Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ferdice
26. kvě 2010

Prosim prosim jsem se v manualu nedocetla, ale na transfer uz nocni kosili a papuce netreba, ze jo? predstavuji si to jako navstevu na gynde nebo se pletu? diky

juvik
26. kvě 2010

Ferdi, tak to je krása, taková hezká embryjka....držím palce 😵
Jestli půjdu do boje, zatím nevím.....jedině nativ, ale zatím to fakt neřeším

juvik
26. kvě 2010

Ferdi, ne, nic nepotřebuješ....je to chvilka na sále...odložíš si jen jako u prohlídky 😉

britka
26. kvě 2010

ferdi tak ti taky držím palečky a embryjka máš šikovné.ty koťata jsou 3 černé a 1mourovaté jsou ještě v hnízdě.

pecicka
27. kvě 2010

ahoj holky,přeji krásné ránko🙂
ferdi, je to super, moc držím palečky🙂
britko-ahoj🙂
juviku-už je malinko líp? myslím na tebe

teddyna
27. kvě 2010

ellaee - příští týden mě tam máš jak na koni,páč smeták od sousedů se hárá a Teddy bude pološílenej.takže s ním budu muset mít výjezdní zasedání zhruba 4 dny po sobě na celej den.tudiš aj s Téďou,jo? nebude to vadit??mérkni do diáře,jak budeš mít volno,ale určo v PO nebo UT musím někde vyrazit.nebo nechceš jet se mnou kdesik pobrouzdat po Beskydech?

sukubka
27. kvě 2010

ahoj holky dneska mám den debil,dočtu vás potom k večeru!nezlobte se!
jinak dneska jsem byla na kontrole,mimís je ok,ale nevím kolik měří nedal mi foto nic 😝 měl děsně narvano a fofry,ale další čtvrek jdu ráno na krev k vůli genetice a odpo v ten samej den na genetický ultrazvuk,dojede ten primář s fakultní nemocnice olomouc výsledky díky tomu že i tu krev mi veme ráno budu vědět hned v ten den tak jsem ráda!!!!

rencav
27. kvě 2010

Ahoj holky.Dnes jsem byla na kontrole už u svého gyndaře.Na UTZ krásná srdeční činnost,plod byl taky vidět,ale jak říkal doktor-nějak se mrská 🙂 Dostala jsem těhotenskou průkazku,viz fotoblog a kontrola za 3 týdny.

pecicka
27. kvě 2010

rencav-ahojky, to je krásné 🙂 tak konečně ses taky dočkala, super 🙂

sukubka
27. kvě 2010

ferdi tak gratuluju k embryjkám máte je krásná!Tak zítra šupky dubky do bříška?budu na Vás myslet 😉

jitulik24
27. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativní a tak bojuje dál!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka - negativní, sbírá síly do dalšího boje

STIMULANTKY:

JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - ET 13.5.-2embryjka
PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou - ET 23.5.-2 embryjka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – OPU 23.5. ET 28.5.
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – folíky rostou a další KO 28.5.
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI- od 23.5 Clostík a KO 31.5.

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 27tt-ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 17tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 10tt - KO 27.5.
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
ANETA1199 – těhule 10 tt po minimálce
ELLAAEE - těhule 10tt po minimálce
RENCAV -I VF, hlásí srdíčko, Ko. 27.5., nyní 7tt
( za sebou celkem 1IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1IVF Reprofit)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

pecicka
27. kvě 2010

holky, tady je nějak mrtvo? ☹ jak to?

juvik
27. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativní a tak bojuje dál!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka - negativní, sbírá síly do dalšího boje
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito

STIMULANTKY:

PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou - ET 23.5.-2 embryjka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – OPU 23.5. ET 28.5.
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – folíky rostou a další KO 28.5.
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI- od 23.5 Clostík a KO 31.5.

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 27tt-ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 17tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 10tt - KO 27.5.
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
ANETA1199 – těhule 10 tt po minimálce
ELLAAEE - těhule 10tt po minimálce
RENCAV -I VF, hlásí srdíčko, Ko. 27.5., nyní 7tt
( za sebou celkem 1IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1IVF Reprofit)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

juvik
27. kvě 2010

Peci, moc líp mi zatím není....přes den nemám čas, ale večery jsou hrozné, protože se mi to pořád všechno honí hlavou ☹
Chce to čas....hodně času

rencav
27. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativní a tak bojuje dál!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka - negativní, sbírá síly do dalšího boje

STIMULANTKY:

JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - ET 13.5.-2embryjka
PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou - ET 23.5.-2 embryjka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – OPU 23.5. ET 28.5.
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – folíky rostou a další KO 28.5.
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI- od 23.5 Clostík a KO 31.5.

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 27tt-ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 17tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 10tt - KO 27.5.
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
ANETA1199 – těhule 10 tt po minimálce
ELLAAEE - těhule 10tt po minimálce
RENCAV - těhotná po 3IVF
( za sebou celkem 1IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1IVF Reprofit)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

ferdice
27. kvě 2010

holky gratuluji ke vsem dobrym tehu kontrolam
peci drzim
ma nalada se blizi k bodu mrazu, bud mam chripku a nebo jsem neco spatneho vcera snedla, v noci jsem zvracela a od te doby mne hrozne boli dole v krizi bederka, ach jo. paraleny polykam jak lentilky ☹
takze jdu zase lezet mejte se moc hezky a dekuij vsem za podporu, fakt to potesi

pecicka
27. kvě 2010

ferdi, to je mi moc léto, tak šup do postýlky a rychle se z toho vyležet, at jsi fit

asmeena
27. kvě 2010

ferdi: dej se dopořádku, zítra máš ET, že? Tak držím pěstičky, ať je to jenom lepší.

katapola
28. kvě 2010

Ahoj holky. Dr. Machač se k těm výsledkům z imuna nepostavil negativně, napsal, že souhlasí a že nám drží pěsti a že se máme objednat nějak před skončením léčby, abychom hned naplánovali další pokus. Akorát že nevím, jak dlouho ta léčba bude probíhat. Minimálně tři měsíce, což mi neva, stejně moje tělo potřebuje odpočinek.
HOlky, mám z toho dobrý pocit, takové tušení, že by to mohlo zabrat. Dr. Malíčková nám vysvětlovala, že ty protilátky si v sobě nese i to vajíčko, takže i když se spermie vpíchne icsi a vznikne embryo, tak stejně to může způsobovat ten pomalejší vývoj embryí a velký odpad, který jsme bohužel vždy měli.

katapola
28. kvě 2010

Jinak všem co dnes mají nějaké kontroly, opu nebo et přeji úspěšný den.

misa.patrik
28. kvě 2010

Ahoj holky... 🙂 ja na Vas normalne nemam vubec cas jak neodpocivam 😀 pardoooon 😅 😅
Pecu kolacky a tvarohove satecky na zitrejsi den deti ktery porada nase skola Pata bude vystupovattak se moc tesim 🙂

chrobacek
28. kvě 2010

ahoj kočky

Katapola... to je hodně zajímavé ...my jsme měli ivf po přelečení tak ti řeknu jestli to pomohlo 🙂

sukubka
28. kvě 2010

ahoj holky omlouvám se že sem se neukázala dřív,ale nám děsně blbne ten net jsem s toho nervozní,máme to natahnutý přes tchána a mu to jde normálně nám to taky vždycky šlo ok ale ted to nějak hapruje!!!!
Katapola je dobže že našli problémek ona se ta imunita napraví a pak se zadaří,uvidíš!!!!!
Chrobáčku a ty máš kdy minimálku nebo IVF?

sukubka
28. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativní a tak bojuje dál!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka - negativní, sbírá síly do dalšího boje

STIMULANTKY:

JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - ET 13.5.-2embryjka
PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou - ET 23.5.-2 embryjka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – OPU 23.5. ET 28.5.
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – folíky rostou a další KO 28.5.
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI- od 23.5 Clostík a KO 31.5.

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 27tt-ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 17tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 10tt - KO 3.6(genetika)
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
ANETA1199 – těhule 10 tt po minimálce
ELLAAEE - těhule 10tt po minimálce
RENCAV - těhotná po 3IVF
( za sebou celkem 1IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1IVF Reprofit)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

daisy14
28. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativní a tak bojuje dál!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka - negativní, sbírá síly do dalšího boje
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito

STIMULANTKY:

PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou - ET 23.5.-2 embryjka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – ET 28.5.-2embryjka?
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – OPU 31.5.
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI- od 23.5 Clostík a KO 31.5.

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 27tt-ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 17tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 10tt - KO 3.6(genetika)
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
ANETA1199 – těhule 10 tt po minimálce
ELLAAEE - těhule 10tt po minimálce
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 9tt
( za sebou celkem 1IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1IVF Reprofit)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

daisy14
28. kvě 2010

Ahoj holky, kde jste všechny? Asi Vás sluníčko vylákalo ven, co! My se teď vrátili od voleb, tak jsem zvědavá jak to dopadne 😕
Jinak dneska na kontrole, foliky rostou jak mají, určitě jich bude víc než dva, což mi dělá radost už teď 🙂 Takže zítra večer Pregnyl a v pondělí do Brna, normálně už se těším 😀
Ferdi, dneska jsi byla na ET, tak kolik embryjek máš v bříšku, co?

ferdice
28. kvě 2010

ahojki holky,
dneska byl fakt nadherny den, sice jsem ho stravila v aute a v reprofitu, ale nevadi 🙂
mam zavedeny dve embrya, pry moc pekne. hlavne jsem mela radost, ze jsem se jeste v noci vypotila a rano uz se citila docela fajn, tak snad budou mit dobry start. u odberu i transferu jsem mela mudr vitouskovou a i kdyz teda s lekari prichazim hodne do styku, tak ona na mne pusobila moc sympaticky a mile. jsem fakt rada ze jsme zvolili reprofit a to i diky teto diskuzi, takze diky vam holciny. i kdyz je mi jasne ze reprofit mi mimco nezaruci, stojim nohama na zemi. jsem si dala zavazek, ze alespon o vikendu zkusim polehavat a nevysedavat u inetu, i kdyz to bude tezke 😀
daisy super ze jich bude vic nez dva, at se dari dal.
zatim se mejte hezky a uzivejte vikend

juvik
28. kvě 2010

Hezký večer holky 😉
Ferdi, tak pěkně odpočívěj a držím ti palce 😵 A co zbylá embryjka, budou je dál kultivovat?
Daisy, tobě taky držím palce na OPU 😉

Já jsem po tom týdnu zbitá jak pes 😝 ....jdu si dát sprchu a zalehnout. Dneska mě vyloženě v té práci rvalo....tak krásně a člověk byl zavřený uvnitř. 🙄

misa.patrik
28. kvě 2010

Daisi supeeer 🙂
Ferdi gratuluji a opatruj se mamino 😉 😉 😉

jitulik24
29. kvě 2010

Přeji pěkné ráno všem. U nás krásně svítí sluníčko a já musím být celý den v práci. Dáši v kolik na to OPU jdeš, já tam mám být na 10:30. Ferdi, držím palce, aby se mimískům u tebe líbilo.