Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
18. srp 2012

@carlik já jsem u Revirní tak se pak kouknu co proplacejí.ten věk to je děs.já jsem nikdy od pojišťvny nic nechtěla tak se teď na to zaměřím.Těch pár týdnu jsem normálně nefungovala,ale už se to lepší a už se nemusím do ničeho nutit a mám i náladu něco dělat.No jo v útery je 3.měsíc.

jitulik24
18. srp 2012

@britka Však ono je lepší, když je mimi větší. Malá byla taky větší a při narození měla 4400g 😉 , dala mi hodně zabrat, ale určitě se to dá zvládnout 😉 😀 . Známá za umělko dala takřka 300 000Kč a ani jednou neotěhotněla ☹. Hlavní je, že se miminko povedlo a daří se mu u tebe dobře. Radost nás, co máme mimi po umělku je určitě obrovská a počkej až se narodí, to bude teprve radosti 🙂 . Naši by snesli Karolínce modré z nebe, když jí dva dny nevidí, tak jsou z toho špatní 😀 . Je to náš miláček a jsem šťastná, že jí máme 😵 😀 .

britka
18. srp 2012

@jitulik24 jak to tak letecky počítám tak moc do 500000kč nehybí.stejně je to nespravedlivé že někdo k mimču příjde jak slepý k houslím a druzí by dali vše co mají.Asi by jsme si mohli zas psát na IP co?

evikj33
18. srp 2012

@britka Revírní také proplácí 1000kč,byla jsem tam cca před měsícem s dokladem a do 30dnu pošlou peníze na učet.

britka
18. srp 2012

@evikj33 a nevíš do kolika roků to proplaceji?

evikj33
18. srp 2012

@britka To nevím,ale na věk se nikdo neptal,myslím že nemaj omezení,je to v balíčku péče o těhotné + doplatek na nějaké těhu vitamíny.Jinak se mrkni na web RB.

britka
18. srp 2012

@evikj33 díky už se na stránky kouknu jaké mají v RB balíčky.

jej
18. srp 2012

Ahoj holky!
Brituš, co to čtu?! 🙂) No to je paráda, mooooc gratuluju! TEda já si říkala, že my s těma necelýma 150 000, co jsme za ty 4 doky do 4 ivf dali, že to je teda slušná pálka, ale teda vy jste rekordmani! Ale vše je fuk, hlavně, že to vyšlooooo! Moc vám to přeju!

Asmen, co vy? JAk se máte? Co Sofinka?

britka
18. srp 2012

@jej no jo co naděláš když to jinak nejde a nic v dnešní době není zadarmo.Dost nás natahoval Fertimed tam člověk platíl jen co chytnul za kliku.

jitulik24
20. srp 2012

@spunda tak pořád nakukuji a doufám, že najdu fotečku s pořádnou dálnicí, držím palce 😉

jitulik24
20. srp 2012

@britka tak to je tedy částka 😲 . My jsme to ani nepočítali, ale měli jsme kromě dvou minimálek, ktré byly na pojišťovnu samé IUI, takže ta částka nebude tak hrozná. Máš pravdu, je to nespravedlivé, ale bohužel život už je takový ☹ . Teď je potřeba myslet pozitivně a v březnu už z tebe bude maminka a to je nejdůležitější 😉 😵 .

britka
20. srp 2012

@jitulik24 ono to člověk všechno lepí jak se dá.Termín porodu by měl být 5.3 abych řekla pravdu už aby to bylo,nebo se člověk pořád hlídá a jestli je vše v pořádku.Dnes je venku strašně ani tam nejdu horka ty mě letos dostávají a dost a ani mi není na 2X.

spunda
20. srp 2012

@jitulik24 Ahoj Jituš, tak bohužel dálnice se nekoná a začala jsem krvácet,tak jsem psala s Machačem a zítra jdu na krev ale mám hrozný křeče v břiše tak si myslím že to nevyšlo ☹ ☹ ☹ .Machač mi taky napsal že to asi nevyšlo ☹ takže uvidím a vyzkoušíme zmrzlinku 😉 pokud to půjde tak bych šla hned at nemusim přerušovat PN .Ve středu budu chytřejší ale mám z toho divnej pocit 😢

jitulik24
20. srp 2012

@britka jj to znám, také jsem se pořád hlídala a když se mi něco nezdálo, tak jsem raději letěla k lékaři. Já chodila na kontroly každých 14 dní, tak jsem tam byla vařená pečená 😀 . Když jsem byla v začátku, tak jsem si říkala, ať už mám za sebou ten proklatý 21tt a pak tu hranici, kdy mimi zachrání a pak 30tt a když mě propuštěl gyndař v 35+3tt na kontoly do porodnice, tak říká, klidně už můžete porodit, mimi už to krásně zvládně malá v té době měla už 3 kg. Nakonec jsem přenášela a porod jsem měla vyvolávaný 😀 . Ono i když se mimi narodí, tak zase budeš hlídat ho/jí, jestli dýchá atd. Teď už se toho strachu nezbavíš nikdy 😉 . Mě to těhu naštěstí vyšlo dobře, vedra byla až poslední týden před porodem a pak i když jsme přišly z porodnice. Nezávidím těhulkám, co těhulý přes celé léto 😖 . Pěkně si dát sprchu, vychlazený meloun, nějaké to nealko a hned je trochu lépe.

jitulik24
20. srp 2012

@spunda To není možné ☹ , vždyť to bylo jasné těhu ☹ . Není možné, že by jsi přece jen těhu byla a mimi se pustilo? Test jsi si vůbec nedělala? Sakra sakra sakra 😖 . No snad ten KET půjde hned 🙂 . Fakt mě to mrzí ☹ .

spunda
20. srp 2012

@jitulik24 No taky si to myslím poslední tři dny jsem už neměla ty návaly a ani jsem nebyla tak unavená ☹ test jsem si dělala včera ráno a večer jsem začala špinit.Tak jsem psala hned Machačovi a tak mám zítra dojit na krev ale myslí si že to asi nevyšlo ☹ jinak špiním pořád a sem tam mám takové křeče v břiše tak fakt nevím ☹ No uvidíme jestli ten KET půjde hned ,byla bych ráda kdyby to šlo 😉

jitulik24
20. srp 2012

A ten test byl jasně negativní, nebo tam čárka byla?

britka
21. srp 2012

@jitulik24 ty horka ty mě ubíjejí a vůbec je nesnáším.S jídlem a spitím to je děs.jsem pořád nějaká divná.Už by se to mělo ale spravovat dne jsem ve 12 týdnu jak závidím těm holkám co jsou v pohodě.

aneta1199
21. srp 2012

@spunda ... hrozně moc mě to mrzí... ☹ byla jsem přesvědčená, že teď to vyjde, vím, co cítíš, zažily jsme to všechny.... Ale už na tebe čeká zmrzlinka !

carlik
21. srp 2012

@britka no si mysli, že se to zlepší a třeba dřív jak u mě ve 25. tt. Byla jsem asi fakt rarita. Já v létě jedla hodně zmrzku, teda teď taky mám skoro denně točenou 🙂 Bylo dobrý studený na to nadavování.
@spunda co ty holka, už jsi byla v RF na krvi? A kdy budou výsledky? Já byla tenkrát po prvním nevydařeným taky na neschopence a šla jsem hned do dalšího pokusu bez přerušení PN. Takže to jde v poho a určo si nechej vycházky na 6 hodin napsat.

spunda
21. srp 2012

ahoj holky tak krev negativní ☹ a ted už se mi MS rozjela dostatečně BOHUŽEL ☹ ☹ ☹ psala jsem Machačovi tak čekám co mi odepíše ale ráda bych hned zkusila KET ,tak snad to půjde. 😉

daisy14
21. srp 2012

@britka brzo to přejde, u mě ze dne na den na konci 13 tt mi bylo najednou báječně! 🙂
@spunda holka to mě moc moc mrzí ☹ ☹ držela jsem palečky a budu držet dál i na KET.

spunda
21. srp 2012

@daisy14 Moooc děkuju 😉

blondatabruneta
22. srp 2012

@spunda taky moc držím pěsti 😵

britka
23. srp 2012

@daisy14 už abych byla zas já nebo jsem uplně mimo,to že jídlo nemůžu ani vidět tak mě pobolívá dost hlava a to je nejhorší.

carlik
7. zář 2012

@britka nebylas už na testech u Poláka? Doufám, že je všechno v naprostém pořádku a ukázalo se i co to bude 😉

britka
7. zář 2012

@carlik jo byla dopadlo to dobře,za měsíc jedu na další a to ve 20 týdnu.Je to kluk jako buk ,ale to už jak jsem byla v 10 týdnu tak Machač to poznal to víš malý ten se ukazuje když má možnost.Už mám i více elánu do práce ane jak ty týdny před tím.Dnes jsem 14+3 nějak ty týdny letí.A co ty?Jak Kristýnka?

asmeena
7. zář 2012

Ahoj holky, jdu vás pozdravit a podpořit.
Byla jsem před 12ti dny na KETu v Brně. Měli jsme zamražené jedno embryjko a dnes jsem šla na krev a HCG 468,8. Takže i KETy vycházejí a to mi přitom před třemi lety nevyšel ani jeden ze tří.
A taky jsem čučela, když jsem měla platit za KET původně 5000,- tak chtěli jen 1500,- že mám slevu, protože jsme rok předtím platili za prodloužení zmražení na dalších 5 let a tím, že jsme teď vybrali to jedno embryjko a další nemáme zamražené, tak se to uhradilo jako z přeplatku za mražení. No čučela jsem jako puk, protože ve Fertimedu mě akorát oškubávali a nikdy žádná faktura, ani vysvětlení za co člověk platí a že ty částky tam lítaly.

britka
7. zář 2012

@asmeena tak už to vše chápu teď jsem si to teprve přečetla na diskuzi.Fertimed ani nevzpomínej to byly prodělané peníze.

asmeena
7. zář 2012

@britka a kolik peněz. Fujj, hrozné.