Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

majda11
26. říj 2009

Ahoj holky,tak jsem si dnes dělala testík a jeden vyšel negativní a druhý pozitivní 😉 uvidíme co nám zítra řekne Mudr.
jaji neboj já jsem s cystama měla problémy každý měsíc,jednou mi píchali injekce a podruhý jsem je chodila odsávat,ale teď se to snad povedlo 🙂

jaja35
26. říj 2009

Holky, já už s cystami měla problém ve Fertimedu. Před stimulací na 1. IVF mi jednu dr. Koutná píchala. Seděla jsem v předsálí u těch skříněk na věci a vedle mně mladá ženská. A ta mi povídá: Jdete taky na potrat? Tak to jsem musela hodně rozdýchávat. Člověk se snaží otěhotnět a jiné se toho takhle zbavují.
Podruhé mi cystu zjistil dr. Holub (nebo kdo to byl, viděla jsem ho v Olomouci poprvé a ani se mi nepředstavil) na kontrole na načasování inseminace. Dal mi prášky, prý co by to píchal a že se to samo vstřebá. A pak řekl památnou větu: "Horší než zaražený pokus je zaražený prd." Tak to mně taky dojalo.

Díky holky za podporu, však já budu pokračovat. Jednou se ta smůla musí prolomit.

A k té adopci.... Radši bych svoje. Manžel začal o adopci na popud své matky, až když jeho brácha nám oznámil, že čekají druhé. Po 3/4 roce od narození jejich první dcery. Manžel začal šílet, že se nám snad nikdy nezadaří. Teď se uklidnil a nechce o adopci ani slyšet.
U nás ve vzdálenější rodině je také s adopcí špatná zkušenost. Mámina sestřenice je adoptovaná. Nějak se jim nevyvedla, ať dělali co dělali. Brala jim peníze. Tahala se s chlapama, jednou přišla těhotná. Své první dítě rodičům nechala na krku a odešla za jiným chlapem. Takže nejstarší vnučku vychovali jako svou dceru. Teď k jejich stáří, když potřebovali pomoc, se na ně jejich adoptivní dcera vykašlala úplně. Žije s cikánem a jeho matkou, další její děti zanedbané. Na pohřbu pratety se tam roztahovali a čekali, že jim budeme kondolovat.
Ale kdoví....... ani vlastní děti se nemusí vyvést podle představ rodičů.

sukubka
26. říj 2009

ahoj holky
jaja jak sem četla měla si opravdu den blbec,taky bych byla pěkně naštvaná.popravdě mi cystry taky vždycky oddálili stimulku,akorád při posledním ivf sem myslela že půjdu před stimulkou na odsátí(měla jsem i naplánované odsátí atd)a jak jsem tam přijela cysta praskla,ale i tak sem byla trochu naštvaná protože se vše k vůli tomu posunulo.chápu jak ti je.já jedu k machačovi na 1pohovor ted v pátek a vsadím se že před stimulkou se mi oběví taky nějaká cysta 😒

jinak asmena co je to ten Femigard?můžu to papat bez doporučení lékaře?a není to na předpis?

majda 11 držím pěstičky 😉

asmeena
26. říj 2009

sukub koukni na www.hemann.cz je to bez doporučení lékaře - jsou to kapky a jen bylinky. 😉

maji: a to si měla dvě různé značky testu a testovala jsi zároveň? Potichoučku gratuluji, ať je to jen a jen pozitivní.

sukubka
26. říj 2009

asmenko děkuji kouknu na to a držím ti pěstičky

asmeena
26. říj 2009

Koukni, ale musí se to užívat minimálně 3 měsíce. Někomu to pomůže (jako např. mně) a někdo po tom špiní.

sukubka
26. říj 2009

a amenko ty to kupuješ v lékarně nebo si to obědnáváš?a kolik to stojí?jinak jak ti je?

asmeena
26. říj 2009

Já si to chodím kupovat tady k jedné obchodnici, ona prodává vše od té firmy. Stojí to něco kolem 360,- a jedno to balení je na měsíc.
A jinak mi je nijak. Nejraději bych už chtěla vidět na testíku ty dvě tlustice tlusté a byla bych spokojená.

sukubka
26. říj 2009

asmenko to ti věřím a moc přeju!už chci taky čekat na testík!!!těším se na pátek na Machače až ho poznám osobně,zatím o něm vím jen to co píšete

juvik
26. říj 2009

Ahoj,
zdravím po víkendu...vy jste toho nakecaly, to budu mít co dělat, to dočíst.
My jsme furt někde lítali, tak jsem na netu nebyla. Dneska večer už píchám Pregnyl 😲 , hrozně to uteklo. Doufám, že vajucha ve středu cestou nevytřepu, protože ta cesta, hlavně Olomouc - Brno, je fakt chuťovka. 😖 Budem si muset i přivstat, protože budem vyrážet asi kolem půl šesté...ať máme nějakou rezervu.

Asmee, pořád na Tebe myslím, jak dopadneš a držím palce, aby se testíky umoudřily. 😉

asmeena
26. říj 2009

juvik: na kolik tam máte být?

juvik
26. říj 2009

As, na 8.30

sukubka
26. říj 2009

juvík máš pravdu ta cesa olomouc-brno je fakt hnusná,ta panelová dálnice je jako bys jela po kolejích!já sem se byvila s manžou že by jsme asi jeli do Brna busem,no ještě se domluvíme

juvik
26. říj 2009

taky se vždycky s manželem smějeme, že je to jak dálnice v Rumunsku v době před 20 lety, kdy jsme tam byli s rodiči na dovolené. Dodnes si tu panelovou dálnici mezi poli kukuřice pamatuju. 😀

sukubka
26. říj 2009

my jsme po ní jeli letos na Vranov a měla jsem strach jet i rychle že skončím v protějším pruhu,protože to fakt drncalo a do toho ty vyjetý koleje od kamionu byly fakt super!takže do olomouce na kontroly to bude ok,horší to bude do toho Brna,musel by nás Machač obědnat aspon nějak na později třeba kolem 11h protože dřív se tam busem ani as nedostanem jedině pak vlakem a tím sem nejela ani nepamatuju. 😀

juvik
26. říj 2009

no to ježdění je fakt na houby 😒 ...ale co se dá dělat, pro miminko to zvládnem. 😉
Škoda že není nějaký pořádné centrum blíž, v Ostravě. Jedině Gyncentrum a to už nikdy více. 😠

sukubka
26. říj 2009

o té Ostravě slýchám hodně že je to tam na prd, jak to ale?

juvik
26. říj 2009

Nevím, trochu mám pocit, že tím jak jsou tam jediné cemtrum, pak až Olomouc, Brno, tak na to dost hřeší.
Ztratila jsem tam všechny iluze. 🙄

sukubka
26. říj 2009

já ve fertimedu v olomouci taky byl to tam děs!snad to ted bude jen a jen lepší až se konečně zadaří.
holky budu muset jet nakoupi,u nás je teda pěkně hnusně.

juvik
26. říj 2009

tak ve fertimedu jsem byla taky, poslední 3.pokus. V podstatě si na ně nemůžu stěžovat...ale minimálku nedělají, proto jsem odešla. 😒
U nás je celkem fajn, svítilo i sluníčko, ale nějak se zatahuje.

asmeena
26. říj 2009

Já jsem jen čubrněla, jak jsem v Reprofitu ke každé kontrole i po OPU a ET dostala zprávy s tím co se děje a bude dít. Dokonce mě překvapilo, že když nám zmrazili embryjko, přišel mi domů ještě papír, že mám podepsat souhlas o zmrazení, potom k tomu další papír, abychom věděli jaká embryjka zamrazili a dotřetice mi to poslali ještě emailem.
To mě trošku mrzí, že to ve Fertimedu taky tak nebylo. To člověk ani nevěděl jaké kvality vajíčka byly atd...

juvik
26. říj 2009

To je fakt, taky jsem na to hleděla jak bobr..pořád jsem ten papír chtěla vecpat sestřičce a ona že ne, že je to pro mě. 😀

juvik
26. říj 2009

No a v Ostravě, tam mi ani neřekli před transferem, jaké kvality embrya jsou, jen že mají třeba šest buněk a to bylo vše ☹ Výsledky vyšetření nám taky nikdy neukázali, tak jen doufám, že nám říkali pravdu, že je to ok. 😕

katapola
26. říj 2009

Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit. Já teď každý den cvičím tu Mojžíšku, dneska mě rehabka pochválila, že to cvičím správně a po příštím MS jdu na první mobilizaci. A co tu nového? Nějaké nové těhule?

juvik
26. říj 2009

Ahoj Kat, nová těhulka myslím zatím žádná.
Na Mojžíšku jsem taky chodila, vydržela jsem poctivě cvičit skoro rok, ale bohužel pak jsem to začala flákat. 😔 Pomohlo mi to dost na záda, že tolik nebolely, takže bych měla zase začít, mám totiž problémy s páteří.

asmeena
26. říj 2009

já jsem si říkala, že zkusím taky mojžíšku, ale jsem na to líná.

juvik
26. říj 2009

Pro mě to bylo zpočátku děsné se k tomu dokopat, pak jsem si zvykla a šlo to. Jenže v létě jsme pak byli na dovolené, tam se mi cvičit nechtělo a nebylo ani moc kde, bydleli jsme po 4 v chatičkách s nějakými manželi z J Moravy, tak jsem jim tam nechtěla dělat estrádu 😀 No a po dovolené jsem pak vynechala jednou, podruhé a bylo ... 😔

donnald
26. říj 2009

Ahojte holky,
tak koukám, že už nikdy snad nestihnu dočíst vše. Hezky jsme se tady rozrostly oproti začínající sestavě v tomto tématu 🙂 .
Nicméně holky já taky řeším, že trpím na cysty a teď, když budu stimulovat mám strach, aby to neztroskotalo na tom. Jak jsem ale pochopila od majdy a jajy, i s cystou není nic ztraceno. Chápu to dobře???? Buď se dají odsát nebo píchnout? A kdy se to tak dělá???

majda11
26. říj 2009

Donnald mě ty cysty odsávali asi tak třetí den po tom co jsem šla na kontrolu folikulu a místo toho tam byla ta hnusná cysta!Ale dá se to vydržet.
tak na UZV mám přijít až za 10dnů to nevím jestli to tak dlouho vydržím! 🙂

britka
26. říj 2009

holky já měla cystu a ve Ferťasu mi ji odsáli a před zákrokem jen injekci oblbli tak ani nevím jak a já byla venku.Tak se nebát.