Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
22. pro 2009

Vojtíšek to je šikulka a má pěkné očka.Tak co holky co nového?Já nakonec do Teska pojedu zítra dnes prej do Makra a že by se mi chtělo,to se říct nedá bude tam hafo lidí.Stefi tak jak je?

stephanie
22. pro 2009

ahoj brit, já jsem ok. a co ty?jen se mi občas točí hlava z utrouše. měla bys dneska ještě odpočívat, ne? a vůbec, co ti říkal machač. Mi říkal, že stačí, když budu odpočívat včera a dnes, ale já už taky dneska jela ještě na zkoušku do školy 😵 ..ale ted už ležím. Manžel si tradičně jako každý rok dva dny před Vánocema vzpomněl, že by mi chtěl ještě něco koupit, tak mě taky lákal do Tesca, ale nikde mě už dneska nedostane. Stačilo mi, jak jsem viděla tu kolonu aut před shopping parkem. Ale možná že v makru to ted nebude tak hrozné...

irinka.j
22. pro 2009

Ahoj holky, všem přeji krásné a pohodové svátky, Brit a Stephani ježíška do bříška 🙂 . Přeju nám všem příštím stimulkám ať je pro nás rok 2010 plodný...

britka
22. pro 2009

Stefi já jsem v poho,ale jsem jen ospala tak sem tam když si sednu tak podřimuji.Utroš beru 4X2 tablety, a 3X1 estrofen a co ty?Mě Machač nic neříkal neboť byl vydivočený a ještě měl tel.s nějakým bocentem tak fakt nebyl čas

stephanie
22. pro 2009

...brit já taky beru 3x1 estrimax(to je jako estrofen) a 3x2 utrouš...ty ho máš víc, tak si z toho asi ospalá..dneska jak jsem jela autem, tak ani nevím, jak jsem dojela, byla jsem tak k.o. že jsem ani cestu nevnímala. ještě že jsem za tím volantem neusla. Mi minule doktorka, která mi tam dělala transfér říkala, že se nemám koupat a žádný sex...takže to vím od ní, machač nic neříkal
iri a tobě díky za přání 😉

britka
22. pro 2009

vidíš já píšu s chybama s docentem opravuji se

stephanie
22. pro 2009

...no já jsem si říkala 😀 , ale pak mi to došlo 🙂

britka
22. pro 2009

Chytrá holka 🙂

micinka22
22. pro 2009

no ja jak byla na te normalni gynde, tak sem chtela napsat Utrogestran a dr se desne divil že mam tak konske davky..3x2... tak mi napsal 3 baleni at to aspon chvilku vydrží..že přestat to brat tak hrozí ,že začnu krvácet..

Stephanie..mě taky neřikali žadnej sex a žadny koupaní..koupaní sem zatím neriskla ale sex teda jo 😅 😅

stephanie
22. pro 2009

..jo mici, ty už sexovat klidně můžeš 😀 ...to my s brit ještě ne 😵 ...ale že by mi to nějak vadilo, to se říct nedá 😀 ...to mi spíš vadí, že si musím odpustit horkou vanu 😵 😵 😵
ty dávky jsou asi koňské kvůli udržení mimi- asi se tak jistí...člověk neví, když se v tom nevyzná a dělá, co doktor řekne, že...já bych těch utroušů snědla i pět, kdybyb machač řekl 😵

zuzka72
22. pro 2009

Holky já furt nabízím ten Utroš 60ks a Pregnyl 1x-tak se hlaste, nebo to hodím do koše. ☹

micinka22
22. pro 2009

Zuzi tak ja bych to brala ,že ten Utroš.-) tak ho nevyhazuj!!!!díky.-)

britka
22. pro 2009

Utrogestan ten se bere jen na začátku těhotenství pak už ne aspoň jsem to přečetla.Že ty dávky mám velké hlavně aby pomohly.Mě ani ve fertimetu a ani teďka mi nic neřekli co a jak mám dělat,připadám si někdy jak tele 🙂 A co se týče sexu ten mi nechybí,horší je to s našimi drahými polovičkami co?

zuzka72
23. pro 2009

Tak jo Moci a jak to uděláme, mám ti ho poslat, nebo si třeba manžel dojede? Něco vymysli.

zuzka72
23. pro 2009

😀 Britka-u nás je to naopak, já když mi dali tabu se sexem, tak to byly pro mě muka a ten můj říkal, jak si konečně odpočine,on nemusí vůbec, tak jednou za měsíc 😀 a já tak 3xdenně-tak pak si vyber-ale prej se protiklady přitahujou, navíc zatím vítězím já i když se to omezilo teď už tak 6x do týdne-ale lepší než tabu. 😀

micinka22
23. pro 2009

britko no právě..mě taky nechybí...ale když on se tak děsně snaží 😅 😅 😅 😅 😅
Zuzi tak mě je to jedno klidně pro si pro to s malou sjedeme .-) teda asi tak za 14 dnu( pokud budeš ještě v celku.-) to už snad budeme mit zimní gumy!!!

zuzka72
23. pro 2009

Mici super, klidně dojeďte my bydlíme na konci světa 😀 ,a le začíná to být velkoměsto 😀 , nebo se můžem srazit na městě a jít třeba na zmrzku, nebo kafčo. tak až budeš chtít, dej vědět. 🙂

micinka22
23. pro 2009

Zuzi tak mi napis do Ip adresu .-)

britka
23. pro 2009

Ahojki holky tak jsem si to pročetla zasmála a zas můžu jít pracovat.Manžel si hraje s rybama a já zas v kuchyni dělám salát udělám bůčkovou roládu a pak najedeme na pokojíček.Nebudete věřit,ale už je vymalovaný a do večera by se to mělo stihnout dát všechno do kupy nebo jeden pokoj a v ostatních nastěhované věci.Od rána lítám jak hrom,ještě jsem si nesedla.Jak jsem si přečetla o tom sexu tak to je jediná doba teď co mám klid jinak drahá pol.říká že může pořád. 😀

zuzka72
23. pro 2009

Holky, tak GRACO je doma(v albíčku fota, ve skutečnosti je tmavší), a já málem učůrávám, je prostě super, nikdy jsem tandem nechtěla, říkala jsem si jen na cesty atd, ale jsem z něho úplně vedle, má ještě rok záruku, je úplně na pohled novej, paní mi dala i pláštěnku, nánožníky a 2medvídky a vespod jsou dvě přihrádky, na Edu a na Maggienku(psi). No zkrátka bomba. Teď jenom uvažuji, jestli mám vůbec kupovat hlubokej. 😀
Mici-všechny cesty vedou do Říma. 😀

micinka22
23. pro 2009

Zuzi ten je krasnej:.-)))) a na toto nejdou nasadit korbicky nebo tak? tak si kup i hlubokej nejakej levnejsi .-))

zuzka72
23. pro 2009

Mici jdou tam nasadit autosedačky a mám dilema s tím hlubokým, no musím přemýšlet-čas mám. 😀

micinka22
23. pro 2009

ja bych brala hlubokej ..prece jen pres leto se budou chtít kluci vyvalovat ..budou spat venku a tak 🙂
jo a zacina mi být celkem blivno...jako nezvracim ,ale jako pro prvnim se mi navaluje :// dneska už dvakrat..tak sem rychle uklidila lednici ,za chvily by to bylo nerealne 😀 😀

stephanie
23. pro 2009

Ahojte holky,

přeji všem krásné Vánoce, hodně pohody a štěstí...těhulkám ať bříška rostou a nám snažilkám, ať už se konečně zadaří a máme příští rok pod stromečkem taky nějaké jezulátko 😵 😵 😵

HEZKÉ VÁNOCE

britka
24. pro 2009

Ahojte holky přeji krásné prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok a ať se nám vyplní naše přání a aby nás příští rok bylo u stromečku víc. 🙂

britka
26. pro 2009

Ahojki holky tak jak prožíváte svátky a jak se Vám daří?Venku je teplo až na ten vítr ten by nemusel být.

stephanie
26. pro 2009

Ahoj brit, tak co, jak se cítíš? Mi nějak nic není...na Štědrý den jsem měla dost křeče v břiše, tak doufám, že to neznačí nic zlého...sem tam mě pobolívá v podbříšku a prsa jen trošku, ale to je z utrogestanu...nevíš, kdy se začínají projevovat nějaké těhu přiznáky? 😉

britka
26. pro 2009

Ahojki Stefi,já jsem v poho akurát někdy je mi horko někdy zima jak baba v přechodě si připadám.Jak prožíváš svátky?

stephanie
26. pro 2009

... děkuji za optání.no tak nějak normálně, asi jak všude, jeden den u mých rodičů, druhý u manželových...stejná šaškárna každý rok 😀 ...jinak v lednu mám zkoušky ve škole, tak se učím 😖 ..takže žádná pohodička u televizky...sem tam si pohladím bříško a myslím na eskymáky...i na Machače, jak říkal, že těhotná budu, až se mi o něm dneska zdálo 😀 ..jsou to nervy s tím čekáním ti řeknu..i když to tentokrát snáším nějak líp, než poprvé..člověk neví, jestli má na to myslet, nebo raději nemyslet..kdy si budeš dělat test ?
a co ty? jaký byl Ježíšek?

britka
26. pro 2009

Já byla na štědrý den u mamky odp.zajely jsme na hřbitov posvítit taťkovi a pak domů udělat večeři a koukat na telku.Dnes večer zajedeme k manž.babičce nachvíli.Jinak relax,nebo před svátkami byl frmol,to víš topeni,sadroš a vymalování pokojíčku tak toho bylo moc.To víš na baráku je pořád co dělat a zřejmě v létě budeme bourat a přistavovat jednu část chalupy.Mě říkala sestra že si mám test udělat 3.1 dřív ne a to budou nervy do té doby.Já když jsem byla ve Fertimetu tak jsem měla 3 transfery a vím jaké to byly nervy.