Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
18. kvě 2010

Ferdi, ne, to ne, je to práce v kanclu

ferdice
18. kvě 2010

Sukub pisni mu mejla, to je dobry napad. urcite jej to potesi.
Jsem vyhozena od PC, tak jdu. mejte se hezky.

juvik
18. kvě 2010

Ferdi, teda....manža tě vyhodil? to od něj není fér 😀 ....jsi tu jen občas...tak opatruj vajucha 😉

kvakuska
18. kvě 2010

ferdi pěkně si folíky rozmazluj a na neděli držím palce 😎 ... budu se těšit na další info od tebe 😉

misa.patrik
18. kvě 2010

Holky tak MS se umoudrila 🙂 🙂 🙂 uz je to tady...aspon ze tak..

asmeena
18. kvě 2010

Ahoj holky, tak se konečně i já hlásím. Ráno jsem vypadala v 9:00 z baráku a přijela jsem až ve 14:30. Na kontrole asi vše o.k. prďolka se nám samozřejmě neukázal, takže se neví jestli je to holka nebo kluk. Dnes měl pan Dr. velmi dobrou náladu tak jsme se v jednom kuse řehtali. Jinak už mi podle UTZ vychází termín porodu na 1.11.2010 (minule to bylo 3.11.2010) a měříme 10,25cm. Malý kopal nožičkama jako by startoval motorku - tak z něho možná bude nějaký závodník.
Po kontrole jsem jela do centra kopit barvu na textil ve spereji (chci bráchovi vyrobit ke svátku trička), ale bohužel o tom v obchodě nikde ani neslyšeli - jsem byla asi jak spadlá z višně. Tak si to musím objednat přes internet.
Pak jsem se stavila v práci, kde jsem teda trošku dýl ztvrdla než jsem s každým pokecala a pak jsem vzala útokem Futurum - koupila jsem si bílou sukni na léto (se super pružným pasem, ale je to normální ne pro těhulky, tak jí aspoń budu moci nosit i po porodu) dál jsem utrácela ještě za elasťáky a trička. Nechala jsem tam hromadu peněz, koupila si na oběd sendvič v Mekáči a spěchala si ho domů zbaštit.
Jo a ještě mi Dr. říkal, že na ty mé bolesti hlavy (pokud to mám z tlaku) si mám dávat denně kafe - já si ho sice dávám, ale bezkofejnové a tak se můžu divit, že to nezabírá, že?

asmeena
18. kvě 2010

misi: to je škoda, že to nevyšlo, ale aspoň že ta MS se rozjela a zbytečně tě to už nebude stresovat.
jitu: jak je duch, tak je pořád šance. A proč si nezajdeš na Hcg z krve? Byla by jsi hned moudřejší.

misa.patrik
18. kvě 2010

Holky tak jsem volala Macháčovi ... tak mam vysadit leky a zavolat a objednat se az budu rozhodnuta jit do boje... jsem myslela ze budu muset na kontrolu nebo tak neco 😒 😒 asi neni treba jak jste to mely Vy?? ja jsem z toho teda jelen 😲

juvik
18. kvě 2010

Misi, pokud nejsou prblémy a normálně odmenstruuješ, tak kontrola není nutná....já jsem taky nikdy na žádné nebyla.....až zas u dalšího pokusu. Tak hlavně, že mrcha nedělá fóry a můžeš se psychicky připravit na další pokus 😉

Asmee, super, že je vše OK....a mimi je tajemné 🙂 ....ale tak jestli startoval motorku, tak to bude kluk, ne? 😀

asmeena
18. kvě 2010

misi: je pravda, že ve Fertimedu brali vždy ještě pro jistotu krev a chodilo se na UTZ, ale v Reprofitu jsem to tak nikdy neměla. Na krev jsem si teda zašla tady u nás do laboratoře, abych vyloučila možnost menstruace a zároveň těhotenství. A kdy jdete do dalšího boje?

asmeena
18. kvě 2010

juvik: právě to mimi bylo nějaké stydlivé a ostýchávé - tak aby to nebyla holčička 😀

micinka22
18. kvě 2010

Veru počkej si na utz ve 20 snad se ukáže🙂) a ostýchavý jsou spíš kluci 😀 😀 😀 u nás teda ani jedno dítě 😀 😀 😀 😀

Misi tak hlavně že už je to jasne.. a když přijde rudá není třeba jít na kontrolu..tak hurá do boje!!!

sukubka
18. kvě 2010

asmenko teda já se těšila že se dovím co to je 😀 ale ty asi víc co? 😀 kdy máš další kontrolu?

pecicka
18. kvě 2010

ahoj kočenky, tak ve čtvrtek jedu na opu, mám 5foliku 🙂

misa.patrik
18. kvě 2010

Diky holky do dalsiho oje pujdu az koncem leta... naberu sil zajedem na dovolenku... 🙂 🙂
jsem si udelala radost a udelala jsem si nove nehtiky posilam foto 😉 😉

misa.patrik
18. kvě 2010

Peci super gratuluji 🙂

pecicka
18. kvě 2010

děkuji 🙂 nehtíky krásné 🙂

jitulik24
18. kvě 2010

Peci, tak to je velice dobrá zpráva, držím palce. Míšo ty nehty jsou super, mám ráda když jsou decentní a ne přezdobené. Holky, tak mě břicho bolí čím dál víc, bojím se aby mě nepřekvapila ta červená mrcha☹. Na krev se dostanu nejdřív v pátek.

pecicka
18. kvě 2010

jituli-neboj, držím palečky at ti to vyjde 🙂 🙂 taky jsem byla příjemně překvapena

juvik
18. kvě 2010

Peci, super...držím palečky 😉

pecicka
18. kvě 2010

ahoj juvi 🙂 já tobě taky, doufám, že to stastně zahájíš a já budu pokračovat 🙂 a taky jitulik a další holky co bud čekají a nebo se chystají 🙂

pecicka
18. kvě 2010

juvi-jak je? 🙂

juvik
18. kvě 2010

Peci, celkem dobře...pobolívá mě pořád bříško, ale to vždycky....je ještě brzo na závěry, jsem dneska 5.den po ET

juvik
18. kvě 2010

Jo a dneska jsme byli odpoledne nakoupit, tak jsem si koupila vložky....někdo tu psal, že to pak vyjde 😀 😀 😀 ...tak snad to bude pravda.

jitulik24
18. kvě 2010

Juvi, nevím jestli to platí s těmi vložkami i na IUI, ale já si je koupila v neděli 🙂) Peci díky🙂

pecicka
18. kvě 2010

tak to je dobrý 😀 to si je pak koupím teda taky 😀

sukubka
18. kvě 2010

juvi já si koupila vložky protože mě 8den ráno bolelo břicho a vaječníky jako na mrchu tak jsem si je zajela pro jistotu koupit a odpo na mě vykoukli // a vůbec jsem to nečekala!

Peci tak 5folíků je supér to uběhlo a zase máš OPU budeme na tebe myslet 😉
jitul neboj bude to ok!prostě musí!!!!!!! 😉

asmeena
18. kvě 2010

mici: ale na jednu stranu mi to je úplně jedno jestli je to kluk nebo holka, ale už bych to chtěla vědět, abych věděla v jakém rodě to mimi mám oslovovat. 😉
peci: tak to vypadá na fajn úrodičku, tak hlavně aby byly kvalitní a za chvilku už budeš taky testovat - to tak šíleně letí.
misi: krásné nehtíky, máš takovou super délku. Já nemám ráda, jak má někdo šíleně dlouhé a zahnuté

sukubka
18. kvě 2010

misi nehtíky máš krásné taky jsem si chtěla dneska dělat,ale pak se mi přestalo chtít,nechám to asi na zítra!ale včera jsem je kámošce udělala sobě ne 😒
asmenko a člověk pak aspon ví po jakých barvách oblečků se má koukat co? 😉

daisy14
18. kvě 2010

Ahoj holky, zdravím všecky!
Tak mrška ke mě konečně dorazila a od čtvrtka budu ďobat Clostík 🙂 jdu dopsat tabulku a seskočit ke stimulkám 😉
asmee, to už máš krásné 10cm miminko 😵 ještě vydrž na utz ve 20tt, tam už by to mělo být vidět skoro jistě!
Peci, super 5 folíků to je pěkné!
Míšo, škoda, že to tak dopadlo, však se dáš zase do boje. A nehty máš moc krásné!
Dalším čekatelkám na // držím palce!