Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

knoflikarka
11. říj 2016

@destovakapka k MUDr. Vrublovskému

destovakapka
11. říj 2016

@knoflikarka U něho jsem byla na kontrole po HSG a ten mi dal pregnyl a naplanoval casovany styk a dal mi clostilbegyt kdyby se nezadarilo tak ho zacit brat 3-7DC a prijit na kontrolu 11-13DC,ja jdu na kontrolu 11DC ale to jdu uz k dr.Souškové.

knoflikarka
11. říj 2016

@destovakapka Já už taky doufám, že mi něco nasadí a nějak se to aspoň pohne. Dej pak vědět, co ses dozvěděla.

ywonne
12. říj 2016

v roce 2015 mi zjiatili endometrialni cystu na levem vajecniku,ten castecne odstranili a pak mi rekli ze mam nepruchodne vejcovody. Do kliniky jsem chodika 9 mesicu, prvni transfer po ivf nevysel,druhe embryjko se take nechytlo a treti posledni se chytlo a za mesic rodim. Moc vam drzim palce,endometrioza je fakt zla ale da se to prekonat jako u nas!!!

ivulkaaaaa
12. říj 2016

@ywonne já měla edometriozu na močovém měchýři a část i v něm, průchodné vejcovody mám oba i dělohu mám vpořádku. Endometrioza je zlá a dost se u ní trpí bolestmi, vím své a proto pevně věřím, že se to povede co nejdříve 😉 Jinak moc gratuluju, miminko je velký dar přírody 😉

destovakapka
14. říj 2016

@beruska1889 Ahoj,jak jsi dopadla na kontrole?

beruska1889
15. říj 2016

@destovakapka Ahojky, no suprově 😉 vše je perfektní, dr.Soušková nás oba moc chválila, že jsme zdraví a nevidí důvod proč by to nemělo jít 😉 udělala mi UTZ a viděla vpravo krásný folík 19mm, takže ovulace na spadnutí 😀 😉 vyfásla jsem injekci Pregnylu, kterou jsem si teda s nervama a třesoucí se rukou včera večer píchla a dnes na TO máme vlítnout 😀 😀 😉 takže já to vidím na plodící víkend a pro jistotu to pojistíme pořádně a každý den... no a pokud by se nezadařilo, tak příští cyklus 12-13DC kontrola, další UTZ a naplánovat IUI 😉 a co ty? něco nového? 😉

destovakapka
15. říj 2016

@beruska1889 To same bylo u mne myslim ten postup.Tobe doktorka rekla v kolik si mas pichnout pregnyl?Me to doktor nerekl,tak jsem na druhy den dopoledne sla na pohotovost si to nechat pichnout.Me to pichla sestricka ve stredu po 10hod.a sex jsme meli ve ctvrtek ranno po 1hod.a pak v patek vecer po 23hod.a nevyslo nam to.Jinak u mne nic noveho neni ceka me teprve kontrola.

destovakapka
15. říj 2016

@beruska1889 Pokud by se nezadarilo tak mas taky brat clostilbegyt?Me ho doktor napsal a na kontrolu mam prijit 11-13DC ale jsem obednana na 11DC.

beruska1889
15. říj 2016

@destovakapka jo řekla mi že si to mám píchnout v 8 večer a dnes na to kdykoli vlítnout, tak si to necháme na večer... 😉 😀 ne ne nic jiného mi nedala... já s ovulací problém nemám takže to asi není potřeba, nevím.... uvidíme jak to dopadne, snad to vyjde a už tam nebudu muset 😉

destovakapka
15. říj 2016

@beruska1889 Ja prave nevim proc mi moje gyndarka dala poprve clostilbegyt v srpnu a tedka v car doktor,Souskova prave nechce abych ho brala ze ho dava kdyz neni ovulace a jiny doktor v car mi ho napise.Tedka aspon se dozvim jak na nej reaguji.

beruska1889
15. říj 2016

@destovakapka jasně, tak on má asi každý doktor svůj názor a jiný postup.... 😉 jo aspoň se uvidí jak na něj budeš reagovat, to se taky hodí 😉

destovakapka
19. říj 2016

@beruska1889 Ahoj,ja se na to vykaslu.Jsem dneska 10DC a zacla jsem krvacet a zitra mam jit na kontrolu do car.Byla jsem tam 2x a uz se mi tam nechce.Clostilbegyt jsem dobrala 7DC.Poprve kdyz jsem ho brala tak to mi prodlouzilo cyklus ale to jsem ho brala 5-9DC.

beruska1889
20. říj 2016

@destovakapka Ahojky, no tak to je teda pěkně blbý ☹ vypadá to, že Ti to dost rozhazuje cyklus a to není dobrý ☹ když jsi ho měla OK.... Jsem zvědavá co Ti na to řeknou v CAR a jaký bude další postup... no tak hlavně ať se to nějak vyřeší... pak písni jak jsi dopadla... a ke komu teda vlastně chodíš? pořád k tomu Vrublovskému?

vvercatkoo
20. říj 2016

Ahoj holky, zítra mě čeká odběr. Blbá otázka, dost mě bolí břicho, jako bych to měla dostat. Je to v pořádku? Ještě mě tak nikdy nebolelo a to těch odběrů už za sebou mám

destovakapka
20. říj 2016

@beruska1889 Já chodím doktorce Souškové,jenom jednou mě sestřička objednala na útrery a to ona tam žádné útery není a tak mě obědnala k Vrublovskému.Vypadá to že jsem těhotná.Dneska jsem byla na kontrole u Souškové,dělala mi ultrazvuk a říkala že na levém vaječníku mám folik 9mm a na pravé že mám 10mm,říkala že to prý vypadá že mám dlouhé cykly a pak když zajela víc tak říkala že to vypadá že jsem gravitní,že tam je bublinka,že jsem úplně na začátku,asi jsem si dělala těhotenský test.Jsem ji řekla že ne,že když jsem to dostala tak jsem si myslela že to nevyšlo.Ptala se mě asi MS byla slapší než obvikle,jsem řekla že ano a že trvala 3 dny.Vzala mě krev asi jsem těhotná.Na výsledky si mám zavolat zítra ránno.Doma jsem si dělala TT z odpolední močí a mám úplně slabou čárku druhou na TT.

beruska1889
20. říj 2016

@destovakapka WOW !!! tak to je nádhera!!! Moc moc gratuluji a přeji Ti hlavně aby bylo vše v pořádku!!! určitě mi pak dej vědět jak dopadly výsledky 😉 mám z Tebe radost! 🙂

destovakapka
20. říj 2016

@beruska1889 Prca je jeste ta ze jsem clostilbegyt mela brat 1x denne a to jenom ranno a ja ho brala 2x denne a to 1 ranno a 1 vecer.Rikala ze pri tak velke davce ze mam foliky mame,ze to opravdu vypada ze se zadarilo,jenom jsem zapomela se zeptat co to krvaceni,ze krvacim porad.

beruska1889
20. říj 2016

@destovakapka ty ono to krvácení bývá často, uvidíš co zítra až budeš volat na výsledky, ale ono je to tam všechno hrozně prokrvené a to krvácení - lehké popisuje v začátku spousta žen.... věřím že to bude v pořádku 😉 a jinak Ti nic není? žádný příznak, nic?

destovakapka
20. říj 2016

@beruska1889 Nevím asi něco uvidíš.Normálně to jde vydět ale úplně slabě.

destovakapka
20. říj 2016

@beruska1889 Tak já to krvácení mám jenom 1 vložku na den,žádné jiné příznaky nemám.

beruska1889
20. říj 2016

@destovakapka ty ale jo, trochu duch tam vidím, hlavně teda na té druhé fotce 😉 to vypadá dobře 😉 tak Ti moc držím pěsti, ať je to OK 🙂

destovakapka
20. říj 2016

@beruska1889 Je to děláno z odpolední močí,ze zvědavosti.

beruska1889
20. říj 2016

@destovakapka jo to chápu 😉 však taky na odpolední vzorek a tak časné těhotenství je to dobrý 😉

vvercatkoo
20. říj 2016

@destovakapka tiše gratuluji 😉

destovakapka
20. říj 2016

@beruska1889 Jeste jsem si vzpomela jak me pichli pregnyl ze se me motala hlava a pak me zacli navali horka ale uz nevim kolik dni po pichniti ale ty me uz minuly tyden presli,to bylo jak kdybych byla v prechode.

destovakapka
20. říj 2016

@vvercatkoo aby se to nezakriklo

beruska1889
20. říj 2016

@destovakapka tak mně se hlava nemotala, naštěstí, ale od pondělka mám takový divný pocit bušení srdce, tak si myslím že je to tou injekcí, přeci jen je to docela velká dávka hormonu.... ale kdyby to pomohlo k miminku, tak to vydržím 😉 🙂

destovakapka
20. říj 2016

@beruska1889 Me se hlava motala asi tak necelou pul hodinu po tom pichnuti,pak uz ne ale pak jsem mela navali horka,buseni srdce taky.

beruska1889
20. říj 2016

@destovakapka no ale to bušení srdce je pěkně nepříjemné... ☹ tak snad už tu injekci nebudeme nikdy potřebovat 😉