Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

spunda
3. srp 2012

@daisy14 Moc děkuju nemužu se dočkat pondělí ale mám pátek až neděle noční tak to rychle uteče 🙂 V pondělí dám info 😀 😀 😀

jitulik24
4. srp 2012

@jej Ahoj, díky za optání, máme se dobře. Malá už má 14 měsíců, chodí, všude kramuje, je to náš čertík 😉 . Vidím, že ti naši chlapi jsou stejní. Manžel taky druhé mimčo moc nechce a už mě to pomalinku začíná štvát 😠 . No snad dostanou oba rozum a dají si říct. Karolínka zbožňuje děti, pořád za nějakými na hřišti běhá a chce si s nimi hrát a povídat 😀 . Tak to by pro ni sourozenec byl super 😉 .
@spunda super, jen tak dál, držím moc moc palce 😉

spunda
4. srp 2012

@jitulik24 Děkuji Malá je fakt nádherná 🙂)))))

jitulik24
4. srp 2012

@spunda děkuji 🙂 už je to za pár a budeš mít mimíska v bříšku a pak už se jen budeš kulatit 😉. Moc tomu věřím 😉

spunda
4. srp 2012

@jitulik24 Já taky 😀 😀 😀 snad se konečně dočkám .....

misa.patrik
5. srp 2012

@spunda juuuuuuuuu držím palečky 😉 😉 😉

spunda
5. srp 2012

@misa.patrik Děkuji moc 😀 a co ty jak pokračuješ.. 😉 Zítra v tuto dobu už budu nit mimi u sebe a pak 14dní nervů 🙂 🙂

evikj33
5. srp 2012

@spunda Žádné nervy,hezky budeš relaxovat a hladit pupík at se prcek má dobře a hezky se zakousne 🙂

evikj33
5. srp 2012

@misa.patrik Ahojky jak válčíte už máte po dovče?Byli jste někde za teplem? 😉

spunda
5. srp 2012

@evikj33 ahoj evi kdyby to bylo tak jednoduché,však to znáš taky ,ne????🙂 já se dnes po noční vzbudila přesně ve 13.3é tak jsem si říkala že zítra v tuto dobu budu už mit mimouška u sebe tak neboj budu se snažit nenervovat a užívat si to 🙂 co ty?????

evikj33
5. srp 2012

@spunda No to je jasné že jsem taky plašila,ale radí se to dobře 😀 Já jsem dnes nějak KO,s toho dusna,pobolívá mně hlava a byli tady tchánovci 😝 Zas spousta keco co oni by na baraku už měli hotové a jak atd.Tak se na zítra vyhajej do růžovoučka,nejdeš dnes ještě na noc doufám? 😕

spunda
5. srp 2012

@evikj33 evi jsem už na noční ☹ ale vzala jsem si notas,jinak se budu snažit byt v klidu a ty taky bud,nerozčiluj se .Jak dlouho jsi užívala ten utroš a kolik denně???Já beru os středy 4-0-4 a hnus ,zítra dám vědět co a jak jestli tam byl Machač nebo někdo jinej 🙂

evikj33
5. srp 2012

@spunda Brala jsem tak 4-0-4 až do konce 12tt,ale jak jsem psala intimku potřebuju i ted,bez Utroše,mám pořád nějak vlhko 😝Tak zas bude tělo unavené a nemělo by se embryjku bránit a pak se ulož do postele a hezky to vše dospi 😉Jede s tebou i budoucí Otec?Asi jo že si to nenechá ujít. 🙂

spunda
5. srp 2012

@evikj33 evi jede se mnou segra manža má bohužel ranni do 14h a nemá mu to kdo vyměnit ale co už musim to zvládnout sama .-)

misa.patrik
5. srp 2012

@evikj33
@spunda hollky já zatím nijak pořád válčím sama se sebou 😒 😒 jinak po dovolence už máme hodím nějaké foto,byli jsme v chorvatsku bylo jako vždy báječně 😉 😉 😉

evikj33
5. srp 2012

@spunda Tak hlavně že tam nejdeš sama a manžovi udělej fotečku. 😉

evikj33
5. srp 2012

@misa.patrik Tak hlavně se hod do pohody,nic se nemá lámat přez koleno.Ono to nějak dopadne.Je to nápor na hlavu i peněženku 😅 Jinak na fotečky ráda mrknu a kam přesně jezdíte a jedete autem.Nám letos dovča padla,docela mně to mrzí hlavně kvuli malému.Mám PN a navíc jsem nějak nevěděla že bude muset mít malej pas,bo ho mám ve svém i v občance a jak to začlo bylo tam lidí jako psu a ted už to nestihnem protože se čeká měsíc a manža má za 14dnu po dovolené a zas do července nebude mít ani den 😒 Chtěli jsme jet ke kámošce co žije v Itálii,loni jsem nastoupila na brigádu a neměla dovču,tak to padlo a letos zas prd.No a příští rok to určo nebude se dvěma prdelkama navíc.Co naděláme.

spunda
5. srp 2012

@evikj33 Ale evi budeš mit bobánky a dovolené si ještě užiješ haba - kuk 🙂))) hlavně zdravíčko

evikj33
5. srp 2012

@spunda Já to vím Drahuško,ale malého je mně líto,pořád slyší jak někdo byl,nebo jede na dovču tak se ptá proč mi někam nejedem a kdy pojedem.Byli jsme společně jen na jedné dovolené a to mu bylo asi1,5roku a moc na to nepamatuje a pak se koupil pozemek a lítalo se kolem stavby no a nějak nebyl čas a ani finance ☹ Loni nám to padlo kvuli mé práci a letos kvuli blbejm změnám v zákoně.A s tou PN nemužem jet pořádně ani někam na chatu na víkend.Byla bych nerada aby se zlobil na miminka že to nepochopí proč nejedem na dovolenou.Jak bude po létě zas ho to přejde,ted je to takové dovolenkové období.

spunda
5. srp 2012

@evikj33 Jo tak to chápu a s babičkou někam nemůže????je to komplikované ,budeš mu to muset nějak vysvětli aby se necítil odstrčený kvuli mimouškům .No taky to nemáš lehké ☹

evikj33
5. srp 2012

@spunda Tak moje mamka s brachou ho vemou co chvilku na nějakou cestu a spí u mamky přes vikend,když nemusí do práce,ale to on nebere jako dovču a mamka nanoc nikde nemuže zuistat skrz barák,psa,slepice,kočky atd.A tchanovci,tak ti ho nevemou ani do ZOO a za cele prazdniny u nich spal dvě noce a už mu naznačili že to stačí.To sním sedí pořád v paneláku,přitom bydlí ve Vrbně pod Pradědem,už kolikrát jsme jim říkali proč s nim nezajdou alespon do Karlove Studánky na zmrzku a džusík že on rád někde sedne,ale je to marné a to maj jediné vnouče a jsou oba na duchodě a tchyně 100%zdravá a tchan po bajpáse ale už 6let a tky v poho.Jo je to složité.Snad se nějak urvem alespon ještě jednou do ZOO na Kopeček,jezdíme tam rádi a muže s náma i pes 🙂

spunda
5. srp 2012

@evikj33 No jo všude je něco ,je to hrozný že????Ted to musite vydržet a příští rok to bude veselejší neboj

aneta1199
6. srp 2012

@spunda Spundo - co nového? Je vše na dobré cestě?

spunda
6. srp 2012

Ahoj holky ,tak ET mi dělal Machač bylo vše v pořádku a mám jedno hezké mimi už usebe 😀 😀 😀 😀 testovat máme 20.8, tak to musi klapnout 🙂))))

aneta1199
7. srp 2012

@spunda ..... strašně moc držím palce !!!!

jitulik24
8. srp 2012

Držím palce, jak ten ET dělal Machač, tak to bude holčička 😀

carlik
8. srp 2012

@spunda jo, jo, jak píše @jitulik24, bude to další "Machačovic" holčička 😉 Tak se opatrujte, a za pár dní nám hlaš ten krásnej výsledek, co uvidíš na testu 🙂

spunda
8. srp 2012

@carlik
@jitulik24 Ahoj Holky s tím taky počítám ,že to bude holčička 🙂 ,jinak jsem u toho měla sestřičku která se jmenovala Čápová a když se mě Machač ptal ,co dáme jestli holku nebo kluka🙂 tak jsem řekla že holčičku a sestřička mi hned říkala,to jste udělala dobře pan doktor umí jen holčičky tak s tím tak počítám.Jinak jsem si Jituš dělala ten graf,co máš v albu a holčička tam taky vychází ,tak snad je to dostatečně pošéfované 😀 😀 😀 😀

spunda
8. srp 2012

Holky tak ted nám poslali meilík ,že máme ještě jednu zmrzlinku 🙂 což je super 😀 😀 😀 😀

evikj33
8. srp 2012

@spunda Ahoj Drahuško gratuluju k nanučkovi a držím pěstičky at ho tak brzo nepotřebujete.Tak to bude malá Štěpánka? 😀 Jinak hlad pupík a odpočívej.Myslíme natebe. 😉 Tfuj Tfuj Tfuj