Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

evikj33
3. kvě 2012

@spunda Ja jsem blbec,jsem si myslela že máš ketík,ale ten už vlastně byl a pak to IUI 😅 Nesmutni mrcha dojde nejpozděj do neděle a nakonec se tam ještě potkáme 😎 a pak budem spolu stresovat až do testu a snad i dál.... 😀

spunda
3. kvě 2012

@evikj33 No to doufám 🙂 já nikdy nemusela mit injekci na to,aby mi došla mrcha tak jsem z toho trochu vedle sestřička mi říkala že by do 10dnů měla dojít.No nic valím koupit listky do kina tak zatím páá do hodky jsem zpět.ale ty už asi půjdeš na odpolední co???tak se měj hezky a já zítra pisnu co a jak 🙂

evikj33
4. kvě 2012

@spunda Hezky se vychrupej do umračeného odpoledne a doufám že se ti ta Karkule už umoludřila a bude tu.Ja letím do práce a večer juknu jak jsi natom,musíme bojovat spolu.Ja mám 2včelku a nějaké návaly a bolí hlava.Snad to nějak zvládnem 😝

spunda
5. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi já zachvili valím na noční a moje karkule pořád nic .tak fakt nevím co se děje ☹ už mě to začíná dost štvát ☹ ☹ ☹ tak zatím pááá

evikj33
5. kvě 2012

@spunda To je fakt divne a nemohla dr.něco přehlédnout,nejsi nakonec Těhu.Třeba se to chytlo později?Dělala jsi test? 😕

spunda
5. kvě 2012

@evikj33 to nevím jestli něco přehlédla ale než mi dala injekci na vyvolání MS tak jsem měla test negativní to bylo 24.4 dostala jsem 2ampule ...tak nevím ,je fakt že mě to taky napadlo protože ta sliznice byla hezky narostlá co já vím a test už doma nemám ☹

spunda
5. kvě 2012

@evikj33 jo a když jsem se sestřičky ptala do kdy by měla mrcha dojit tak říkala že do 10dnů a pak jen dodala že pokud to nedostanu do 3týdnů tak mám přijít,co já vim ,neřešila jsem to doufala jsem že to během týdne dostanu 😒

evikj33
5. kvě 2012

@spunda Uplně tě chapu,jak kolikrát taky tápala,ale po vyvolavačce jsem to vždy dostala do 14dnu,jednou 15den,nikdy jsem nemusela znovu.Znáš to tělo je zblble z hormonu a možné je vše.Nahoubec je ta nejistota,co když 😒 Jinak injekce by případnému těhu neuškodila,ba naopak,funguje na podporu,pokud by jsi byla.

aneta1199
6. kvě 2012

Ahoj holky,

teda @spunda , jak nemůžeš mít doma test ??? 😀 Já jich aktuálně mám asi 15 😀

No já testuju od pátku, pátek a sobota jsem měla úplné duchy, ale dneska se vyrýsovala docela pěkná druhá čárka. Klidnější budu až tak za týden, kdy mám oficiální testování a hlavně, bude to po termínu očekávané MS.

Všem přeju pěknou neděli !

jitulik24
6. kvě 2012

@aneta1199 Tak to je super 😵 , potichoučku gratuluji a držím moc moc palce, ať se miminko drží a nepustí 😵 😉

spunda
6. kvě 2012

@aneta1199 No nemám no 😒 po těch všech zklamání jsem neměla důvod si kupovat zásoby ...Tak nevím jestli je možnost být těhu 😉 Tobě velká gratulace 😀 😀 😀

spunda
6. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi tak stále nic ,tak já už fakt nevím..Hormonama být zblblá už ani asi nemužu ten glostík jsem btrala koncem břrzna a ted před tím druhým IUI jsem nebrala nic 😒 ted jsem koukala na ten papír od Dr.Souškové z toho 24.4.tak jsem měla sliznici 10mm což si myslím ,když jsem dostala 2 ampule na vyčkání MS že už by to dávno došlo ne???Nemám zkušenosti z vyvolávačkama ☹ ☹ tak nevím...A co ty jak pokračuješ????

aneta1199
6. kvě 2012

@spunda no jak jsem už psala, pro mě byla vždycky horší ta nejistota.
Strašně moc ti přeju, aby se teď stal malý zázrak a klaplo ti to. Doufám, že hned ráno poběžíš do lékárny 😉

spunda
6. kvě 2012

@aneta1199 Jo pujdu si ho koupit ,stejně musim na krev a EKG na vstupní prohlídku do práce tak ho hned vezmu a udělám ale nevím to by byl opravdu malý zázrak 😀 😀 😀 nevím jak dalece je to možné abych byla těhu ale zaráží mě ta sliznice už toho 24.4. byla 10mm tak to už bych snad normálně začala krvácet ne???? ☹ ☹ ☹

evikj33
6. kvě 2012

@spunda Ahoj Drahuško,krvácet bys nemusela je to sliznice vhodná i pro bublinku,ja měla na kontrole 25DC sliznici9mm a Karkula došla až 39DC,ale u tebe byla ta injekce a to by do těch 14dnu měla dojít.Je to ale záhada 😕 snad s dobrým koncem,říkala jsi přece že ti tam ty menší vajka zustala,ne? 😕 Jak testneš hned hod info a ráno nepíj Turka!!! 😎 Jinak u mně celkem nic až na občasné bolení kebule,musím hodně pít a dnes tu byli tchanovci od 12:30 do 19tak jsem ko 😝 dělala jsem domácí pizzu(těsto v pkárně)tak snad jim chutnalo,dnes se to obešlo bez blbých kecu 😔

evikj33
6. kvě 2012

@aneta1199 To je krása,hod nám fotečku at víme jak to má byt na těch našich testech. 😀 Budeš prukopnice.Potichoučku gratuluji 😉

spunda
6. kvě 2012

@evikj33 ahoj Evi no sama nevím co se děje včera to bylo měsíc od IUI,počkám co zítra a když to bude negativní tak budu muset počkat na mrchu 🙂 Neboj turka si nedám at nemám problémy jak minule 🙂Tožto jsi teda měla dnes program na celé odpoledne vid???Já byla dnes za tchyni na kávince a ted jsem sama manža šel na noční a já mám zítra a pozitři taky noc ,tak uvidíme 🙂

evikj33
6. kvě 2012

@spunda NO to není zas tak moc,HCG někomu roste pomalejc,mohlo se to později zahnizdit 🙂 Možné je opravdu vše.Já jak měla delší MC 35-38 dnu tak když jsem čekala malého tak jsem 38DCměla na testu ducha,že namně manža ještě vyjel at si nic nenamlouvám,že on tam nic nevidí.No a bylo to tam.Takže já pořádné dálnice na testu vlastně nikdy neměla,pak už jsem netestila a šla k dr.Snad to budou jen dobré zprávy 🙂

spunda
6. kvě 2012

@evikj33 no možná proto mi sestřička říkala že pokud to do 3týdnu nedostanu tak at příjdu,nechci se zbytečně radovat víš jak to je pak bych byla zklamaná.Ráno testnu a když nic tak počkámposlední MS jsem měla 25.3. takže jsem 43 dni po...a jak jsem špinila ty dva dny kolem toho 15.4. tak to mi Dr.Soušková po UZ toho 24.4. říkala že to rozhodně MS nebyla tak uvidíme.Hned jsem si vzpoměla na to jak mi Dr.říkala že paní co semnou byla na tom IUI9.3 i 5.4. tak že je těhu,toho 5.4. měl pan doktor ten den asi štastnou ruku 😀 tak co já vím...neboj hned ti pisnu co a jak

evikj33
6. kvě 2012

@spunda Tak třeba to ta injekce ještě nakopla 🙂 Nakonec budeš dřív testit než já,to je teda pořádek 😀 Budu nedočkavě čekat na info a držet pěsti.

spunda
6. kvě 2012

@evikj33 Evi tak to nevím,nechce se mi věřit že bych měla takové štěstí 😀 zítra dám vědět co a jak ....To já vubec netušila že ta injekce to těhu muže mit pozitivní vliv 🙂

evikj33
6. kvě 2012

@spunda Jo muže dr mi říkal že se nemusím bát že pokud těhu nejsem,Karkule dojde a pokud bych náhodou byla že to neuškodí,ba naopak.V některých carech to píchají misto utroše.Jo co víme,leda prd 😀 příroda si to udělá stejně posvém. 😉

spunda
6. kvě 2012

@evikj33 jo jo.. to máš pravdu na přírodu jsme krátké 😀 já si myslela že když jsem tu injekci dostala až po negativní krvi,tak že by to těhu uškodilo,no tak zase jsem o něco chytřejší a neumřu blbá 😀 😀 😀 sama jsem zvědavá co to moje tělo má za lubem 🙂 Když jsem brala glostík tak jsme měla dvě vajucha a o měsíc později bez hormonu vajucha 4 🙂 tak to jsem taky nepochopila ,tak možná si to zase semnou jen hraje 🙂

evikj33
6. kvě 2012

@spunda Pokud to bude příjemná hra,proč né 🙂 Hlavně žádné Jobovky,nebudem si kazit květen.Já mam v sob.narozky tak bych brala OPU příští stř.to jsou mé štastné dny,ale to si maluju moc růžově. 😉 Ted mně manža láka na vodku s džusem 😝 nějak nemám chut,ale dám si lemon Staropramen 🙂

spunda
6. kvě 2012

@evikj33 ty jsi 12.5???? No tak já mám ještě měsíc a něco čas 😀 taky jsem si to malovala a všechno je jinak ☹ no mě poslední dobou takyalko nic neříká tak max trochu piva ...No tak si dej aspon se ti bude lépe spinkat ,tady je pěkná bouřka a já jsem KO po noční a ještě jich mám 5 před sebou tak jsem zvědavá jak to zmáknu 🙂

evikj33
7. kvě 2012

@spunda Hezké dopoledne tak coooo?Jo ja jsem na Pankráce a ještě kevšemu je mi 33 😅 Pivko jsem dala a pak chodila celou noc čurkat,je to horor s tím pitíma a WC.Tak ty narozky pak mužem zapít společně mléčným koktejlem 😀

spunda
8. kvě 2012

@evikj33 Ahoj evi tak test negativní a mrcha stále nikde ☹ tak už fakt nevím....

mia75
8. kvě 2012

@spunda A kolko si od injekcie? Ak by to bolo tehu, tak to asi vidis uz na teste ☹ Mrzi ma to. Mne sa MS po vyvolavacke spustila tusim do 12 dni, ale teraz mi rovnaka kombinacia (Agolutin + Neofollin) zachranila asi tehotenstvo.

spunda
8. kvě 2012

@mia75 Ahojky taky mě to moc mrzí jsem dnes 16den po injekci ,trochu mě bolí břicho tak mrcha asi dojde ☹

mia75
8. kvě 2012

@spunda ☹ 16 dní je už dosť, to už asi príde. Škoda ☹ Dáš si nejakú aspoň krátku pauzu?