Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
24. srp 2010

@dorra no já nevím přesně,ale u Poláka se určitě platí,koleg.před 3 lety platila 1400,.

micinka22
24. srp 2010

@dorra v 2trim. se neplatí nic .-))

kvakuska
24. srp 2010

@dorra ahoj, ve II. trimestru se určitě nic neplatí ... má to Polák i na svých stránkách, tady jsem ti to zkopírovala:

Je kombinovaný test v prvním trimestru hrazen z prostředků zdravotního pojištění?
Toto vyšetření je považováno za nadstandardní a není hrazeno zdravotními pojišťovnami. Tyto hradí vyšetření prováděné v druhém trimestru těhotenství – triple test a UZ vyšetření mezi 16.- 20. týdnem gravidity. Cena kombinovaného testu je 1.400,- Kč.

b.e.r.u.s.k.a
24. srp 2010

no je pravda,že ona platila jen při tom prvním vyšetření,ale říkala,že to druhé je v tom zahrnuto,ale nevím přesné informace

kvakuska
25. srp 2010

@b.e.r.u.s.k.a ahoj, 1400 Kč je pouze za test prvního trimestru ... to by si ani nemohli dovolit nechat si ve 13 tt zaplatit něco, co by měli dělat až ve 20 tt ... vždyť ze dne na den se může cokoli stát a k vyšetření ve 20tt ani nemusí dojít 🤐 ... jinak právě proto, že v prvním trimestru se vyšetření platí, tak některé ženy ho odmítají a jdou potom až ve dvacátém týdnu na to vyšetření zdarma 😠

b.e.r.u.s.k.a
25. srp 2010

@kvakuska hm já jsem jen psala co mi říkala kamoška,takže určitě máte pravdu vy,když je to napsáno na těch jeho stránkách

kvakuska
25. srp 2010

@b.e.r.u.s.k.a beru já to nemyslela nijak zle když jsem to psala, jen jsem chtěla dorru uklidnit že tentokrát fakt platit nebude, asi to ta tvoje kamarádka jen špatně pochopila 😉

Jinak holky dnes jsem potkala ve městě Zuzku s dvojčátkama, já už jsem je teda zahlídla několikrát, ale dnes jsme se sešly ve stejném obchodě, tak jsem se k ní přihlásila, je moc sympatická a strašně moc jí to s miminkama sluší, klučíci jsou krásní, vidět je takhle naživo je báječná motivace k dalším pokusům o mimi 😎 ... musíme to dokázat, všechny co jsme tady! 🙂

zuzka72
25. srp 2010

@kvakuska díky za poklonu, i když teda po pravdě, já byla slitá, jako prasátko 😀 jelikož sehnat tchýni košilky na spaní XXXL byl opravdu nadlidský výkon, takže příště mě hned odchytni a jdem na kafe 😉 O dětech ani nemluvě,jahodová přesnídávka na kalhotech 😒 no to je tak, když si doma zapomeneme lžičku a musela jsem koupit velikou 😀 . Takže zákon schválnosti- vždy když nikoho nepotkáme, tak jsme čistí, alejak někoho potkáme jsme jako čuňátka 😀 😀 😀 😝
Jinak holky všem vám přeji mimuška, je to úžasná záležitost, a to myslím doopravdy, já se toho nemůžu nabažit. 😉

kamka1402
26. srp 2010

Ahoj holky snažíme se o mimčo a bohužel nic byla jsem na jaře na ivf v Brně repromedě bohužel to nevyšlo.Tak jsem zvažovala jít do reprofitu jsem z Olomouce a to časté dojiždění do brna mě nevyhovovalo.Chtěla jsem se také zeptat zda máte nějaký přehled, která pojištovna je nejlepší, nebo je to jedno?

rencav
26. srp 2010

Ahoj holky.Tak dnes jsme byli s manželem na tom ultrazvuku a po skoumání našeho p.doktora zda je vše v pořádku a taky je,nám oznámil,zda chceme vědět co to bude(my chtěli),nám řekl-kluk 🙂 🙂 🙂 Takže teď už budeme vybírat jen jméno,sice máme okruh 3 kandidátů a postýlku nám dnes zakoupili tchán z tchýní v Ikei.Oblečení mám připravené ve skříni. Teď jen doufat,že vše bude probíhat až do porodu bez problému.

asmeena
26. srp 2010

@rencav tak další Reprofiťácký klučina, gratuluji.

alex001
27. srp 2010

ahoj holky můžu se zeptat kolik stojí minimálka v Reprofitu nějak to z toho ceníku co mají na webu nechápu
díky

jej
27. srp 2010

Ahoj holky!
KAmko, Reprofit je dobrá volba, jsou prostě nejlepší! 🙂 Ohledně pojišťoven je to asi jedno...V olo můžeš chodit na všechny konzultace a ultrazvuky, do Brna se jede jen napunkci a ET.

Alex, pokud se nepletu, je tam nějak cena za nativ či minimálku 10 000, pak si dolplácíš léky navíc. My než se dostali do Reprofitu, jsme už měli vyplýtvané 3 "hrazené" (haha) pokusy, v Unice jsme za ty "hrazené" vždy dopláceli 35 000 na každém! A nikdy nic. A v Reprofitu minimálka, se vším všudy 17 000 a bobiš je v bříšku 🙂

Reni, gratulace ke klučíkovi! MY teda ještě nachystaného nemáme nic. Chtěla bych ty větší věci kupovat s mužem, ale donedávna s těma blbýma vycházkama do 6 s eto nedalo, on dojel dom tak kolem 5 i později a někam jet se už nedalo...do těch 8 je to lepší, ale nemáme zatím nic! Dlouho jsem z pověrčivosti ani nechtěla, ale teď už asi pomalu začnem. Reni, ty jsi na nemocenské nebo chodíš do práce?

Asmen, ty máš ten kočárek jedo fyn, že? Koupila jsi jej v ostrabě v kamenném obchodě? Já teď právě řěším kočárky, brouzdám po netu a jsem nerozhodná (typický blíženec, chjo). Momentálně mám favority bexu a jedo fyn....tak nevím....

Juvi, Sukub, Anet, Misa patrik a další! Jak se máte? Anet se měla pustit do rekonstrukce bytu, ne?

asmeena
27. srp 2010

@jej my ten kočárek máme objednaný v kamenném obchodě www.sambaby.com tady na Slezské Ostravě.

smilers
27. srp 2010

Ähojky holky nesu zpravu dne od SARA.MAX, chodivala tu s Vama tusim:

" DOVOLUJEME SI OZNAMIT RODINE I PRATELUM, ZE SE NAM DNES 27.8.2010 VE 3:30 NARODILA KRASNA A ZDRAVA DCERA mARUSKA S MIRAMI 47CM A 2990G OBE HOLKY JSOU V PORADKU. LENKA A RADEK " 😵

aneta1199
27. srp 2010

jej - rekontruujem až se z nás kouří 😒 , jinak vše O.K.
alex - Fertimed: IVF 26 tis., KET 6 tis., Reprofit minimálka asi 16 tis.

jej
27. srp 2010

Teda Anet, tak to máš můj obdiv. Poslední týden, dva si začínám připadat, že nic dlouho nevydržím. Když čochtám dopoledne po bytě, musím se pak aspoň na hoďku "vyvalit" do křesla a pod. Ale zase lepší to udělat teď, než s mimoškem, to je jasan. Co vše děláte? My takto "jeli" před 5 lety, když jsme koupili byt: podlahy, nová kuchyň, nová koupelna a wc. Anet, co vlastně čekáte vy? Nebo necháváte překvápko?

Asmen, dík za odkaz, hned jsem mrkla...to je děs, jak já jsem nerozhodná...měla jsi konkrétně i reference od známých? Já už se bojím dívat dál, už tak mi stačí, že váhám mezi dvěma favority...jak tak pročítám další, jsem schopná váhat i mezi vícero. Děs se mnou. Pročítám i diskuze tady na koníkovi, na bexu i jedo jsou fajn reference a pak si vyber! 🙂

PS: nově narozeného mimoška ani mamku neznám, nicméně gratuluju! krásná míra a váha!

aneta1199
27. srp 2010

jej - v podstatě všechno to co vy plus ještě futra a dveře ☹

aneta1199
27. srp 2010

jej - nedočetla jsem tě, čekáme (ostatně jako většina reprofiťaček) kluka 🙂

jej
27. srp 2010

Anet, dobře děláte! To já tehdy chtěla taky, prašule nebyly a dodnes máme ty staré škaredé dveře (z dob našeho dětství, všichni měli za komančů stejné). A dělá to v tom bytě strašně moc. Vůbec vše, co se neudělá hned, pak není. Takové ty "drobné nedodělky" jsou napořád....už asi nikdy nebudeme mít dodělané přechodové lišty mezi wc a předsíní a koupelnou a předsíní. V kuchyni jsem ještě na kachlíky mezi horní a dolní skříňky chtěla přidělat ty tyče na závěsné systémy...taky nic ☹ ale tak jsou horší věci, že jo! 🙂

No nic, mám hlad...

kamka1402
27. srp 2010

Ahoj JeJ tak dnes jsem byla v reprofitu se objednat .Na internetu mají od 11-do14 hod a už ve 12 hod tam nikdo nebyl,ani vzkaz,že by měli dovolenou,když tam volám tak tam je jen fax nebo to nikdo nebere ☹ .Prosím poraď mi jakým způsobem se objednávat nebo reprofit navštěvovat. Tak jak jsem byla z prvopočátku nadšená, tak ted jsem z toho trochu rozladěná.

asmeena
27. srp 2010

@smilers tak, že moc gratulujeme. Saru si určitě pamatuju.

@jej já jsem byla ohmatávat kočárky v obchodě, tak tento byl jasný favorit. Velká korbička, lehký, péruje, velký nákupní košík, prostě vše co jsem požadovala. Jaký bude nakonec při každodenním užívání nevím.

kvakuska
27. srp 2010

@kamka1402 Kamko Dr. Machač má tento týden dovolenou, vydrž do pondělka, to už myslím začnou fungovat normálně, každopádně na první konzultaci stačí objednat se telefonicky 😉

zuzka72
27. srp 2010

@sara.max moc moc moc gratuluji, to je paráda. 😉

jej
27. srp 2010

KAmko,
fakt je ten, že mají teď nějak dovolenou, už to tu někdo psal. Fakt je ten, že oni to tam nikde nevylepují. Jediná nevýhoda je, že tam bývá fakt problém se dovolat, bývala tam jedna (moc hodná) sestřička a ta totálně nestíhala, poněvadž měla spousty jiné práce s odběrama apod. Ale pokud vím, už tam pak měla posilu a bývaly dvě...chce to s tím voláním trpělivost a zkoušet. Jinak jsou suproví.

kamka1402
28. srp 2010

Ahoj holky moc děkuji, zavolám tam z kraje příštího týdne.

dorra
28. srp 2010

Děkuju za odpověď a potvrzuju, že v RF umí taky holčičky!

martin72
29. srp 2010

Ahoj.Mrkněte tady www.ajashop.cz.

zuzi.kol
30. srp 2010

Ahoj holky 🙂 můžete mi prosím napsat email na Macháče ? Nechci mu volat,protože jde jen o to kdy se mám po nepovedeném ET objednat.Kolik měsícu mám mít pauzu. Ve středu jdu k doktorce na krev a ta my to potvrdí, testy slábnou,takže si naděje nedělám a krvácím už čtvrtý den,sice málo,ale přesto.....

jej
30. srp 2010

Zuzi, mejl je: machac@reprofit.cz Hodně štěstí do dalšího boje!

Asmen, prosím tě, znáš i někoho s tím kočárkem jedo? Já už jsme úplně zblblá z pročítání různých diskuzí...už si říkám, že nečtu, páč čím více čtu a serfuju, tím více jsme nerozhodná....(včera jsme 3 hodiny vkuse seděla nad diskuzema) pár holek tam psalo o nějakém problému s kolečkama, ale jak jsem pochopila, šlo spíše o to, že se musí umět s těma otočnýma kolečkama jezdit, takže to platí na všechny kočárky s těmato kolama všeobecně a pak taky o velikost sporťáku. nemáš někoho, kdo s tím jezdí?

ještě někdo tady o něm uvažoval...myslím, že Anet nebo Sukubka....mimochodem:holky, vy už máte vybráno? Já jsem zjistila, že na některé se čeká i dva měsíce, tak to už zase tolik času není (kdyby člověk měl odjet-jakože doufám, že ne-do porodnice dřív)