Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

gejbik
1. led 2010

Jj znám Rapotín... 🙂 tak se někdy můžeme domluvit a pokecat naživo aspoň si vyměníme zážitky a je to hned veselejší že víš že v tom nejsi sama... Teď momentálně nedělám nic,ale budeme v Zábřeze otvírat obchod s pracovníma pomůckama tak už zase bude co dělat a co ty? No my se už 2roky snažíme o miminko a od v září jsem podstoupila IVF.. No tak to jsem na pana Dr. zvědavá a těším se.... jen doufám že mi půjčí kontejner na ty moje zmrzlíky protože nepočítám s tím že Repromeda by mi v tomhle vyšla vstříc...

sukubka
1. led 2010

určitě se můžeme domluvit a někdy zajdeme na kafe,mám auto tak klidně dojedu do Zábřeha!pošlu ti do ip moje číslo!
já sem ted na nechopence,dělala sem v šumperku v epcose ale končila mi smlouva!

gejbik
1. led 2010

jj pošli budu jenom ráda tak se klíďánko můžeme domluvit na příští týden kdyby se ti chtělo... 🙂

sukubka
1. led 2010

jasně klidně můžeme!sem moc ráda že si z někým o tom promluvím

gejbik
1. led 2010

i já jsem moc ráda... já mám kámošky co už mají miminka a šlo jim to přirozeně tak se jim to vždycky lehko říká že je čas a že to příjde,ale kdo neví o čem se bavím tak se těžko může vžít do této situace...

sukubka
1. led 2010

přesně napsala jsi to úplně jak bych to napsala já!já mám taky kolem sebe samé kamarádky s mimčama a 2 švagrový co maj děti a moc jim to závidím!já si nedokážu život bez mimča představit a snad se nám to letos povede!!!!

gejbik
1. led 2010

Musí.... Když jsou v Reprofitu ti kouzelníci tak nám to musí vyjít... 🙂

sukubka
1. led 2010

a výjde nám to všem,jen to čekání je už na palici

gejbik
1. led 2010

s tím naprosto souhlasím... 🙂

teddyna
1. led 2010

ahojte vespolek.vidím,že je tu další přeběhlice do Reprofitu.Gejbik,přeju ti moc štěstí v Reprofitu-jsou tam opravdu šikovní a hlavně tam nemluví s člověkem jak s debilem. snaží se tam za minimum peněz udělat maximum,co jde.je nás tady toho hodně důkazem,že Reprofit opravdu funguje a úspěchy mají.

stephanie
2. led 2010

Ahojte holky,

všem vám přeji dodatečně vše nej v novém roce, hlavně hodně zdravíčka, pohodičky , těhulkám zdravé miminka a netěhulkám ať se co nejdříve zadaří!!! 😵 😵 😵

Krásný den

gejbik
2. led 2010

ahojky teddynko no já přemýšlela nad Fertimedem a pak mi kámoška napsala o Reprofitu no a je rozhodnuto.... 🙂 tak se už dost těším jen doufám že nenastane nějaký problém co se týče převozu těch mých zmrzlinek...

gejbik
2. led 2010

Holky prý se na ET jezdí do Brna že to nedělají v Ol... Je to pravda????

irinka.j
2. led 2010

ahoj holky, zdravím gejbik, mě se jen stačilo těšit na reprofit a nějakým zázrakem jsem otěhotněla přirozeně, jestli mi příští týden gyndař potvrdí těhotenství, tak 2. února se v reprofitu uvolní místo, měli jsme mít první konzultaci. A je pravda, že na ET se jezdí do Brna.

gejbik
2. led 2010

No to nevadí... 🙂 ale teď přemýšlím kam bych převezla zvoje embryjka.... Asi do Brna né? Vám se podařilo přirozeně? tak budu držet pěstičky aby to dr. potvrdil. U koho z vás byl problém? V Reprofitu je tak narváno?? abych se tam vůbec dostala jo?

irinka.j
2. led 2010

Myslím, že určitě do Brna je převézt, když to dělají jen tam, však doktor ti určitě řekne. Problém byl u mě, nedocházelo u mě k ovulaci, mám srůsty, endometriózu.... právě proto to nechápem s manželem, utvrdí nás v tom až ultrazvuk, zatím jsme jak ve snu.

gejbik
2. led 2010

tak tfuj tfuj tfuj... No psala jsem jim včera email tak buď mi odpoví a nebo tam zavolám.. tak počkám... jééé já už se taky těším....

irinka.j
2. led 2010

Tak jsem si vás dočetla a děkuji za gratulace za hCG. Mici, trošku mě pobavilo jak si s manželem vybírate ke kterému gyndaři půjdete.. ten ne, ten jo, ta ne 😀 hlavně, aby výsledek byl bijící srdíčko.

irinka.j
2. led 2010

Gejbik, určitě ti odpoví... zatím, žádná z holek nepsala,že by jim doktor neodpověděl. taky ti přeju hodně štěstí..

gejbik
2. led 2010

Děkují doufám že rok 2010 bude pro nás super plodný a konečně se všechny dočkáme... 🙂 a tys už byla v nějakém CARu? nebo Reprofit by měl být váš první?

irinka.j
2. led 2010

Byla jsem ve Fertimedu 2x IUI a 1 IVF. A pak jsem si přečetla tuhle diskuzi a byl rozhodnuto.

gejbik
2. led 2010

Jo no tak to já jsme taky přemýšlela o Fertimedu nebo o FN o Reprofitu jsem neměla zdání to mi řekla až známá... takže taky jsem přečetla a bylo rozhodnuto... 🙂

micinka22
2. led 2010

Holkyy neříkejte ,že jste ještě netestovali!!!!to máte teda super nervy 😝 😝 😝 😀 😀 😀

micinka22
2. led 2010

Irinko no já totiž chodím do nemocnice a každej den má službu jiný dr...ale ono není jistý jestli ho někam neodvolají a nebude tam někdo jinej že...no a při prvním těhu sem měla v podstatě každou kontrolu někoho jineho..takže je znám všechny a vím kdo ujde a kdo nic moc 😀 😀 😀 jako asi pujdu už v pondělí 😅 😅 páč to nevydržím a překousnu i toho doktora .-))

asmeena
2. led 2010

ahoj holky
mici: tak co ty těhulinko? A ke komu to chodíš na kontroly? To nemusíš chodit do CARu, když to máš po IVF?

teddy: malý je úžasný, chodíte teď už více ven na procházky nebo ještě nemůžete?

irinka.j
2. led 2010

Mici, já si myslela,taky, že půjdeš na usg. do CARu.

sukubka
2. led 2010

zdravím ve spolek,
gejbik ja byla ve fertimedu a teda bud ráda že jsi se rozhodla pro Reprofit!
asmenko tak koncem ledna bojujeme spolu co?akorád ty budeš mít zmrzlinku a já do toho půjdu od začátku!

b.e.r.u.s.k.a
2. led 2010

sukub asmenka už nemá zmrzlinku,alespoň tedy pokud jsem něco neprošvihla

asmeena
2. led 2010

sukub, jak píše beruska já už zmrzlinku nemám, jdu do toho taky od začátku. 😉 Akorát, že u mě mrcha ještě nedorazila, mám to dostat tak zítra nebo v pondělí. Pokud bych to dostala v pondělí, tak bych to klidně i stihla teď na začátku ledna, ale nevím jak po těch antibiotikách, protože budu brát poslední prášek v pondělí ráno. No, tak uvidím, záleží na té MS kdy dorazí a pak napíšu email Štěpánovi, jak on se k tomu postaví. 😉

zuzka72
2. led 2010

Tak holky, já nad tím tak přemýšlela a je to hrozné, jak ten čas běží. Nedávno jsem byla v 7tt, jako MIci a snažila se dohnat Teddynku a říkala si, že až budu tam kde ona, tak že už to bude za pár. Teddy než jsme se všichni nadáli porodila krásného chlapečka a já od úterka potáhnu 32tt-což vůbec nechápu, jak mi to tam ty týdny naskákali.....
Proto jsem chtěla snažilkám a čekatelkám říci jen jedno-nevzdávejte to a když se to konečně zadaří, tak si to pořádně užívejte, jelikož i když se vám někdy zdá, že se to vleče, tak to strašně rychle utíká.
Hodně štěstí, zdraví a vše co si přejete do nového roku 2010 vám přeji s celou rodinou-i Vy jste moje rodina. 😉