Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
13. bře 2013

@kvakuska Kočárek se jmenuje KUNERT a je fakt pěkný.Dnes jsme lítali po úřadech tak jsme vyzkoušelii autosedačku.včera večer přišla tchýně a malý to prořval asi bříško, hladem to nebylo a pak v 23h usnul a spal zase krásně.Dnes je zas hodný napapá se a spí.venku pěkně mrzne jak je u Vás?

britka
13. bře 2013

@kvakuska přišla mi sms v tvým druhým jazyce.pa

kvakuska
13. bře 2013

@britka máš IP

britka
13. bře 2013

@kvakuska jo,jo odpovězeno pa.

carlik
17. bře 2013

@britka ahojky maminko, tak jsem ráda, že jsme ti toho císaře barvitě popsaly a byl podle našeho scénáře. Dominiček je asi hodnej jako moje Kikča první 3 týdny, to byla Šípková Růženka a pak se probudila 😒 trvalo to do 3 měsíců, ale byly to někdy nervy s tím řevem...na tvorbu mlíka pij hodně melty, mléčnou čokoládu a ty homeo Ricinum.

britka
17. bře 2013

@carlik ahojki císař podle toho jak jste mi ho popsaly,rána se hojí a váhově taky nejsem na tom špatně mám 4kg nahoře.Meltu si vařím já ji mám ráda od děcka.Však už jdu do kuchyně si ji uvařit.Mlíko se mi taky spravilo a to jsem ráda.malý je hodný sem tam pobrečí a to k tomu patří jinak bysme nevěděli že ho máme.Co malá je asi šidlo co?Domiiček ten bude už mu to číhá z očí. 🙂

carlik
17. bře 2013

@britka neboj, toho mlíka nakonec bude na rozdávání jako u nás..s já snad tu Kikču budu kojit ještě do 15ti 😀 Jsem strašně ráda, že jsi ten boj o mimi nevzdala jako já a povedlo se nám mít ty vytoužený miminka!!! A Kikča je nejroztomilejší, když se probudí v mojí posteli 🙂 jako teď před obědem...doma už lítá po svejch, venku jí to moc nebaví, jak je navlečená, tak už snad bude to jaro, abychom se míň navlíkaly 😉 Jo a malé jsem vytáhla spoustu svých mončičáků a jedno malý miminko a to se jmenuje Dominiček, furt ho cumle 🙂

carlik
17. bře 2013

Jedna fotečka s odrážedlem

britka
17. bře 2013

@carlik já to neměla ani v úmyslu to vzdát když jsem se jednou na to dala tak to dotáhnout až do konce.Teď máme Dominička a to je ten nejkrásnější dárek za ty roky.Malá je šikovná a stejně to letí co?Nedávno jsi ji čekala a teď už lítá co?S tím mlíkem jsi mě pobavila už tě vidím jak chodíš za malou do školy na kojení o přestávkách. 🙂

jitulik24
17. bře 2013

@britka OBROVSKÁ GRATULACE 😀 😵 !!! Přeji Dominičkovi v životě hodně štěstíčka a zdravíčka. Mám radost, že vše dobře dopadlo a ty jsi šťastnou maminkou 😵 😉 .

britka
17. bře 2013

@jitulik24 díky za blahopřání.malý je šikulka a je hodný a každý den dělá pokroky.Jsem moc ráda že jsem se dočala je to takové sluníčko.četla jsem co jsi psala o malé tak na svůj věk je chytrá máš z ní určitě radost co? 🙂

jej
18. bře 2013

Britko,
opožděně, ale zato MOC! gratuluju k Dominičkovi!

Jinak s tím letícím časem vše potvrzuju, malá má už dva a čtvrt roku, to je děs, jak to letí... ☹

zuzka72
18. bře 2013

@britka gratuluji 🙂

britka
19. bře 2013

@jej čas fakt letí a člověk si to tak neuvědomuje,ale na dětech to vidíme..malý už měl včera 14 dní. a je strašně hodný akurát nemá rád přebalování a oblíkaní jinak je v poho.a co malá to už musí být slečna.

britka
19. bře 2013

@zuzka72 Ahojki tak jak se daří?co kluci?ještě ponocuješ?Nebo už v noci spíš?

zuzka72
19. bře 2013

@britka nespím, ponocuji 😀

britka
19. bře 2013

@zuzka72 tak já myslela že tě to přešlo a ono ne, tak to smekám jsi nezmar..A co kluci jsou hodní nebo se doplňujou?Jak vidím kolik ty děti mají roků co se za tu dobu co se známe všechny to snad ani není pravda.každý pokus jsme všechny spolu zdílely a skoro všechny jsme se dočkaly.

carlik
21. bře 2013

@britka přesně tak, ten čas letí a nejvíc to je vidět na dětech..nedávno jsme tady řešily injekce, přibírání, neúspěchy, potraty a teď máme snad skoro každá doma to mimino, no některý už mimina to nejsou, ale pomalu do školky 🙂 A s tím mým kojení jsi mě pobavila, no tak někdo má mlíčko v krabičce ve škole a moje Kikča to bude mýt v jiným balení 😀 a zadarmo 😉 Jo a přebalování, oblíkání nemají rády žádný dětičky, to si ještě užiješ 😒 Tak ať se vám moc daří a užívej si každou minutu, letí to!

britka
21. bře 2013

@carlik čas fakt letí a podle dětí to člověk vidí.malý je hodný a hlavně v noci krásně spinká doufám že mu to zůstane.kojím i přikrmuji a dr.dnes byla spokojená protože malý od pondělka přibral a zas prej víc než by měl,ale já už to neřeším.Včera jsem byla s malým na procházce poprvé a dnes už je tam zas škaredě a má opět mrznout to počasí je fakt strašné a to má být až do polovinu dubna.

britka
26. bře 2013

@carlik včera jsme byli na nožkách a dopadli jsme dobře.Včera se tu zastavila tedyna a s malého byla unesená a pořád ho měla na rukach,Vojtíška měla ve školce.

carlik
26. bře 2013

@britka prima, no a ty "čerstvý miminka" jsou k sežrání všechny 🙂 My už druhý den bojujeme s horečkama, ty noce jsou pro mě utrpení, když je tak rozpálená jak kamna a musela jsem jí dělat sprchu 😒

britka
26. bře 2013

@carlik udělej ji zábal ten určitě pomůže.stejně budeš muset k dr.To je tím počasím a řádí chřipky tak aby to nezkolilo i tebe tak vitamínky papat.

kvakuska
3. dub 2013

Je tu nějak pusto, usnuly jste snad všechny znovu zimním spánkem? 😠

britka
3. dub 2013

@kvakuska asi jo je tu pusto prázdno.Nezasněžilo Tě?Už aby ta zima skončila co?Tolik sněhu už nebylo sakra dávno.Co nového u Tebe?

asmeena
3. dub 2013

@kvakuska abych pravdu řekla, tak v tomto počasí bych nejraději usnula zimním spánkem a probudila se až po porodu. Už mě to počasí fakt nebaví.

britka
5. dub 2013

@asmeena teda tobě to taky uletělo už za chvili jdeš rodit. 🙂 a zas stejný kolotoč tě čeká co?Jsem zvědavá jak malá bude reagovat.

asmeena
5. dub 2013

@britka to jsem taky zvědavá. Zatím se na miminko těší a pořád říká jak bude pomáhat, ale realita může být úplně jiná. Hlavně my bydlíme ve 2+1, takže to bude docela složité se spaním - zatím nevím jak to vykoumat, kdo kde bude spát. My jsme zrušili ložnici a máme jen dětský pokoj pro Sofi kde je i dětská postýlka a s manželem spíme na rozkládacím gauči v obyváku kam za náma vždy kolem půl třetí ráno Sofča dojde spát.

britka
5. dub 2013

@asmeena ty bys potřebovala aby miminko bylo takové ja je Dominiček dopoledne prospí odpaledne potřebuje společnost večer trožku pobrečí a celou noc prospí akurát se napapa přebalím a opět spí.fakt je zlatý.Tak ti přeji aby bylo takové hodné miminko.Vím že ve 2+1 je to složité,ale starosti si nedělej nějak to vyřešité.a jak jinak jak to zvládáš?Začínáš být unavená co?

asmeena
5. dub 2013

@britka tak to ti prcek krásně spinká. Sofča mi tak taky spávala do tří měsíců, pak už to bylo horší.
A ty kojíš? Nejvíc mám strach z nočního kojení. Už teď jsem nevyspalá a když budu ještě kojit a budit se co tři hodiny, tak budu ráno asi totál hotová. Sofču jsem kojila do 15měsíců než se sama odstavila. Ale kojit bych chtěla zase.
Jinak už toho mám plné kecky - nevíc mi vadí, že se nemůžu naplno věnovat Sofči. Sedět s ní na zemi a hrát si s kostkama mi dělá velký problém (nejlepší je poloha v leže, ale pouze na jednom boku, na druhém se mi dělá špatně), nosit jí nemůžu. Ona by se mi tak ráda válela po břiše, ale to teď taky nemůže.

britka
6. dub 2013

@asmeena nemáš to lehké.Spánek potřebuješ a jak to udělat co?Já nevím sama jak bych to zvládala nebo moje těhotenství jsem se šetřila jak se dalo a o konci ani nemluvím aby bylo vše v pořádku.o zvířatka jsem se starala do konce,ale byli jsme na to dva.Neboj už jen měsíc a bude dobře.Pak bude zas kolotoč s dětmi a odpočinek v nedohlednu.kojit kojim,ale přikrmuji a v noci se prcek probudí na pití sám nebudím ho nebo to nemá ceny nebo když jsem ho budila tak to pití bylo o ničem vždy usnul a probudit ho nešlo.Tak si udělal svoje hodiny čas na pití v noci a tak se budí.