Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

milusiaw
27. lis 2010

Holky, jestli ktera s vas mela delane HSK?

jitulik24
27. lis 2010

Holky, hlásím že u nás poprvé padá sníh! Už na mě dýchl duch vánoc🙂 @jej @sukubka co máte za značky kočárků? Když jsme před dvěma lety čekali první mimi, tak jsem měla vyhlídlou Cam Cortina. Jsem zvědavá jestli se nám nakonec mimi ukáže abych mohla koupit kočárek podle barvy.

teddyna
27. lis 2010

zdravím po dlouhé době všechny těhule a čekatelky 😀 .Vojtík stojí u kdečeho,dělá první krůčky a samozřejmě pořád někde padá,takže je tu kravál.vypadá to,že na vánoce dostane už botky,aby mohl šmejdit ve sněhu.páč jak dojedem k tetě Britce,tak aby se tam mohl poválet s jejich hafišou ve sněhu.jinak nového nic - zuby stále 4 a začíná si vybírat v jídle-tak už to s tím jídlem je spíše o nervy.teď si sice oblíbil Lipánka,ale pořád na Lipánkovi žít nemůže.
držím všem palce,aby měli miminka brzo u sebe !!!!!!!

britka
27. lis 2010

@teddyna tak to si umím představit jak je u vás veselo.Já jsem ti ještě nenapsala máme od neděle jehňátko-ovečku a je to šidlo pořád skáče.Ty botičky už běž kupovat nebo se Vojtíškovi v kočárku nebude líbit a bude chtít pochodovat.

teddyna
27. lis 2010

@britka to se mu už nelíbí.jak je vyspaný a jdem ven,tak se snaží prchnout z kočárku.a jak jedu delší trasu - viz směrem k vám,tak v lese už šílí.takže jakmile začne chodit,tak botky to jistí,ať se aspoň pošmajdá ve sněhu.na ovečku se přijdem podívat - jestli čas dovolí,tak zítra odpo v rámci prochajdy.Britouš na mě včera zas štěkala(ale to jsem byla v autě) - vysvětli jí,že na hodnou tetu se neštěká,když sedí v autě 😀 .zajímavý je,že jak jdu pěšky,tak to ani nepípne a chce se mazlit.už máš dárečky pro zvěřinec??u nás mají dárečky i slepice 😀

britka
27. lis 2010

@teddyna no to jsem zvědavá jestli se stavíte.Britka štěká i na nás když odjíždíme to je stejně zajimavé,ale ona neštěká ona je jak kulomet.To je jasné že se Vojtíškovi v kočárku nelíbí a to je teprve začátek.

britka
27. lis 2010

Holky skromný dotaz kdy jste po potratě dostaly menses?Taky u vás tak sněží?Teď jsem právě říkala,že by sníh mohl být jen na horách.

jitulik24
27. lis 2010

@britka Po potratu ve 21tt jsem dostala menses za 6 týdnů a po revizi za 5 týdnů. V Prostějově sněžilo jen ráno a odpoledne svítilo sluníčko, teď se zatáhlo.

britka
27. lis 2010

@jitulik24 díky že jsi mi poradila nebo jsem nad tím uvažovala kdy to dostanu víš.Tak u nás sněží pořád a je venku zima jak hrom,ale doma je teploučko.a jak jinak co nového?

jitulik24
27. lis 2010

@britka Tak ten sníh závidím. Zítra má sněžit na celém území ČR, tak snad se také dočkáme. Jinak já zrovna peču třetí druh cukroví. Brit nevíš něco o Eskadce?

britka
27. lis 2010

@jitulik24 já sníh nemusím jak si vzpomenu jak budu jezdit do práce a jak mi zamrzne zámek a já nevlezu do auta nebo jak bude hodně sněhu to bude strašné a to jsem myslela že letos se toho vyhnu,ale když mimim není tak mám smůlu.Vidíš už tu dlouho Eskadka nebyla nevím nic.poslední dobou tu malokdo chodí.

jissis
27. lis 2010

ahoj holky,já dostala menses po revizi za 6 týdnů. Jinak taky peču cukroví, ale každou chvíli mě přepadá depka. Už kolikáté vánoce čekám, že nebudeme u stromečku jen my dva. Tak se bojím, jak to letos zvládnu. Před chvílí volala kamarád, ať se určitě přijedem o vánoce podívat. Kamarádka potratila stejně jak já a teď se máme přijet podívat, jak už malá běhá. No ona už musí běhat dýl. No jsem celá žhavá ☹ . Už několik nocí mě straší sen, jak probíráme s Machačem, co bude, když se nedaří a řešení nikde. Jak už tady někdo před pár dny psal, dárce sperma - manžel nechce ani slyšet a pochybuju, že se to změní. No nic - omlouvám se, že to nas vás tak valím. Tak hezký sobotní večer a krásnou adventní neděli.

teddyna
27. lis 2010

@britka dyť jsme u vás pečení vaření - znáš nás 🙂 Pokud půjdu na prochajdu,tak zaskočím.a pokud půjdu cvičit,tak vyrazí na prochajdu tatínek - ten bude rááááád 😝

britka
28. lis 2010

@teddyna pěkně ho vyžeň nemusíš mrznout jenom ty.Je tam pěkně zima.Králici mi zežrali napojničku to je banda.Ty půjdeš něco udělat pro tělo?Já zítra v práci se hejbnu je třeba něco shodit nějak jsem přibrala.

katapola
28. lis 2010

Ahoj holky. Chci vám popřát hezký adventní čas, na mě nějak vánoce ještě nepřišly a po těch letech, kdy si pokaždé říkám, že příště už budeme ve třech, mě už snad ty vánoce ani nebaví. A zima venku ještě větší děs běs.
Zítra jedu do prahy za dr. Malíčkovou a doufám, že ty výsledky nebudou špatné, protože po tom všem (léky a stres) mi teď začaly hodně padat vlasy a nemám nové podrůsty (zjištěno mikrokamerou)☹
Všem, které teď čeká nějaký zákrok, testování či kontrola, přeji hodně štěstí a nám ostatní pokud možno klidné a co nejteplejší vánoce.

asmeena
28. lis 2010

@jej posílala jsem ti žádost o přátelství, zkus kouknout do IP - potom se budeš moct podívat na mé fotoalbum kde mám fotečky malé. 😉

teddyna
28. lis 2010

@britka teta,tak dneska jsem na prochajdě nebyla.vyrazila babička,páč jsem si šla zacvičit - bylo úúžasně....ale přes týden vyrazím - jak máš,ranní?? však dáš vědět.to naše dítě se naučilo prskat,tak to je sranda,jak sedí na zemi a dělá "pffffffffff" -bude to rozumbrada,pokud si teda tu bradu nerozbije,páč nemá absolutně pud sebezáchovy.nabije si čumák a stejně tam jde zas!

britka
28. lis 2010

@teddyna tak se teda uvidíme až příští víkend mám teď odpolední.Tak to už máte doma veselo.ten pud neměl ani Kuba ten jak padal tak vždy na pusu tak vždy mu tekla krev ruky měl na okrasu nikdy je nedal před sebe.Tak babička dnes vyrazila na prochajdu?Tak ses aspoń na chvilku odreagovala a zasportovala.

britka
29. lis 2010

holky venku chumelí a přes noc napadlo dost sněhu a já jedu na odpolední to mám radost ☹

kvakuska
29. lis 2010

Ahojte holky, v Olomouci teda moc nenapadlo, jen takový poprašek, ale přece jen už je tu ta zimní atmosféra 🙂
Jinak já hlásím za tento měsíc biochemické těhotenství 😖 ... chjo ... tak si říkám, že jako tohle byl jen pokus nanečisto a doufám že snad příště (až bude ten pokus jakože "načisto" 🙂 už to klapne a embryjka se pořádně drapnou a nepustí 😠 ... všem co se o něco teď pokoušíte přeju ať vám to vyjde líp než mně 😉

Už se tu dlouho neukázala Renca, si říkám jestli už se u nich třeba něco neděje ... jestli třeba už nerodí 😨

britka
29. lis 2010

@kvakuska tak můžu říct že u ná chumelí pořád už se těším jak pojedu do práce ☹ Jsi tajnustkář víš o tom?)Ale příště ti držím palečky když o tom budu vědět nebo bych je držela pořád a to bych nic neudělala zvířatka by umřela hlady atd..No těm holkám těhotným se nechce nějak ozývat už mají jiné starosti a o maminách ani nemluvím.

teddyna
29. lis 2010

taky se přidávám,že v Šenově chumelí 😀 .a to mám za chvíli vyjet směr Ostrava.tak doufám,že aspoň hlavní tahy budou prohrnutý.největší chudák je ale náš pesan(westík)-ráno šel ven a vrátila se obrovská sněhová koule,tak jsem ho musela odsněhovat fénem ☹ .takže teď už se mnou nebude moc dávat dlouhý procházky ,páč zpět bych vezla nejen kočár,ale i v kočáru sněžnýho psa...

britka
29. lis 2010

@teddyna no já tu cestu nechci vidět do Vratimova.Britka náš pejsek je zas ve svém živlu.Ale to chumelení ne a ne přestat.

kvakuska
29. lis 2010

@britka tajnůstkářka 😀 no jo no, co už se mnou, já prostě nebudu pitvat tady na diskuzi den po dni, slíbila jsem, že vás budu informovat, tak informuju, ale až když vím jak to dopadlo 😠 ... nemám potřebu to víc rozebírat 😠 ... jsem už prostě taková ... proto jsem ti nic neřekla ani když jsme se viděly osobně 😎

rencav
29. lis 2010

Ahoj holky, tak u nás se nic neděje. Nebojte se ještě nerodíme. Teď dělám vánoční úklid tak nemám tolika času tu psát, ani není ted co.. Jenom teď čekáme kdy se malému zachce ven.

britka
30. lis 2010

@kvakuska je ráno venku zima včera jsem to v práci zvládla,ale uvidím příští týden na raní to tam bude příjemné vedení.a to bude zahul.
@kvakuska já nic neříkám dopadne to tak,že ty porodíš a pak to napíšeš mám mimi. 😀

kvakuska
30. lis 2010

@britka 😀 ani tuto možnost nevylučuju 😀 ale tak snad se potkáváme dost často, aby jsi na mně případné těhu poznala 😉

britka
30. lis 2010

@kvakuska do určíteho měsíce bych to nepoznala,ale ty víš že ti to moc a moc přeji aby ti miminko vyšlo. 😉 A ono to vyjde věř mi jsme bojovnice a budeme bojovat pro ty naše prcky vymodlené. 🙂

aneta1199
30. lis 2010

@kvakuska Musí to být děs tolik pokusů. Ale pro mě by bylo zase pozitivní, že se pokaždé něco děje a test není pořád negativní. To přece dává velkou naději, že už to jednou musí vyjít !!!

kvakuska
30. lis 2010

@aneta1199 máš pravdu, já to také tak beru ... minulý měsíc z pokusu nebylo nic, to mě mrzelo, ale výsledek z krve jsem se dozvěděla v době kdy Britka přišla o mimi, tak už jsem byla stejně taková rozbrečená, prostě jsem si pobrečela, 1.listopadu jsem zapálila svíčku za všechna nenarozená miminka (a nejen za ta moje) a hned jsem začala startovat do dalšího pokusu ... tento měsíc biochemické, říkám si že to už je lepší, jasně že mě mrzí že z toho nebylo pořádné těhu, ale zase, než aby mimi bylo třeba špatné ... prostě asi to tak mělo být ... a teď strašně moc věřím, že příští pokus už fakt vyjde ... až se bojím to sem psát, jak moc tomu věřím 🤐 😠