Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

andinka22
2. srp 2010

Jitulko uvidíš, bude to dobrý, musíš věřit. 🙂 držím pěstičky.
Přesně jak píše beruška, důležitá je kvalita, ne kvantita.

kasa
2. srp 2010

@jitulik24 držíme pěstčky.

ferdice
2. srp 2010

Jitulko bude to dobry, musi byt. z mych malych zkusenosti jsem pak pri odberu taky mela vic vajec nez videli folikulu. urcite neco bude i na te strane co videli v patek. drzim palce.
Berusko je mi lito ze ti to nedopadlo. Drz se, bude zase lepe 😔

jitulik24
2. srp 2010

Holky moje zlatý 🙂 , opravdu vám všem moc děkuji za povzbuzení 🙂 . Kéž by tam bylo alespoň o jedno vajíčko víc 😉 Hned mám lepší náladu a dokonce je u mě náznak optimismu 😀 🙂 . Přemýšlím jestli se snažit doma, kdyby náhodou ten folík praskl, abych měla z toho lepší pocit 😉. Předtím mi folíci zráli pomalu 15 den OPU a nervovala jsem k vůli tomu a teď zase nervuji k vůli prasknutí, nedozrátí aby když se podaří, tak se vajca oplodnila a pak aby bylo ET, no a dál ani nemusím pokračovat 😖 . Před chvílí jsem byla v obchodě a potkala tam cikánku v pokročilém stupni těhu 😠 jak já v duchu nadávala a říkala si jaká je to spravedlnost 😠 🙄 Dáváme do toho deseti tisíce, někdy i sta tisíce a těch nervů a někdo si vrzne a je to 😖 🙄. Jo a než jsem vyšla z obchodu, tak už u cikánky stála ochranka a našla jak má vhozené věci v tašce bez zaplacení 😖 🙄. Do takového bordelu se má to miminko narodit 😢 😖

maja3.s
2. srp 2010

jitulik...jak psaly holky i tady, nezáleží na kvantitě,ale na kvalitě...já už jsem to tu kdysi psala. Při poslední klasické IVF jsem měla vajíček 27, ale nakonec nebyly vůbec kvalitní a vhodné k ET ☹ Raději mín a kvalitní...tak si pořád říkám, že i kdybych měla jen jedno a bylo suprovní, budu šťastná, ale toho se já asi nedočkám 😠 Takže se na středu těš, určitě budeš spokojená 😉

juvik
2. srp 2010

Ahoj holky, jdu vás aspoň pozdravit, když jinak nemám o čem psát.
Berusko, je mi to moc líto, že to zase neklaplo, ach jo ☹ A co Mojžíška, všechno ok....já věřila, že když tak poctivě cvičíš, že to pomůže.
Jitulik, držím palce, neboj, vajíčka budou 😉
Mějte se moc krásně a držím všem palce 😵

b.e.r.u.s.k.a
2. srp 2010

Juviku já taky doufala,že to vyjde a cvičení jsem teď vynechala,ale nejspíš zase začnu.Bála jsem se,abych něco nepokazila,tak jsem jen odpočívala,měla jsem dovolenou.Manžel ani nikam nechtěl jen,že musím být v klidu.Naše dovolené jsou totiž aktivní,takže to zavrhl.No a teď přemýšlím o imunologickém vyšetření,jen bych potřebovala poradit na koho se obrátit.

jej
2. srp 2010

Beruško,
z mé zkušenosti lékaři to imuno moc neberou (ani v Unice, ani v Reprofitu), nicméně ti jej nezakáží. Já jsem ho taky chtěla, abychom prostě udělali fakt vše...fakt je ten, že nám nic nezjistili, takže to de facto v ničem nepomohlo, ale na druhou stranu, znám i případy, kdy se něco zjistilo, co nebyl problém léky zaléčit, a pomohlo...my byli v Plzni u prof. Ulčové-Galllové. Je to teda dost z ruky, na noc. Ale je prý dobrá. osobní pocit z ní byl fajn. Pak se tam musí znovu pro výsledky. Tak jsme si z toho vždy udělali takové výlety aspoň. Jinak prý je ještě nějaké dobré imuno někde v Praze, ale mě se ty nemocnice pletou...ale myslím že to je v Podolí...hodně štěstí!

b.e.r.u.s.k.a
2. srp 2010

Jej moc děkuji,já jsem slyšela o té Praze a Brně,ale nevím kde konkrétně.

b.e.r.u.s.k.a
2. srp 2010

HOLKY NEMÁTE NĚKDO SPOJENÍ NA KATAPOLU?

b.e.r.u.s.k.a
3. srp 2010

Teda tady je to jakési mrtvé,dřív to tu jen žilo.No jo maminy mají hodně práce a těhulky už také myslí na něco jiného než stimulky 😀

micinka22
3. srp 2010

@b.e.r.u.s.k.a to je tím létem..neboj začnou podzimní plískanice a bude tu plno 😀DDD ono to tak je všude na diskuzích přes to léto...
jinak my se snad v pátek dozvíme termín porodu..a snad tedy císaře...jupijou...nesnasim nejistoty 😅 😅 😅

co ostatní těhule?? přežíváte???
všem snažilkám posíláme poslední velmi odolné těhubacily....a at nás za chvilku někdo vystřídá v tabulce🙂)

jitulik24
3. srp 2010

Ahoj holky, tak už začínám pěkně nervovat. Doufám, že budou alespoň dvě vajíčka a obě se oplodní. Tak na mě prosim zítra v 9 hodin myslete, díky. Dnes se moc nevyspím, manžel natřel v ložnici radiátor, tak budeme spát v obývacím pokoji. To bude noc.

b.e.r.u.s.k.a
3. srp 2010

Jitul,tak na zítra tfuj tfuj.A klídek 🙂

ferdice
3. srp 2010

Jitulik na zitra drzim pesti, od 9 nepracuji 🙂
Mici to tak uteklo, tak at ti daji nejaky hezky termin 😀

jitulik24
3. srp 2010

@krystofka Jak jsi na tom? Jak se cítíš? A co ty ferdi? Kdy budeš oficiálně testovat?

andinka22
3. srp 2010

@jitulik24 na zítra držím pěstičky, ať máš krásná vajuška a potom ať se hezky oplodní a máš krásná embryjka. 🙂 🙂

jitulik24
4. srp 2010

Přeji všem krásné ráno. Tak přesně jak jsem včera psala, jsem totálně nevyspalá, rozlámaná☹. Alespoň se prospím v Reprofitu🙂. Žaludek mám jak na vodě, už ať je to zdárně za mnou. Za hodinu jedeme směr Brno. Určitě jak přijedeme napíši a snad něco pozitivního. Pa pa

b.e.r.u.s.k.a
4. srp 2010

Jitulko tak hodně štěstíčka na dnešek a neboj v Reprofitu spánek doženeš a až se probudíš,tak se dozvíš krásnou zprávičku 🙂

ferdice
4. srp 2010

Jitulik jak pise beruska, hezky se vyspis v Reprofitu a pak uz jen dobre zpravicky.
Ja mam ofic test mit 6.8., ale myslim ze uz je jasno. tak ted se musite snazit vy s Krytofkou, at tu mame zase nejake tehule na povzbuzeni 😀

krystofka
4. srp 2010

holky, jsem tu dlouho nebyla, musím dočíst.. 😉

krystofka
4. srp 2010

tak, dočteno...

Jitulko, držím moc a moc palce, ať máš krásná a kavlitní vajíčka...

Ferdi, to neee...nevím, co říct...neřeknu raději nic..kdybych tě mohla obejmout, udělám to.

Teď o mně...nevím, jestli jsem psala, že máme 5 mražáčků, to jen k úvodu. Test jsem nedělala, dnes jsem 9tý den po ET..ještě vydržím..Příznaky?? Žádné..pobolívá mě břicho jak na MS, na kalhotkách ale bílo...Nevím, nemyslím si nic...

Včera jsem si měřila tlak a měla jsem 139 na 101..masakr co?? doufám, že to nic nebude. Jo, poslední dobou mám chuť na hermelín..ale ten se asi nesmí, když jste těhu, že?? no, já nevím, jestli jsem těhu ale pro prevenci..jinak, nic no...Jsem tak v klidu, že tuším, že z toho nic nebude. ☹

sukubka
4. srp 2010

ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla,jednak není nějak čas pořád něco dělám a jednak ani nemám co psát!

v úterý mě čeká ta druhá genetika ultrazvuk ve 22týdnu na ty vrozené vývojové vady tak snad bude mimisek zdravej a nic se na srdíčku atd nezjistí!

Micinko to letí a už budeš rodit,jak to že jdeš na císař?

Holky všem snažilkám přeji hodně stěstí at už se konečně dočkáte a ten boj vyhrajete!!!

jitulik24
4. srp 2010

Ahoj holky, tak už jsme doma. Máme opravdu jen dvě vajíčka, žádné navíc se neschovávalo. Sliznici mám prý krásnou. V sobotu bude asi ET. Bylo nás tam hodně. Byla jsem na pokoji s dvěma holkama a pěkně jsme pokecaly. Bylo to moc fajn, každá z jiného konce republiky. Říkala jsem jim o nás a možná se k nám jedna přidá, taky chodí k Machačovi. S manžou jsme si zajeli na oběd a já teď ležím a manža natírá radiátor v koupelně. Tak teď aby byla obě vajíčka zralá a oplodnila se. To zase budu mít nervy, než tam budu zítra volat. Ferdi, kéž by jsi tam ty dvě našla, pořád držím palce. Krystofko, já myslím, že ty dvě čárky tam budou. Já už bych 9 den po ET testovala, nevydržela bych to.

b.e.r.u.s.k.a
4. srp 2010

Jitul i dvě jsou dobré,hlavně aby se oplodnila 😉

jitulik24
4. srp 2010

@b.e.r.u.s.k.a snad se oplodní, když žížalky budou vpraveny přímo do vajíček

b.e.r.u.s.k.a
4. srp 2010

Jitul musí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😀

jitulik24
4. srp 2010

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, KET asi 9.9
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8., KO 17.8
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),

STIMULANTKY:

FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET 22.7. Rut a Matylda už jsou u mne, držíme palce!
KRYSTOFKA – od 10.7 stimulace na IVF, OPU 21.7, 9 embryjek , ET 26.7, dvě embryjak, držíme palce!
JITULIK24 - 8x IUI, 1x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, od 25.7 clostík, 4.8 OPU, ET asi 7.8

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 17. leden 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 18.8.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jitulik24
4. srp 2010

@krystofka s tím tlakem. Já mám vysoký tlak a beru na to prášky. Kdyby jsi měla takový tlak pořád, tak si zajdi za doktorem, ať ti napíše Dopegyt, ten je jediný lék na tlak, který můžou těhulky. Vysoký tlak v těhotenství je nebezpečný pro miminko. Jinak záleží jestli jsi byla v klidu, protože tlak se při námaze zvedá. Jak se cítíš? Jestli na sobě nepociťuješ nějaké bušení srdce, návaly horka, bolest hlavy. Snad to byl jenom nějaký výkyv a už ta hodnota bude dobrá 😉

krystofka
4. srp 2010

Jitulko, bušení srdce mám strašný, několikrát za minutu a dost často. Je to tak nepříjemné, že to musím rozdýchávat. někdy je mi až tak slabo a zle, při tom bušení srdce.