Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
12. lis 2009

Veru není .-)) protože minimálku si hradíš sama že...kámoška je právě už nad hranicí ... ☹

micinka22
12. lis 2009

jo a jin ak super!!! sněhurka se rozmrazí určitě dobře..a snad chytne a nepustí🙂) budem držet palce!!

irinka.j
12. lis 2009

asme,tak to je paráda, držím pěsti , ať vše dopadne tak jak má, se šťastným koncem.

asmeena
12. lis 2009

no právě, na klasické IVF jít nechce, už i kvůli těm velkým dávkám hormonů. Ona už za sebou jedno IVF má a hodně jí potom slezly vlasy a za těch 10 let co už uběhlo od toho IVF se jí vůbec vlasy nezpravily.

micinka22
12. lis 2009

Veru zase před 10 lety bylo IVF nekde jinde ne..ale jako samoplatce by ji stejnak IVF vyšlo na šileny penize..to radši tu minimálku.-)

juvik
12. lis 2009

no já mám taky hrůzu z těch kvant hormonů, co už do mě narvali,takže jestli do něčeho půjdem, tak jedině minimálka

asmeena
12. lis 2009

no právě mici, je to hodně drahé a ona se nadchla tím jak jsem jí popisovala můj průběh stimulace a všeho jak to chodí v Reprofitu.

Holky nemáte doma někdo časopisy Čtyřlístek? Odkoupím, potřebuju pro manžu na Vánoce. 😀

juvik
12. lis 2009

Asmee, nemáme...vím, že je ale měli kdysi bratranec a sestřenice a my jsme u nich vždycky o prázdninách seděli a prohlíželi...teta nás vyháněla ven...a my ne 🙂

irinka.j
12. lis 2009

já bych to řešila taky tou minimálkou.

irinka.j
12. lis 2009

Asme, zrovna včera jsme se s kolegyni v práci bavily o čtyřlístku, ona to kupuje pro vnuka. Prý se dát koupit kniha,ale stojí to kolem 600kč

micinka22
12. lis 2009

Veru čtyřlístek vychází dál...tak mu dej předplatné .-))
my to taky milovali..sem precetla snad vsechny cisla..meli v knihovne mooocccccccc 😵 😵

asmeena
12. lis 2009

ale on chce čísla 1-200

juvik
12. lis 2009

pro dnešek se holky loučím...jdu se věnovat manželovi 🙂 ...neměli jsme na sebe tento týden moc času,tak ho nesmím zanedbávat
mějte se a hezký večer 😉

asmeena
12. lis 2009

juvik : pěkný večer

irinka.j
12. lis 2009

juvik ,hezky večer

zuzka72
12. lis 2009

Asmeen-to je škoda, já zrovna asi před měsícem vyhazovala po bráchovi a děckách, ale čísla jaky to byly to nevím.

asmeena
12. lis 2009

zuzi: to je jak zákon schválnosti, každý to vyhodil. No škoda, tak se nedá nic dělat.

micinka22
12. lis 2009

Zuzso si delas srandu?? se prodavaji za nehorazne penize .-)) hlavne první díly..mazec...

kasa
12. lis 2009

Ahojki Verčo. 🙂

zuzka72
12. lis 2009

Ty jo Mici, tak to jsem netušila. Brácha má ještě nějaky hodně stary, tak mu řeknu ať je nevyhazuje, že na tom zbohatne. 😀

britka
12. lis 2009

asmen té kamarádce řekni ať do toho jde,já mám dávno 40 pryč a nevzdávám to.Věk není určen záleží na zdravotním stavu.Já už jen darované a dala bych za to abych měla mimčo vše.Už víc jak 2 roky co jsem byla ve Ferťasu a 3 nevydařené transfery za to by byla fabie,ale nevzdávám se.Tomu machačovi musím napsat to je fakt aby nezapoměl.Já mu taky psala jestli u počítače spí,nebo vždy odepíše.

micinka22
12. lis 2009

Zuzi no jasne čtyřlístek a ty stary skautský časáky jsou sběratelské raritky.-)

asmeena
13. lis 2009

mici: děkuji za odkazy, přeposlala jsem to manželovi, ale nevím jestli to už náhodou taky nenašel někde na netu, on je přes internet a počítače šílenec 😀

brit: taky budu do snažení vkládat maximum. Dokud nedosáhnu toho vytouženého broučka, ať to stojí co to stojí.

britka
13. lis 2009

jak jsem se tak dívala pro ty děcka ty časopisy jsou pěkně drahé.tak dneska příjde monča domů,tak věřím,že se ozve.na sms se mi neozvala a volat jsem nechtěla ať ji neruším.Včera jsem si řekla tam kde děcka nemají být tam jsou a tam kde by měly být tam nejsou je to velká nespravedlnost. ☹

asmeena
13. lis 2009

brit: jojo to máš pravdu, to je nespravedlivé, ale my to změníme, uvidíš. A ještě mě hned ráno nasr... když jsem si četla změny v nemocenské, peněžité pomoci v mateřství a čerpání paragrafu, to bude dost hnus příští rok.

asmeena
13. lis 2009

To je vše proti rodinám s dětmi. Nejdřív vyhodíš spousty peněz za umělé a pokud se zadaří, tak už jsi švorc a ta podpora státu o ničem. Hnus fialový.

certina
13. lis 2009

Ahoooj holkyyy............tak a je tu pátek.......
Dneska by opravdu Monča měla dorazit dom......včera mně psala....tak snad to tak bude............musíme jí tady pěkně zvednout náladu 😎 ...............doufejme, že se ozve co nejdříve.... 😉

jjjo asmee - ty změny prý budou dost kruté....taky už jsem se na to trocha dívala....příští týden jdu do práce a musím zfrknout ke mzdovce a poptat se co a jak...........v lednu mi vychází nástup na PPvM....tak jsem zvědavá - jaké v tom budou novinky a zmatky 😝

asmeena
13. lis 2009

peněžitá pomoc v mateřství teď byla ze 100% vyměřovacího základu 70% a nově to bude z 90% vyměřovacího základu pouze 60%. 😖

Taky doufám, že Monča nakoukne a bude mít už jenom dobré zprávičky.