Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jej
27. dub 2010

Holky, tak Anet a Sukubce gratuluju k srdíčkům! Teda to je paráda, že už to víte! Já se budu ještě nervit. Anet, kdy že jsi měla ET? 30.3.? net, dostala jsi neschopenku? Sukubka je, myslím, doma od začátku, že?

Jinka, holky, já osobně mám zkušenost, že do Olo se NIKDY nedovolám, sestřička to naprosto nebere ty telefony (vím, je tam sama. Ale člověk by se někdy potřeboval dovolat). Dovolat se dá jen do Brna.

Já jsem se dnes probudila se škrábáním v krku a s rýmou, jsem z toho nešťastná....psala jsme Machačovi, zda si můžu vzít aspoň paralen, tak uvidíme...taky toho musí mít moc...navíc furt chodím do práce, tam je věčně někdo nacmrchtanej, nikdo nechce být kuliva penězům doma a tak to všichni přecházejí. Kéž by bylo za týden vše v pořádku a asi si o tu neschopenku řeknu...zatím mi Machač říkal, že netřeba...

Jo, mladá paní doktorka tym byla v ordinaci už minulý týden. je milá, ale holt Machač je Machač 🙂

daisy14
27. dub 2010

Ahoj holky, já věděla, že dneska musím nakouknout co nového!
Anet a Sukub, moc gratuluju k srdíčku, krásná zpráva!
Holky, to jste si tam dneska užily to čekání, na jaře jsem se všechny zbláznily do pokusů 🙂 No a já taky, za 14dní dorazí mrška začnu stimulovat na další minimálku. Už aby to bylo!

juvik
27. dub 2010

Kvakus, no nevím...i tak jsi podezřelá, že všechno víš 😀 😀 😀

daisy14
27. dub 2010

SNAŽILKY:
MISA.PATRIK-12/2007 7tt zamlkly,4/2008 mimodelozni,3/2009 9tt zamlkly,10/2009 mimodelozni,IVF duben/kveten - OPU 30.4.
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. min. IVF květen
JITULIK24 - 6 IUI - 2potraty -21tt, 5tt., 7 IUI - Ko 4.5.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní...
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka-ET 12.4.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka květen
Beruska-IVI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfér,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách

TĚHULKY:
MICINKA - těhule 21tt
ASMEENA - těhule 13tt po minimální stimulaci - ko 18.5.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka - Ko 27.4. a hlásí srdíčko!
aneta1199 - minimálka - Ko 27.4 a hlásí srdíčko!

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

juvik
27. dub 2010

Daisy, ahojky 😉 ...pěkně jsi nám to zase zaktualizovala....jsi šikula 🙂

daisy14
27. dub 2010

Tak jsem zase okopírovala postupku, čersvté informace dopsala, ať jsem v obraze.
Anet a Sukub, tak už si můžete v profilu nastavit tt, co 😉

jitulik24
27. dub 2010

kvakusko- a za jakým rohem bydlíš 😀 já 20 km vzdáleném 😀 ?

juviku- já mám taky takovou zkušenost i když jsem byla jen na IUI a tolik peněz jsme do toho zatím nedali. Ono je to i o přístupu a ten má Machač na 1 s * 😀 😵 . Uvidíme jestli změna prostředí bude pozitivní i na těhu testíku 😀 .

daisy 14- to je super že se chystáš do dalšího boje, budu držet palce, ať už se miminko usadí v bříšku 😉

GRATULUJI VŠEM NOVÝM TĚHULKÁM K MIMINKŮM V BŘÍŠKU!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sukubka
27. dub 2010

misa neseděla jsi vedle mě a manža postával?já měla rifle a takovou oranžovo bílou tuniku a oranžový svestřík!!!!
jdu vás dočíst

misa.patrik
27. dub 2010

Ty jo asi jo 😀 😀 Ty jsi sla rano hned ze ??

misa.patrik
27. dub 2010

holky my jsme dupky 😀 jsme si meli dat srazik primo u toho cerveneho konika tak by jsme se aspon poznaly 😀 😀 😀 😀 😀

stephanie
27. dub 2010

ahoj holky,

no teda, vy jste toho nakvákaly...
já jsem ted přijela teprv ze školy, rovnou z Olmíku jsem fičela na zkoušku...No a letím rovnou koukat na koníka, ale je opravdu co dočítat a já mám hrozný hlad, takže pak na vás kouknu 😵

Míšo, očima jsem přelétla a zahlédla, že jsi psala, co jsi měla na sobě...tak to jsme se minuly...Já zrovna přišla a neměla si kam sednout, tak jsme chvíli postávali a ty jsi šla zrovna i recepci a slyšela jsem, jak jsi říkala nějaké holce, že máš 15 folíků, jestli jsem dobře slyšela....vypadáš celkem ukecaná 😀 😀 😀

Já jdu jinak příští týden na KET 😉 ...

sukubka
27. dub 2010

misa t jsi byla asi určitě ty tvůj manžel měl takovou tašku řes rameno a měla jsi pěknej náramek na ruce!můj manža měl modrou mikynu.seděl vedle mě seděli sme jak tam vejdeš hned po levici!!!!

daisy moc děkuju za dopsání srdíčka do tabulky jsi hodná!jsi takovej strážce tabulky! 😉 neboj 14 dní uběhne ani nebudeš vědět jak!!!

holky takže ta doktorka bude ordinovat s Machačem jo?tak doufám že za těch 14dní se půjdu rozloučit k Machačovi 😀

jituli ty bydlíš u Olomouce?to máš kousek 😉

misa.patrik
27. dub 2010

Jojo to jsem byla ja 😀 to byla holka taky z Těšína jsem ji nevidela jak je rok dlouhy a potkam ji u Macháče to je sranda

sukubka
27. dub 2010

Ahoj Step no kenonečne jsi dorazila 😀 jak dopadla Angličtina?

stephanie
27. dub 2010

no za jedna...hned jsem si šla za odměnu koupit rifle 😀
já ti pak pisnu, ju?

jitulik24
27. dub 2010

SUKUBKO jj bydlím u Olomouce, autem po dálnici jsme v OL za 15-20 minut, záleží na provoze.
Holky nevíte jak probíhají zákroky IUI a IVF ve fakultce v OL? Dělá je sám Machač? DR Machač mi naposledy říkal, že na tu IUI budu muset buď do fakultky nebo k nim do Brna. Tak se chci optat, jestli je lepší to Brno, nebo fakultka???

stephanie
27. dub 2010

tak už jsem tady...

tak anetce a sukubce gratuluji k srdíčku!!!!!!!!!!!!!!!
Anet, já neměla růžovou bundu, to byla ta kámoška od Míše...já seděla na kožené sedčce u okna, měla tričko a černé rifle...
nebyla jsem si jistá, jestli to jsi tiy, vedle na sedačce seděl pár, který koukal celou dobu do telefonu 😀 😀 😀 ...byly tam dneska asi 4 ženské s růžovým tričkem...Ale myslím, že jsi to byla ty, protože jsem se pak vracela ještě pro recept, a Maruška po vás chtěla 130 Kč i za fotku...Máš šikovného manžela 😀 😀 😀 ...na toho jsem se přiznám koukla 😀 🤐

Jinak nás tam bylo opravdu jak myší, neměla jsem zpočátku ani kam sednout...S manžou jsme se shodli, že na to, kolik nás tam bylo, tak Maruška byla v naprostém klidu...I Machač, jak psaly holky, zase se omlouval, ale já bych tam kvůli němu seděla klidně až do večera 😀
Paní doktorka tam byla, ale nějak jsem to moc nepochopila, jak to tedy do budoucna bude - no říkal, že už od příštího týdne - jinak já chci samozřejmě chodit taky k němu...jak se tady už někdo zmínil, ty jeho povzbuzující řeči kolem toho prostě potřebuju slyšet 🙂

kvakuš, já tě vyhlížela, na výlohy okolo koukala, jestli není nějaký vzkaz, koník (sob) v čekárně volal, že chce nastříkat namodro...no hlavně se uzdrav holka!!!

juvinko - zdravím tě, tak konečně už dorazila mrška jedna 😵

tak holky, hurá do boje, snad se už zadaří!!!!!!!!!!!!

aneta1199
27. dub 2010

Daisy moc děkuju za změnu v postupce a už jsem si opravila profil.

Teď už vám tu budu všem jen moc moc držet palce !

aneta1199
27. dub 2010

Jé - Steph - tak to jsme byli my.

Já zase koukala po tom tvým mlaďochovi a i tebe jsem si všimla 😀 😀 😀 A šli jste těsně před námi.
Do mobilu jsme koukali, protože jsme se děsně nudili, máme internet, takže jsem byla i na koníkovi 😉
Ale byl to tam dneska nášup... a ještě mě točili ti předbíhající 😖

stephanie
27. dub 2010

anet, no už jsem se musela smát, co tam v tom telefonu pořád vidíte...ale to jsme byli vedle my,no
no manžel zas takový mlaďoch není, letos bude mít 36 🙂
no máš pravdu, že hodně ženských nás předběhlo...já netušila, že tam tak dlouho stvrdnem, čekali jsme 2 hodiny...

sukubka
27. dub 2010

anet vidím že jsi se už přepsala na těhulku,já mám ještě srach,ale asi to taky udělám! 😀
Stepanet má šikovného manžu jo? 😉
Step a nebude to třeba tak že tak doktorka si bude brát nové pacientky?koukáš naPolraicha? 😀

sukubka
27. dub 2010

anet to jsis vypočítala ty ten termín?já nevím kde se to nastavuje?

stephanie
27. dub 2010

sukub, koukám!!! ještě že už jsem po jídle 😀
a ty už máš termín?

sukubka
27. dub 2010

Step nemám to bez termínu nejde zadat že?já na to ted koukám tak hold ještě počkám 😉

katapola
28. dub 2010

Ahoj holky. Chci se zeptat, za jak dlouho po vysazení utroše a estrimaxu můžu očekávat menses? Tentokrát jsem to totiž ještě nedostala, a to jsem 30. den cyklu, přitom já to vždy i přes utroš dostala hodně brzy, tak už jsem z toho trocha nervozní.

katapola
28. dub 2010

Jinak jsem se domluvila s dr. Malíčkovou z Prahy, pojedeme k ní na imunovyšetření. Ještě nevím přesně termín, ale někdy v květnu. Je to sice opruz jezdit tak daleko, ale přece jen mě to povzbudilo, třeba na něco konečně přijde. TAdy na koníkovi je dr. Malíčková dost chválená.

pecicka
28. dub 2010

ahoj holky, tak dneska zase máme krásně 🙂 to je hned jiná nálada 🙂

andinka22
28. dub 2010

Hezké ránko holky,
Katapolko po vysazení Utroše by ti měla MS dorazit tak za 3 dny, aspoň já to tak vždycky měla.
Pecicko no dnes je opravdu nádherně. Dnes jdu na ty nehtíky, tak už se moc těším.
Jinak můj dnešní den začal moc pěkně. Šla jsem si zalít kafíčko, no a jak jsem je zalívala, tak praskl hrnek, ještě že jsem stihla uskočit. Tak snad to nebude pokračovat.
Všem ostatním krásný den. 🙂

andinka22
28. dub 2010

SNAŽILKY:
MISA.PATRIK-12/2007 7tt zamlkly,4/2008 mimodelozni,3/2009 9tt zamlkly,10/2009 mimodelozni,IVF duben/kveten - OPU 30.4.
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. min. IVF květen/červen
JITULIK24 - 6 IUI - 2potraty -21tt, 5tt., 7 IUI - Ko 4.5.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní...
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka-ET 12.4.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka květen
Beruska-IVI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfér,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách

TĚHULKY:
MICINKA - těhule 21tt
ASMEENA - těhule 13tt po minimální stimulaci - ko 18.5.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka - Ko 27.4. a hlásí srdíčko!
aneta1199 - minimálka - Ko 27.4 a hlásí srdíčko!

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

andinka22
28. dub 2010

Sukubko a Anetko dodatečně graluluji k srdíčkům. 🙂