Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
11. pro 2010

@ladus77 Já mám čípek 3,6cm a prý je to dobré. Až bych měla čípek kratší než 3cm, tak mě zašijí. Také polehávám i když dnes jsem to flákala. Zítra budu ležet celý den. Jak ležíš s nohami nahoře, máš je něčím podložené? Já už po té první zkušenosti se ptám na vše, takže to se mnou nemá můj lékař jednoduché. Kdyby tě to břicho bolelo, tak si kup magnezium. Já mám doma tabletky, tak kdyby mě začalo bolet břicho hned si je vezmu. Na internetu raději nic nečti, pak se jen bojíš.

ladus77
11. pro 2010

@jitulik24 no mam klasicky podlozenou postel, pry nejlepsi je 20cm a pres den jsem v obyvaku a gauc mam taky podlozeny pod nohama drevenymi spalky, to manzilek vymyslel 🙂
Na patek si sepisu otazky, ha, ha 🙂 🙂

jitulik24
11. pro 2010

@ladus77 Tak to já ležím na rovno. Vůbec nevím čím bych si je měla podložit. Špalky bych neměla kam dát. No teď jsi mi nasadila brouka do hlavy.

olive
11. pro 2010

holky pardon, ze vam se lezu. Mam jen dotaz jak jste postupovaly pri pozitivnim testu. V pondeli mam oficialne testovat, ale uz jsem to nevydrzela a mam pozitivni test.

jitulik24
11. pro 2010

@olive Ahoj jestli chodíš k Machačovi, tak mu v den oficiálního testování napiš mail, že máš pozitivní test a co máš dělat dál. Já jsem to tak udělala a on mi napsal, že mě chce vidět za 10 dní na ultrazvuku.

jitulik24
11. pro 2010

@ladus77 V pondělí zavolám svému lékaři jestli mám mít nohy nahoru a pokud ano, tak manžel mi také vyrobí nějaké špalky.

ladus77
11. pro 2010

@jitulik24 no, moc esteticke to neni, ale koupil v Baumaxu nejaky tram a ten rozrezal na spalky a bylo to 🙂
Ale pokud ti to vyslovene nerekl o tech nohach nahoru, tak asi nemusis. I kdyz asi tim nicemu neublizis, radeji tam cinkni.

jitulik24
11. pro 2010

@ladus77 Asi by to bylo opravdu lepší, už jen pro ten pocit. Těch 20cm ti řekl doktor?

olive
11. pro 2010

@jitulik24 - dik, ano chodim k Machacovi, takze v pondeli mu pisu mail. A na krev jsi nesla?

jitulik24
11. pro 2010

@olive Ne nešla jsem na krev, ale je to jen na tobě. Čárka na testu krásně sílila, tak jsem neměla důvod.

olive
11. pro 2010

@jitulik24 - ok dik, a gratuluji k tehotenstvi 🙂 .

jitulik24
11. pro 2010

@olive Já ti také gratuluji k těhotenství🙂

olive
11. pro 2010

@jitulik24 - dekuji,no ja zatim jen doufam ,aby bylo vse ok, ale to ukaze az cas. Zatim se jen tak vnitrne raduji a zaroven mam strach, ale to znas urcite taky.

ladus77
11. pro 2010

@jitulik24 jojo, 20cm rekl doktor, dobrou!!! 🙂

jitulik24
12. pro 2010

@olive Jo ten strach máš pak pořád, ale musíš věřit, že to bude dobré.
@ladus77 přijde mi to hodně, ale co by člověk neudělal pro mimi, že?

ladus77
12. pro 2010

@jitulik24 no, ja si ze zacatku taky rikala ze je to dost, ale fakt stacily 3 dny a uz mi to ani neprijde 🙂
No, strach ma clovek porad, ale jak jsou ty pohyby, tak je to takove veselejsi 🙂
Doufam, ze mi v patek na kontrole nerekne nic hnusneho, jako ze se oteviram vic...snad ne, fakt se snazim!!! Tak drzte palce.

jej
12. pro 2010

Sukubko,
tak ty máš dnes nástup do nemocnice a zítra den "D"! Tak tfuj tfuj tfuj pro štěstí!!!!!

Já teda už jsem nervní, člověk neví, kdy to přijde, jak to bude, zda normálně nebo nakonec císař....ty jo, holky, nakonec bych tu vaši jistotu císaře aj brala!

britka
12. pro 2010

@sukubka tak zítra ti držím palečky ať je vše v pořádku a budeš mít miminko v náručí a budeš maminou už povýšiš. 😉

ladus77
12. pro 2010

Sukubko, taky drzim pesti!!! Zitra budes mit svoje zlaticko v naruci 🙂 🙂 🙂

pecicka
12. pro 2010

@sukubka držím palečky a přeji hodně štěstí🙂at jste oba v pořádku
všem ostatním přeji krásný nedělní večer 🙂

kvakuska
12. pro 2010

@sukubka drž se holka, hlavně klid a nohy v teple 😎 určitě všechno v pohodě zvládneš a zítra už z tebe bude šťastná mamina 😵 tfuj tfuj tfuj 😉

kvakuska
12. pro 2010

@britka ahoj babice, jak jde život? šílíš z vánoc a nebo jsi v klídku? já to mám letos pěkně na háku, stromeček bude, večeře a dárky také a všechno ostatní je mi šumafuk, uklízet budu až po hostech a s pečením si vůbec hlavu nelámu, letos mě to jaksi nebere, asi udělám štrůdl a samozřejmě bude štóla a komu se to nelíbí ať si trhne nohou 😝

kvakuska
12. pro 2010

Všem vám kočenky přeji krásnou stříbrnou neděli 🙂 ... psaly jste Ježíškovi? já mu teda pro jistotu píšu každej den a pokaždé to přáníčko do rána zmizí, přeju si teda stále dokola jen jednu věc, ale raději mu to přání posílám opakovaně, aby pochopil jak moc mi na tom záleží ... snad se konečně slituje a to přáníčko mi splní, slibuji že už si od něj nikdy nic jiného přát nebudu 😠

b.e.r.u.s.k.a
12. pro 2010

Ahoj holky,tak koukám,že sukubka už brzy bude mít bobíška u sebe v náručí,to je nádhera,taky bych to chtěla zažít.

@kvakuska tak to máme nejspíš stejné přání,já ho opakuji už čtvrtým rokem a neustále říkám,že už nic jiného si přát nebudu,stačí mi splnění jen toho jednoho.No letos jsem asi zase zlobila,protože ho opět nedostanu ☹ Ale tobě budu držet pěstičky,aby jsi byla úspěšnější 😉

britka
12. pro 2010

@kvakuska ahojki vánoce by měli zrušit,dnes jsem od rána blbla s cukrovím.teď jdu pokrmit dravou zvěř.Zas máme o jednu ovačku tento týden víc,tak máme miminko jehněčí když ne člověčí to bych brala všema deseti.venku je hnusně celý den sněží ještě že mám odplolední příští týden.

stephanie
12. pro 2010

Ahoj holky,

Sukubka nastoupila už odpoledne do porodnice...Moc vás zdraví a děkuje, že na ni myslíte... 🙂

britka
12. pro 2010

@stephanie konečně ses ozvala jak se daří?

stephanie
12. pro 2010

@britka
ahojky brituš....ale jo, děkuji za optání...a tobě? je už líp? doufám, že jo a že už to tak nebolí 😖
další pokus mám naplánován na stejnou dobu jako ty, tak budeme bojovat spolu 😵

jej
12. pro 2010

Steph! To je fajn "vidět" tě po dlouhé době! A ještě nám neseš spojení se Sukubkou! JAk se má. Je nervozní? Natěšená? Nebo vše dohromady? 🙂 pozdravuj ji!

Ostatní holky zdravím!

Kvakusce (nebo kdo to psal) štrúdl schvaluju, několik let jsem Vánoce řešila štrúdlem a punčem, aby zavonělo a spokojenost! 🙂

stephanie
12. pro 2010

@jej -- ahojky jej 🙂 ..no to víš, že je nervozní, myslím, že ta noc bude pro ni pěkně dlouhá..ty už asi taky počítáš dny, co...to bude maminek do konce roku 😵