Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
30. srp 2009

Mici, zkusím si to ušít taky, nic na tom není, kdysi jsem to šila i na kluky jen se chci zeptat, kde se dá sehnat ta sponka snappi nevíš? A z čeho je to nejlepší šít? Igelit se tam nedává, já ho tam klukům šila. Víš je mi divné, že když to bude bez něj, tak když tam dám plínku, tak to bude hned mokré. asi jsem trošku debilek, ale já to furt nechápu. 😀

micinka22
30. srp 2009

Zuzi toto je právě plinka..na tu se ještě dávájí ty svrchní nepromokavé kalhotky...ty se šijí z PUL látky..mrkni http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&f... a v diskuzich je primo tema nakup materialu na pleny a výroba plen .-))

katapola
30. srp 2009

Holky, takže z 13 vajíček bylo 8 zralých, z toho 7 se oplodnilo. Jsem se úplně zapomněla zeptat, jestli bylo nakonec ICSI nebo ne, ale tipuju že jo.

zuzka72
30. srp 2009

Katy-tak to je parááááááda.

teddyna
30. srp 2009

dobre odpoledne vsem. Katy,to je krasna uroda! tak at se vyvijeji jak maji.konecne jedem za chvili domu z Mohelnice.stavime se po ceste nekde na jidlo,pac jsme hladni jak vlcaci.na ty plenky mrknu taky jak dojedu dom-preci jen,su zvedava baba 😒

micinka22
30. srp 2009

jo Zuzi nebyl tvuj syn vcera v 13h u Olympie..bych prisahala že to byl on podle fotek🙂)

Teddy vsak mrkni nic za to nedas ne.-)

Kat parádička!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak at se krasne vyvíjí🙂))

micinka22
30. srp 2009

jo a Zuzi..ta snapi spojka je prej na prd...nejlepsi jsou sucháče a nebo ty patentky..ja si na to objednala strojek až s číny 😀 😀 😀 😀 patentky jsou z nového zélandu 😀 😀 😀 😀

teddyna
30. srp 2009

Mici a když tam bude suchej zip,tak na ten zip se bude lepit praním chlupy,ne?nebo se to pere nějak zvlášť?? hele a nebo by se to mohlo omotat kolem dítěte izolepou a je to. Jo,Mici - jak dárce?klapne to??kdy to vypukne?

micinka22
30. srp 2009

teddy tak to pri prani zalepis ne...darce je uz nachystanej...ve stredu je rande se stepou a snad neco vypukne 😝 😝

teddyna
30. srp 2009

teda supéér.takže dárce bude darovat dle štěpánovýho pokynu,jo? 😀
s těma pracíma gaťkama - ještě omrknu ty,co jsou v obchodě- jak to vlastně vypadá nebo nevypadá.

micinka22
30. srp 2009

teddy no ten je uz nachystanej vic jak pul roku 😀 😀 😀 😀 no snad maj hodne davek at nemusim jeste nekoho vybirat :// joo mrkni ..vypada to jako pamperska akorat z frote ci jinyho materialu 😉 😉 😉

zuzka72
31. srp 2009

Mici Čína a Nový Zéland-ty budeš mít celosvětové kalhotky. 😀 😀 A synek to být nemohl, bo je mimo domov a dojedou až dneska. Asi nějaká kopie. 😀

micinka22
31. srp 2009

Zuzi no fakt ..ten jak má ty vlasi kratší....uplna kopie 😀 😀 😀
noo joo pac v CR nesezenes nic že://

zuzka72
31. srp 2009

Mici nic si z toho nedělej, já občas taky nepoznám své děti mezi ostatními a to je potom průser. 🙂 Hele a to ten strojek a ty patenty musí přijít pěkně draho, né, když jsou tak z daleka.

micinka22
31. srp 2009

Zuzi ani nee 300 stali kleste na patentky a ty patentky stojí asi 30 kč 100ks posta se vetsinou bere jako hromadnyx baliky takze to neni tak hrozny.-)
http://www.greenbeans.co.nz/

zuzka72
31. srp 2009

Tak to de, Mici jsi dobrá, že dokážeš objednat z cizí stránky, to já bych nesvedla, umím jen rusky a německy-to víš stará škola.

micinka22
31. srp 2009

Zuzi ja to jeste neobjednavala .-)) ja kupovala prebytky co si objednali holky ..nestihla sem tu hromadnou objednávku..ale mám v planu si objednat casem i solo.-)

teddyna
31. srp 2009

čaute vespolek.Hele,Zuzi- tak zkus objednat rusky - třeba z toho budou na anglických či jiných stránkách totál hin! ruská řeč a půjde to do česka 😀 .od rána nakupuju,vyřizuju,peru.ještě pověsím další pračku a jdu si lehnout.ňáko mě to všechno zmáhá nebo co - asi to bude tím břuchem 😀 .už mi nějak ten břuch roste. Zuzi,co tobě?už se cosik rýsuje??

katapola
31. srp 2009

Ahojte. Tak jsme se dnes dověděli, že máme 1 embryjko 5buněčné, 1 je 3buněčné, a 3 jsou 2buněčné. 2 se zastavily 😢 Transfer je naplánovaný na čtvrtek, tak moc doufáme, že to embryjka zvládnou.

micinka22
31. srp 2009

Kat to je v pohodě !!!! neboj .-))dyt me davali 6 bunecny a co je z toho?? Lilča 😀 😀 😀 😀 a vlaste odber byl v patek a dali mi je v pondeli...

katapola
31. srp 2009

Mici, jsou to ale nervy.

teddyna
31. srp 2009

Katy,nestahuj gatě,brod je ještě daleko!!!!musíš věřit,že to dopadne tak,jak je to správné.my měli jen jedno embryjko a chytlo se. no a vidíš u Mic - to jejich šestibuněčný embryo jí lítá po bytě!

katapola
31. srp 2009

😀 Já vím, holky. Jdete mi krásným příkladem 😉 Mimina musí bojovat dál.

j.cien
31. srp 2009

Ahojky Katap,tak at se embrousci dal krasne deli a pokracuji ve vyvoji 😉 hodne stesticka 🙂

zuzka72
31. srp 2009

😀 TEddy já furt nemám co fotit, břicho nemám, bliju, takže spíš hubnu, ale to příjde, neboj. Rusky by to asi nepochopili. 😝

teddyna
31. srp 2009

ježíš,Zuzi - to ti závidím.to já vypadala od 6tt,jak bych šla rodit. nicméně - pak hormonální břuch splasknul a teď se klube břuch miminkovskej.takže v podstatě je na mě vidět těhotenství od startu.no,ze startu to spíš vypadalo,že jsem se někde úžasně přežrala🙂). a to bliješ ještě furt?to už by mělo přestat.
mě dělá naprosto špatně čištění zubů - se u toho dávím neskutečně a tesáky si čistím tak na třikrát.je to děs ty zvuky,co vydávám z koupelny.ale bavila jsem se známou a dělá jí to taky - takže jsem ráda,že nejsem zas něco echt.

katapola
31. srp 2009

Cien, děkuji za podporu. Snad mezi embrouškama bude aspoň jeden silný bojovník. Snažím se myslet pozitivně, ale zároveň nelítat v oblacích. Celé odpoledne jsem hrála se švagrovou Carcassone, abych se nějak zabavila a teď půjdu asi k sousedce na panáka, manžel je ještě v práci.

j.cien
31. srp 2009

jj,panaka si urco dej,pac pak si ho dlooooouho nedas 😉 !

asmeena
31. srp 2009

katap: to je dobře, že zaměstnáváš hlavu a snažíš se na to nemyslet, i když vím, jak ti teď asi je. Ale neboj, stačí jeden pašák, aby bylo krásné, zdravé miminko - a to určitě bude. 😵

jaja35
1. zář 2009

Ahoj holky,
tak včera jsme byli poprvé u Machače v Brně. Katy, odbočku do ul. Hlinky jsme samozřejmě minuli 🙂 🙂 🙂 , takže jsme si cvičně objeli výstaviště a pak se radši vraceli zpět, než bychom se ztratili v příčných ulicích mezi šalinami. Auto jsme nechali tuším u brány č. 9 a šli (já pajdala 😉 , protože jsem si po 100 letech vzala boty na vysokém podpatku) jsme hledat Reprofit. Dofuněli jsme tam těsně na čas. Prostor před recepcí byl narván, samá zahraniční klientela - černoušci, Italové….. Asi si budu muset oprášit své chabé znalosti angličtiny. Vyplnili jsme si kontaktní dotazník a čekali, až přijdeme na řadu. Všechno to chodilo právě k Machačovi, Koudelka a Štelcl se chvílemi poflakovali kolem recepce, pak ještě doba oběda, Machač se nám omlouval, že si skočí aspoň na polévku (snad ani ne za 5 minut byl zpět). Asi po 45 minutách jsme se dočkali, ale co… ve Fertimedu jsme čekali taky a ještě si řekli 30 Kč za objednání.
Vybalila jsem na něj svůj soupis, co všechno už máme za sebou. Jen se zasmál a prý že takhle ne. Nejdřív si budeme povídat a pak si bude číst, co jsem sepsala. Tak jsme si tedy povídali, že mám oba vaječníky, vejcovody, dělohu, manžel neprodělal žádnou urologickou operaci, spermiogram měl jakžtakž v normě, ……… Pak chtěl vědět, jak bychom chtěli v nejbližší době pokračovat a pak že nám řekne svůj názor…..
Řekl mi, že kdybych byla tak o 3 roky mladší (je mi 35 let), tak mi vůbec nedoporučuje IVF. Prý jsme oba zdraví, moje mírná endometrióza je zanedbatelná, ovulaci mám, manžel spermijky snad v pohodě…. Zařadil nás do nevysvětlitelné sterility, prý nás nezná, tak nemůže soudit. Udělal mi ultrazvuk, manžela k tomu pozval taky. Včera 9.DC folík 14 mm a sliznice 0,84 mm, prý super, protože folík měl mít v tuhle dobu jen 12 mm, ve čtvrtek bude ovulace, zrovna máme 4. výročí naší svatby. Prý se může stát, jak se mu už u pár párů stalo, že Certino 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , že ho nebudeme ani potřebovat. Jinak si mám 2. nebo 3. DC skočit na krev kvůli hormonálnímu profilu a dát mu vědět emailem výsledky. Můj gynekolog mi má napsat clostík a kdyžtak začneme s minimální stimulací. Ještě že nám to všechno dal písemně, protože to bylo na nás napoprvé dost rychlý. Tak uvidíme.
A Katy neboj, dopadne to dobře.