Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ladus77
19. zář 2010

@b.e.r.u.s.k.a lazne urcite pomuzou, vsak uz jsem ti psala! Budu drzet pesti pro stesti! 🙂

ladus77
19. zář 2010

@jitulik24 ja taky byla na kontrole az za 14 dni od te doby co jsem mela testovat, tak to v rijnu uz bude srdicko, verim tomu mamino!!!

b.e.r.u.s.k.a
19. zář 2010

@ladus77 děkuji,jsi můj vzor 😀

jej
19. zář 2010

Kozinko,
to je fajn, že dobré sympatické duše darují vajíčka!

Beruško, lázně jsou úúúúúúúžasnééééé! Já byla před dvěma lety ve Františkách a teda dodnes na ten měsíc vzpomínám. Prostě paráda, realx, vymytí hlavy, po duševní i fyzické stránce se tam člověk dá do kupy! jediná starost je, co si objednat na jídlo! 🙂 NAvíc jsme se sešly parádní parta holek, no úúúúúža!Nikomu se nám nechtělo po měsící dom! I procedury jsou příjemné!

jitulik24
20. zář 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. plán KET, 20.9 KO.
ESCADKA – (1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch

STIMULANTKY:

BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - 7 embryí , 14.9 ET dvou embryí, držíme palce!!!
MISA.PATRIK -1x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 8.9 stimulace na druhou IVF, 17.9 OPU, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - hlásí // po IUI, KO.29.9. (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

jitulik24
20. zář 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. plán KET, 20.9 KO.
ESCADKA – (1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch

STIMULANTKY:

BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - 14.9 ET dvou embryí, držíme palce!!!
MISA.PATRIK -1x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 8.9 stimulace na 2 IVF, 17.9 OPU, 22.9 ET, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - hlásí // po IUI, KO.29.9. (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

jitulik24
20. zář 2010

Ahoj holky, jak se dnes máte 🙂 ? Já jsme si včera užila krásný večer a noc, protože mi začalo být hodně špatně a nemohla jsme k vůli tomu spát. Navíc mě začalo v podbřišku, takže jsme lítala na WC jestli se mi nerozjíždí MS 😖 . Naštěstí je vše v pořádku a dokonce mě začala bolet prsa, takže se cítím ještě víc těhulkově 😀 . Včera mi psal Machač a musím říct, že je rozdíl, když mu napíši negativní zprávu. To mi napíše stroze co dál a je 😨 . Včera mi popřál dobrý večer, pogratuloval a na kontrolu mám přijet 29.9 a vysadit léky na ty mé splašené hormony 😀. Hned ráno jsme manželovi oznámila, co mi Machač napsal a nakonec tam tedy pojede se mnou na KO 😵 v práci si to nějak zařídí 🙂 .
KRYSTOFKO držím palce na dnešní KO, doufám, že nám pak napíšeš pozitivní zprávu 😉
BRIT kdy máš v plánu testovat, až budeš mít oficiálně testovat a jak se cítíš?

britka
20. zář 2010

@jitulik24 no vidíš,tak jsi šťastná jak blecha v košuli a za to že ti je špatně tak za to to stojí.Co se týče mých testů mám čas a jak bude čas tak se budu bát nebo 4X to mi bylo moc a moc smutno.Jinak je mi dobře pobolívá mě spodek akurát a prsa ty mám jak kojná a bolí.Jinak v pohodě.

misa.patrik
20. zář 2010

Ahoj holky 🙂
ja mam takovou radost mame 3 osmibuněčné a 2 šestibuněčné jupiiii 😀 😀 😀 😀
Transfer středa 11 akorat mi doktorka řekla že zitra volat nemusim ze 4 den embrya nekontrolujou nevite nekdo proč? 😉

jitulik24
20. zář 2010

Miši, tak to jsou skvělé zprávy. Máš tolik krásných bojovníčků, to už musí klapnout, držím palce.

kvakuska
20. zář 2010

@misa.patrik Ahoj, gratuluji k dobré úrodě 🙂 ... čtvrtý den embrya nekontrolují, protože mají už tolik buněk že se nedají počítat a navíc jak se embryo mění v morulu a potom v blastocystu, tak se buňky začínají shlukovat při jedné straně, čili začíná být trochu nepřehledno ... navíc čtvrtý den je pro embrya při všech těch přeměnách takový delikátní, tak se preferuje vůbec s nimi nemanipulovat a nechat je v klídku čekat na transfer 😎

misa.patrik
20. zář 2010

@kvakuska dekuji Ti za velmi srozumitelne vysvetleni jsi moc hodna 🙂 uz se na ne mocinky tesim 🙂

jitulik24
21. zář 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. plán KET, 20.9 KO.
ESCADKA – (1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch

STIMULANTKY:

BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - 14.9 ET dvou embryí, držíme palce!!!
MISA.PATRIK -1x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 8.9 stimulace na 2 IVF, 17.9 OPU, 22.9 ET, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - hlásí // po IUI, KO.1.10. (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

kamka1402
21. zář 2010

Ahoj holky nevím jak vyřešit tuto situaci, byla jsem v reprofitu, kde po konzultaci s pani doktorkou mě navrhli at jdu na vyšetření průchodnosti vejcovodů pokud budou průchodné nasadí mi jen menší dávku hormonů, abych mohla přirozeně otěhotnět a počkáme půl roku, pokud nebudou tak nebudeme na nic čekat a půjdu rovnou na IVF souhlasila jsem.Jenže při prvním vyšetření mi zapomněli udělat před operační vyšetření a vyšetření neprovedli tak jsem čekala měsíc po MS v pátek jsem tam byla znova i s vyšetřením bohužel opět se nic nekonalo protože nedorazil lékař, tak až za další měsíc což je v říjnu.Dnes jsem objednaná k Machačovi na konzultaci jen nemám ty výsledky tak zvažuji zda bych nešla rovnou na IVF nechce se mi čekat a pořád to posunovat dopředu.myslíte že stím bude Machač souhlasit, nebo bude trvat na to 😒 m vyšetření. 😒

kvakuska
21. zář 2010

@kamka1402 ahoj, no já teda nevím ... to čekání a zkoušení půl roku záleží i na tom kolik je ti let, čili jak moc ti "ujíždí vlak" ... ty jsi z Olomouce? a byla jsi objednaná na průchodnost ve FN? vím totiž, že tam si člověk musí k vyšetření průchodnosti přivést svého lékaře, akorát že při objednání to neřeknou, asi předpokládají že každý gynekolog to ví či co 🙄 ... vím to, protože jsem takhle také ztratila měsíc, tak jsem se naštvala, objednala jsem se na další měsíc do Šternberka do nemocnice a v pohodě, průchodnost mi dělala moc příjemná lékařka, dorazila jsem ráno, po zákroku mě tam do odpoledne nechali vyspat a potom jsem mohla s doprovodem odejít ... hned od dalšího měsíce jsme začali zkoušet IUI a já těhotněla jedna radost, to že ta těhu nedopadla dobře už je jiná věc ... čili pokud tě netlačí čas/věk, tak já jsem pro zjištění průchodnosti, ony se ty vejcovody při zákroku pěkně propláchnou a mrškám se tam asi líp cestuje ... IVF je hormonální zátěž pro tělo a také nezanedbatelná zátěž pro peněženku, proto bych se do IVF - není li to nutné - moc nehnala, zkusila bych nejdřív míň agresivní metody ... tolik můj názor 🙂

jej
21. zář 2010

KVAkusko,
dělali ti tu průchodnost v narkóze, nebo bez? Já na to měla jít taky, v nemocnici to tehdy dělali bez narkózy, zatímco ve Fertimedu za příplatek 500 v narkóze. TAk jsem se ocitla ve Fertimedu, kde však zjistili, že dělat průchodnost nemá cenu, poněvadž levý vejcovod byl již několik let naprosto na odpis kvůli velkému zánětu, což můj gynekolog neprosto zanedbal a nepoznal. No, gynekologa jsem změnila, následovala klasická operace, pak ve Ferťasu 1.IVF. Fertimed však nedoporučuju, po prvním pokusu jsme odtud utíkali. Jen MUDR. Vodička tam byl super, ten byl opravdu moc fajn. No nic, jsem se rozepsala...

KAmko, souhlasím s Kvakus. Záleží, jak dlouho zkoušíte, kolik ti je.....Machač ti určitě poradí.

kamka1402
21. zář 2010

@kvakuska Ahoj vrátila jsem se od Machače 🙂 je úžasný,prý to ještě nezažil a na průchodnost už mě neposlal. Udělal vyšetření ultrazvukem a říkal že je to vše v pořádku a vše vypadá dobře, vzhledem k tomu, že mi je 34 tak mám velkou zásobu vajíček což je dobře a nevidí důvod proč to nejde přirozeně , domluvili jsme se na IVF asi Machač vím proč od 1.10. začínám stimulovat.První IVF mám už za sebou v Repromedě, bohužel to nevyšlo 14 dní před transferem jsem dostala ledvinovou koliku a rozjela se mě cronova nemoc.Naštěstí kámen mám pryč a cronovu nemoc pod kontrolou.Možná bych chtěla nějakou míň agresivní metodu protože při prvním IVF mě bolelo celé břicho a pak po jsem neměla MS další 3 měsíce. Na vyšetření průchodnosti jsem byla objednaná ve Šternberku.Jsem sice z Olomouce ,ale Šternberk mě byl doporučen.😉

jitulik24
21. zář 2010

Ahoj holky, bývá Machač ještě ve středu v Olomouci? To už je poněkolikáté, co jsme se chtěla objednat ve středu a on tam nebyl. Dnes mi sestřička řekla, že nemá ordinaci 😲 . Přitom na vizitce má napsané ordinační hodiny i ve středu. I Machač mi psal, ať se objevím za 10 dní na UZ a to vychází na středu. Takže nakonec jsme objednaná na pátek na 11 hodin. To bych měla být podle MS 5+5tt a podle IUI 6+0tt.

kamka1402
21. zář 2010

Ahoj dnes jsem tam byla, dal mi tel. číslo a také otevírací dobu, 3dny v týdnu.Tak je divné, kdyby tam nebýval proč by mě dával otevírací dobu na všechny tři dny.

misa.patrik
21. zář 2010

@jitulik24 Jituli ja vim ze me rikal ze je tam utery patek... 🙂

abig
21. zář 2010

Ahoj !
Dr.Macháč je tam úterý a pátek, jak píše misa.patrik, já když volám a chci se objednat k Macháčovi, tak mi sestra nabídne jen úterý a pátek !!!
Holt nemůže být všude ! Zrovna v pátek se jedu na něj mrknout 😀 , za odměnu se mrkne on na mě 😀 a snad bude vše ok a uděláme Ketík.

jitulik24
21. zář 2010

@abig Je mi jasné, že tam nemůže být pořád, ale když mi dávala sestra jeho vizitku, tak tam mám napsané středa od 14 do 18 hod. Proto mě to překvapilo

abig
21. zář 2010

@jitulik24 na vizitku se vleze věcí 😀 Sestry by to měly poškrkat, pak nás balamutí .... 😀

kvakuska
21. zář 2010

Holky on je tam hlavně úterý a pátek, ale Reprofit v Olomouci jede i v tu středu, akorát že tam není Machač, ale paní doktorka ... pokud by tedy bylo něco akutního, tak holt musíte k doktorce, pokud to není akutní, tak by neměl být problém počkat si až tam bude Machač ... mimochodem ta doktorka je moc milá a šikovná a odbornice jako všichni v Reprofitu 😉

misa.patrik
21. zář 2010

JJ holky zitra bude Macháč v Brně a proč?? protože si jedu pro mimiska 😉 😉 😉
chci se zeptat mam rano utroš polknout??

misa.patrik
21. zář 2010

@kvakuska jj doktrorka je moooc šikovna maš pravdu taky jsem u ni jednou byla... 😉 😉

britka
21. zář 2010

@misa.patrik jak tam pojedeš tak si ho polkni,ale potom už zavaděj.Tak ti zítra budu držet palečky ať máš správné bojovníčky. 🙂

misa.patrik
21. zář 2010

@britka dekuju Ti moc 🙂 no ja jim věřím 🙂

britka
21. zář 2010

@misa.patrik to je dobře 🙂

b.e.r.u.s.k.a
21. zář 2010

Holky já jsem teď nedávno byla u Machače na kontrole ve středu a když mě sestřička objednávala,tak že tam má nějaké jiné pacientky a středu mají vyhrazenou pro ně,ale nakonec nás tam vmáčkla.Jináč i když chceš k němu objednat,tak to není jisté,zda to bude přímo k němu,když tam je i doktorka,tak vám sestřička řekne ke komu jít