Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
29. kvě 2010

Ahoj holky,
přeju vám všem krásný víkend 😉 ...snad to sluníčko vydrží...zatím tu je celkem hezky.
A já zase peču....jsem maniak 😀 ...ráno jsem si zasadila další kytičky pro radost....a odpo chceme posekat zahradu.

sukubka
29. kvě 2010

ahoj holky u nás je taky dneska nádherně,doufám že bude i zítra je u nás pout,tak se tam chci jet mrknout!

Daisy super zprávyčky tak na pondělí držím pěstičky!!!!!

Ferdi tak už máš broučky u sebe,určitě to jsou ti praví bojovníčci!!!!Jasně odpočívej a po víkendu nás dočteš,stejně tu to bívá přes víkend mrtvé 😉

¨juvi copak zase pečeš dobrého?

pavca3388
29. kvě 2010

Ahojky holky nemáte nějaká zkušenosť s laparoskopií v Olomouci. Zajímalo by mě jak dlouho trvá v Olmiku hospitalizace a pak následná rekonvalescence a zda je tam milí personál... 😉 Chtěla bych tu laparku vyzkoušet ale teprve uvidím, jestli mě na ní Machač pošle.. Mám PCOS a hodně holek po ní otěhotnělo... chtěla bych proto zkusit všechny možnosti před IVF. Už se nám jednou přirozeně zadařilo, tak tiše doufám, že i teď nebudu muset na IVF. 🙂

juvik
29. kvě 2010

Sukubko, koláč s borůvkama....už teď mám na něho chuť 😝

sukubka
29. kvě 2010

pavca v olomouci s laparo nemám zkušenost já měla 1laparo v šumperku a druhou ve Šternberku tak jsem byla moc pokojená!

juvi teda tak to bych si koláč dala 😀

britka
29. kvě 2010

U nás taky celý den bylo krásně a já ho prožila na zahradě tak ještě rajčata a papriky a budu spokojená.Ferdi krásně odpočívej ať jsou prcci v pohodičce.Juví koláč bych si dala mňam mňam.Kde se nám toulá Kvakuska?

pecicka
29. kvě 2010

ahoj holky, všechny vás zdravím, tady taky dnes bylo mkrásně🙂

pavca3388
29. kvě 2010

sukubka no to je trochu víc z ruky... 😀 Jsem z okresu Prostějov... 😉 ale i tak díky... Jsem četla na netu, že v PV laparo už nedělají... Měli tam tenkrát průšvih, že jim při ní umřel jeden kluk... tak stejně nemám asi na výběr... 😉 Kdyby se tu ale někdo našel se zkušeností s laparkou v Olmiku tak sem s ní... 😉 🙂

misa.patrik
29. kvě 2010

Holky moje... ja vube nemuzu spat.. ☹ ☹ ☹ ☹ jsem si myslela ze jsem v poho...ale ne jsem uplne v hajz.. 😢 😢 😢 😢 😢 nevim co mam delat...snazim se zabavit hlavu ale nejde to...nejim nespim chodim jak telo bez duse ☹ SAKRA proc JA 😒 😒

pavca3388
30. kvě 2010

Ahojky holky

Miško a byla jsi aj na laparoskopii a hysteroskopii?? Třeba by ti našli nějakej problém, proč to nejde a odstranili jej... 🙂 No a pokud už to máš za sebou...tak zjistili ti při tom něco?? Omlouvám se, že se ptám ale jsem tu chvilku, tak nevím... 😉
Četla jsem na netu, že hodně holek podstoupilo IUI a IVF a ani jedno nezabralo... pak šly teprve na laparku a tam jim zjistili, proč to nejde...a byly rázem těhulky. Tak proto se ptám.. 🙂

pavca3388
30. kvě 2010

Ještě jsem se chtěla zeptat..nejde některá z vás na kontrolu do Reprofitu v Olmiku 8.6?? 😉 😀 By jsme se mohli sejít a poplkat osobně. 🙂

britka
30. kvě 2010

Miško to co prožíváš tak to prožíváme všechny.Se mnou taky nebyla nikdy žádná řeč,nejhorší na tom je že jsme na to samy. .Člověk si říká komu jsem co udělala že mám pořád trápení.

pecicka
30. kvě 2010

ahoj kočenky, je tady nějaké mrtvo ☹ tak vás aspon jdu pozdravit 🙂

misa.patrik
30. kvě 2010

Ahoj holky ja vim ze jste v tom se mnou ☹...
Pavli ja nemam vejcovody tak asi laparo ne 🙂 a ta hysteroskopie je co?

stephanie
30. kvě 2010

Ahoj holky, jak se máte?
Já taky nemám bohužel moc času, ještě jedna zkouška a bude to určitě lepší... 😉
Peci, tak co, jak je? Jak se cítíš?
Ferdi, a co ty? Držím palečky!!!
Daisy bude mít taky kontrolu, ne?
Nějak už ztrácím přehled....

Míšo, je to těžké, ale to chce čas, uvidíš...
Když jsme relativně zdravé, tak jde všechno, jen si musíme počkat na tu správnou chvíli.
Víš, já jsem byla před rokem a půl na operaci s prsem...A čekat na výsledek těhu testu a na výsledek z histologie je opravdu rozdíl...A hlavně, kdyby byl ten druhý výsledek špatný, tak bych si nemohla dělat ani ty těhu testy...Tak se snažím na to dívat jinak...Ale jinak mě ty neúspěchy taky hodně bolí.... ☹

Juvi, co ty, je už líp? Co v práci, líbí se ti?

Všechny zdravím a přeji hezkou neděli 😉

misa.patrik
30. kvě 2010

Ahoj Steph ja vim co to je...ja operaci prsu prodelala letos v lednu a to cekani bylo silene... ☹

sukubka
30. kvě 2010

ahoj holky,u nás opět leje jak cosi,to počasí je opravdu na prd 😒
Dneska u nás je pout a prd s toho,to je ale nějaký prokletý normálně na ni prší každý rok!!!!!

Misa,opravdu to chce čas,ikdyž se mi to kecá vím jak ti ale je!!!!Já taky nemám vejcovody tak si myslím že jak ti je odstranovaly tak tě zkontrolovali a podle mě laparo není nutná,chce to jen asi trpělivost(kterou jsem ale neměla) taky se nám nezadařilo hnedka 😒

britka
30. kvě 2010

Miši já taky nemám vejcovody a nikdy mě na žádnou kontrolu neposlali.U nás teď byla bouřka jak hrom.Včera jsem dělala celý den na poli jak ten blbec a teď je to určitě všechno ubité a padaly i kroupy.Je to na nicZa chvíli.jedeme na oslavy tak se odreaguji od práce a všeho.

pavca3388
30. kvě 2010

Míško hysteroskopie je to nejduležitěší bych řekla pro tebe. Je to vyšetření které je v menším rozsahu než laparoskopie... Někdy se dělají společně. Pokud by jsi šla jen na hysteroskopii, tak je hospitalizace jen jednodenní... 😉 Narkózu myslím taky davají ale ohodně slabší..po ní jsi rychle fit.. a dělá se, když žena opakovaně potrácí. Hodnotí se děloha zevnitř... No laparka se nazaměřuje jen na vejcovody ne?? Někdy při ní vyoperujíé i slepé střevo...co jsem se dočetla.. 😀 Já nevím zkusila bych to... být tebou.. 😉 Aspoň budeš vědět, jestli jsi v pořádku tam uvnitř... a když nebudeš...tak pak by ti mohli pomoct..

Hysteroskopie je endoskopické vyšetření dělohy. Pomocí zvláštního neohebného nástroje umožňuje lékaři prohlédnout její vnitřní dutinu.Výkon se provádí obvykle v celkové anestesii. Je ale možné ho provádět i v místním znecitlivění po injekční aplikaci anestetika k čípku děložnímu. Do dutiny děložní je pochvou a kanálem děložního hrdla zasunut hysteroskop. Abychom mohli dutinu děložní prohlédnout, je třeba její stěny od sebe oddálit tekutinou nebo plynem zaváděnými do dělohy pod určitým tlakem. Při vyšetření můžeme odhalit příčinu nepravidelného krvácení nebo infertlity - polyp, děložní myom vyklenující se do dutiny děložní, nádor vycházející z děložní sliznice, anomálie v utváření děložní dutiny, septa (= přepážky), zbytky nitroděložních tělísek (IUD) aj.

jitulik24
30. kvě 2010

Ahoj Pavčo, já jsem také z Prostějovského okresu. Kde přesně bydlíš?

pecicka
30. kvě 2010

ahoj holky, prosím vás, nemáte někdo meila na Marušku? Zapoměla jsem si vzít lístek na peníze 😖

b.e.r.u.s.k.a
30. kvě 2010
pecicka
30. kvě 2010

berusko-díky moc, jsi zlatíčko 🙂

b.e.r.u.s.k.a
30. kvě 2010

není zač

pavca3388
30. kvě 2010

jituliku jsem z Přemyslovic a ty???

misa.patrik
30. kvě 2010

Pavli diky za radu a myslite si ze by bylo blbe zajit za svym gynekologem a pozadat ho o tento zakrok?? 😒

sukubka
31. kvě 2010

misa určitě si myslím že by to blbé nebylo,já nad tou hysteroskopii taky uvažovala jak se pořád nedařilo, je to opravdu lepší než laparo už jsem na hystero byla ale jeětě před tím mimoděložním tak to je už tak 4roky a opravdu mě pustili hned druhý den domů!moji kamarádku dokonce pustili i v ten den zákroku!

pavca3388
31. kvě 2010

Míšo taky si myslím, že ne.... 8.6 Mám jít k Machačovi poprvý... a hned mu chci kecat do léčení... 😀 Tak doufám, že mě nevyhodí... 😀 😀 N já psala jedné doktorce na netu a ono, že IVF je na místě.... a brala jej jako samozřejmosť o laparce a hystero se vůbec nezmínila... až když jsem jí psala, že bych chtěla nejdříve podstoupit tohle..tak mi napsala, že má rozhodně cenu podstoupit skarifikace vaječníků!!! Laparka nastartuje ovu na půl rok... (podle literatury) Já s PCOS nemám totiž žádnou ovulaci... a ani na clostík jsem nereagovala... tak proto chci hrozně na ty zákroky... Chci aby mi zjistili problém proč to nejde... a případně mi to tam aspoň prošťouchly... pač hodně těhulkám to pomohlo... 😉 😉 A ještě je prý dobrý na PCOS prý Metformin... tak pokud to někdo tady má... tento lék může pomoci.... no a pak už jedině IUI či IVF... ale to vidím mezi úplně poslední možnost... Vždyť PCOS jsem musela mít vždy... a Filípek se nám zadařil hned po nasazení léčby ale tam jsem měla vysokou hladinu prolaktinu...

ellaaee
31. kvě 2010

holki netušíte do kterého týdne se má brát utrogestan?

asmeena
31. kvě 2010

ellaa: každému to doktor řekne jinak, já brala dokonce 14tt (protože mi to tak řekl můj gynekolog i přesto, že původně jsem měla od Machače napsáno, že to mám brát do 10tt)