Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
5. led 2010

jo gejbi, pisni, jsem zvědavá...a jinak ses mohla objednat i do olmiku, vzali by tě určitě už příští týden...ale si uděláš výlet no

juvik
5. led 2010

Stephi, ty už jedno dítko máš? To jsem nevěděla. To by bylo teda pěkně veselo? 😀

gejbik
5. led 2010

Dnes 13ET/17DPO jsem měla hodnotu Hcg 502... což je hodně na jedno a málo na dvě
Dnes hodnota Hcg 9 306iu - tohle už je hodnota po týdnu od toho prvního...
tak bych řekla že tobě se chytily 2 drobečci... juhůůů .. 🙂

stephanie
5. led 2010

jo juvi, mám a už s ním máme veselo 😀 😀 😀 , no co,, barák je velký dost, tak se tam vlezem 😀
gejbi já jsem z těch hodnot jelen,,, no příští týden budu vědět víc z UTZ...musím se učit do školy a vůbec mi to nejde, pořád na to musím myslet

gejbik
5. led 2010

stefi no sestřička mi právě říkala že volný termím dr. Machač má až 21.1 takže asi toho má fakt dost.... já si počkám... mě to nevadí.... 🙂

gejbik
5. led 2010

stefi ty hodnoty jsou hrozný s tím souhlasím,ale to tvoje HCG je nádherný a já si myslím že tam prostě 2drobečci jsou.. je krásně vysoké... jj UTZ poví víc.... 🙂 ty studuješ? no a soustřeď se když ses dozvěděla takovou krásnou zprávičku že?? 😀

stephanie
5. led 2010

jo studuji dálkově, v pátek mám zkoušku, ale to se nedá učit 😝

juvik
5. led 2010

gejbi, myslím, že v Olomouci by tě taky dřív nevzali...ty kontroly během ivf nebo když jsi otěhu berou víceméně asi hned, ale když jdeš poprvé k dr. na konzultaci, tak bys čekala dýl než do Brna...aspoň toť má zkušenost.

stephanie
5. led 2010

no to je možná pravda, že by tě hned nevzali, že dávají přednost těm , co už stimulují, nebo jsou těhu, ale i tak tě vzali hodně rychle, já jsem poprvé čekala určitě přes měsíc, ne-li dva

snow.angell
5. led 2010

zuzka
no mě je 27 tak nevým

juvik
5. led 2010

Stephi, tak to tě obdivuju...jeden prcek doma...další jeden nebo dva na cestě 😀 a do toho studium a zkoušky...
A co studuješ?

juvik
5. led 2010

holky, kde jste se ztratily ??? 😕
Já taky musím běžet...jdu vařit oběd a trochu uklidit. Zatím pa 😉

gejbik
5. led 2010

já jsem se jaksi zasekla u koukání na tv... 😀 hehe taky jsem teď likvidovala nádobí...

stephanie
5. led 2010

už jsem tady!!!
studuji veřejnou správu a teď máme zkoušky, tak do toho čučím a stejně nic nevím 🙂

stephanie
5. led 2010

já mám ještě obchůdek s dětským zbožím a teď tu byla paní a zrovna mi vykládala, jak je těžké, jak má někdo dvojčata,,,tak se mi chtělo smát 😀

gejbik
5. led 2010

no teda obchůdek... 🙂 tak to je fajn... to se hodí že??? to byl tvůj první pokud IVF????

stephanie
5. led 2010

no to víš, že se hodí 😀
byla jsem v říjnu na IVF-ICSI, teď to byl KET....já byla u toho prvního pokusu totálně zmordovaná, měla jsem 42 vajíček a po punkci jsem nemohla ještě 2 dny chodit. Celkem obdivuji ty, které chtějí jet na odběr vajíček vlakem. Je to individuální, ale dává to dost zabrat

gejbik
5. led 2010

no teda tolik vajuch... já jich měla 17 a byla jsem ráda že jsme jely autem a nemusela jsem se hýbat... doma jsem to lehce rozchozovala,ale trvalo mi týden než jsem začala normálně fungovat. takže bych taky vlakem nejela... ty chodíš taky k Machačovi???

stephanie
5. led 2010

jo, chodím k machačovi..u KETu byl, u prvního IVF jsem měla nějakou mladou doktorku...ty už jsi někdy u Machače byla, nebo tam jdeš úplně poprvé?

gejbik
5. led 2010

jdu úplně poprvé... přestupuju z jinýho CARu k nim....

stephanie
5. led 2010

...myslím, že budeš spokojená, Machač udělá na tebe určitě dobrý dojem...Budeš se u něho cítit super a budeš odcházet domů s dobrými pocity, uvidíš...On umí navodit takovou pohodičku 😵

stephanie
5. led 2010

...no nic, musím letět, budu tu večer, tak se zatím mějte a dobrou chuť k obídku 😵

gejbik
5. led 2010

no to je taky nejdůležitější... přístup dělá svoje... člověk se pak hodí do té pohody která má být... taky za chvíli pádím do města... tak večer papa

irinka.j
5. led 2010

Stephanii, nádhera moc moc gratuluju, mám radost, že ti to vyšlo a hCG nádherný.

Brit a co ty.... neozýváš se...

micinka22
5. led 2010

stephanie krásné HCG 🙂) jestli budou dvojky uvidíš....může být a nemusí..tak jsem měla vysoké ..a bylo jedno .-) je to fakt indivindy 🙂)

gejbik tak to je za chvilku..super 🙂)

certina
5. led 2010

halooo Zuziii - už by jsi měla být zpátky ne????Tak se ozvi.................

Brit - Ty taky dej o sobě vědět.............

holky hrůza - teď jsem doletěla dom z nehtů - páč jsem dojížděla dost daleko ke kamarádce a teď díky blížícímu se porodu sem si řekla, že nemůžu dojíždět tak daleko s miminkem - páč nehtů se zbavovat nechci - tak jsem vyzkoušela tady Ostravu a hrůza........nehty sice ujdou...........nejsou sice až takové jak jsem byla zvyklá do teď, ale místo toho dojíždění to trvalo zase dýl u těh nehtů...........původně mi nehtařka dělala nehty 40 minut maximálně a teď to bylo skoro hodinu a půl..............tak teď jsem na vážkách a budu asi hledat dál............děs běs......jsem z toho dost zklamaná ☹

Stephi - gratulka k HCG - krásné čísilko.........a jdeš ještě na další krev??Já byla taky dvakrát - kvůli tomu, jestli to HCG roste........když roste je to O.K............a to na ten ULZ jdeš příští ST, že???Ne zítra???A Ty už doma máš jednoho raráška??A jak se jmenuje a kolik muje??Ty tajnůstko.....že to nemáš v profilu??? 😀

zuzka72
5. led 2010

Tak já jsem po kontrole a UTZ, byl se mnou i Petr, měl zrovna volno. Chlapeček A hlavičkou dolů, váha 1636gr, chlapeček B 1653gr, poloha příčně šikmá, čípek na 1čl, hrdlo otevřeno na špičku, placenty obou plodů mimo DS. Verdikt: Nic nedělat, ležet,objednat se k docentu Procházkovi do nemocnice a tam i zůstanu. Volno mají až 13.1. takže tam jedu. Pak se uvidí, co dál, samo, že na UTZ se mi zase udělalo blbě, tak mi ho dělal z boku.

micinka22
5. led 2010

Zuzi to jako že už si tě tam nechají ??

certina
5. led 2010

Zuzi - tak to je fajn, že je vše zatím ok........tak se prosímtě šetři a už jen čekej kdy to vypukne 😝 ........ 😅 a prosímtě co to znamená placenta mimo DS?????Z toho jsem jelen.............
Jo jinak pěkný pupík v albíčku...........já to své panděro zase zapoměla ráno vyfotit - tak zkusím večer - jak dojedu z těhobiku........dneska jdeme s přítelem po plavču na přednášku ohledně porodu + panenku s sebou....tak jsem zvědavá co se tam dovím a nedovím...............tak zatím pa, pa - jdu se chystat..už se po těch vánočních hodech nemůžu dočkat a hopsnu do bazénu a dám si do těla 😎

certina
5. led 2010

Mici já to pochopila, že už Zuzka nebude chodit ke svýmu gyndr, ale přímo do špitálu, ne?? 😅 Nebo jsem vedle jak ta jedle??? 😲