Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jej
28. črc 2010

Ahoj holky!
Daisy, tak paráda, že bobek takto roste!

Kryštofko, Ferdi, tak ať se embryjkám u vás líbí! S prací jsem to (kromě kdysi kdysi dááávno u prvního pokusu) taky dělala tak, že jsem neschopenku nechtěla. Opět záleží na každém, každý je jinak nastaven. Pro mě bylo lepší chodit do práce a zaměstant hlavu něčím jiným (i když pochopitelně "tam vzadu" to pořád sedělo). Ferdi, ohledně příznaků: já naposledy panikařila, že opět nic, že nic necítím a pod...a hle, jsem ve 20.tt. TAk neboj a počkej na testík! Jinak (teď už nevím, kdo to psal) ohledně testování: všechny víme, jak je to nekonečné a jak moc je lákavé testnout dřív, ale fakt to nemá cenu. jen to jitří psychiku. Já minule vydržela teda až na den, měla jsem testovat v pátek a ve čtvrtek odpoledne jsem vyměkla a byly tam, ale nutila jsme se do klidu a říkala si: nene, dnes se to nepočítá, to neplatí, až zítra až zítra...dřív to nemá cenu

Holky, ostatním bojovnicím přeju hodně sil a hlavně brzský úspěch...moc vám to přeju!

PS: Kde máme Asmen a Sukubku? Že by dovolenkovaly?

britka
29. črc 2010

Ferdi Kvakuska se na Sobokoníka úplně vyprdla i manželovi jsem to řekla manžílkovi,že to nezvládla přemalovat.V OL v poho 9.9 bych měla mít KET.Koupila jsem si vitamínky a dlabu ať prcci mají pelíšek připravený na zahnizďování.

jej
29. črc 2010

Jitul, Machač není tento pátek v Olo? JAk to víš? Od sestřičky? To je škrt přes rozpočet, chtěla jsem se něco zeptat...

jitulik24
29. črc 2010

@jej vím to od sestřičky Marušky, proto musím jet do Brna. Ty jsi s Machačem v kontaktu i když jsi těhulka 😲 🙂 ?

jitulik24
29. črc 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, KET asi 9.9
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus?
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8., KO 17.8
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),

STIMULANTKY:

FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET 22.7. Rut a Matylda už jsou u mne, držíme palce!
KRYSTOFKA – od 10.7 stimulace na IVF, OPU 21.7, 9 embryjek , ET 26.7, dvě embryjak, držíme palce!
JITULIK24 - 8x IUI, 1x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, od 25.7 clostík, 30.7 KO, držíme palce!

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 17. leden 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 18.8.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jitulik24
29. črc 2010

@britka skvěl zpráva 😵 . Pěkně papej vitamínky, ať se mají mimáčci na co těšit 😉 😉

jej
29. črc 2010

Jitul, právě že už nejsem. Ale mám svého dr. tam v té samé ordinaci a můj dr. má 2 týdny dovo a já jsem chtěla něco probrat. Nejvíc mi pasoval pátek..no nic, tak už asi počkám na návrat mého dr. nebo mejlem. Díky

britka
29. črc 2010

Jituliku to víš že budu.Holky taky se Vám zdá že nic nestíháte?nebo já jenom.Ferdi a ty se šetři a mysli na to že už to konečně vyjde 🙂

ferdice
29. črc 2010

Britko taky mam pocit ze nestiham a zaroven mam KOPR, si furt rikam, ze to jeste chvili vydrzim do tehu, ale to uz si rikam 5 let 🙄
Britko pripravuj pelisek (to je hezky obrat) at muzou prcci hupsnout 9.9. (to je hezky datum) 🙂 k tobe.
Jitul tak dobre poridte v Brne.
Krystofko a ty se taky setri, at se maji klid zavrtnout.
Jej mam pocit, ze ted kdyz jsem v praci, tak je to lepsi po transferu nez minule. ale i tak se sleduji a proto mne mrzi ze nic necitim, vzdycky jsem to u tehu citila prsa apod. Ty uz ses 21 tt to tak krasne leti.

petulka22
29. črc 2010

Ahojky holčiny! Zvažuju přestup do jiného centra, nevíte, jaké jsou teď v Reprofitu objednací lhůty?
A budou jim stačit výsledky z vyšetření co mám nebo si dělají vše sami znova?
Za info moc děkuji! 🙂

kvakuska
29. črc 2010

@britka brituš ne že bych se na koňosoba vyprdla, ale já teď vážně nic nestíhám, v práci toho mám až nad hlavu a doma vlastně také 🙄 ... pěkně chystej bobíškům pelíšek a až pojedeš do Ol. tak dej vědět 😉

Holky všem co stimulujete a nebo máte už po Et, všem vám držím moc moc palce ... TFUJ TFUJ TFUJ ! ! !

@petulka22 😀 ... myslím že Reprofit není špatná volba, jen musíš počítat s tím, že na zákroky se jezdí do Brna (OPU a ET), jinak celá stimulace a kontroly probíhají v Ol. ... však holky tady, obzvlášť ty co přešly do Reprofitu z Fertimedu, ti určitě napíší víc 🙂

kvakuska
29. črc 2010

@krystofka a @ferdice holky držte plody co to půjde, potřebujeme tu zase nějaký ten úspěch, kdyby byly úspěchy dva, bylo by to ještě lepší, tak se opatrujte a rozmazlujte svá embryjka v bříšku 😵 😵

petulka22
29. črc 2010

To Brno by mi ani tak nevadilo, stejně jsem si na OPU nebo ET vždycky brala dovču.. 🙂 A ultrazvuky při stimulaci probíhají přímo v OL?

kvakuska
29. črc 2010

@petulka22 ano, ultrazvuky a konzultace se dělají v Olomouci, do Brna jezdí olomoučandy jen na výkony ... v Olomouci fungují dva lékaři kteří si tu pacientky připravují

any10
29. črc 2010

@kvakuska ahoj, muzu se zeptat, odkud mas informaci ohledne FN Olomouc, ze se zde jiz nebude moct provadet IVF? Diky

kvakuska
29. črc 2010

@any10 pošlu ti IP 😉

any10
29. črc 2010

@kvakuska promin, ale nevim, jak s IP adresou pracovat

kvakuska
29. črc 2010

@any10 IP není IP adresa, ale Interní Pošta (zkratka) ... znamená to, že jsem ti napsala soukromej vzkaz ... nahoře na stránce by ti mělo červeně svítit že máš vzkaz, na to klikni a přečti si co jsem ti napsala 🙂

britka
30. črc 2010

Venku leje a leje celou noc.Já zas v práci nevěděla kdy skončit tak jsem dělala do 24h já se tam asi nastěhuji. 😀 Kvakus to jsem ráda že nestíhám jenom já.Zítra máme sousedské sezení a sele na rožni závidíte holky co?Daly byste si co?ferdi že nic necítíš to nic neznamená,i holky které čekají miminka normálně tak nemají žádné pocity.

britka
30. črc 2010

Chtěla jsem říct některé nemají žádné pocity.Když jsem kdysi před XXXrokama dceru tak jsem na to přišla až v 15 týdnu gol co?

kvakuska
30. črc 2010

brituš tady také celou noc prší, mi to jako nevadí, jen když prší nemůžeme mít otevřené okno, tak mi bylo v noci horko 😝 ... a sele ti nezávidím, také budeme grilovat, máme naloženou krkovičku a k tomu lupneme spoustu zeleniny, no to bude mňaminka 🙂

britka
30. črc 2010

Kvakus když jsi vzpoměla zeleninu nemáš nějaké saláty zeleninové myslím recepty?

kvakuska
30. črc 2010

@ferdice ferdi moc se nepozoruj, i když já vím že je snadné to říct a horší je to udělat ... já jem dvakrát při otěhu cítila prsa jako hrom a hned mi začalo být i zle, tak potom jsem byla zklamaná když jsem necítila při dalším pokusu nic a hle, těhu tam také bylo ... ono fakt každé těhu může být úplně jiné a s jinými příznaky ... držím palce 🙂

kvakuska
30. črc 2010

@britka brituš já dělám saláty podle nálady a také podle toho co mám zrovna v lednici 😀 ... ale zítra asi salát dělat nebudu, ugrilujeme cukety a lilky a papriky, mňam, už teď mám na to chuť 😅

ferdice
30. črc 2010

@britka mnamky ja bych si sele dala, ja teda zavidim
@kvakuska krkovicku tu ja taky rada
a nejsou to tehu chute, to ja muzu porad 🙂 holky diky za uklidneni a povzbuzeni. bylo by to krasne, ale furt mi lezi v hlave, ze jsem pokazde priznaky u tehu mela.
britko to by se mi taky libilo, zjistit to az v 15. tydnu 🙂
taky mame jednu v rodine, ktere rikali, ze deti mit nebudou, absolvovali i ivf a nic. mela dosti namahavou praci delala v domaci peci a tudiz zvedala i tezke lidicky co potrebovali vykoupat apod. no a pak delsi dobu mela nejake bolesti, tak ji rikali ze to bude asi slepak ci co. poslali ji na vysetreni a taky byla uz v nejakem 15. tydnu 😀 byl z toho kluk jako buk 😀 a bylo ji tehdy uz skoro ke 40. moc jsem jim to prala.

britka
30. črc 2010

no vidíš ferdi tak na to nemysli a věř že to bude oukej.Kvakus tak mi poraď co tam dáváš jo

krystofka
30. črc 2010

ahoj holky, musím vám napsat, že také nemám žádné příznaky, občas bolení břicha, jako na MS..dnes jsem měla ráno na vložce trošku krve..Kozy mě bolí maximálně ale to je po stimulaci, bolí mě celou dobu. Jinak nic, ke všemu jsem se dnes tak strašně rozčílila na Vodafonu, volala jsem potom manžovi a popsala mu situaci, říkal že zítra to vyřídí, no, upozornila jsem ho na to, že si tam teď budou nejspíše všichni myslet jakou má doma fenu a že bude nejspíše pěknej podpatntoflák. 😀

Jinak, já tu brigošku strašně potřebuju...kéž bych dostala nějaký nápad a mohla s něčím začít podnikat z domu. To by mi vyhovovalo nejlépe, Trpěla jsem dost dlouho depresemi a strašně špatně se mi vrací do kolektivu apod. Cítím se dost unavená...a to už neberu AD..takže je to lepší. No ale s tou mou psychikou válčím pořád a je to holky běh na dlouhou trať a někdy bych to doslova už ráda vzdala.

Teď do toho ještě ta naše finanční situace, no..vím, že si to všechno dělám sama...

Snad je u vás veseleji.

krystofka
30. črc 2010

jo holky, já jsem dnes přišla na to, že jsem úplně zapoměla brát kyselinu listovou... 😨 Co teď?,

jitulik24
30. črc 2010

Ahoj holky, tak jsme doma z Reprofitu. V PO jedeme ještě na kontrolu a ve ST asi OPU.
@krystofka to špinění by mohlo znamenat zavrtávání miminek 😉

krystofka
30. črc 2010

ježíši, Jitulko, na to nechci ani myslet... 🙂