Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ladus77
21. led 2011

@misa.patrik hm, co se da delat, ale aspon ze jsou tak ferovi, ze kdyz vi ze by to nemelo smysl, tak ti transfer neudelaji. Ve spouste jinych center si myslim, ze by to klidne udelali uz jenom pro ty prachy a nechali te marne doufat a trapit se. Priste to urcite klapne!!!!!!!!!! 🙂

ladus77
21. led 2011

@jitulik24 jj, na tricitku 🙂 se teda tesim, hlavne taky bude poradny dalsi ultrazvuk, kde bych se mela dozvedet i miry a presnejsi termin porodu a vubec 🙂 Na tech obycejnych kontrolach je to takovy sup, sup, zmerit cipek, jak se citite...tak naschle priste 🙂

Hezky vikend holky!

jitulik24
21. led 2011

@misa.patrik Ahoj Miši, tak to mě fakt mrzí☹. A já si vždycky myslela, že když je sliznice 7mm a víc, tak to udělají. Nějak nechápu když měla Anet tak nízkou sliznici, tak jak to že jí ET udělali a tobě ne.

jitulik24
21. led 2011

@ladus77 Mě čeká dobrý ultrazvuk za 10 dní a pak také až po tom 30tt. A na testech na cukrovku už jsi byla? Já zatím ne, ale brzy mě to čeká. Už jsem na tom jednou byla a není o co stát, fuj fuj fuj 😖

misa.patrik
21. led 2011

@jitulik24 Ja nevim asi proto ze jsem dvakrat mela 7mm pri transferu a nepodarilo se a vzhledem tomu ze vse dookola je vporádku tak to bude asi sliznici,na jednu stranu jsem rada ze jsem jednala s pani doktorkou,Macháč by mě určitě poslal 🙂 pani doktorka byla moc zlata a řekla mi ze jak uz jsem to tak dlouho vydrzela tak ten mesim me uz nezabije a za to nic nedam da mi nejaky gel k tomu estrimaxu ktery se vztrebava vnitne tak uvidime 😀

jitulik24
21. led 2011

@misa.patrik Příští měsíc by vás ve stimulantkách mělo být víc, tak alespoň budete bojovat společně. Nadále držím palečky do dalšího boje, hlavně ať si dá ta sliznice říct a je pěkně narostlá😉

jitulik24
21. led 2011

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Leden -lázně.A pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt. Další boj v únoru!
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Leden-lázně. A pak další boj.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní. Zažádáno o lázně
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat. V únoru se chystá do dalšího boje!
KAMKA1402- 2x IVF- negativní. 22.2 lázně a pak další boj -KET!
MILUSIAW - 6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu- vše negativní. Reprofit- první pohovor
LIFINKA- první pohovor v Reprofitu- plán IVF. Hlásí // -přirozeně, držíme palce!!!
HEXULACKA- Fertimed- 2x IVF-negativní, teď po laparce, zažádáno o lázně a pak další IVF.
MISA.PATRIK -2x IVF-negativní.2x ZT- 7tt, 9tt, 2x mimoděložní.18.9 hysteroskopie. V únoru -KET!

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 - 1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)

MAMINKY: Velká gratulace!

BERAS- Tomášek 1.10.2009, 3,27kg, 47cm
TEDDYNA - Vojtíšek 10.11.2009, 1,6kg, 40cm
ZUZKA - Petříček a Lukášek 26.2.2010
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček 16.8.2010
ASMEENA – Sofinka 9.11.2010, 3,5kg, 49cm
SUKUBKA - Lukášek 13.12.2010, 3,2kg, 49cm
ANETA1199 - Štěpánek 16.12.2010, 3kg, 48cm
JEJ - Amálka 17.12.2010
ELLAAEE – Danielek 22.12.2010, 3,41kg a 49 cm
RENCAV - Adámek 14.1.2011, 3,45 kg a 49cm

ladus77
21. led 2011

@jitulik24 jojo, cukrovku uz mam za sebou, byla jsem hned po Vanocich, bylo to fuj, ale slo to zvladnout, nejhorsi tam byly ty tvrdy zidle...po chvilce jsem uz nevedela jak si sednout. Bylo nas tam vic tehuli, tak jsme i trosku pokecaly. A minuly tyden na kontrole uz mel vysledky a rikal ze cukr negativni, ani jsem se neptala na hodnoty - kdo se moc pta, moc se dozvi, ze jo? 🙂

ladus77
21. led 2011

@jitulik24 jeste ted jak koukam na tu tabulku, tak jsem teda zvedava jestli my dve prispejeme k prevaze kluku nebo posilime holcicky 🙂 🙂
No, hlavne at jsou v pohode ze jo!

jitulik24
21. led 2011

@ladus77 Tak to gratuluji k dobrému výsledku. Pro mě bylo nejhorší vypít to do dna, protože na dně plaval nerozpuštěný prášek a mě se z toho navalovalo a to jsem nebyla těhotná. Vezmu si nějaký časopis a snad to tam ty dvě až tři hodiny přežiju. Pecicka čeká chlapečka a u Daisy to nevím, ale také bych to viděla na chlapečka. Já bych u sebe odhadovala holčičku a ty to vidíš jak? Pořád máme před sebou dva ultrazvuky, tak třeba se to konečně dozvíme a když ne, tak bude překvapení.

ladus77
21. led 2011

@jitulik24 ja tam prasek nastesti nemela, ale ze bych si jako posmakla...to teda vubec!!! Kamaradka to licila jako ze to chutna jako sladky Sprite...to teda fakt neee!
Ja jsem nejdriv myslela taky spis holcicku, ale vetsina lidi mi rika ze to bude kluk 🙂 tak uz se k tomu taky nejak priklanim, i kdyz...tezko ric no... bude prekvapko! 🙂
Nic, letim douklizet, vyrazime na vikend ke tchanovcum, hezky vikend!

jitulik24
21. led 2011

@ladus77 No někde si těhulky mohou do toho hnusu nakapat citron, tak to by ještě šlo. U nás je to stejné, všichni tvrdí, že to bude kluk. Jen já to vidím na holčičku. Užij si víkend u tchánovců🙂

daisy14
24. led 2011

Ahojky, zdravím všechny po víkendu, vidím, že účast tady byla nulová.🙂 Asi jste si všechny užívaly radovánky na sněhu nebo co 😀 .
Pohled na tabulku mě trochu děsí, už jsem skoro na řadě, uáá. Ale je fakt, že už bych to chtěla mít za sebou, je to čím dál náročnější. 😝 Tak uvidím ve středu na kontrole, jestli už se náhodou něco nechystá! Kéž by! 😵

pecicka
24. led 2011

@daisy14 ještě nespěchej🙂možná bych to mohla stihnout před tebou 😀

pecicka
24. led 2011

jinak zdravím všechny holky 🙂

jitulik24
24. led 2011

@pecicka Ahoj Peci, jak to u tebe vypadá, už se něco chystá? Jak se jinak cítíš?
@daisy14 Ahoj Dáši, u nás je milimetrový poprašek sněhu, takže jsem se celý víkend sáňkovala🙂. Ještě 14 dní vydrž, ne že budeš předbíhat🙂 Tak nevím jestli jsem jediná, ale já se na porod strašně těším a strach z něj nemám.

daisy14
25. led 2011

@pecicka No možná bych Tě mohla předběhnout, už je se mnou k nevydržení 😀 A navíc bych nerada porodila v sanitce, která bude hledat, do které porodnice mě zavést ☹ Z toho jsem momentálně nervoznější víc, než ze samotného porodu.
@jitulik24 Vidím v albu, že jsi se pustila do nakupování, hezké věci máš! 🙂

pecicka
25. led 2011

@jitulik24 ahoj jituli-zítra mě čeká další kontrola, tak uvidíme, už se to opravdu krátí a za pár dnů mám termín 😨

pecicka
25. led 2011

@daisy14 jak je to možné, pod kterou porodnici patříš? 😒

daisy14
25. led 2011

@pecicka Patřím pod Opavu, kde v porodnici dali všichni doktoři výpověď, takže ji zavřou. Další je v Krnově, který to nezvládne, no a pak fakultka v Ostravě, do které asi zamíří všechny těhulky. Je to děs a řešení zatím žádné v dohledu 😠 Takže prostě musím porodit dřív!

pecicka
25. led 2011

@daisy14 ale v Opavě určitě fungovat do 1.3,bude a to stihneš, neboj 😀

daisy14
25. led 2011

@pecicka Pevně doufám, že ano, umíš si ale představit tu atmosféru v nemocnici? Sestřičky bez nálady...

pecicka
25. led 2011

@daisy14 no popravdě je to hrůza a jsem ráda, že to mám za pár a jen čekám, co mi zítra řeknou.....

teddyna
25. led 2011

holky čekatelky,nemáte některá zájem o přebalovací stůl z IKEA?takový ten dřevěný +přebalovací nafukovací podložka+dva povlaky na ni.už ho nevyužíváme,tak bych ho poslala dál.je sice trošku odrbaný,nicméně na funkci to vliv nemá.kdybyste některá chtěla,co jste z ostravska,můžem se domluvit i na dovozu.kdyžtak pište do IP.
Pecička+daisy :fakt už to máte za pár,co?Daisy,rodila jsem v Ostravě Porubě a nemůžu říct jediné slovo - na porodním sále úžasný přístup.Odd šestinedělí teda nic moc,ale neměla jsem dítě u sebe,takže jsem 3/4 dne trávila stejně na JIP a tam jsem se chodila jen najíst.

daisy14
26. led 2011

Ahojky, tak na kontrole všechno v normě, mimču se prý daří a maminka je šikovná. 🙂 Čípek sice trochu povoluje, ale prý v pohodě, teď doberu hořčík, příští týden na kontrolu (to prý vydržím v kuse) a pak se uvidí.
Takže teď už jen dodělat koutek pro mimčo a načančat postýlku, ať se mu chce na svět. 😵
Hezký den všem!

pecicka
26. led 2011

ahojky kočenky, rak dnešní kontrola v pořádku, otevřená na jeden prst, ale hlabička stále vysoko, jinak jsme macci, malý váží přibližně 3835g, tak jsem sama zvědavá, kolik to bude doopravdy.........to abych se začala bát porodu 😒 ale zvládli to jiní, tak to snad zvládnu taky🙂všechny zdravím

zuzka72
26. led 2011

@daisy14
@pecicka holky teda vy už jste na rozsypání, tak držím pěsti...
My máme dnes 11měsíců, strašně to letí a ze začátku se to jen vleklo, tak holky bacha...užívat si to od začátku-JASNY, protože to uteče, jako voda...

pecicka
26. led 2011

@zuzka72 jsou nádherní a fakt jen koukám, jak to strašně letí 🙂

misa.patrik
26. led 2011

Ahoj holky 🙂
tak mi včera přišel dopis z Olomouce s protokolem na další cyklus a recept na DIVIGEL a ESTRIMAX mate s tím někdo zkušenosti? mamto kvuli te nízke sliznici.. 🙂

teddyna
27. led 2011

@zuzka72 ani nemluv,teta - fakt to letí jako sfiňa. ten náš lotr začíná dělat potíže - jak je v cizím prostředí,řve jak tur.moc s ním nechci ani nikde chodit,páč jsem z toho vždycky vyřízená.je to děsně blbé období-sám zatím nechodí a tak buď lozí po zemi nebo chodí kolem kdečeho a nebo na někom visí.v noci se budí co 2 hod,vstává brzo...prostě pojem "mateřská dovolená"musel vymyslet jen ichtyl!
pecicka:tak super,už se ti to blíží. tak ať to není pětikilový macík 😀
daisy14:tobě se to už taky blíží - tak holky,ať to krásně zvládnete!