Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
24. kvě 2010

bré ráno všem.
co to čtu?povedlo se někomu?? nějak nemám čas pročítat,ale jsou tu gratulace,takže JO??????
měli jsme v sobotu křtiny,pak jsme to bohatě zajedli a zapili a teď to budu shazovat do konce života.jsem jak vepřík.měla jsem tu sestry s rodinama,tak jsem si užila dětí do aleluja.

ellaaee
24. kvě 2010

Dobré ráno holky.
Juvik držím palce na testování.
Peci tobě at se miminkám u tebe líbí.
Stephanie tobě at ti vyjde zkouska.
Teddy tak doufám, že to proběhlo jak mělo a že i s tím ubytováním to nějak klaplo 🙂

kvakuska
24. kvě 2010

Juvi tfuj tfuj, naskoč do nové roboty tou správnou nohou 🙂 ... a samozřejmě ti přeji, ať z té roboty díky mimi zase brzy vyskočíš 🤐 😉

Peci tfuj tfuj, pěkně rozmazluj sebe i bobánky 🙂

Ferdi moc moc držím palce a těším se na tvé popolední zprávy 😵

Holky všem pěkný den, mám roboty až nad hlavu, tak budu ráda když se mi občas podaří nakouknout 😝

andinka22
24. kvě 2010

Hezké ránko holky,
JUVI tak ať se ti v nové práci líbí, ale třeba se tam dlouho neohřeješ. Moc ti to přeji.
STEPHI to je mi líto, že to nevyšlo, posílám pohlazení a moc ti přeji ať ti zkouška dobře dopadne.
PECI hezky opatruj miminka a brzy krásné // dálnice.
Všem ostatním krásný den.

kvakuska
24. kvě 2010

Stephi také držím palce na zkoušku 😠

pecicka
24. kvě 2010

ahoj kočenky, kde jste všechny? 😒

sukubka
24. kvě 2010

Ahoj kočky,dneska mi porodila kamarádka tak mám radost,termín měla 15.5 na dnešek byla obědnaná do nemocnice přijela tam na 8h ale nelíbyli sem jim miminka ozvy tak ji hned valili na císař a malej byl v 8:30 na světě,zítra se na něj pojedem podívat!
Step ty máš zkoušku zítra né? 😕 Každopádně já na tebe myslím!!!Moooc
Juvi tobě držím věe co mám,moc ti to přeju!!!!Jsem úplně netrpělivá!

sukubka
24. kvě 2010

teda dneska je tu mrtvo co?

teddyna
24. kvě 2010

nésu mrkvá-krapet nestíhááámmmmm 😀

juvik
24. kvě 2010

Ahoj holky,
nedočítám...omlouvám se, ale jsem zcela KO....přece jenom první den a kupa informací 🙄
Děkuju moc, že na mě myslíte....ale asi nám není souzeno....začala jsem špinit, bolí mě břicho, hlava....no prostě je to v háji....zítra zkusím test, ale myslím, že je jasné, co najdu ☹
Je mi z toho nanic, protože tohle byl poslední pokus....9.pokus-7.transfer....a nic 😢

jitulik24
24. kvě 2010

Juvi to snad ne ☹ . Kéž by jsi se mýlila

b.e.r.u.s.k.a
24. kvě 2010

Juvi ☹ 😠 třeba to nic nebude a zítra uvidíš // já mám depku a teď ještě tohle,je mi smutno i za tebe a proč poslední pokus,vy už to nebudete zkoušet?Juvi to ne ☹

juvik
24. kvě 2010

Tak jsem dočetla, moc jste toho nenakecaly.

Berus, už ne .. ☹ ...aspoň teď ne....a když tak jen nativ, bez léků....ale dohodli jsme se s manželem, že pokud to nevyjde, jdu do práce a budem čekat na adopčátko. Na další pokusy ani nemáme peníze....přece jenom jsem byla dlouho doma a táhli to z jednoho platu. který není taky nijak závratný.
Uvidím ráno...ale to špinění....to byl vždycky konec ☹

sukubka
24. kvě 2010

Juvi já ti něco napsala do IP špinění ale opravdu nic neznamená,musíš tomu věřit,moc ti přeju aby testík byl zítra pozitivní!!!!!!!!

stephanie
24. kvě 2010

Juvinečko....moc na tebe myslím!!! Jak píše Sukubka, opravdu to nemusí nic znamenat...Je tady spousta holek, které špinily a byly těhu, opravdu...!!! Nepoddávej se tomu a neztrácej naději...Já vím, že to je těžko, sama jsem vždycky posera....Ale já ti to tak moc přeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Myslím na tebe!!!!!!!!!

juvik
24. kvě 2010

Stephi, děkuju 😵

ozvu se zítra večer.....v práci na net nemůžu

stephanie
24. kvě 2010

...juvinko, budeme držet moc palečky a doufat a čekat....!!!!

b.e.r.u.s.k.a
24. kvě 2010

Juvi prosím věř,musíš,jak píšou holky špinění ještě neznamená nezdar.Myslím na tebe a posílám pohlazení i pro bříško.Neboj alespoň jeden bobíšek tam zůstane.

sukubka
24. kvě 2010

juvi nedávám plané naděje ale ještě opravdu není nic straceno.Moc přeju aby jsi ítra na testíku našla // přeju ti to stějně jako STEP s celého srdíčka!!!!

jej
24. kvě 2010

Ahoj holky,
jen nakukuju...

Juvi, taky v tobě nechci budit naděje (sama to moc dobře znám a zakázala jsem si cokoliv malovat na růžovo). Jen bych to viděla (jakože vím, že se to lehce píše a hůře koná): tyto pocity můžou zamenat úplně stejně konec, jako však i naději! Kolik holek mělo pocity na mrchu, jemné špinění a pak dálnici...zkrátka až test v den, kdy ti řekli, bude průkaznější (i když ani ten není 100%, to až krev). Já to tentokrát s testováním fakt vydržela, nemá cenu se nervovat dřív....moc ti přeju, aby to vyšlo!

pavca3388
24. kvě 2010

Ahojky holky 🙂
Je tu ještě někdo?? 🙂

Taky bych chtěla poovzbudit Juvi..... hlavu vzhůru..vím to čekání na mimíska je hrozný a deprimující ale jsme silný holky... musíme to všechno vydržet a nevzdávat se!! Určitě nám to pak první úsměv mimíska všechno vrátí... 🙂 Každopádně držím pěstičky ať se mrška nerozjede!!! 🙂

sukubka
25. kvě 2010

Pěkný den holky,u nás je šílená mlha,dneska jsem nějak blbě spala 😒

Juvi tobě držím všechny prstíky co mám!!!!!!musí to dopadnout dobře!

ferdice
25. kvě 2010

Juviiii drzim drzim, musi to byt dobre, proste musi.

stephanie
25. kvě 2010

dobré ránko,

tady svítí sluníčko, nebo se mi to ještě zdá??? 😨 😀
Juvinko!!! Držím palečky!!!

Jinak holky dík, že na mě myslíte, dneska mám tu zkoušku 😖

Tak hezký den všem

jitulik24
25. kvě 2010

Ahoj holky nemohla by mi některá z vás napsat číslo do reprofitu v brně? díky

kvakuska
25. kvě 2010

jituli 544 527 156

asmeena
25. kvě 2010

Dobré ráno holky, omlouvám se, že vůbec nereaguju, ale nestíhám vás nějak dočítat. Jak jsem u našich, tak moc na počítač nechodím, ale i tak přeji všem úspěch.
Steph: má dnes zkoušku, tak držím palušky.
Všimly jste si, že ten kůň uvádí blbě hodinu vloženého příspěvku? (teď je totiž 9:00)

ferdice
25. kvě 2010

Holky mame 10 oplodnenych (vcera), z vasi zkusenosti, kolik pri PK jich asi tak zustava? vim ze je to individualni, ale doufam, ze aspon 2 nam zustanou.
Asmeen mate tam dnes takove pekne pocasi jako u nas? v Ove sviti slunicko.
Steph zkousku zmaknes.

asmeena
25. kvě 2010

ferdi: z jedné strany svítí sluníčko a z druhé jdou mraky. Jinak gratuluji k úrodičce. Nám, když se to oplodnilo, tak všechna vydržela, ale každý to má jinak, ale ty jich máš hodně, tak z toho určitě něco bude.

pavca3388
25. kvě 2010

Ahojky holky... máte tady taky některá PCOS?