Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
5. led 2010

oni jí to ale dají ona se vykecá na poporodní trauma nebo jak to tam říkala,to jí někdo navykládal at to řekne aby nevypadala ještě blběji.starosta kdyby jí těch 5tisíc nedal tak mu shoří barák

stephanie
5. led 2010

no kdyby jí to nedal, tak by z něho udělali rasistu

sukubka
5. led 2010

však přesně to říkal manža!

b.e.r.u.s.k.a
5. led 2010

to víte oni ví jak na to a lidi se jich bojí

gejbik
5. led 2010

sozuhlasím holky s váma.. je to hnus.... tay bych jí toho drobečka už nedala.... 😠 😠 je to k vzteku.... ☹

asmeena
6. led 2010

dobré ranko

steph: velká gratulace, to by bylo super kdyby byly dvojičky, by vás byl plný dům 😵 😀
sukub: já jak dostanu další MS koncem ledna, tak hned napíšu Machačovi a v případě, že by mi neodpověděl na email, tak mu 2.DC zavolám jestli můžu začít stimulovat - už se na to těším jako malé děcko.

A k té holčině včera ve zprávách, taky mi přijde sprosté ji dávat nějaké peníze, protože se stejně jenom vrátila kvůli nim a pak zase děcko někde odloží.

zuzka72
6. led 2010

ASmeen-moje řeč, taky to tak vidím, nebýt těch peněz, tak ji tam už nikdo neviděl. A vsadím boty, že jí ještě lidi budou posílat dárky a skládat se na ni-chudinku.

teddyna
6. led 2010

dobréééééé rááááááááánoooooooooooo 🙂

stephanie
6. led 2010

ahoj holky

dobré ráno tedy? dobré poledne 😀 😀 😀 to jste dloouho chrupkali

chci se zeptat, jestli mi někdo poradí, už od včerejška mě bolí v kříži jako by před menzes, myslíte, že je to normální? doufám,, že to neznačí nic zlého 😖 😖 😖

stephanie
6. led 2010

a co ta brit, nevíš něco?

stephanie
6. led 2010

asmeen a díky za gratulku, vy mě teda strašíte s těma dvojčatama 😀 😀 😀😝

micinka22
6. led 2010

stephanie v těhu je možné všechny..bolesti jako na ms jsou na denním pořádku..roztahuje se děloha.-)

stephanie
6. led 2010

díky mici,tak jsem klidnější,,,a co ty? jak se cítíš? mi teda nic není, jen mě bol trošku prsa---a v tom kříži...a kávu jsem ráno už ani nemohla celou vypít, nějak jsem neměla už na ni chuť

micinka22
6. led 2010

step no já mám pořád hlad 😅 😅 v břichu občas píchne..a ze začátku mě po všem pálila žáha..ted už naštěstí dobrý..prsa jsou citlivky,a chut nemam na nic a na vsechno..takže klasika..

U Lilči sem ujížděla na karamelovejch susenkách..tedka teda žadnou vyhraněnou potravinu zatím nemám..sladký mě nijak extra neláká..tak to bude asi fakt chlapák 😀

stephanie
6. led 2010

...no já právě nemám vůbec hlad, takže jím, protože musím...celkem mám chut na rybí pomazánky

jak jsem čekala malého, tak mě prsa bolely o hodně víc, to bylo hrozné a bolelo mě břicho skoro celé těhotenství, brala jsem magnesium, tak si asi dneska půjdu koupit.

tak se zatím mějte, letím pro malého do školky 😉

zuzka72
6. led 2010

Čerti-podej hlášení, pádím do školy, tak ať mám večer co číst, jak dojedu. 😀

juvik
6. led 2010

Ahoj holky,

nezasněžilo Vás? 😀 U nás teda chunelilo od rána, teď trochu přestalo.
Dneska mi dorazila rudoška, tentokrát už po 26 dnech, nevím co blbne 😕 , většinou přišla 28 až 31, ale dřív moc ne. Tak na mě padl smutek, že teď ještě nejdem do dalšího pokusu ☹ ...já bych měla nutkání, ale manžel je proti. Jednak jsme byli taky furt nemocní a nejsme zcela OK, to mu musím dát za pravdu. A jednak i kvůli těm financím, dneska mu přišly výpisy z účtu a netvářil se moc nadšeně 😒 . Příští měsíc to asi taky nevyjde, bylo by to zrovna v termínu, kdy máme jet na hory, což je blbé. Takže asi až březen, se do té doby zblázním 😔
Tak se nezlobte, že jsem si vylila srdce, ale nějak mě dneska všechno štve. 🙄

stephanie
6. led 2010

ahoj holky

tak je asi po všem, začala jsem krvácet, byla jsem u doktora ,říkal, že naděje je malá
je mi hrozně

teddyna
6. led 2010

dobréééé odpolednééééééééééé 🙂 . No jo,jsem to dopo nějak neukopla.písla jsem vám p 😀 ozdrav a rychle šla obléct mládě a jeli jsme po doktorech.dneska to bylo náročný - kontrola na gyndě,kontrola kyčlí a poradna.čili jsem ho 8x jak blázen pásala do auta(když to počítám z odjezdem a příjezdem dom). hrůůza.byla jsem z toho spocená až na perdéli.navíc ta sedačka je docela těžká,teď se trefit do adaptéru v autě..no fůůj.
Juvik,co co?? co z výpisem?? kurnik,holky - chápete to?jedna porodí miminko,pláchneze špitálu.pak se dozví,že může dostat bakšiš pět tisíc a najednou už jde miminko navštívit.a další,co bysme miminko chtěly,tak nás to stojí nervy,zdraví prachy a mnohdy to vyjde na X pokusů.no chápete ten bordéééll !kurnik,jsem z toho tak rozčílila,že se mi nalívaj prsa a budu to muset jít odsát 😠 . Dneska jsem na vyš. kyčlí vypadala jak hňup.doktor řekl - dávejte volné balení.tak jsem se ho zeptala,co je volné balení.podíval se na mě jak na blba a říká - no přeci jedna pampérska,ne? no,tak ať víte,že jedna pamperska je "volné balení". 😀

micinka22
6. led 2010

Stephanie..:(( to mě mrzí snad bobek zabojuje..:((

teddy volne baleni sem teda taky neslyšela..

gejbik
6. led 2010

stefi nééééééééééééé a on ti nenapsal nějaké prášky na udržení nebo tak něco????

juvik
6. led 2010

Stephi, to je mi moc líto 😢 ... a není možné, že třeba odešel jen jeden mimísek a druhý zůstal ???
I když vím jak ti je, taky jsem to zažila a utěšování nepomáhalo...drž se, myslím na tebe

Teddy, no přišel výpis a výdaje jsou holt vyšší než příjmy, nějak jsme se rozšoupli, 2 minimálky listopad a prosinec a pak svátky, penízky se kutálely 🙄 .... stejně je to psycho, nejenže to jsou nervy a stresy, ještě furt shánět prachy a uvažovat jestli člověk bude mít na to, aby měl vůbec dítě 😖

stephanie
6. led 2010

holky děkuji, jste hodné...
doktor mi říkal, že to tak mám nechat, že se nedá nic dělat, předepsal mi ještě ascorutin...vidíte, jak je vše relativní, jeden den obrovská radost, druhý den obrovské zklamání,,,je to v pr...
volala jsem do reprofitu, tak tam mám zítra dojet
úplně se bojím jít na záchod

gejbik
6. led 2010

zlatíčko hezky podlož zadek, nohy nahoru, papej ascorutin a ani se nehni... spi tak sji v noce a zítra uvidíš....

juvik
6. led 2010

Stephi, tak na zítra tfuj,tfuj ...ať se mimísek/mimísci udrží .... jsou to nervy, ale nic se nedá dělat, to je nejhorší, jen čekat

stephanie
6. led 2010

holky děkkuji, jste fakt hodné, vážím si vaší podpory...
v noci asi spát moc nebudu

gejbik
6. led 2010

tak nespi,ale měj tu prďku hezky podloženou ať tam bobánci krásně zůstanou... 🙂

juvik
6. led 2010

však od toho tu jsme, aby jsme se vzájemně podpořily 😉
to chápu s tím spaním, člověku se honí hlavou různé myšlenky....
Tak se opatruj!!!
Jdu na Ulici, tak papa

asmeena
6. led 2010

steph: to snad né, mám slzy v očích, ale třeba je ještě šance, třeba byly dvojčátka a jedno tam zůstane, moc na tebe myslím, ať se to vše změní a zítra u Dr. dobře dopadne.

juvik: škoda, že jsem nevyhrála ve sportce, hned bych holkám, které na to nemají a jinou možnost než IVF nemají, tak bych jim to zaplatila, tak já budu teda zkoušet dál sázet a třeba to někdy vyjde. 😉

zuzi: to mě taky vždy pěkně štve, jak vidím, že se na ty tmavší vybírají pořád peníze (viz. ta popálená Natálka - je to hrozné co se jí stalo, ale že by to museli dáva každý den v televizi a pořád pořádat sbírky - vždyť jsou i jiní, kteří to potřebují a o těch se nepíše a nemluví)

juvik
6. led 2010

Asmee, tak sázej 😀 ...
my na tom nejsme sice zas tak zle, nechci si nějak stěžovat, ale ani na nějaké vyskakování to není...a to umělko už nás stálo šílené prachy. Problém je v tom, že pořád nemůžu sehnat pořádnou práci, takže žijem z jednoho příjmu...jinak by to bylo naprosto v pohodě.
Ale co, hlavně, že máme jeden druhého....nějak bude a prašule taky splašíme...

ta pauza v Ulici je nějaká krátká 😅...mizím