Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kamka1402
21. bře 2012

@misa.patrik Miši držim pěsti, zatím je vše na dobré cestě
🙂 a mám z tebe velkou radost

@katapola Určitě dopadne a brzy budeš hlásit // 😉 😉

kamka1402
21. bře 2012

@jitulik24 děkuji to jsem ráda 😉 🙂 🙂 ještě si živě pamatuji jak jme tvé těhu tady prožívali a tiše doufali že jednou to i nám vyjde, a už je s tebe mamča jak se máte 🙂

jitulik24
21. bře 2012

@kamka1402 díky za optání 😉 . Máme se dobře, malá právě cupitá s manželem po bytě 🙂 . Je neuvěřitelné jak ten čas letí. Než se nadáš, tak budeš také máma 😉 . S mimčem to tak nějak rychleji utíká. Malá bude mít 10 měsíců a já už bych klidně těhulila znovu 😀. Zrovna včera jsme se s manželem dmluvili, že se za 1,5-2 roky začneme snažit o dalšího čertíka.
Moc moc držím palečky, ať je u tebe všechno v pořádku a konec roku 2012 je pro Vás ten nejšťastnější 😉

evikj33
21. bře 2012

@kamka1402 To je super zpráva,moooc gratuluji.Tak nás v tom v pátek necháš samotné jo.Hod nám alespon testík,at se navnadíme. 😉

misa.patrik
21. bře 2012

holky je možne aby se mi po pregnylu ulevilo na vaječnících??? 😀

spunda
21. bře 2012

@kamka1402 velká gratulace ,tak snad to výjde i nám v pátek 😀

spunda
21. bře 2012

@evikj33 neboj já tě v tom nenechám a v pátek testnu .-D😀😀

daisy14
21. bře 2012

@kamka1402 To je krásná zpráva! Přeji ať čárky sílí!!!🙂
@misa.patrik já už si to sice moc nepamatuji, ale dneska už jsi žádné jiné injekce neměla ne? A zítra taky ne, takže by už se folikuly moc zvětšovat neměly a tím ta úleva. Aspoň myslím 😵

misa.patrik
21. bře 2012

@daisy14 díky asi jo já už si to taky nepamatuju 🙂 právě ... včera jsem byla taková nafouklá strašně dnes sice taky ještě cítím vaječníky ale určitě ne tak jak včera...snad bude zítra dost vajuch 😉

daisy14
21. bře 2012

@misa.patrik to víš že bude vajuch dost, jak já se vždycky strachovala a byly tam. Držím palce a dej zítra vědět jak to dopadlo. 😵

spunda
21. bře 2012

@misa.patrik neboj vajucha budou,vždyt jsi měla urodu jako na velikonoce,tak držím palečky a už se těším jak budeš informovat kolik jich máte 😀😀😀

misa.patrik
21. bře 2012

@daisy14
@spunda jste zlaté holky zase hysterčím jak trubka 😀 ráno vyjíždíme o pul 8 takže jak dorazíme odpoledne domu napíšu 🙂

spunda
21. bře 2012

@misa.patrik bud v klidu já myslím,že hysterčíme každá,ono se to lehce řekne ale když pak jdem do akce tak to začne 😀 budem na tebe moooc myslet at to máš zasebou a hlásíš nám super urodu vajiček .-)

allicia
21. bře 2012

@kamka1402 Paráaaaada 😀 moc gratuluju a tušila jsem to,jak jsi psala o těch věčerních nevolnostech 😉 moc ti to přeji i ostatním holkám, které ještě čekají

evikj33
21. bře 2012

@misa.patrik Tak na zítra držím pěsti at to dopadne co nejlepe a odcházíš spokojeně domů 😉

evikj33
21. bře 2012

@spunda No a my si budem držet pěsti navzájem.Akorát že jsem nějaka opruzena ze slipovek,ale v práci to bez nich nedam 😠 Jinak mě občas jen bolej prsa,ale už docela dlouho.Před MC jsem to měla vždy jen kolem ovu a pak 3dny před,navíc jsem brala hormony,ted nic neberu. 🙄 .Taky se bojím že v pátek ještě nebudu testit,budu teprv 34DC a avíc jdu na ranní,tak at nemám zkažený den.Ná zazrak umě moc nevěřím 😕

spunda
21. bře 2012

@evikj33 Neblázni ..jak zkažený den????Musi nám to taky přeci vyjit .-) no já v pátek testnu a uvidíme 🙂

misa.patrik
21. bře 2012

@evikj33 já držím Tobě 😉 neboooj bude to 😉

evikj33
21. bře 2012

@spunda Ja to asi taky zkusím,hlodá to,ale bojím se že zas bude /a ja pujdu ubulena do práce,kde nikomu nic neujde,budou se ptát co mi je a ja budu bulet zas.Vím že stím nic nenadělám,ale radši to řeším v soukromí,za těch 3,5roku už to není takové drama,ale stejně to vždy zamrzí 😒 V pátek budeš Těch 14dnů od IUI?

spunda
21. bře 2012

@evikj33 já ti rozumím,taky mi neni příjemné že se pak okoli ptá co mi je ...Jo v pátek budu 14dni po IUI taky si nejsem jistá,vaječníky už tak necítím,sem tam trochu citlivé prsa ,jen mě pálí trochu žáha tak nevím 🙂 nechám se překvapit ...Zvládnem to neboj..

evikj33
21. bře 2012

@spunda Ta žáha je dobré znamení,mě u malého pálila 9měsícu takřka v kuse 😉 Já už mám při sprchování hlen,zatím čisty,a čipek mam celkem tvrdy,ale nevím,vše muže být i u těhu i u Mrchy.

spunda
21. bře 2012

@evikj33 teda to mineříkej že jsi trpěla celých 9měsícu nooo fůj ☹ uvidíme v pátek.už jen dva dny a budem vědet co a jak ....

evikj33
21. bře 2012

@spunda Jojo,ale přezto všechno mi nejvíc chutnaly pomeranče 🙂 A co bys pro mimi nevydržela 😎 .Tak papa

kamka1402
22. bře 2012

@evikj33 Ahoj lítala jsem po bytě a nebyla jsem schopna to vyfotit pořád to bylo rozmazané.
😉
@spunda strašně moc si přeji, abyste měli také // a nebyla tu sama 😉 😉
Ale abych pravdu řekla včera jsem měla z toho velkou radost a dnes, jsem si udělala znovu test ,abych měla jistotu a ta druhá čárka je tam stejná jak včera, ale zda se mi ze je o trochu světlejší jak ta prvnía taky naskočila jen jedna a až po malé chvilce ta druhá. tak jsem se objednala projitotu na krev v pátek, bolí mě pořád v podbříšku, jak kybych je měla dostat, pobolívaji mě i prsa a po chvilkách mi je, t ak nejak těžko.
😒 Kež by bylo vše v pořádku, a byli to jen těhu příznaky 😉 🙂
@misa.patrik pořád tu nakukuji jak ti to dopadlo doufám že vše v pořádku 😉 🙂 🙂
@allicia děkuji si zlatá

kamka1402
22. bře 2012

Ahoj holky zitra budu nakukovat a držet pěsti, aby tu přibyli stejné testy 😉 žádná jiná alternativa se nepřijímá 😉 😉 😉 budu na vás myslet

daisy14
22. bře 2012

@kamka1402 no fotka sice rozmazaná, ale já tam vidím //, takže bez obav🙂 a hcg stoupá co dva dny, takže čárky budou sílit neboj.

evikj33
22. bře 2012

@kamka1402 Jo je to paráda,,a s tím testíke je to jak píše daisi.Ničeho se neboj.Jedna holčina na konikovi plašila že ji slabne čárka na testu že je s jejím těhu asi problem,naklusala k dr a HCG jak blázen a dokonce i srdíčko.Dr ji řek že některé testy už nezaznamenají velké HCG. 🙂 🙂 Tak ja to ráno skusím,ale moc tomu nedávam je to 34DC.Pobolíváni prsou,motání hlavy a pocit že je mi blbě mám občas taky.(ale to muže byt cokoli) 😝 Kdy budeš vědět jak dopadlo HCG?

evikj33
22. bře 2012

@spunda Kdepak mám moji zítřejší partačku? 🙂 Ja zkusím ráno,ale info hodím až jak dojedu z práce,dřív to nestihnu.Určitě Ti budu na zítřejší ráno držet pěsti 😎

spunda
22. bře 2012

@evikj33 Ahojky neboj ,zítra tě v tom nenechám 😀 já dnes byla celý den mimo domov.Ráno holička a odpoledne jsem byla za kámoškou má 6měs synka tak jsem ji dlouho neviděla,šly jsme se projit a pak daly kavinku.Tak aspon zítra budem vědět co a jak teda doufám 😒 bude to teprve 14den po IUI 😀 😀 😀

jitulik24
22. bře 2012

@kamka1402 ta čárečka je pěkná 😉 . Hlavně neplaš, také jsem tak plašila a pak jsem si nadávala, že stresuji sebe, ale i mimi 🙂 . Já jsem asi nějaká jiná, ale já vždy testy z rána měla slabší jak odpoledne.