Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
21. říj 2010

@ladus77 ano jdu k Polákovi. Poprve jsem u něj byla ve 12+0tt. Naštěstí tam teď nemusím jezdit na krev, bude mi jí brát můj gynekolog a já tam pojedu až na ultrazvuk. Už aby jsme věděli výsledek a snad bude mimi zdravé.

kamka1402
21. říj 2010

@escadka Ahoj mám kronovu nemoc (kronova choroba, Crohnova choroba) jedná se o chronické zánětlivé onemocnění trávicího ústrojí (většinou onemocnění tlustého střeva). Nedá se vyléčit jen přeléčit ,já ji mám v utlumeném stádiu ,ale nikdy nevíš kdy a v jakém momentu se objeví.Paradox je ten že někdy těhotenství tuto nemoc potlačí, ale ne vždy.

daisy14
21. říj 2010

Holky, díky všem za povzbuzení! Ležím jak placek 😀 a uklidňuju mimčo, aby sebou tak nemlelo, hlavně večer 🙂 Dr.říkal, že bych už za 3dny měla poznat zlepšení, pokud budu dodržovat klidový režim. No tak uvidíme 😉

@kamka1402 Držím palce, ať se tomu bobkovi u tebe líbí! 🙂
@zuzka72 + @teddyna Kluci rostou jak z vody, vypadáte skvěle obě rodinky! 🙂
@misa.patrik +@escadka Holky obdivuju Vás, vzhůru do dalšího boje 😵 !

britka
21. říj 2010

@kamka1402 tu tvou nemoc znám nebo já zas mám chronický zanět střev a konečníku taky to mám v klidu a taky do konce života.Je to nepřijemné a chce to být v pohodě.

britka
21. říj 2010

holky venku je taková zima a já musím jet na hřbitov taťkovi posvítit a dát kytičku já tam asi zmrznu.Dneska mě nějak pobolívá podbříško a to špinění to je děs to jsem zvědavá kdy to skončí v útery na ultrazvuku ten odcházející váček tam je tojest odcházející dvojče, je to fakt na nervy jak se člověk pořád hlídá,aby byl prcek v pohodě.

kamka1402
21. říj 2010

@britka to máš pravdu člověk musí být v klidu a nestresovat se jinak to je zpátky.Venku je děsná zima,ale za oknem to tak nevypadá.Nechceš raděj dnes zůstat doma a zapálit svíčku na chodbě a dát tam kytičku a jít tam třeba zítra až tě bude trochu lépe, mi to tak dělali ,když jsme nemohli jít na hřbitov.Přeci jenom musíš dávat na sebe a prcka pozor

sukubka
21. říj 2010

escada já taky tvrdnutí břicha asi zatím neznám, nebo bych to nepoznala?nevím no.holky poznala bych to???

asmeena
21. říj 2010

@sukubka to by si určitě poznala.
Já byla dnes na kontrole a malá prý stále roste. Má něco kolem 3200g. Kontrolu mám zase za týden, tak uvidíme jestli do té doby ještě vydržím pohromadě. Nejraději bych to měla už za sebou, ale zase na druhou stranu si říkám, ať si ještě vevnitř pěkně zraje, to jí jen prospěje.

sukubka
21. říj 2010

asmeena to je hroznýýý jak to letí,fakt!!!!myslím si že kdyby se narodila tedka byla by už úplně jako donošené miminko!moje švagrová rodila ve 36týdnu a mimi bylo úplně normální!

asmeena
21. říj 2010

@sukubka jo to se nebojím, že by nebyla donošená, ale zase čím déle si tam může zrát, tak ať si zraje.

jej
21. říj 2010

Sukub, Asmen - "spolubojovnice moje"! 🙂 Teda Asmen, to je fakt fofr....už můžeš být úplně v klidu, od 38.týdne je to termín v porodu! A 3200 už je parádní váha! JAk se cítíte?

Asmen (popř. Anet, ale ta často nenakukuje), máte stejný kočár: taky vám říkali v obchodě, že by se měly ty potaky nějak v ruce lehce přeprat? Mně přijde uvalené z nového kočáru to sundávat a prát...

Holky těhulky, držte se! Holky "v akci", přeju moc sil!!! (Míšo, fajn, že jdeš do dalšího boje! Počkej, až budete těhulit s Escadkou 🙂!

asmeena
21. říj 2010

@jej tak o praní potahů z kočárku myslím nic neříkali. Musím mít čistotné miminko. 😀 Akorát je zapotřebí si v cyklopotřebách koupit pumpičku a prý co měsíc dofoukávat kola.
Kamarádka má stejný kočárek a už s ním dva měsíce jezdí a je úžasný na vození.

britka
21. říj 2010

@asmeena už vidím malou s rohlíkem a čokoládkou v kočárku 😀

britka
21. říj 2010

@kamka1402 hřbitov jsem zvládla a pak jsem si sjela na vitamínky do kaufu nějak ujíždím na ovoci a vaření mám za trest.

kvakuska
21. říj 2010

Ahojte všici, nějak sem poslední dobou nestíhám chodit, ale dnes musím, dozvěděla jsem se, že zítra bude v Sama doma Dr. Koudelka, tak jsem vám to sem musela přijít napsat, ať můžete juknout.
Bohužel nestihnu dočíst ani dnes, ale všem, které v něčem jedete, držím palce moc moc moc 😉

@britka Brituš vidím tady tvůj poslední příspěvek kde píšeš že ujíždíš na ovoci, no já zrovna teď přemýšlím, jestli si rozdělám ananas nebo pomelo, nejraději bych zožrala obojí, říkám si že jsou to přece vitamíny, tak by snad nemělo vadit, že se nima přežeru 😀

britka
21. říj 2010

@kvakuska pomelo to máš super já si koupila 2kg mandarinek 😀 Sama doma to je teď každý den o umělém oplodnění jsem se koukala a tak zítra se kouknu taky.Jinak vidím,že nestíháš 😝 Šetři se zas to s tou prací nepřeháněj,ale takový kousek dortu by nestál za hřích 😉

britka
21. říj 2010

@kvakuska a ještě ujíždím na rajčatech a dýńovým kompotu vlastní výroba.

kvakuska
21. říj 2010

@britka tak v tomhle už se rozcházíme, já zase ujíždím na polívkách 😅 ... ovšem tvoje chutě jsou oprávněné, zatímco ty moje? ... no nevím ... rozežranost? 😝

sukubka
21. říj 2010

jej ahojík 😉 jak se cítíš ty?kolik váží tvůj bobek nevíš?já teda ne ale ve středu jdu na kontorlu tak se 100% optám jsem děsně zvědavá!tedka to už pěkně letí co?mě teda jo!

asmeena co to máte za kočárky?máte ho ve fotoblogu?musím nakouknout

kvakuska
21. říj 2010

@zuzka72 Zuzi jsem tu někde zahlídla fotky tvých kluků, tak jsem si vzpoměla, že už asi tři týdny ti chci pochválit dětičky, v tom zeleném kočárku jsou úžasní, jako dva malí skřítkové, jsem vás potkala na náměstí a nemohla jsem se na kluky vynadívat 😵 😵

britka
21. říj 2010

@kvakuska polívky já teď nemusím vůbec vařím je,ale nejím.jak to máš s tou OV?

kvakuska
21. říj 2010

@britka nevím 😀 ... možná sobota 😠 ... ale možná taky ne 😀

britka
21. říj 2010

@kvakuska v útery jsem byla u makra,ale tam je tolik bazaru,jinak bych se ti tam koukla.

britka
21. říj 2010

@kvakuska ty budeš tak dlouho váhat,že ti to prodají.

kvakuska
21. říj 2010

@britka já neváhám, já jen nemám čas 😕 ... nechci jet jen na otočku, ale zase abych tam pobyla a prošla si město, na to fakt nemám kdy 😝

zuzka72
21. říj 2010

@kvakuska tak to je super, že se ti líbí, ale musíš se hlásit když mě potkáš, mě furt někdo komentuje děti na městě a já to už ignoruji(pokud někdo budete mít dvojčata -pochopíte-jsou to furt ty samy řeči a otázky 😢 -to už omrzí), takže musíš razantně a nahlas-JASNY!!!! 😉

kvakuska
21. říj 2010

@zuzka72 PROVEDU !!! ... až zase půjdeš vybírat noční košili pro tchýni, tak já se určo přihlásím 😀 😀

zuzka72
21. říj 2010

@kvakuska ta už je zásobená 😀 😀 😀 ale při jiném kupu chci tvou radu 😀 😀 😀 😀

ladus77
21. říj 2010

Holky a co mate za kocarky? Ja se uz pomalu zacinam po nich divat, ale prd tomu rozumim a tech moznosti je tolik! Svagrova mela z Polska, Tako, ona byla celkem spokojena, ale me se teda dvakrat nelibil.
Pomelo bych si teda dala, ale jaksi neni v dosahu, hm...
Jo a na Koudelku teda kouknu, ale to zacina nejak desne brzo rano ne? No, najdu si to. Tak dobrou!

ladus77
21. říj 2010

Ted jsem se koukla na program Ct a jedno Sama doma je rano v 5 😒 a druhe ve 12.30. To je jedno a to same vysilani? V pet to teda nedavam!