Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
11. říj 2010

@britka není to tak složitý, v praze mi v květnu zjistili vysokou koncentraci protilátek proti spermiím. Od června beru prednison a pentomer. V srpnu jsme dělali kontrolní vyšetření, došlo ke zlepšení, ale v normě ty hodnoty ještě nebyly, tak mi doktorka přidala právě ty injekce gamaglobulinu.

britka
11. říj 2010

@katapola jo,už chápu.jdu na chvilku na sluníčko jsem nějaká ospalá nebo unavená já nevím.prostě baba na nic.

abig
11. říj 2010

Tak vám tady přidávám fotku dvou testíku ze soboty rána, oba udělané ve stejnou dobu. Plastový je 10 a obyč je 20.
Vážně jsme mysleli, že to můžeme považovat za pozitivní.

jitulik24
11. říj 2010

@abig Tak to vypadá, že se to povedlo, ale mimi to vzdalo. Ještě se mi nestalo abych měla mamatest s citlivostí 25 pozitivní a těhu nebyla. Testovala jsem milionstokrát a vždy když jsem těhu byla, tak tam čárka byla, když jsem těhu nebyla, tak byl test jednoznačně negativní. Jen dvakrát mi mamatest s citlivostí 10 ukázal falešnou druhou čárku.

abig
11. říj 2010

@jitulik24 V tom případě to mimi už potřetí vzdalo. ☹

jitulik24
11. říj 2010

@abig Na imunu jsi byla? Pokud ne, tak bych to zvážila, protože tam asi nebude něco v pořádku.

britka
11. říj 2010

@abig já ty jemné čárky vidím a to když vidím já tak to už něco je.

britka
11. říj 2010

Holky venku se tak ochladilo,to bude v noci zas mrazíček. ☹

milusiaw
11. říj 2010

Ahoj holky
Jestli vam nebudou vadit moje chyby v cestine, proto ze jsem cizinka rada bychom s vami psala
Mela jsem 2 ICSI ve Fertimedu a ted melby byt ET.
3 ICSI chci zkuset v Reprofite nebo Reprimede. Jake jsou vase nazory na Reprofit v Olomouce?

britka
11. říj 2010

@milusiaw ve fertimedu jsem měla špatné zkušenosti.Přejdi do Reprofitu a máš to od fertimedu jen přes cestu.

milusiaw
11. říj 2010

britka-ja mam taky spatne skusenosti a nejsem rada z Fertimedu. Nemohu se rozhodnout mezi Reprofitem a Reprimedou. Jake ty mas skusenosti britko? Jak dlouho se snazis?
Mi je 35 roku, mam PCO, ovulace mam, bohuzel miminko neni..........

jitulik24
11. říj 2010

@milusiaw Ahoj, já byla také napřed ve Fertimedu a jsem ráda, že jsem odešla do Reprofitu ke skvělému dr. Machači. Přístup v Reprofitu úžasný. Můžu jen doporučit.

abig
11. říj 2010

@jitulik24 Abych pravdu řekla, tak v Reprofitu ne, měla jsem nějaké testy z Fertimedu, ale toho výpisu, co mi dali, jsem toho moc nevyčetla a Macháčovi to stačilo.
Pokud je tento pokus opět u konce, tak mě čeká hysteroskopii, hematologie, imunologie a možná i znovu genetika,ale tu myslím, že vynecháme !!!

@milusiaw Já také byla ve Fertimedu a lituju toho do dnes, a to mě tam poslal můj gynekolog. Pak jsem se rozhodla pro Reprofit a ikdyž nejsem těhotná, tak jsem z nich nadšená, nikdo se ke mě nechal tak hezky a nepovzbuzoval .... a všechno vysvětlují, zodpoví všechny otázky, nemluvně při každé konzultaci s dr. Macháčem odcházím s úsměvem.

milusiaw
11. říj 2010

abig a jak je to s tou imunologie v Cesku? Kde je to mozne udelat?Je to hrazene pojistovnou?

jitulik24
11. říj 2010

@abig Ve Fertimedu ti dělali jen genetické testy. Mě za tu dobu, co jsem chodila do Fertimedu nebyli schopni říct, jak nám ten genetický test dopadl. Dokud tam byl dr.Vodička, tak to bylo dobré, ale jakmile odešel, tak to jde s Fertimedem z kopce.

milusiaw
11. říj 2010

@jitulik24 tak te miminko mas s Reprofitu?

abig
11. říj 2010

@milusiaw Popravdě netuším, podle mě jí vážně ve Fertimedu nedělali. Musíš se zeptat doktora, až se rozhodneš, kam půjdeš.

@jitulik24 Tak já se výsledky dozvěděla, já jsem měla štěstí, pač po OPU jsem měla OHSS (to štěstí nebylo) a jak semnou doktorka diskutovala nad oplodnění vajíček a dárcovstvím (darovali jsme 4 vajíčka), tak jsem se jí zeptala na výsledky genetických testů a krevní skupinu.

jitulik24
11. říj 2010

@milusiaw Dvakrát jsem otěhotněla ve Fertimedu a teď potřetí v Reprofitu všechna těhotenství byla po IUI

jitulik24
11. říj 2010

@abig Aha, tak ja ve Fertimedu chodila jen ni IUI.

jej
11. říj 2010

Milusiaw,
z Fertimedu jsem rychle utíkala, souhlasím, že jediný dobrý bod tam byl MUDr. Vodička. Jinak s Fertimedem nespokojenost. PAk jsme byla na dva pokusy v Unice v Brně, tam mi sice nijak nic výrazně nevadilo, lidsky příjemní, ale nevěděli, co se mnou. Až pak jsem se naštěstí dostala do Reprofitu a neměnila bych!!! Jsou tu úžasní! Repromedu neznám, Reprofit můžu já i ostatní holky doporučit!!!

Abig, je mi to líto....

Holky, Brituš, Jitul a spol. budu na vás zítra myslet!!!!

ladus77
11. říj 2010

Ahoj holky, drzim moc palce vsem, s tim spinenim je to fakt na palici. Ja jsem taky v 6 tydnu zaspinila, i trochu srazene krve tam bylo, presne to trvalo 2 dny, pak jsem sla k Machacovi na kontrolu, ani jsem mu predtim nepsala, proste jsem si rikala, ze to bud to te stredy vydrzi a nebo ne, no a v den kontroly spino nikde a bylo videt srdicko. Tak jsem mu to rekla, a on teda ze nevi co to bylo, ted ze tam nic neni, ale ze teda pro jistotu dostanu navic Estrimax, 1 rano a 1 vecer. A od te doby teda nic, jenom 2x takove malinko bezove, ale to mohlo byt od Utrose jak si zavadim. Ale taky me to vzdycky vydesi, to vite ze jo, uplne vas chapu, tak se drzte!!!

kvakuska
12. říj 2010

Holky zlatý špinící, co to čtu?! 😨 ... jeden den sem člověk nekoukne a tady se hned rozjíždí špinící vlna, no to teda nééé 😕 ... všem vám držím moc moc palce, už ani kapička krve, čárymáry fuk, tfuj tfuj tfuj, ať vás všechny čekají u Machače jen a jen dobré zprávy, moc na vás myslím, držte se! 🤐 😠

jitulik24
12. říj 2010

@jej já jdu na KO až ve středu, ale i tak děkuji že na mě budeš myslet 😉
Escadko, Brit a Katapolo držím Vám na dnešní KO moc moc palce 😵

katapola
12. říj 2010

@jitulik24 Za sebe děkuji a ostatním, co jdou v tomto týdnu na kontrolu nebo na jakýkoli zákrok, tak přeji taky hodně štěstí.
@ladus77 Díky za uklidnění. Špinění mi teda v den kontroly neustalo, tak jsem zvědavá, co Machač řekne.

jitulik24
12. říj 2010

@katapola také děkuji. Myslím, že ti nasadí utrogestan, určitě bude vše v pořádku 😉

pecicka
12. říj 2010

holky, všechny mic zdravím a všem kdo jdou dneska ke Štěpánovi hodně štěstí
@jitulik24 na tebe budu teda myslet zítra, jdeš zítra nebo příští středu?
jinak já jdu dneska, tak jsem zvědavá, držte palečky 🙂

jitulik24
12. říj 2010

@pecicka děkuji, jdu zítra a už mám nervy na pochodu. Strašně se bojím, že třeba nebude srdíčko tlouct ☹ . Tobě také držím palečky, určitě se miminku daří dobře 😉

pecicka
12. říj 2010

@jitulik24 neboj, je tam a tluče jako o závod, akle znám to, já byla a dodnes jsem z každé kontroly pěkně na nervy.....

jitulik24
12. říj 2010

@pecicka teď už to budou nervy napořád. Manžel mě pořád uklidňuje, že je Květošek v pořádku, ale dokud to jeho srdíčko neuvidím na vlastní oči, tak klidná opravdu nebudu.

daisy14
12. říj 2010

Holky, všem držím palce ať dnešní kontroly dopadnou dobře! tfuj, tfuj, tfuj pro štěstí! 🙂