit 🙂 🙂 🙂 , fakt jsem zvědavá sama na sebe. 😀

Holky dobrou noc a růžové sny. 🙂

teddyna
9. bře 2010

čerti:jááák vyprdne,co vyprdne. spíš ty vyprdni to mládě. 😀

sukubka
9. bře 2010

teddy 😀

certina
9. bře 2010

Moni 😀 😀 😀 😀 😀 Ty seš číslo 😀
Sari.... já už s ním nechodím....já ho tahám s sebou 😝 .......

zuzka72
9. bře 2010

Čerti-tak mám v albu ty fotky-lepší už asi nebudou. No co už, když mám takovej ksicht. 😀

sukubka
9. bře 2010

zuzi´teda na fotkách ti to moooc sluší tak toho nechej 😀 kluci jsouu krásní a ty vůbec nemáš postavu jako bys měla dvojčátka kam si je dala?

teddyna
9. bře 2010

tak jsem koukla na fotky Zuzky - ty jo,já si myslela,že to jsou kolena a ono jsou cicky s přisátýma tankerama 😀 .hele a co swingovka?paráda,ne??VOjtík jak slyší odsávačku,tak začne hulákat,že mu beru příděl bio stravy.tak musím odsávat jen když on spí a to je dost problém,páč ten není extra spáč - asi to má po mě.
čerti,teď bys potřebovala přehodit ten baťoh na záda,ať se páteř srovná,co? 😀

zuzka72
9. bře 2010

Teddy- 😀 😀 😀 -to je výstižné-kolena 😀 😀 😀
Swingovka je super.

kvakuska
9. bře 2010

Zuzi koukám na fotky a nechápu ... nechápu ... nechápu 😠

kvakuska
9. bře 2010

Čerti přeji hodně štěstí 😵 ... po kolikáté už? 😀

b.e.r.u.s.k.a
9. bře 2010

Teddy ty kolena jsi vystihla,přesně na to jsem myslela,když jsem koukala na fotky 😀 😀
Zuzi teda,tak vypadat po porodu,tak jsem spokojená,nevím co bys chtěla a mimísci jsou skvělí

teddyna
9. bře 2010

hele,tak ze srandy zítra blikne manžel mě s tím mým tankerem - a můžem srovnat kolena.ale já teda budu mít jedno koleno 😀

certina
9. bře 2010

holky jedny tady se to dneska teda večer pěkně rozjelo - se tu řechtám jak................ 😅 😀 😀 😀

já se musím loučit - chlap tady do mě vrtá pořád s nějakým mejlem či co....tak to jdu poslat ať mám klid a pak hurááá leháro..........zítra ráno vstáváme brzo...nejdříve jedem na veterinu a pak poradna.......

Zuzíííí - fotečkýýý mooooooooooooooooooc krásnééé a fakt nevím, jak to děláš......chjooo ta postava....o tom si můžu nechat jen zdát................

tak brou s kobrou...........

sukubka
9. bře 2010

teddy Vojtík opravdu pozná že odsáváš mlíčko a vřeští? 😀 teda ty děti jsou opravdu kujoni

g2345
9. bře 2010

ahoj holky jsem prebehlice z fertimedu a mam tam jeste 2mrazacky a nevim jestli se je da prevest do reprofitu,jak se to dela,kolik to stoji,

sukubka
9. bře 2010

g2345 ahojík další přeběhlice?vítej 😀 je nás tu takových plno,ale já mražáčky neměla tak neporadím,ale podle mě to jde,ale nevím.kdyžtak najed na stránky reprofitu a zkus napsat dotaz jsou moc hodní 100% ti odpoví 😉 možná ale holky budou vědět 😉

britka
9. bře 2010

Tak jsem přijela z práce nařechtala jsem se tu jak kůň (zase jsem so prodloužila o něco život smíchem)jste holky super fakt. 🙂

teddyna
10. bře 2010

bré ráno-jsem první?no,vojtík si zvyknul vstávat kolem půl sedmé 😝 .už krmíme. jo a blikla jsem vám tam svoje koleno-mrknětě do alba.ale na Zuzu nemám 😎 .
Soni,jako ten váš kůň,jo? 😀 hele a už učíš vlkodlaka na vodítko?at v nedeli vyrazíme na prochajdu.a nebo půjde bez vodítka a bude se držet Teddyho

kvakuska
10. bře 2010

g2345 ahoj, pokud jsi z Fertimedu Olomouc, tak bych ti radila napsat přímo Machačovi (který jako jediný z Reprofitu ordinuje v Olomouci) a poptat se ho na možnosti, on se s lékaři z Fertimedu zná, tak ti poradí nejlíp, email je machac@reprofit.cz ... ale zázraky nečekej, s Fertimedem je těžká domluva, však micinka z této diskuze by mohla povídat .......

ferdice
10. bře 2010

Jeee ja chci taky takova kolena jako ma Zuzi aTeddy 😉
Certi dnes je opravdu pekne datum, to by slo ne? Musis mimisovi domluvit a vysvetlit, ze venku mu bude super.
Sukub, Asmen, Mici, Peci a ostatni pro ktere je patek zlomovy budu drzet palce i pesti a tesim se na pozitivni zpravicky
Citim u sebe nejaky snazilkovsky utlum, tak jsem utlumila i inet a konika, ale neda mi to alespon nenakouknout.
Preji vsem pekny den

teddyna
10. bře 2010

ferdice:tak si dej hroznový cukr.jak jsem v útlumu,tak si dám a jsem zase ready na další dřinůů.no,jak tak nad tím přemejšlím,bych ten heoznovej cukr potřebovala požírat non-stop.no a ty kolena-není o co stát-se převažuju dopředu a obvod mám větší jak můj 110kg manžel 😝
g2345:jak píše kvakuš-napřed konzultace s Machačem a pak řešit mražáčky.fertimed patří vyhodit do luftu!

zuzka72
10. bře 2010

Teddy-Vojtík má super tvářičky a tvoje koleno je kolínko. 😀 Ale neboj mě to časem zmizí a zse budu mít to své nic a chlapskou hruď s dvomi špuntíky. 😀 😀 😀 Teď jsem, jako sexbomba. 😀 Jdou kozy,kozy a pak dlouho nic a pak jááááá. 😀
Ferdice-nechtěj, blbě se stím chodí, celej život bych to nechtěla, zavazí to, nevidíš přes to, ty holky co se tak narodili lituji. 😎

ferdice
10. bře 2010

No vsak Zuzi, ja bych je taky chtela jen na chvili 🙂 ne na porad.

micinka22
10. bře 2010

Ahoj kolena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Zuzi kurna ty jedna modelíno... 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 fotky super ..no moje kolena by byly asi dvakrat vetsi..je to des 😝 😝 😝

G2345- jsou to tvoje mimina ne jejich musí ti je dát...tys za ně zaplatila..Machač pomůže neboj...

kurnaa venku je každej den tak nádherne a když mrknu na teplomer je mi hned zima:/(((už mě to nebaví:/(

g2345
10. bře 2010

dobre rano holky,napisu Machacovi a uvidim co me napise.Ja uz na konzultaci byla,ale nejak jsme se ktomu nedostali,myslim ktem mrazackum.

teddyna
10. bře 2010

no jo,Zuzi,ale tam je jen půl kolena-celý se mi tam nevešlo 😀 .a dík za politování 😀 😀 .tak mám navařené-vepř vývar se zeleninou,kvasnicovými knedlíčky.Ertepl kaše a uzený.no a to vepř maso z polívky bude zítra k dušené mrkvi.a momentálně mi jede dojič 😀 .Vojtík usnul tak musím šup šup,at to neslyší-podšívka malá.
g2345:jak píše mici-je to TVUJ biologický materiál,tudíš musí vydat.ale oni jsou šmejdi,kamošce je sice yv\dali,ale znehodnocené.vidí,že jim zdrhá klientela přes cestu k Machařovi.jak bylo dřív ve Fertimedu narváno,tak ted zam maj asi volno,co?

britka
10. bře 2010

Ahojki jsem Moni zvědavá kolik holek bude vědět co to je ertepl 😀 😀 Jo na vlkodlaka už bych si měla udělat čas co?Na naděli se těším.

sukubka
10. bře 2010

pěkné ráno holky,tak to má být zapnu koníka a naše diskuse je jako první 😀 já jedu na tu gyndu tak pak na vás zase juknu.

mici přesně tak za oknem nádherně ale jinak hrozná zima

zuzka72
10. bře 2010

Holky volali, že si máme vyzvednout kočár-huráááááá, jdeme s Adamem a sporťákem pro něho-pěšo-to bude mega jízda.