Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
16. srp 2010

holky a z kterého jste města, to by mě fakt zajímalo kde jsou tak aktivní? já si myslím, že o víkendu by je jen těžko někdo platil, ale přes týden vím, že chodí, ale k těhotným? to je fakt hnus 😠

jitulik24
16. srp 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8., KO 17.8
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní, KET?

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8x IUI, 1x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, od 25.7 clostík, 4.8 OPU, 6.8 ET dvou embryjek , držíme palce!
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, stimulace od 16.8, KET asi 9.9, držíme palce!!!

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 17. leden 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 18.8.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jitulik24
16. srp 2010

Ahoj holky, chci se zeptat. Machač má od zítřka až do konce měsíce dovolenou. Ráda bych zkusila klasickou IVF ještě tento měsíc. Léky nemám, berou se od prvního dne MS? Můžu se objednat do Brna a napíšou mi ty léky, když tam nebude Machač?

asmeena
16. srp 2010

Peci: já jsem z Ostravy, ale nemocenskou jsem měla vypsanou v Olomouci. Tak jestli i proto mi zatím nepřišla kontrola?

asmeena
16. srp 2010

@jitulik24 já si myslím, že to nebude problém. Si tam zavolej a domluv se.

britka
16. srp 2010

Jitulíku díky za dodání do tabulky.Dnes jsem byla u Tedy a malý Vojtíšek roste jak z vody a má už první zoubek 🙂

jej
16. srp 2010

Peci, tak bacha, Olomouc na těhule chodí ☹

Asmen, ale teď už máš tu neschopenku vedenou u vás, ne?

Kdo se v tom všem má vyznat...mě by hlavně zajímalo, od kdy do kdy (hodiny) chodí....jsem z toho fakt znechucená..jako by si těhotenszví někdi vymýšlel atím pádem zneužíval dávky...mají šlapat fakt po těch, co se hází marod...márne...

hanulinecka
17. srp 2010

😔 Ahojt holky taky jsme jedna z těch na kterou kontrola byla,ale už je to dlouho a u mě byla v době vycházek ☹ a divili se ,že vycházky tam vubec neměli uvedeny 😔
a tenkrát jedna holka z jiné diskuze se byla ptát na sociálce proč někdo muže mít vycházky tak dlouho a někdo málo tak ju dots arogantně usadily na zem,že těhotenství není nemoc 😔 tudíž na ni neschopenka neexistuje musíte mít vypasnou diagnozu třeba že krvácíte nebo něco takového to bylo taky tý holce řečeno kdo má nárok na neschopenku v těhu jsou myslím jen sestřičky na jipce nebo na áru a jěště kdo pracuje s chemikáliemi nebo tak něco
takže muj dr.taky neschopenku nepíše a když jo tak bez vycházek já naštěstí měla od svého obvodáka a měla jsme vycházky dlouhý a pak když jsme přecházela ke gyndaři tak se divil,že mám takový vycházky
ted jsme zvědavá září /řijen jdu na ivf a pokud otěhotním tak z rodičáku přecházím na nemocenskou a pokud mě gyndař nenapíše vycházky tak nevím co budu s 3 letým dítětem dělat doma,ale když mě to nenapíše pujdu za svym obvodákem aby mě napsal neschopenku on
onmě tenkrát i na angínu napsal vycházky od 10 do 18 hodin

hanulinecka
17. srp 2010

a samozřejmě na tu holku pak byla kontrola 2 krát 😠 😠 😠 co se byla ptát na ty sociálce

andinka22
17. srp 2010

Hezké ránko holky,
já dorazila z noční a jdu spinkat.
Všem Vám přeji krásný den.

@jitulik24 myslím, že to nebude problém, zkus si zavolat do Brna. Akorát většinou po každém neúspěchu chce mudr. konzultaci, jelikož oni ještě rozebírají s embryology, co tam bylo a nebylo a tak. A na základě toho rozhodnou a navrhnou co dál. U IVF stejně budeš čekat na schválení léků od pojišťovny. Já bych to zase tak nehrotila, mluvím, ze své zkušenosti, chodila jsem každý měsíc na nějaký pokus, ať už to bylo IUI nebo minimálka nebo nativ v přirozeném cyklu, tak za nějaký čas začalo moje tělo stávkovat a dělat si co chce. No ale uvidíš, pokud to tak cítíš, tak jdi do boje. Přeji hodně štěstíčka. 🙂

anty
17. srp 2010

Ahoj holky, no já jsem z Rožnova a můj dr. zapomněl nahlásit, že mám změnu ve vycházkách předtím jsem měla od 10-12h a od 14-16h, a teď mám od 10-19h, což je dobré, no ale jelikož to paní kontrolorka nevěděla, tak přišla ve 13h, mně zkontrolovat. Ještě se ptala, kdy mám termín, aby mně nepřekvapila s prckem v náručí. Tak teď nevím, jestli ještě někdy dorazí nebo ne. Moje kamarádka je taky těhotná a taky na ní byla kontrola, nevím proč chodí na těhotné, je to pěkná blbost, ona zrovna nebyla doma, ale prý se jí to podařilo nějak ukecat. Ale když jdu k dr. tak se mně pokaždé ptá, jestli někam nejedeme, takže jak píše Asmeen si myslím, že by se změnou pobytu nebyl proti. Fakt záleží i na doktorech. Nenechte se těhulky otrávit úřady a užívejte si hezký den.

jitulik24
17. srp 2010

Ahoj holky, tak to vypadá, že to opět nevyšlo ☹ . Test je negativní ☹ 😢 .Už jsem to psychicky neunesla a pěkně jsem si pořvala ☹ 😢 . Už nevím, co víc pro to mám udělat aby se to povedlo 😢 . Sakra kde je chyba, sliznici mám ukázkovou a stejně se tam to mimi nezavrtá ☹ . Já snad fakt to miminko nikdy mít nebudu ☹ . Jsem z toho naprosto zoufalá, oni mě snad v tom Fertimedu u té revize zakleli, abych už nikdy neotěhotněla. Já prostě od revize 08/2009 nemůžu otěhotnět a první dvě IUI těhotensví, přijde mi to divné. A přitom podle Machače i mého gyndaře jsem po fyzické stránce naprosto v pořádku ☹ 😖

asmeena
17. srp 2010

@jitulik24 asi to chce jen zkoušet a zkoušet. My jsme to měli taky tak, já teda neotěhotněla nikdy po IUI, ale zdraví jsme. Doktor říkal, že to chce asi jen víc času.
Vím, že to je teď pro tebe velké zklamání, ale drž se a bojuj dál.

krystofka
17. srp 2010

@jitulik24 Je mi to líto Jitulko. Nevzdávej to..

andinka22
17. srp 2010

@jitulik24 to je mi moc líto, posílám aspoň malé pohlazeníčko. Jinak já byla na revizi v roce 2005, kdy jsem otěhu přirozeně a od té doby nic. Jsme oba také v pořádku. Jitulko určitě to nevzdávej bojuj, ale opravdu doporučuji ze své zkušenosti netlačit na pilu. Neboj, teď jsi zklamaná a uvidíš, že za týden bude lépe. Musíme jak píše Asmenka vydržet a nevzdat se.

misa.patrik
17. srp 2010

@jitulik24 berusko prijde to neboj... ja se snazim 3 rok.. a verim ze se taky jednou dockam... 😉 😉 😉 posilam trosku sil... ale musim se podelit taky jich ted par budu potrebovat 🙂

misa.patrik
17. srp 2010

Dnes jsem byla u Machace,
tak jsem dostala puregon+ bravelle dohromady 300 jednotek,protokol,a cekam na MS IVF je naplanovano na polovinu zari 🙂 holky drzte mi palce prosim 😅

misa.patrik
17. srp 2010

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, druhe IVF polovina září
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní, KET?

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8x IUI, 1x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, od 25.7 clostík, 4.8 OPU, 6.8 ET dvou embryjek , držíme palce!
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, stimulace od 16.8, KET asi 9.9, držíme palce!!!

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 17. leden 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 18.8.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jitulik24
17. srp 2010

@misa.patrik Miši, Machač tam byl? Já chci jít taky do klasické IVF a vycházela by mi stimulace něco málo po půlce září. Musím se objednat k Machačovi na konzultaci. Teď si dám oddych a pak budeme bojovat spolu 😉

misa.patrik
17. srp 2010

@jitulik24 Jojo byl tam ma sice psanou dovolenou ode dneska ale jeste dnes tam byl,skus mu zavolat protoze se mi zda ze rikal neco o tom ze ve ctvrtek jede jeste do Brna... 🙂 jasme ze budem bojovat spolu 🙂

jitulik24
17. srp 2010

@misa.patrik Díky za info. Oficiálně mám testovat až v pátek, tak mu nebudu volat aby mě nezdrbal, že vím výsledek ještě den před oficiálním testováním. Počkám si až bude mít po dovolené 😉 . Jen mu napíšu v pátek mail, že to neklaplo a že chceme jít do klasické IVF.

misa.patrik
17. srp 2010

@jitulik24 aha 🙂 tak pockej ktery jsi den ??

jitulik24
17. srp 2010

11 den po ET 😒

misa.patrik
17. srp 2010

aha.. no to by byl aspon dušík co?? :-/ ale neboj budem valčit spolu,ve dvou se to lepe tahne 🙂

jitulik24
17. srp 2010

@misa.patrik já si myslím, že by tam měl být alespoň dušík, ale některé holky mi říkaly, že jsme měla jen 2 denní kultivaci, tak to ještě na testu nemusí být vidět. Jedna mi dokonce psala, že byla po KET 6 denní kultivace a slabého ducha měla až 12 den. No ale já tomu moc nevěřím u mě se zázraky nedějí ☹

jitulik24
17. srp 2010

Tak nakonec jsme se s manželem dohodli jinak. Jakmile dorazí MS, tak začnu stimulovat na IUI.Budeme muset jet v pátek do Brna pro clostík. A pokud by nevyšla, tak půjdeme do klasické IVF.

micinka22
17. srp 2010

Ahoj tak hlasim Dominika .-)

b.e.r.u.s.k.a
17. srp 2010

@micinka22 mocinky gratuluji,Dominik je krásňoučký.Závidím ti ho,ale moc vám ho přeji.A co malá na něj?

asmeena
17. srp 2010

@micinka22 velká gratulace, je nádherný.

krystofka
18. srp 2010

@jitulik24 Jitulko, ty to teda valíš, to já si dávám oddech, obrečela jsem to. Holky, taky mi bude 36 let, asi i v tom je trochu problém.
@jitulik24
@misa.patrik Jituli a Míšo, budeme bojoat spolu, v září mě čeká KET.. 🙂

Jo a MS jsem měla zase jen jeden a půl dne, je to normální?? Předtím dvakrát jen jeden den a pokaždé jsem měla cystu. Achjo, doufám, že bude všechno v okeji...nejraději bych zajela do Reprofitu ať se mi tam mrknou na UTZ. No, uvidíme. 😉