Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
2. čer 2010

Já vysadila utroš ve 14tt a hned naráz.

micinka22
2. čer 2010

Já taky utroš vysadila naráz...a měl by se brát do toho 12-16tt až začne pořádně fungovat placenta .-))

Jej nahoře máš lištu nastavení ..a tam si dáš že jsi těhulína:-ú)

jej
2. čer 2010

Holky, díky za názory, v pondělí stejně raději brnku. Já ho beru od počátku 1-1-1.

Anet, s dovolenou do ciziny bych se raději poptala....já jsem srágora (takže mě neber v pozaz 🙂), raději se letos do ciziny neženem. Ale je fakt, že hodně holek takto jelo...ale dr.bych se asi pro klid duše zeptala...

jitulik24
3. čer 2010

Ahoj holky, přeji všem krásné ráno 🙂 . Za chvíli jedu do Brna na kontrolu, tak mám docela strach aby folíci vůbec rostli ☹ . Vaječníky mě totiž vůbec nebolí ☹ . Tak na mě holky myslete, díky 🙂 .

misa.patrik
3. čer 2010

Jituli neboooj me nebolelo vubec nic 😉 😉 a folici byli 🙂

misa.patrik
3. čer 2010

Dobre ranko... holky tak jsem vcera psala maila Macháčovi ... nedalo mi to hrozne se tim trapim tak mozna bude i lip kdyz mi k tomu neco zase rekne doktor a nabije me svym pozitivem 😀 😀
Tak tak jedu 15.6. v 8.00 už se zase usmivam 🙂

sukubka
3. čer 2010

pěkné ráno holky!
jej já taky utroš beru od začátku 1-1-1 do té ciziny bych se taky nehrnula ale každá jsme jiná já bych se bála!
jitul neboj ono spoustu holek vaječníky neboleli a vajíčka tam byli,mě těsně před OPU taky nebolelo už nic a já se bála že praskly!!!!

Holky ted ráno jsem byla na krvi v 17h mám tengenetický ultrazvuk tak na mě myslete začala jsem stresovat 😒

sukubka
3. čer 2010

misa super to je cubydup 😉

misa.patrik
3. čer 2010

Sukub neboooj to bude dobry 🙂 😉 😉 to je neuveritelne ze uz jsi 12tt ja cumim teda 😀

stephanie
3. čer 2010

ahoj holky,

přeju dobré ránko
všem ať vše dobře dopadne 😉
Sukub - hlavně klídek, jo? Si tě umím představit 😉 ...Neboj, to bude dobré!!!!
Míšo - to je fajn, líp jsi udělat nemohla...Domluvíš se s ním osobně a budeš se "těšit" na další pokus 🙂

Já tam byla v úterý a musím říct, že u mě dr. Machač zase stoupnul v ceně....Moc si ho vážím za to, jak se nám snaží pomoct a povzbudit nás...

Já jedu na poslední zkoušku, tak mi drže palce

Pá, hezký den 😵

asmeena
3. čer 2010

sukub: nestresuj, to miminku nedělá dobře, určitě budou výsledky dobré.

asmeena
3. čer 2010

steph: držím palce, až si je skoro umačkám, ať zkouška vyjde a ty máš klídek. 😉

jej
3. čer 2010

Míšo, hned je líp,jak má člověk před sebou konkrétní datum boje, že? To je dobře.

Sukub, naprosto tě chápu, ale musíme vydržet! Mě to čeká příští týden.

Jitulik, mě vaječníky taky nijak výrazně nebolely, spíš při dosedu a pod. a byly tam (i když ne moc, ale jde o kvalitu, ne kvantitu!)

Step, tfuj tfuj tfuj na zkoušku! Já jsem teď měla dělat zkoušky taky, ale jsem doma na rizikovce, taže nic....škola jde asi do kytek, ale neva. Hlavně, když bude vše o.k. Já ji naštětsí nepotřebuju, studovala jsem si spíš jen tak jako útěk od věčných nezdarů...

jitulik24
3. čer 2010

Ahoj holky píši z Reprofitu. Na IUI jdu dnes, mám jen jeden folík. Pokud se mi nepodaří otěhotnět, tak jsem se s Machačem dohodla na operaci, aby se podíval jestli otěhotnění něco nebrání. Tak uvidíme, třeba to nebude potřeba.

jej
3. čer 2010

Holky, tak jsem myslela, že jsem si to do nastavení dala a houby houby...najela jsem do lišty nastavení...ale kam to tam pak vepsat? Jsem fakt technický antitalent...chjo....

jitulik24
3. čer 2010

Jsem z toho jednoho folíku docela špatná, doufám, že alespoň manžel bude mít v pořádku. Jo sliznici mám 11 mm, tak alespoň něco pozitivního.

micinka22
3. čer 2010

Jej ...dáš nastavení...tam máš zelený rámeček..dáš Těhotenství...a tam si nastaviš datum .-)

jej
3. čer 2010

mici, já jusem úplně blbá. Najela jsem tam dle tvých instrukcí, tam mě pouští jen kolonka "čekáme miminko". Když ji zadám, chce to o mně termín porodu. Který mi nikdo neřekl. TAk napočítat si, že to bude prosinec, pochopitelně umím, ale když zadám prosinec 2010, tak mě to zase nepustí dál, že to nestačí.....

asmeena
3. čer 2010

jej: najedeš do toho nastavení, těhotenství a rodina - zadáš čekáme miminko, dáš datum předpokládaného porodu a pak to potvrdíš Uložit a je to.

sukubka
3. čer 2010

holky děkuji!pak dám vědět!

Step myslím na tebe 😉 držím ti pěstičky ale to zvládneš uvidíš!!!!!

jitulik24
3. čer 2010

Ahoj holky, tak už jsem doma a bohužel jsem se vrátila se slzami v očích 😢 . Manželův spermiogram dopadl hodně špatně, takže šance na otěhotnění po IUI je minimální ☹ 😢 . Manžel je z toho hodně špatný a já také ☹ . Nejhorší na tom je, že manžel do klasického umělého oplodnění nechce jít 😢 😖 . Já doufám, že změní názor, protože moje psychika je už tak v pr.... ☹ a čekat na zázrak se mi nechce. IUI mi dělala Vitoušková, je moc fajn.

asmeena
3. čer 2010

jitulik: nevěš ještě hlavu a počkej jestli dorazí MS, třeba vůbec nedorazí a klasické IVF nebudete muset řešit. A pokud budete muset, tak uvidíš, že se nakonec manžel podvolí.

jitulik24
3. čer 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativní a tak bojuje dál!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka - negativní, sbírá síly do dalšího boje
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, přemýšlí nad laparkou.

STIMULANTKY:

PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou - ET 23.5.-2 embryjka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – ET 28.5.-2embryjka
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – OPU 31.5. - 5 embryjek - ET 4.6
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI-3.6
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka KO 7.6

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 29tt - ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 18tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 12tt - KO 3.6. (genetika)
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 12 tt po minimálce (předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 10tt po minimálce
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 9tt
( za sebou celkem 1IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1IVF Reprofit)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

sukubka
3. čer 2010

mě to vyšlo pozitivní ta genetika ☹ zítra jedem na odběr plodové vody je to v háji proč já????

jitulik24
3. čer 2010

Sukubko, to snad ne ☹ . Jaké tam máte riziko??? Dneska je den blbec ☹

stephanie
3. čer 2010

Holky, já se snad ožeru!!! už to mám za sebou, semestr ukončen, jupíííí!!!
Už jsem se byla i odměnit novým tričkem a zítra jdu do kina na Sex ve městě 🙂

Sukubenko, je mi to líto, ale jak jsem ti už psala, hodně holkám vyšla krev pozitivní a voda byla v pořádku, takže se snaž být v klidu...Držím moc palečky!!!

Ferdi, Juvinko, Kvakusko, ozvěte se!!! 😉
Hezký večer 😉

pecicka
3. čer 2010

ahoj holky 🙂
stepi-velká gratulace 🙂
sukubko-ségra to měla taky tak a má krásnou zdravou dceru 🙂

ellaaee
3. čer 2010

Sukubko, bobku budu držet vše co mám at je to nakonec v pořádku.

stephanie
3. čer 2010

peci ahoj - děkuji 🙂 ....a jak se cítíš?

já to taky sukubence psala....mé kamarádce to také tak vyšlo, ani na plodovku nešla, chtěla si to nechat tak či tak a má krásnou, zdravou dceru

sukubka
3. čer 2010

holky vyšla mi jaksi blbě ta krev na které jsem byla ráno a ten ultrazvuk pak zjistil jakýsi blbý šíjové projasnění