Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
27. čer 2013

@britka Ovu bych viděla tak na srpen ... a správně, schody, jo jo ... jsem už starší osoba, takže pokud dojedu a schody nebudou, sedneme na zahrádku, ju? 😉 ... vždyť kdybych sebou z toho vašeho výlezu flákla na zem, kdo by mě zvedal? byste potřebovali autojeřáb 😎

britka
27. čer 2013

@kvakuska no a co nakladní vytah ten máme však víš.ten zvládneš ne?ty schody mě fakt se....ale musím vydržet.Až budeš mít čas tak pisni nebo brnkni. 🙂

kvakuska
28. čer 2013

@britka no nevím, spíš si přivezu v autě piknikovou deku nebo stolek a židličky a uvelebím se u vás na zahradě 😀

britka
28. čer 2013

@kvakuska To by se ti libilo co?No jo holka z města opalovat se chytat bronz a já se můžu zedřít 😀 Kdy jedeš na dovču?Abych tiše zaviděla 🙂

g2345
1. črc 2013

Ahoj,vsechny taky co tu chodi a nebo jen ctou jako ja vas.pred 2 lety se me narodil syn za pomoci Dr.Machace.,jsem nesmirne rada,ze jsem knemu presla,protoze po zkusenostech s fertimedem,jsem uz nedoufala,ze nekny dite budu mit.Tak se snazim znovu a zajimalo by me jak to tam chodi,co se zmenilo a jake ceny jsou za minimalni stimulaci na te jsem byla naposledy ja,jesli sa musi jit pred vsim tim procesem nez to zacne na laparoskopiji,jestli tim ze se prestehovali na jine misto,se jezdi na zakroky do Brna a nebo uz to delalaji vse v OLomouci.Mam moc otazek,ale dekuji za kazdou odpoved.

britka
4. črc 2013

@g2345 jak tak koukám nikdo ti neodpověděl.Kde sídli Reprofit tak najdeš mapku jak tam dala Kvakuska jestli budeš chtít telefon na objednání tak mi napiš.Co a jak se změnilo v reprofitu nevím to by ti měly napsat holky co tam ted chodí.

jej
9. črc 2013

G2345,
Reprofit je přestěhovaný na Horní Lán (jak je obchodní centrum HAná atd.), de facto je zřízena nová klinika s nízvem IVF Clinic. V 1.patře je jako dál pobočka Reprofitu, ve 2.patře ta IVF Clinic, ale doktoři jsou tam stejní na obou patrech (dr. MAchač, dr. Soušková), čili jak to mají rozdělené moc netuším, ale rozhodně teď na té IVF clinic ve 2.patře dělají už vše, puknci vaječníků, embryotransfery, takže do Brna již netřeba jezdit.

Jinak všechny zdravím!

Míšo PAtrik! JAk rostete?

britka
10. črc 2013

@jej no konečně se tu někdo objevil 🙂

kvakuska
10. črc 2013

@britka 😎

britka
10. črc 2013

@kvakuska no teda?Aby ses nepřepsala ☹

kvakuska
10. črc 2013

@britka 😀 ... pokud jsem vyšňupala tvoji správnou adresu, tak máš email 😉

kvakuska
10. črc 2013

@britka se nediv, v tom vedru se přece nikdo nijak nepřetrhne ... dnes jsem nějaká zmožená, asi je k tomu vedru ještě i nějakej blbej tlak, pořád se mi točí hlava, že by měla přijít nějaká změna počasí? ... jak zvládáte vedra s mrňouskem?

britka
10. črc 2013

@kvakuska ahojki malý moc dobře dnes ne a k tomu zuby a v pondělí měl očkování tak ukňourany celý den.Teď se nabaštil a usíná,tak skočím ven na matu a budu dělat sirup.Změna počasí proto se cítíš špatně na tlak super.Hodně pij a odpočívej.já pořád jsem v jednom kole

kvakuska
10. črc 2013

@britka chudák bobík malej, no ta vedra jsou náročná ... já teda až dnes jsem odpadla, ale asi spíš tím tlakem, mám ho normálně nízkej, ale dnes teda masakr, všechno dělám vsedě, jak se zvednu, tak je zle, s velkým sebezapřením jsem upekla dort, tak snad do soboty ho stihnu i naplnit a ozdobit 😠 ... ale já myslím, že zítra už to bude lepší, většinou ta reakce na změnu tlaku trvá tak jeden den, nemám chuť se nalívat kávou, na nějakého panáka také chuť nemám, raději to zaspím ... ještě potřebuji trochu požehlit, ale tak k tomu si také asi sednu 😀 ... vše ostatní odkládám na zítra ... přišel ti email? adresou si nejsem moc jistá, tak pokud ti nic nepřišlo, napiš mi tvoji adresu do IP 😉

britka
10. črc 2013

@kvakuska Ahojki takovy dort bych si dala honí mě mlsna.Fotky mi došly jsou super.Písnu ti ráno teď už určitě spinkaš 🙂

michaelatepla
11. črc 2013

Ahojky holky, zítra jsem objednaná na první sezení v Reprofitu, ale co jsem pochopila při telefonickém rozhovoru, půjdu k nějaké paní doktorce a ne k vychvalovanému panu Machačovi...
Jelikož jsem Olomoučanka neolomoučanka, nejsem si jistá, kde ordinaci hledat. Na jejich stránkách mapa Olomoucké kliniky není. Je to ta nová budova za Ternem?
Po přečtení části diskuze mám obavy, co mne všechno čeká... Zítra budu moudřejší, tedy doufám 🙂

jej
11. črc 2013

Michaelatepla,
jo, je to na HOrním Lánu za Ternem, komplex nových budov, Reifeissenbank apod. Pokud jsi objednaná k mudr. Souškové (jakože asi jo), je výborná! Já jsem většinou mívala taky mudr. MAchače, ale párkrát se stalo, že nebyl a byla jsem u paní doktorky a jsou oba skvělí.

michaelatepla
11. črc 2013

@jej Moc děkuji za potvrzení místa schůzky a zmenšení strachu 🙂

kvakuska
11. črc 2013

@michaelatepla tohle už si asi nestihneš přečíst, ale odkaz na mapku místa kde je Reprofit jsem dávala na předchozí stránku ... v tuhle dobu je úplně nejlepší poznávací znamení velká předzahrádka před cukrárnou, Reprofit je hned nad ní ... a z doktorky Souškové neměj strach, je šikovná a fajn, jinak by přece nepracovala pro Reprofit 😀 ... určitě budeš spokojená 😎

michaelatepla
15. črc 2013

@kvakuska Paní doktorka byla vážně velmi příjemná, ale to, co mi řekla, už mi takovou radost neudělalo. Půjdu na zkontrolování průchodnosti vaječníků - vím, že to není žádná katastrofa, ale já jsem hrozný srab a z každého nepříjemného zákroku mám strach měsíc dopředu ☹ A to určitě není poslední štace, kdo ví, čím vším budu muset projít a jestli se dobereme zdárného konce... Závidím chlapům, jak to mají jednoduché 😒

teddyna
15. črc 2013

ahojte všichni - někdo si mě pamatuje,někdo ne. ale neodpoustím si,abych nenapsala,že jsem v pondělí opět viděla malého Dominička od Britky a je k sežrání jak se pořád culí.a je to teda kus chlapa - mamina ho smetanou krmí či co. bydlíme kousek od sebe,tudíš se vídáme relativně častěji. přeji všem slunné dny a kdo se snaží,at mu Reprofit přinese štěstí!

kvakuska
18. črc 2013

@teddyna Ahoj Teddy, já si tě teda pamatuju, přesně si pamatuju i narození tvého Vojtiška ... a s tvým mužíkem jsem se v půlce dubna potkala právě u Britky 🙂 ... máš pravdu, Dominiček je sluníčkové miminko, už se těším, až ho snad koncem srpna zase uvidím ... pokud se tedy Brituš třeba nevypraví do Olomouce, ale obávám se, že to nehrozí 😠

kvakuska
18. črc 2013

@michaelatepla hlavu vzhůru Míšo, dá se to přežít ... já byla na průchodnosti ve Šternberku a docela to ušlo, je to trochu nepříjemné, ale bolestivé se mi to teda nezdálo ... jen jsem potom byla hrozně spavá, zbytek dne jsem jim prospala na pokoji (asi reakce na kontrastní látku) ... hotová Šípková Růženka ... a to jsem si původně myslela, že pár hodin po zákroku se sama odvezu domů ... no ještě že jsem od toho upustila 😀

jej
18. črc 2013

Michaelatepla,
taky jsem na tu průchodnost měla jít (než zjistili, že je to zbytečné a vejcovod musí pryč úplně) a pokud vím, některá centra ten zákrok provádějí, za příplatek cca 500 ti dají tu malou narkózu jako se dává při punkci vaječníků (to je pak procedura při IVF cyklu). Já takhle z tohoto důvodu skončila před lety ve Fertimedu, že to tam dělají...no, Fertimed byl jinak jeden velký omyl a pomáhala jsem si odtud pryč, ale když to dělají tam, tak třeba to dělají i v Reprofitu, poptej se....

Jinak všechny zdravím, Anet, jak se máte? Co Asmen? A Míša PAtrik?

teddyna
20. črc 2013

kvakuska:vím,že jsi byla u Britky, manžel říkal,že tam byla nějaká další kočena. Tak jak se vypravíš k Brituš,at dá vědět - ráda tě poznám osobně a určitě přijdu i s Vojtulou. u tety Britky dělá lumpárny všude,kde se dá kolem baráku.momentálně terorizuje ko´tata. tak tam s ním nechci te´d moc chodit dokud ko´tata nebudou rozdány. ale Domču si určo zajdu pomuchlit a pokočárkovat aspoń kousek po cestě.a jak ty bojuješ,Kvaki?

teddyna
22. črc 2013

kvakuska: dneska jsem byla s Britkou - mám vzkázat,že má nefunkční comp,takže nemůže teď koníkovat. Jestli chceš,ozvi se jí na mobilos - ten funkční má 🙂

michaelatepla
30. črc 2013

Předesílám, že nechci strašit nikoho, kdo by měl jít na HSG stejně jako jsem byla já. Paní doktorka mi tvrdila, že to bolí jen jako u měsíčků. Musím ale říct, že jsem nikdy tak nepříjemnou a silnou bolest u měsíčků neměla. Průchod přes děložní čípek nebyl sice příjemný, ale to bylo v pohodě, najednou ale přišla strašně prudká bolest až jsem se lekla. Snažila jsem se to rozdýchávat, což mi při rentgenování zakázali, ale je pravda, že jsem za chvíli byla venku. Než mě ale pomocník důchodce dostrkal na vozíku na pokoj (přes půlku nemocnice) bylo mi už strašně zle z té bolesti. Naštěstí mi pak dali prášek a bolest začala ustupovat, ale byl to mazec. Nejhorší na tom je, že věřím, že se to ani v nejmenším nedá srovnat s porodními bolestmi ☹
Nicméně, jak jsem očekávala vše mám v naprostém pořádku. Teď mě asi čeká inseminace a když ani to nevyjde, nevím, co mě čeká dál...

britka
1. srp 2013

ahojki holky nějak mi počítač nonemocněl a tak píšu z půjčeného.jak se daří?Malý roste jak z vody a nestačím třídit oblečení 😀 Jak snášite teplo?Já teda nic moc.

carlik
3. srp 2013

@britka to asi tím vedrem ne? Mě odešel taky docela nedávno, i DVD, takže penízky letí jen co je pravda...jo a oblečky, to taky dost třídíme, ale myslím to už není tak rychlý jako za mala. No ale za poslední půl rok vyrostla 9 cm 🙂 No a vedra v paneláku? No na posr...byly jsme 2x na přírodních jezerech, tam teda hlava na hlavě, Kikče se tam moc líbilo, ale mě moc teda ne. Miluju moře, jenže v září asi nikam neodletíme, nemá pas a hlavně nemáme s kým..... 😒

britka
5. srp 2013

@carlik Ahojki,PC nevím kdy bude je v opravě to zas bude pálka.Dneska mame poradnu tak v tom horku lítat s kočárkem to mám radost.Auto mi vzal manžel .Procházka mi nevadí ale horka ty nemusím.My jsme malému vyřídili občanku stala 50 kč nebo jezdíme do PL tak jezdí s námiMalý fakt roste před očima a věci fakt třídím ve velkém.My zas bydlíme pod střechou to si nevybereš.A co jinak jak se daří.Tak pa.