Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
27. led 2011

@teddyna jo,jo a to se nevyspíš ještě nějaký pátek.Kuba teprve teď spí do 7h a to mu bude 1Ol a doma vstává před 6h o víkendě..A to že brečí Vojtíšek když je někde mimo to je pravda když vidí mě tak to brečí a dost.Nevím zda jsem takové strašidlo 😀 Zítra se objednávám do OL 😉 na další pokus a chci na březen.

teddyna
27. led 2011

@britka no,teto,napřed jsem si fakt myslela,že když vidíš jen tebe tak řve(i když nechápu proč,když seš taková sympaťačka).ale ta potvora malá mě přesvědčila,že prostě cisí prostředí,to je konec!.většinou se teda chytne a vzpamatuje se,ale potřebuje chvíli čas.jenže to já většinou nevydržím s nervama a dřív než se vzpamatuje,tak ho čapnu a prchám s ním pryč,ať nepřijdu o nervy.hele,Brituš,budeš k nám prostě muset vítat na návštěvy hodně často,ať si ten lotr zvykne!

britka
28. led 2011

@teddyna Vojtíšek je prostě Vojtíšek musíš si mamino zvyknout.Venku je pěkný smog co?Tam se nedá dýchat vůbec.Už aby bylo hezky a stavíš se na kafe to bude jiné než takové počasí co je tam venku.To nemůžeš ani s malým ven.

lucikal
28. led 2011

Ahoj holky, prosím mám takovou otázku, Reprofit je i v Olomouci? Totiž když jsem se koukala na jejich stránky tak jsem tam o Olomouci nenašla žádnou zmínku, a si jsem vážně tele a neumím hledat 😅 Můžete mi pomoc?

kvakuska
28. led 2011

Ahojte reprofiťačky, dlouho jsem tu nebyla, potřebovala jsem si dát od plození pauzu, no nevím jestli i to pomohlo, ale to asi všechny znáte. Gratuluji všem miminkům která se tu mezitíím narodila, těm co jedou do lázní přeju krásnej pobyt, užijte si to holky a uvidíte že potom budete plodit jedna báseň 🙂

nierika
28. led 2011

I love DR. Macháč!!!! 😀
😀

kvakuska
28. led 2011

@lucikal ahoj, v Olomouci ordinují dva lékaři z Reprofitu, doktorka Soušková a doktor Machač. Tady máš na ně kontakt: http://www.reprofit.cz/page.php?id=54&rodic=50 V Olomouci tě připraví, ale na zákroky se jezdí na kliniku do Brna 😉

kvakuska
28. led 2011

@nierika ?!?!?! copak, leze snad na tebe jaro? 😀 ... jinak Machač je Machač s krátkým A !!!

nierika
28. led 2011

to byl jako vtip..jsem z něho nadšená.. 😉

jitulik24
28. led 2011

@nierika 😀 Také jsem z něj byla nadšená 😵 😀

britka
29. led 2011

@kvakuska ale,ale kdopak se nám to tady objevil to koukám.22.2 se přijedu na tebe kouknout co ty na to? 😀

teddyna
29. led 2011

@britka my chcem taky kouknout 🙂 a nezapomeň,teto,na tu prochajdu.Nafásneš kočár s Vojtulou,ať máš trénink!dneska nám Vojta tak nějak ujel dopředu🙂)

britka
29. led 2011

@teddyna byla jsem zklamaná Vojtíšek nebrečel ☹ jak ujel dopředu?Na tu prochajdu půjdem vemu to naše mimino ať má Tedík kamarádku a vyrazíme do ulic.Už potřebuji se odreagovat z toho stereotipu.Jak jste zvládli prochajdu?Drahá polovička to zvládla?

teddyna
30. led 2011

@britka no tetooo - přece nemusí furt řvát!konečně neřve jak tě vidí a ty seš zklamaná🙂. prochajda v pohodě.no Vojta přece nám dvěma ujel dopředu s tatínkem🙂.

britka
30. led 2011

@teddyna Načase že nebrečí.Už se těším jak bude lítat za tu naši zvířecí bandu.Tatínek nám utek to je fakt,jako by chtěl být co nejdříve doma. 😀

teddyna
30. led 2011

@britka hele,teta,pojď dneska na prochajdu!chtěla jsem jít na zumbu,ale protože Jiří bere roha směr kdo ví kam,tak nemám hlídando,tak musím vyrazit do terénu.brnknu než vyrazím,ju?

britka
30. led 2011

@teddyna asi dnes ne má dojet Lucka s Kubou po obědě.Příští týden na 100% ju?Na prochajdu běž je tam krásně.Tom oxiduje u douseda tak válčím doma sama..Zrovna dovařuji oběd.

jitulik24
31. led 2011

Ahoj holky, tak jsme byly dnes na ultrazvuku a čekáme zdravou HOLČIČKU Karolínku 😀 😀 😵 😵 . Sice pan doktor říkal, že to není na 100%, ale kluka tam prý nevidí 😉 😀 . Jo a jsme o 6 dní větší, takže TP mi vychází na 21.5 😵 😉

aneta1199
1. únor 2011

@jitulik24 No kónečně !!! 😀
Hrozně moc držím palce, ať už brzo držíš Karolínku v náručí.
A teď hurá do obchodů, že ? 😀

pecicka
1. únor 2011

@jitulik24 velká gratulace, holčiček je tady málo🙂

pecicka
1. únor 2011

@aneta1199 moc vám to sluší, Štěpánek je moc krásné miminko🙂

pecicka
1. únor 2011

jinak zdravím všechny holky, zátra jdeme na kontrolu, ak jsem zvědavá, co se dozvíme🙂

aneta1199
1. únor 2011

@pecicka a jaké jsi měla ty předchozí porody? Jsi klidná a nebo stresuješ?

ladus77
1. únor 2011

@jitulik24 je gratulace, tak jste radi ze se konecne odhalila co? 🙂

daisy14
2. únor 2011

@jitulik24 Tak vidíš, že se to odhalilo! 🙂 Nám to doktor na velkém UTZ řekl prý na 99%, tak snad se to nezměnilo 😀

Jinak u mě po dnešní kontrole vše OK, mimču se prý na svět ještě nechce, má se moc dobře, takže za týden se zase uvidí. Ty poslední týdny se to tak vleče, uff 🙂

pecicka
2. únor 2011

@daisy14 ahojte holky, u nás po dnešní kontrole taky vše oki, taky se nám nějak nechce, zatím to nevypadá a já už se cítím jako velryba a jsem strašně unavená☹prý to není věkem, ale stavem, tak to mě fakt uklidnilo 😀

abig
2. únor 2011

@pecicka Ahoj Peci, to jsou vlastně dobré zprávy, malý se za chvíli rozhodne, že už vykoukne, už to máte vyloženě za pár. Vydržať holka !!!
Jinak tě zdravím !

jitulik24
2. únor 2011

Ahoj holky, děkuji za gratulaci 🙂
@ladus77 Gratuluji ke třicítce 😀 . Jak se máš a co mimi? Já jdu zítra na přeměření čípku, tak už začínám stresovat aby bylo vše v pořádku.
@daisy14 @pecicka holky, ač se to nezdá, tak budete mít miminka u sebe co nevidět 😉 . Kamarádce také řekli, že se nic nechystá a na druhý den porodila 😉

pecicka
2. únor 2011

@abig ahojky, děkuji moc a stále na tebe myslím, drž se a určitě dej vědět 🙂

ladus77
2. únor 2011

@jitulik24 ahojky, dekuju, pekna tricitka, jen co je pravda, ale uz tady holkam zavidim jak to maji za par 🙂
Na druhou stranu zacinam vysilovat ze jeste nemame nic moc koupeneho, ale snad to dozeneme.
Jinak cipek na posledni kontrole zase klesl ☹ 37mm, ale doktor brucel cosi o 34mm, ale v prukazce mam tech 37, no tak snad je to ok, doufam ze na pristi kontrole zase trosku popoleze nahoru. Stejne je to zvlastni jak mi to stoupa a klesa, pritom bych rekla ze porad se chovam tak nejak stejne - teda asi krome tech Vanoc.
Tak at ti kontrola dopadne dobre! 🙂