Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ferdice
31. kvě 2010

ahojte, hlasim se po prolezelem vikendu. dekuji za drzeni pesti. jdu vas docist.

ferdice
31. kvě 2010

Pavco to jsem zvedava co na to Machac, kdyz mu reknes, co vsechno po nem chces? ale je fakt, ze on se zepta, jakou mas predstavu, tak to na nej vychrlis a uvidis. to s tou hysteroskopii je zajimave, mi to taky nikdo nenabidl, ale ja mela vzdy potraty v rannem stadiu, jsem si vzdy myslela ze ta hysteroskopie se treba dela kvuli spatnemu zakriveni delohy apod.
Jeste mne napada, kdyz se dela laparoskopie u mimodelozniho tehotenstvi, nedela se zaroven i ta hysteroskopie? ze by se jako podivali nejprve zda je neco v deloze a kdyz ne tak pak az ten vejcovod? ale to je asi blbost co? protoze jsem po LPS odstraneni vejcovodu mela 3 dirky, tak mne to napadlo. vystrachala jsem i starou LZ ale tam nic nepisou ☹
Jitulik at je dnesni OPU maximalne uspesne
Daisy tvoje kontrola at je OK a folici pekne zraji
Peci kdy budes testovat?
Jinak muj poznatek, ale asi nejen muj, nejhorsi na celem IVF je to cekani do testu, no to nevim co budu delat.

jitulik24
31. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsem spátky z Brna. Bylo tam hodně cizinců a dr Machač měl tolik pacientek, že mi ultrazvuk dělal Koudelka, taky sympaťák. Ve čtvrtek musím opět do Brna, protože folíci rostou pomalu. Mám dva 14 mm folíky na pravé straně. Doufám, že do toho čtvrtku dorostou a já budu moct jet v pátek na IUI. Koudelka mi řekl to co Machač, prý mám pořád zkoušet IUI. Při IVF mi hrozí velké riziko OHSS. Raději by to viděl na minimálku. Abych pravdu řekla, tak už nemám nervy na další neúspěšné IUI.

sukubka
31. kvě 2010

ferdi máš úplně pravdu já tady v naší super nemocnici měla mimoděložní,udělali mi hysteroskopii(výškrab) a řekli mi že je už mimi pryč!Po 3dnech jsme tam byla znovu s teplotama jako blázen,myslela jsem že mám slepák jak mě píchalo v boku asnad všude a valili semnou hnedka na sál a udělali mi laparo a vzali vejcovod!!!!

Jituli tedka to musí vyjít a když přeci jen ne(to IUI má mnohem menší úspěšnost než minimálka)tak bych tu minimálku pak určitě zkusila!!!!!Znám hodně holek co měli 8x iui a pak šli do IVF (protože v jejich centru nedělali minimálkuú a IVF jim vyšlo!!!!Každopádně držím pěstičky!!!!

sukubka
31. kvě 2010

el a stím utrošem by mě to taky zajímalo v papírech od Machače mám napsano do 10týdne a můj gyn mi ještě neříkal že ho mám už nezavádět tak bud už to zapomněl nebo nevím,já ale ještě konec 14týdne nejsem takže prý do konce 3měsíce to stejně není na škodu!!!!

asmenko máš už břuch???

jitulik24
31. kvě 2010

Sakub já vím, hned bych šla do minimálky, ale když jsem dvakrát po IUI otěhotněla, tak Machač chce zkoušet dál IUI. Taky argumentuje mým věkem. Já vím, že jsem mladá, ale jednou budu chtít i druhé dítě a to už mladá nebudu.

sukubka
31. kvě 2010

jitul kolik máš?jestli jsi mladší!

sukubka
31. kvě 2010

IUI je super že o není takovej hormonovej záhul ale taky to chce víc trpělivosti co?jitul a proč to nikdy po té iui nedopadlo?

asmeena
31. kvě 2010

sukub: už se mi bříško rýsuje a hlavně když mám těhulkové rifle, tak mi ten pás na těch kalhotech udělá krásné bříško. Večer mám vždy megabřuch a ráno nic moc. Zítra ráno zkusím vyfotit.

sukubka
31. kvě 2010

asmneko máš těhu rifle jo?koupilas je normálně v obchodě?já si budu muset zajet do olomouce něco nakupit tu mají prd!určitě nafot jsem zvědavá!a jak to že večír je mega a ráno malé?a kolik jsi už nabrala?

daisy14
31. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsem doma z Brna a plácla jsem sebou na gauč. Tak holky celkem úspěch, máme 5 vajíček! 🙂
Na transfer prý ve čtvrtek, uvidíme co se vykuklí ve zkumavkách 🙂 Jituš, Machač tam nemohl být, prorože dělal punkce, bylo nás tam dost holek.
Jo a od zítřka už je minimálka dražší, místo 10 bude za 13.000,=Kč. Tak jsem doktorovi říkali, že to teď už musí vyjít 🙂
Jdu Vás dočíst a pak asi zalehnu, dost mě bolí břuško ☹

daisy14
31. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativní a tak bojuje dál!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka - negativní, sbírá síly do dalšího boje
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito

STIMULANTKY:

PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou - ET 23.5.-2 embryjka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – ET 28.5.-2embryjka
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – OPU 31.5.
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI- od 23.5 Clostík a KO 3.6.

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 28tt - ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 18tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 11tt - KO 3.6. (genetika)
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 10 tt po minimálce
ELLAAEE - těhule 10tt po minimálce
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 9tt
( za sebou celkem 1IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1IVF Reprofit)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jitulik24
31. kvě 2010

Ahoj Dáši, já tam byla o půl 11 a Machač byl v ordinaci, prošel tam třikrát a bral si do ordinace nějaké cizince. Já byla vedle u Koudelky na ultrazvuku a hned po mě šla ta cizinka z ordinace dr Machače. Pořád jsem se ohlížela jestli tě tam někde neuvidím, ale stejně bych tě asi nepoznala.

jitulik24
31. kvě 2010

Jo a držím palce aby se ti všech pět vajíček pěkně vyvíjelo a za 14 dní budeš doufám hlásit // 😉

juvik
31. kvě 2010

Ahoj holky,
Daisy, držím palušky 😉 Ale s tou cenou to mě teda nepotěšili 😒 ...to určitě pozvedají všechno....ach jo, už tak škudlíme každou korunku ☹

jsem chcíplá, jdu odpočívat ...všechny zdravím 🙂

asmeena
31. kvě 2010

sukub: zatím jsem přibrala asi jen 2kg, ale stejně mi přijde, že je to nějaké divné, když pořád akorát jím a hlavně večer jak usednu k televizi. Já jsem těhu rifle dostala od kamarádky, ale zatím mi přijdou ještě dost velké. A pak jsem si koupila druhé od jedné koníkové kamarádky.

asmeena
31. kvě 2010

daisy: tak to je pěkná úrodička, tak teď už to musí vyjít. Jo teď jsem si přečetla v tabulce, že ve 20tt konec? Tak jsem se úplně lekla, měla jsi během těhotenství nějaké problémy? Ježiš to je strašné o jakých různých osudech se tady člověk dočte a jak moc úsilí vynaloží člověk na to, aby mohl mít miminko a pak se ve zprávách člověk dovídá jaké jsou nezodpovědné matky, které po porodu odloží dítě, nebo děti týrají. Co my tady všechny bychom daly za zdravá miminka.

misa.patrik
31. kvě 2010

Holky chci se zeptat uz 3 den spinim... ☹ co to je?

daisy14
31. kvě 2010

Asmeen, neboj však už brzy začneš přibírat 🙂 ani nebudeš vědět jak 🙂
No s tím 200t, tehdy jsem čekala dvojčátka a nějak to moje tělo nezvládlo, problémy celkem nijak vážné, jen jsem musela ležet, ale prostě najednou během pár hodin konec. Dodneška neznám příčinu, ani doktoři, tak nevím. Ale je to za mnou, jen občas se to připomene, když vidím dvojčátka, člověk s tím pořád nějak bojuje v podvědomí. Proto se i Machač bojí, aby se zase neuchytily dva kousky, hlavně s ohledem na psychiku, asi by to bylo na nervy.

Jituš, my byli v jiném křídle, tam kde se dělají punkce a transfery, takže bychom se stejně neviděly. Vím, že doktoři pořád běhají mezi sály a ordinacemi, když jsem tam párkrát čekala dýl, je to docela sranda pozorovat 🙂

asmeena
31. kvě 2010

daisy: neboj, teď už to vyjde, budou to silní bojovníčci.

sukubka
31. kvě 2010

daisy gratuluju k vajíčkám,máte krásný počet 😉
asmenko to já už přibrala 3kg a to jsem mín těhu jako ty,musím se přestat víc cpát už se těšám na léto na ovoce,mám chut na třešně a jahody ale jak letos pořád leje tak bůhví jestli něco vůbec bude!takže kalhoty těhu zatím nenosíš?

sukubka
31. kvě 2010

daisy to jsem nevěděla že jsi tenkrát čekala dvojčátka!Tedka to už ale dobře dopadne!

ladus77
31. kvě 2010

Ahoj holky, rada bych se zeptala kolik stoji IUI v Reprofitu? Na to se musi taky do Brna? Diky moc.

jitulik24
1. čer 2010

Ahoj Ladus, já byla posláno od dr. Machače do fakultky v Olomouci na IUI a platila jsem za ni 330Kc. V Brně jsem na IUI ještě nebyla.

pavca3388
1. čer 2010

Ahojky holky...pánii vy jste to tu rozjely za tu dobu co jsem byla ve škole.. 😀 😉

Ferdice taky jsem zvědavá co na to řekne... 😀 Doufám, že se mě teda zeptá 😉 nebo mi to nabídne sám 😀.

Daisy přidala by jsi mě prosím do seznamku?? 🙂 Je tu dobrej spol.. 😉 Teda jestli tu můžu být s váma.. 😀 No a gratuluji k docela pěknýmu počtu jajc... Kolik si jich necháš zavést pokud to dobře dopadne??

Jituliku a IUI se platí?? Někde jsem četla, že 6 IUI do roka je zdarama... a hradí jej zcela pojišťovna.

asmeena
1. čer 2010

sukub: nosím ty těhu kalhoty a když chodím, tak mi trošku sjíždějí, tak si to zase povytáhnu 😀 Ale už aby bylo pěkně, protože jsem si nakoupila legíny a k tomu dlouhá trička a tunyky, tak to bude asi nejpohodlnější.

andinka22
1. čer 2010

Hezké ráno holky,
hlásím se po delší době, jelikož nemám moc času, nestihla jsem ani pořádně dočíst.
Ladus loni jsem za IUI v Rep. platila 2tis. a letos 1tis. Pojišťovna na IUI pouze přispívá.
Daisy gratuluji ke krásnému počtu vajušek, tak ať se hezky oplodní a jsou z nich krásná embryjka a praví bojovníčci.
S tou cenou jsi mě teda vůbec nepotěšila, ale co se dá dělat.
Juvi to je mi moc líto, že to nevyšlo, moc jsem na tebe myslela. Tak posílám apoň pohlazeníčko. A co v nové práci, doufám, že se ti tam líbí.
Míšo to špinění může být ještě takový dodatek od IVF, přece jen jsi do sebe cpala hormony. Mě to takhle taky několikrát udělalo.
Peci jak je, pohlaď bříško, kdy budeš testovat, držím pěstičky.
Všem co čeká nějaká kontrola, jelikož nejsem v obraze držím pěstičky.
Jinak já dneska píchla první včeličku a hurá do boje.
Mějte se krásně.

sukubka
1. čer 2010

pěkné ráno holky
andi no ahojík kdepak se loudáš?jinak je s tebe stimulantka?tak to je supéér!držím pěstičky 😉

asmneko to je dobrý nápad nakupit legíny a dlouhá trika,musím manřu vytáhnout do olomouce! 😉 ale chce jet až začátkem července tak uvidíme

sukubka
1. čer 2010

já pádím opět na endokrynologii tam bude zase lidí 😒 pak musím odnést lístek na peníze!

asmeena
1. čer 2010

Tak jsem si teď volala na výsledky z 16tt a máme to v pořádku, tak mi zase spadl kámen ze srdce.